Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 357, 358, 359 ... 385, 386, 387  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MilanT


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2023 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
boooože, som ako mladík MilanT odvedľa z logu, furt ma čosi bolí

Aspoň nejsem sám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2023 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Čakal som, kto s tým príde.

já bych ti to nenapsal... mám to podobně, jak začnu "sypat", kreoš a dalších deset legálních přípravků, tak se mi pak žena zadívá na záda... protože sám si tam nevidím, tak to neřeším... a říká, že som voľajaký dojebaný.


No u teba neviem, tie výkony už sú podozrivé

spekounP napsal:
To byl jen takovej můj blbej humor, protože mi to hned naskočilo, když jsem viděl tu fotku.


To je v pohode Pajas, tak som to aj bral celý čas

MilanT napsal:
decarabas napsal:
boooože, som ako mladík MilanT odvedľa z logu, furt ma čosi bolí

Aspoň nejsem sám


To teda nie si, prebehni si tu logy. Asi v každom sa raz za čas spomenie nejaké zranenie, problém alebo bolesť. Ale my sme tiež 2x až 3x starší než ty
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2023 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
5x6x102,5kg

Superset
Incline DB press:

1x12x17kg
3x8x37,5kg
+
Príťahy DB s oporou:

1x12x17kg
3x12x37,5kg

Superset
Kliky na bradlách:

3x12xCarabas + 20kg
+
Lýtka:

3x20

Superset
Výpady:

3xchodbax35kg
+
Ramená:

3x15

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CnAQg6PBD4t/

Normálne že prišiel Erik?!
Necvičil, len sa došiel trochu ponaťahovať a rozhýbať po chorobe. Čo znamenalo, že mu vkuse mlela huba a tréning sa preukrutne spomalil. Preto som ani nedával doplnky, len som na záver k výpadom narýchlo naplácal nejaké ramená. Musím si to ustrážiť Paradoxne obvykle je to Erik, kto sa zvykne sťažovať na kecanie a dlhé pauzy...
Benche bezva. Rameno držalo tak dobre, až mi to bolo podozrivé a každú chvíľu som čakal nejakú zákernosť, ktorá našťastie neprišla. Už dlho som necítil tak stabilný bench.
To sa samozrejme extra rýchlo zmenilo, keď došlo na šikmé tlaky. Váha blízka 40kg na jednu ruku už bola znateľná. Zdravé rameno išlo v pohode, to zranené sa klepalo a už to bolo fakt také všelijaké. Pridám ešte nabudúce na rovných 40kg a ďalej nezvyšujem. Takto to bude stačiť - progresívny overload zabezpečím pridávaním na benchi, kde ma nič nebolí. Inak ale dobre, ak sa mi podarí striedať pondelkové high reps a stredajšie silovejšie poňatie, mohlo by to mať dobré výsledky na vršok hrudníka. Však?!
Kliky na bradlách ľahké, nabudúce skúsim prihodiť reps na tých 15, lebo rezerva bola. Mrzí ma, že som zhodil z tých ťažkých 40kg na 20, lebo egu sa páčilo byť na dipoch silný, ale nebolo to udržateľné dlhodobo. V kombinácii s DL v piatok alebo v stredu po ťažkom benchi by to skončilo tak najskôr zranením. A tých som mal v poslednom čase celkom dosť, tak sa tomu radšej vyhnem

Fajn tréning, trochu taký lenivý, lebo sa bolo treba po sviatkoch vykecať, ale aj o tom to je. Tréning má byť hlavne zábava a potešilo, že som tam nebol zavretý sám ako v posledné týždne. Ako poznám Erika, čoskoro tam zas budem len ja, tak som si to užil
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2023 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Fajn tréning, trochu taký lenivý, lebo sa bolo treba po sviatkoch vykecať, ale aj o tom to je. Tréning má byť hlavne zábava a potešilo, že som tam nebol zavretý sám ako v posledné týždne.

amen. taky jsme si s Magumim po dlouhé době pokecali... než jsme se dostali na váhu, kdy už na kecání nezbýval kyslík :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2023 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Fajn tréning, trochu taký lenivý, lebo sa bolo treba po sviatkoch vykecať, ale aj o tom to je. Tréning má byť hlavne zábava a potešilo, že som tam nebol zavretý sám ako v posledné týždne.

amen. taky jsme si s Magumim po dlouhé době pokecali... než jsme se dostali na váhu, kdy už na kecání nezbýval kyslík :D :D


Kecať treba pri benchi a bicáku, nie pri drepoch


Debilný ranný tréning:

Deadlift:
1x10x20kg
1x3x70kg
1x3x120kg
1x3x160kg belt on
1x1x180kg
1x1x205kg
3x3x205kg

Superset
Yates rows:

3x12x85kg
+
Facepulls:

3x20

Superset
Bench press:

1x20x20kg
3x15x60kg
+
Sťahovanie kladky zhora:

3x20

Superset
SL deadlift na jednej nôžke:

3x12x17kg
+
Zakopávanie v stoji:

3x12

Triset ramená ruky:
3x20

Hodnotenie tréningu: Číročistá tragédia. Nemám rád ranné tréningy a už vôbec nie po pár chlebíkoch vo vajíčku, ktoré sa tvárili ako raňajky Ideálny čas na deadlifty.
Nešlo to vôbec. Bol som stuhnutý, chrbát bolel, netriafal som techniku, to som rovno mohol skúšať robiť balet. Pokúsil som sa o video, ale keď som videl tú utrápenú techniku, video som vymazal, telefón zakopal na neznámom mieste, očitých svedkov uškrtil a zakopal ich vedľa telefónu.
Asi mi nepomohlo, že včera som z nudy rozbíjal zadné ramená jednoručkami a takisto medzilopatkové svaly a celkovo vrch chrbta kvôli problémom s ramenom. Dnes sa to prejavilo a nepomohlo tomu ani to, že som si ráno zarezal do prsta nožom ostrým ako britva, takže najprv som necítil nič, až keď sa vyvalila krv. Premýšľal som nad trhačkami, ale Ustinov ma kruto vysmial, tak som radšej zamazal osku krvou, ale bola to otrava stále riešiť úchop Trpeli aj dlane, lebo fakt som už dlho neťahal bez trhačiek. Ja néééštastný zemepán.
Fňuk
Fňuk
Fňuk
Ok, dosť plakania, zvyšok tréningu už bol dobrý. Akurát som skipol zhyby, tam by ten prst vadil, tak som dal kladku zhora s maximálnym strečom a takým objemom, že než som skončil jednu sériu, mohol som ísť Pepkovi pomaly vybavovať občiaňák. Chrbát trpel tričkotrhajúcou pumpou, keď som k tomu pridal ľahké benche s minimálnymi pauzami, vzrušoval som sám seba v zrkadle.
Po znechutení deadliftom som sa neodhodlal k rumunom, radšej som si dal iba jednonožnú verziu, ale aspoň som k nej pridal zakopávanie. Uvidíme zajtra, či to niečo urobilo, ale mám tušenie, že asi celkom áno, lebo tempo som mal vražedné ako Kobra 11 a pauzy kratšie ako Štúrove odhodlanie držať diétu
Záverečný triset som si naozaj užil, velikánske objemy, nízke váhy, na tých mojich špáratkových ručičkách skoro bolo vidieť sval!!!
Ale bola to len hra svetla, jediný objem, čo mám na rukách je, keď sa prejem sladkého a na bicáku mi cez noc narastie jebák ako pomaranč
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2023 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V sobotu malá túra okolo 12km. Terén nenáročný, ale blata až po uši. Fotky vyzerajú ako robené skoro na jar alebo neskoro na jeseň, ničím nepripomínajú január

Padlo to dobre, vypadnúť trochu do prírody a podporiť aj kardio. Nohy inak celkom dobité, hlavne hamstringy po piatkových deadliftoch a supersetoch, takisto na bicáky značná svalovica. Hamstringy sú stále chytené, uvidíme, čo dnešné drepy.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2023 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lowbar drepy:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg
1x1x165kg
4x6x165kg belt on

Highbar hig heels drepy:
3x8x135kg

Triset
Predkopávanie:

3x10
+
Lýtka:

3x12
+
Lýtka:

3x20

Superset
Incline bench press:

1x10x20kg
1x10x40kh
3x10x60kg
+
Zhyby:

1x6xCarabas
3x6xCarabas + 25kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CnNHqIGhS96/

Samozrejme hamstringy ešte rozbité a chcelo to mocnú rozcvičku, aby som sa rozhýbal. Vonku tma a dážď, celý som bol zatuhnutý a chcelo to veľa premáhania do drepov. Ale nakoniec sa to teda celkom rozhýbalo.
Lowbary pekne, chcel som napísať s rezervou, ale spomenul som si, ako som to cítil v poslednej sérii To mi veľmi do spevu nebolo. Ale dobojoval som to dobre, bezbolestne, sila nejaká bola.
Len došlo na highbary s podloženými pätami a tam už to bolo rovnaké ako minulý týždeň - trápenie Ku koncu som musel použiť malinko širší postoj (stále úzky, ale predsa len...), lebo predky stehien už dostávali hroznú nálož a bál som sa, že mi vypne nohy a sklátim sa tam epicky so všetkým tým železom rovno do stojanu na tyče. Keď som šťastne prežil aj toto mučenie, omotal som predkopávatko žltým a teda silnejším expanderom a dal si predkopávanie v supersete s lýtkami v supersete s lýtkami. To už mi bolo jedno, že sa rozbijem, lebo zo stroja by som hádam nespadol.
Výsledkom boli rozmrdané stehná, totálne na kašu. A dnešná svalovka (a som si celkom istý, že ešte aj zajtra bude ).
Potom incline tlaky. Vyškrabkal som sa s tým na 60 kilo, takže bezva. Trochu som rameno cítil, ale nebol s tým problém a odcvičil som si to bez drámy. Až by som sa nejak dostal na bezbolestných 80 kilo, to už by mi malo stačiť aj na nejakú reálnu výrobu svalov.
Na zhyby som prihodil. Nie, že by som bol taký silný, naopak. Nechcelo sa mi robiť veľa opakovaní, lebo som mal svalovicu z piatku. Tak som prihodil a vedel, že mi stačí sa pometať na hrazde a horko ťažko urobiť 6 opakovaní a môžem zasa spadnúť dole a takto to zopakovať ešte 2x a mohol som ísť domov lízať si rany

Super tréning, zo začiatku sa mi nechcelo, ale nakoniec sa mašina premazala a celkom to šlo. Síce už to ťažkne, ale ešte nejde o život, tak asi dobre.
Navýšil som kalórie kvôli regenerácii, čoskoro asi už nebudem na poslednej/prvej (podľa toho, z ktorej strany pozerám, proste najviac stiahnutý) dierke opasku, ale budem to musieť posunúť Škoda, bavilo ma mať užší pás, ale holt so sixpackom by som to nezvládol odmakať. Tak len jesť čisto a minimalizovať straty na estetike
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2023 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
5x6x105kg

Superset
Incline DB press:

1x10x17kg
3x6x40kg
1x20x17kg
+
Príťahy DB s oporou:

1x10x17kg
3x12x40kg
1x20x17kg

Triset
Kliky na bradlách:

3x15xCarabas + 20kg
+
Predkopávanie jednonož:

3x12
+
Lýtka:

3x20

Výpady:
3x veľa x34kg

Megagigaultrahypertitanset ramená, ramená, bic, tric, brucho:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CnSSiWxBfZc/

Erik tvrdil, ze 16:30 sa vidíme. O 17:30 dorazil jak na koni, ale po pol hodinke musel odísť Stihol odmakať dva cviky na hrudník a zavadzať mi pred kamerou
Bench press veľmi dobre. Rameno som necítil absolútne, ale stále som čakal, kedy to príde. Našťastie to nemalo vplyv na techniku ani výkon (myslím to čakanie na odlomené rameno). Silová rezerva tam stále je. Tak po 110 by som mal byť v cajku.
Blbé je skôr, že mi nemá kto podávať činku, ak nechcem čakať hodinku až hodinku a pol, než sa objaví Erik, že...., čo by pri vyšších váhach mohol byť trošku problém. Ale zatiaľ OK, to budem riešiť potom.
Incline so 40 kilami. Myslím, že v prvej sérii bolo dokonca 7 opakovaní, ale to je fuk, jedno opáčko hore dole. Hral som to na istotu a nešiel som zbytočne do nejakých hraničných výkonov. Rameno držalo, cicky sa pumpovali, dobre tak. Vyššie s váhou neplánujem ísť - tých 40 akurát zvládam, aj sa to ešte pohodlne vlezie na činku. Keď by mi to časom prestávalo stačiť, čo si nemyslím, pridám tu a tam nejaké opakovanie.
Príťahy podobný príbeh. 40 kilo bude OK aj do budúcna. Už aj tak som sa vytrápil a lavička ma miestami pridusila. Na záver som si pridal ešte pumpovaciu supersériu z oboch cvikov, len tak pre radosť.
Kliky na bradlách klasika, čo som sľúbil, to som dodržal - 15 opakovaní na sériu. Ten cvik je zvláštny. Vizuálne vidím, že má prínos pre hrudník, pritom keď ho cvičím, nijak zvlášť hrudník necítim a skôr si utavím ramená a tricáky A na druhý deň ramená a tricák OK a na kozy svalovka Telo, mätieš ma.
Výpady ani nekomentujem, to je hnusoba hnusná, fujky. Nohy mám permanentne unavené. Podozrievam highbary a predkopávania. To som predtým v tréningu nemal a všetko bolo nejaké ľahšie. Teraz za sebou vláčim nohy ako mrzák celý týždeň, potom sa cez víkend malinko spamätám a ide sa odznova
Záver patril klasickej pumpovačke ramien a rúk, vyhecoval som sa k nejakým neočakávaným bicepsovým výkonom.
Odchádzal som z tréningu prepumpovaný ako balón a šiel som len cez cestu kúpiť si proťákový drink. Stál som v rade a keďže som toho nakoniec bral viac, pustil som pred seba nejakú mladú holčinu, ktorá mala len klasickú diétu mladých - Hell energy drink, nejakú bagetu a kinderko Vďačne sa na mňa usmiala, čo som si všimol až po asi 10tich sekundách, kedy som čumel skrz ňu do prázdna a keď som si uvedomil, že vyzerám ako úchyl, pokúsil som sa usmiať sa nazad, ale svaly tváre načisto nefungovali a zas ma vyplo do zombie módu Keď som si uchlipol z proťáku a dostal sa mi zas do života cukor, ako keby ma obliali živou vodou. Ale to už bola borka dávno preč a zamykala sa v obave, že ju sleduje zazerajúci creep z obchodu
Dobrý tréning!

Joj, členok furt dofuckovaný. Môžem s ním robiť v podstate čokoľvek, ale keď si kľaknem a natiahnem špičky, nevydržím tak ani 5 sekúnd, jak to začne bolieť. Už nechcem padať zo schodov, vôbec to nie je užitočné.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2023 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatok, tradične s oneskorením

Deadlift:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg
1x1x170kg
3x6x170kg

Superset
Yates rows:

3x12x85kg
+
Pendlay rows:

3x12

Superset
Bench press:

1x10x20kg
1x10x60kg
3x12x80kg
+
Zhyby:

3x12xCarabas

Superset
Single leg DL:

3x12x17kg
+
Zakopávanie v stoji:

3x10

Štyriset:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CnXdWH-hvHY/

Erik tvrdil, že príde len na chvíľočku. V preklade: Erik nepríde. A tak aj bolo. Už len slovenské železnice sú nespoľahlivejšie ako Erik
Ale ja nie som Erik, ja som ja a tréningy nezvyknem vynechávať (fakticky, keď tak nad tým dumem, vynechávam minimálne a to už celé roky. Asi preto tu mám pol miliardy príspevkov za poslednú dekádu ), takže som sa do toho vrhol.
Deadlift umiernene a rozumne, lebo Kelly bol teraz off, vďaka za to, ale povedal by som, že tak nejak akurát. Bola sila, bola technika, všetko šlo dobre a bezbolestne, vyšla energia aj na retardované tanečky, keď naskočila chytľavá pesnička.
Celkovo tréning veľmi dobrý, tešil som sa na benche, podarilo sa mi nahnať nejakú pumpu, lebo som zaraďoval aj stopky.
Hamstringy seriózny hnus, ale telo sa adaptuje rýchlo a už nemám takú desnú svalovku ako minulý týždeň. Môžem zvýšiť váhy, yes
Záverečná pumpovačka rúk a ramien epická. Hlavne na bicáky evidujem, že vysoký objem zaberá a kľudne môžem zdvíhať 5kilové činky. Všade žily, pumpy, masaker.

Inak som cvičil v SBD drese, lebo všetko ostatné oblečko som mal v praní. Nemal som to na sebe od poslednej súťaže, myslím. Nakoniec som vyzeral ako ozajstný lifter, lepšie ako keď som sa o lift naozaj snažil, aj keď som len slabé hovno (kvalita fotky bieda, je to screenshot z videa). Tak či onak, moje kuracie nohy vyzerajú, že sa po roku konečne chytajú, čo ma teší!


Dnes som si doprial poctivý strečing, nejaké rehabky na rameno (a členok, tá mrcha bolí furt), tréning vákua, jo jo, stále je čo robiť.

Zajtra drepy!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2023 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dreoy:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg
1x1x167,5kg
4x6x167,5kg belt on

High bar. high heels:
3x8x137,5kg

Triset:
Predkopávanie:

3x10
+
Výpony s VČ:

3x10x137,5kg
+
Výpony
s vlastnou váhou kontrolované podržané:
3x20

Superset:
Incline bench press:

1x12x20kg
1x6x60kg
3x6x80kg
+
Zhyby:

1x6xCarabas
3x6xCarabas + 25kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CnfRt_oB0Rk/

Včerajšia strava totálne prapodivná. Raňajky začali dobre, ale potom sa to celé skomplikovalo, a nakoniec som obedoval improvizované jedlo až hodinu pred večerným tréningom. Takže som si od svojich výkonov veľa nesľuboval. Ale tak nejak som dúfal, že to bude jeden z tých tréningov, kedy prídem totálne znechutený a telo zrazu prekvapí...
No...
Bol to jeden z tých tréningov, ufff
Erik ma už dokonca čakal, takže o to väčšie prekvapenie. Asi si chcel nadrobiť, lebo v stredu a v piatok nebude v Košiciach.
Drepy sa hýbali slušne. Zo začiatku som bol malinko hrdzavý a ozubené kolesá sa zadrhávali, ale ako sa to premazalo, začalo to lietať celkom slušne.
Tradične, celá sláva a optimizmus po lowbar drepoch skončili, keď prišlo na high heels a highbar drepy. Samozrejme stehná horeli, spodný chrbát už sa veľmi netešil, kyslíku sa mi nedostávalo... Tempo hneď upadlo, ako som sa podvedome snažil vyhnúť tomu masochizmu Tak som sa pred poslednou sérkou pristihol, že kecám 10 minút s Erikom s nôžkami pohodlne vyloženými na lavičke Hneď som sa spamätal, ale tu vidieť, ako málo stačí, aby sa celá koncentrácia na tréning rozpadla.
Lýtka boli nekonečné utrpenie. V sobotu som si totiž urobil svalovku na lýtka vo výťahu Šiel som so psom von a keďže bývam na najvyššom poschodí, je to dole kus cesty. Tak som sa postavil na špičky a stál tak celý čas a stláčal lýtka na maximum a keď som dostal kŕč, nedbal som a stláčal som ďalej. Stačilo tých pár desiatok sekúnd a mal som z toho najbrutálnejšiu svalovku, čo si pamätám Takže včerajšie výpony boli fakt precítené... Na druhú stranu zamerať sa na lýtka pomohlo, tak prečo nepridať ešte také čosi. Celkovo v tom výťahu už som robil rehabky aj strečingy, ale až pridajú kamery, ako Spoločenstvo plánuje, asi od toho upustím...

Inclne tlaky s 80 kilami jéééééééééj.
OK, rameno som cítil trochu.
Ale inclne tlaky s 80 kilami jéééééééééj!

[/b]
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2023 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
5x6x107,5kg

Superset
Incline DB press:

1x12x10kg
3x6x40kg
1x20x20kg
+
Príťahy DB s oporou:

1x12x10kg
3x10x40kg
1x20x20kg

Superset
Kliky na bradlách:

3x15xCarabas + 20kg
+
Lýtka:

3x20

Superset
Výpady:

3x ... x44kg
+
Ramená:

3x6

Triset ruky+brucho:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CnkNacJqVCr/

Stará dobrá nuda pokračuje. Čo už, keď to funguje
Benche nejak oťaželi, jeden týždeň dobré, ďalší zas masaker. Napriek tomu pocitovo dobre, rameno asi najlepšie za posledné mesiace. A potom som pozrel ku Kellymu do logu a ten si tam žongluje +20kg na činke Tak dík, no.
Incline jednoručky špeciálne pre Vlka aj s nahodením. Teraz už nemá výhovorku a musí aj on tlakovať 40 kilo a viac Je mi ľúto, nedá sa nič robiť.
Incline inak celkom dobré, keď na tejto váhe ostanem, mal by som byť schopný časom buď spomaliť pohyb alebo pridať opakovania. Uvidíme, čo ma bude baviť viac. Pumpa inak preukrutná a reálne z týždňa na týždeň vidím progres na hornej časti hrudníka.
Kliky na bradlách utrpenie - v predošlom supersete som si pridal vypaľovaciu sériu a tá vypálená energia mi nakoniec celkom chýbala Akožéééé, splnil som, ale posledná séria už teda o nejakej čistej technike ani nechyrovala a Turek s jeho kontrolovanými opakovaniami a stopkami by ma vysmial
Výpady... Má cenu komentovať? Ja že aká som slabá pucka a ako ma pár sérií výpadov poničí a potom mi napadlo, ako som si zničil nohy v pondelok a že najťažšie výpady za chôdze som robil so 45kilami ešte v gyme v časoch najväčšej slávy A tu si to so svalovkou na nohách serkám po chodbe a kľučkujem pomedzi zárubne so 44kg v rukách na konci tréningu a ešte vymýšľam, že nič moc To ma trochu ukľudnilo.
A potom pumpy pumpy pumpy vršku.

Ranná vykakúškaná váha naholo naboso je 95,6kg. Takže som pribral od začiatku objemovky asi 2,5kila. Pás nevyzerá až tak zle - pravda, opasok je mi už tesnejší, ale nejaký ten obrys sixpeku sa ešte ukáže, vákuum spraviť viem a na bicáku je furt žila. Počítam, že niečo málo je bordel v črevách a DÚFAM, že niečo šlo do nôh vďaka svalovej pamäti, keď teda už môžem robiť drepy...
Vyššie už nepôjdem, resp nie cielene. Ak sa na konci objemu dostanem na tých 97, dobre. Ak ostanem na 96, tiež dobre. Cieľ je skrátka držať sa tesne pod stovkou, podržať formu a zdravé telo aj myseľ.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2023 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Incline jednoručky špeciálne pre Vlka aj s nahodením. Teraz už nemá výhovorku a musí aj on tlakovať 40 kilo a viac Je mi ľúto, nedá sa nič robiť.

tak nevím, jestli to takhle půjde, ale dík, asi mi budou stačit lehčí ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2023 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm ako ja ked sa pozriem do tvojho logu v pondelok po drepoch. Plus 50 a šestky na serie, tak dik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2023 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
hmmm ako ja ked sa pozriem do tvojho logu v pondelok po drepoch. Plus 50 a šestky na serie, tak dik


Hej, frajerujem, kým mi zas neoddrapí koleno


Tradičné pondelkové zápisy z piatku:


Superset
Yates rows:

1x10x20kg
1x6x60kg
4x6x100kg
+
Pendlay rows:

3x20

Príťahy JČ s oporou:
3x20x22kg

Sťahovanie kladky zhora naúzko:
3x20

Tu mi zavolala Soraya (na piaty pokus, takže patrične vytočená, lol), že malýPali má koliku a bolo by mega, aby som kúpil O KAM ŽI TE nejaké kvapky. Po okolí nikde nijaká lekáreň, ale mal som šťastie, že prišiel Štúr po jednoručky, čo nám svojho času požičal. Rovno som ho zneužil. Teda, na odvoz do lekárne. Vďaka tomu som kúpil, čo bolo treba, a o 20 minút som pokračoval v tréningu, ako keby sa nič nestalo.

Triset
Bench press:

1x10x20kg
1x10x60kg
3x15x80kg
+
Rumuny jednonožné:

3x12x22kg
+
Zakopávanie v stoji:

3x12

Štyriset ramená, ramená, biceps, triceps:
3x20

Hodnotenie tréningu: Bez videa, lebo bez deadliftu ani nie je čo točiť v piatok A ani ten deadlift obvykle nie je bohvieaká podívaná.

Potešilo, že prišiel Štúr aspoň na chvíľku a že mi pomohol s tou lekárňou, ako píšem vyššie. Nepotešilo, že si odniesol jednoručky aj s nejakými malými kotúčikmi. Teraz máme len jedny poriadne jednoručky a musíme na nich vkuse prehadzovať závažia (predtým sme mohli mať jedny ťažšie a jedny ľahšie..) a hlavne, bez malých kotúčikov nevyrobím presne tú váhu, čo potrebujem. Čo znamená incline tlaky s 42 kilami miesto 40 Ono to nevyzerá ako veľký rozdiel, ale... Uvidíme v stredu

Inak samozrejme svalovka na chrbát značná, zhyby som síce vynechal, ale na kladke a s jednoručkou som si doprial veľký objem. Laty teda parádne tuhé a som zvedavý na dnešné zhyby s kotúčom na záver tréningu.

Benche boli bezva, rameno absolútna pohoda, zlepšuje sa to neustále. Dokonca sa mi minule podarili nejaké OHP v sede s 50 kilami, kedy som o ňom vôbec nevedel. Čiže mega, hádam tento zlepšujúci trend vydrží a ešte niekedy budem schopný niečo poriadne zatlakovať.

Pozitívum je, že bez deadliftov si celkom oddýchol spodný chrbát (teeeda, v rámci možnosti, to by chcelo vynechať lowbar drepy a deadlifty tak na mesiac) a tak dnešné drepy so 170 kilami by mohli byť zvládnuteľné Dúfam, že mi Kelly bude držať prsty!

BW dnes po víkende, kedy si tradične nepočítam kalórie: 94,5kg. A to som papkal koláče a pil horúcu čokoládu a večer som zožral HROMADU výbornej rybacej nátierky, čo som robil.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2023 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš ten program krásně rozjetý, hezky se to čte. Na kolik týdnů to plánuješ?
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 357, 358, 359 ... 385, 386, 387  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: