Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 388, 389, 390  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mini-povídka z růžové knihovny v jednom odstavci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Dante Flyshit napsal:
" Preboha, nevykaj mi! Ja som Ctirad (zaberá aj Všeslav, Predslav či Chrabroš)." Do toho taký ten vtipno-drzý výraz a hotovo. Tykáš si


To je rada ako od Randa


Nie náhodou je meno Rando veľmi zjavne, miestami až podozrivo podobné slovu "randiť". Učme sa od majstrov
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st květen 24, 2017 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi: holt úděl chlapů v nejlepších letech
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st květen 24, 2017 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Magumi Tak to je ten najtragickejsi pribeh aky som cital Fakt som cakal vsetko ale ten zaver cloveka zlozi .... ale zasmiat sa clovek musi
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 24, 2017 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabuko napsal:
@Magumi Tak to je ten najtragickejsi pribeh aky som cital


Veru a to som čítal aj tvoje tréningy
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 24, 2017 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník, chrbát

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
1x5x100kg
1x3x110kg
1x6x120kg a čosi sa pokurvilo s lakťom
2x5x120kg
1x10x100kg
1x10x80kg
1x10x60kg

Incline rozpažkotlaky:
3x8x30kg

Decline rozpažkotlaky:
3x8x30kg

Superset
Protismerky:

3x12x20kg
+
Kliky na stojanoch:

3x10

Chest press:
3x10x70kg

Superset
Sťahovanie kladky širokým úchopom:

3x15x60kg
+
Sťahovanie kladky rovnými rukami:

3x10x40kg

Hodnotenie tréningu: No nešloto.
Pri prvej pracovnej sérii mi odišla nejaká šľacha v lakti a potom už sa to kurvilo. Viezlo sa to so mnou celý zvyšok tréningu a cítil som to ešte aj pri blbých klikoch, nehovoriac o jednoručkách. Dúfam, že je to len nejak natiahnuté alebo vysilené a že to rýchlo prejde. Nie, že by to nejak závratne bolelo, ale nepríjemne to ťahá a istote na benchi to nepridá, takže sa človek sústredí na všetko možné, len nie na press
Inak som ale hrudník pumpol solídne, lebo pridal som chest press, keď sme čakali na kladky a navyše tie rozpažkotlaky dávajú slovu kontrakcia úplne iný význam. Paradoxne hrudníková forma je asi najlepšia, čo som kedy mal a pritom sila ide do hajzlu Zázraky prírody.

Po dlhom čase napochodovala Legínonania, ešte stále to má v sebe... Akože iskru A dnes ma medzi rečou pochválila, že som nabral


Facehugger... Oh ten Facehugger. Docvičí sériu a pozrie na mňa s vyzývavým výrazom "Vidíš, ako cvičím?"
Bitch, please, I don't care, ja len pozerám, ako Žulatína kysne a kysne, hoci sa módne omotáva neopreénovým pásom ako každá bikina na instagramoch A fakt ma neberie jeho deadlift so sto kilami s trhačkami a... a... až mi to je... blbé... chráničom na zuby Ja beriem, keď má v hube niečo také Bryan Shaw alebo Eddie Hall, ktorí dvíhajú raketoplány, ale Facehugger?


MB dnes nebola veľmi komunikatívna, asi kvôli silnej konkurencii iných legín. Hecoval som Štúra, aby jej pomohol nastaviť lavičku a ukázal sa ako gentleman, nadviazal nejaký kontakt a zblížil sa s ňou, ale je to hovädo a vraj je to dospelá žena a má byť samostatná Takže nebola, nenastavila si lavičku a nešťastne cvičila úplne krivo na divne ponastavovanom stroji. Keď som jej vyrazil na pomoc, akurát tam skončila a tak som nebol gentleman ani ja.

No a inak hromada ľudí dnes. Nejaký dedko nám zabral bench hneď zo začiatku, takže som sa rozcvičoval 13 hodín, než som sa dostal na lavicu a tam som zistil, že jediná použiteľná os je na decline benchi, kam sa práve dedko presunul a že mal hoooodne sérií Tak sme si počkali ďalších pár hodín a potom sme boli tlačení časom, takže celé zle.
Do toho prišli cigánčekovia a tí nám zas zabrali kladky, takže sme zas čakali, aspoňže Vikingovia nám nikde nezavadzali, ale stratili body za drsnosť, keď robili "zhyby" na pussystroji Jedno z mála pozitív bol Smutný chlapec s peknou frajerkou, lebo prišiel s peknou frajerkou.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2017 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbát a nohy

Drepy lb:
1x10x20kg
1x10x60kg
3x10x100kg

Deadlift:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x160kg
1x1x190kg
1x1x210kg
1x6x190kg + 1x3x160kg + 1x6x140kg

T-tyč úzky úchop:
3x15x80kg

Veslovanie - kladka široký paralel:
3x15x70kg

Príťahy v stroji s oporou:
3x12x102kg

Krčenie ramien VČ:
3x10x110kg

Hodnotenie tréningu: No to zas...
Tak si zrátajme, čo všetko mi dnes bolo:
1, Kolená kvôli počasiu natlakované ako Randove guľky po sexe bez orgazmu
2, Ľavé trieslo si ide svoje a keď sa mu chce, bolí. A chce sa mu stále
3, Od rána ma bolela hlava a tepalo mi v spánkoch, ako keby tam sfetovaný permoník trieskal žeravým kladivom do kovadliny
4, K bolesti hlavy sa pridružila bolesť žalúdka, takže som mohol ľubovoľne prepínať medzi bolesťami, ale pretože som sa nevedel rozhodnúť, užíval som si všetky naraz

Aby toho nebolo málo, pri jednom extra hlbokom drepe som si natrhol tepláčky a nemať boxerky, vypadnú mi koule.Boxerky neboxerky, pocit istoty odišiel a keď som priebežne pri sériách mŕtvoly počul ďalšie neúnavné páranie látky, trochu ma to znervózňovalo. A keď sa so smutným praskaním so mnou rozlúčil aj ľavý rukáv trička, nevedel som, či sa smiať, či plakať.
Inak mŕtvola slabota, ale keď uvážim, aké som mal bibi, ešte môžem byť spokojný, hlavne so zhadzovanou sériou. Inak 160ka nebola absolútne ľahšia ako predošlá 190ka Gravitácia je strašná pi*a.

Soraya ma prišla počkať a keďže mám dlhé tréningy, bál som sa, aby tam náhodou neporodila. Tak sme museli so Štúrom nakopnúť vrtule. Takže zvyšok tréningu tempo, až som bol prekvapený, že to so mnou nešvihlo, lebo prakticky bez páuz, len na prestriedanie - ale väčšinou mašiny.
Skončil som teda ubolený, na pokraji zrútenia, zaliaty ľadovým potom, dotrhaný ako po súboji s nasraným medveďom, ale šťastný, teraz pijem tonik, aby som sa nepobľul, takže moja potréningová strava bude banán a suchár.

Juch, to je objemovka!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 27, 2017 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramená a ruky

Tlaky VČ vsede:
1x10x20kg
1x10x30kg
1x10x40kg
1x15x50kg štart jaxviňa
1x13x50kg no, krátka pauza asi...
1x11x50kg OK, tak nič

Arnoldove tlaky:
3x10x20kg

Tlaky VČ za hlavu:
3x30x15kg

Superset
Upažovanie JČ zhadzované:

3x10x12kg + 10x8kg + 10x6kg
+
Držanie upažené JČ:

3x30sekúndx2kg

Superset
Sťahovanie kladky - triceps - zhadzované:

3x10x60kg + 10x40kg + 15x20kg
+
Kick back s JČ:

3x15x4kg

Superset
Biceps s JČ zhadzované:

3x10x14kg + 10x10kg + 10x6kg
+
Držanie činky v pokrčených rukách:

3x30sekúndx10kg

Hodnotenie tréningu: Nooo, akooo, ono to nevyzerá tak brutálne, ako sme to vnímali my, ale kuuurva
Po včerajšku som nechcel ísť do váh, potreboval som zaradiť skôr nejaký regeneračný pumpičkový trenál na rozhýbanie a obnovenie sebadôvery, tak sme sa so Štúrom dohodli, že pôjdeme viacmenej všetko zhadzované a v supersetoch. A musím povedať, že miestami sme to obaja horko oľutovali Hlavne tri zhadzované série upažovania boli hnus a ešte v supersete so statickým držaním to slušne vyžieralo energiu a klepali sme sa pred zrkadlom ako epileptici pri zemetrasení Jooo, poviete si, čo tam dve kilá v každej ruke... Ale to bolo hnusné peklo a pred každou ďalšou sériou to chcelo veľa odhodlávania. Po druhej sérii Štúr nadšene kričal, že už aj ja mám napruhované ramená, hoci som tučný
Mňa úplne rovnako nadchlo, keď mi na rukách naskákali žily pri držaní činky po zhadzovanej sérii bicákov Veeeeľmi dlho som nemal takto prekrvené hnáty a ešte aj napiť sa bola nadľudská úloha, lebo kvôli rozmrdaným ramenám som nevedel dvihnúť ruky Tak si hovorím, keby som nebol lenivá princezná, s podobným prístupom by som mohol mať aj väčšie ramená... Škoda, že pri tom nevydržím, lebo som lenivá princezná

Fitko bolo na sobotu podozrivo plné, pribehli aj Vikingskí bratia, navštívil nás Jánošík, ktorý si nezloží opasok ani pri cvičení rotátorov pred zrkadlom, Macík zas s Dedkom (Štúr ho volá Karate Kid, lebo trénuje so starým mentorom Miyagim), zástupy smutných chlapcov, zúrivo cvičiaci bicepsy... Som rád, že nielen ja som debil, čo sa v krásny víkendový deň nevenuje rodine a priateľom a potí sa v snahe dosiahnuť pochybný cieľ fyzickej harmónie sily a estetiky, ktorý je aj tak nedostižný, lebo nikdy to nie je úplne ono.

A na záver šaškovanie pred foťákom:
https://www.instagram.com/p/BUmxc1wDFa9/?taken-by=pete_mad_lennack
Asi si kúpim permanentku do solárka, som bledý ako neopálený zadok extrémne bigotného mormona.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2017 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy a hrudník

Drepy lowbar:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x120kg
1x3x140kg belt on
1x3x160kg
1x3x170kg
1x3x180kg
1x1x190kg
1x1x200kg
2x6x140kg
1x6x140kg + 1x6x100kg + 1x10x60kg

Superset
Legpress:

3x20x200kg
+
Výskoky z drepu s činkou:

3x10x20kg

Výpony s VČ:
3x10x140kg

Rozpažkotlaky na rovnej:
1x8x22,5kg
3x8x40kg

Hodnotenie tréningu: Tak len zľahka nohy na prepumpovanie...
Kecám, rozsekal som si stehná na totál a ďalších pár dní budem chodiť ako Forrest Gump zamlada Vadik sa rozhodol, že bude trénovať so mnou a nemohol si vybrať lepší deň na začiatok Drepol ešte jednu 180ku s dopomocou, ale potom už to bolo nad jeho sily. Zhadzované si dal so mnou a obaja sme tam potom krivkali po fitku ako mrzáci a Štúr sa nám smial, lebo má deload a ani sa nezapotil
Samozrejme, čo je lepšie pre človeka, čo prakticky nevládze stáť na vlastných nohách? Superset, kurva!
Takže legpress ešte ako tak, ale ako došlo na skákanie, no... Povedzme, že to neboli tie najvyššie výskoky na svete Pot sa zo mňa lial, nedostávalo sa mi kyslíka, nohy odmietali, kurča, čo som mal na obed vykukovalo na svetlo, proste paráda Medzi sériami som ležal na zemi a zdola pozeral na eMBéčku na zakopávaní, ktorá bola zdesená tým, čo videla (a počula, lebo kurvami a pičami sa dnes nešetrilo)... Potom si niečo šuškali so Štúrom, ale nepočul som, lebo z uší sa mi valila krv. Asi niečo o tom, že stále robím len drepy, čo je podobná výčitka ako, že stále dýcham alebo že každý deň chodím na záchod..
Vadika som nakoniec rozsekal tak, že sa mu ozaj spustila krv z nosa pri drepoch, tak sa hral na Eddieho Halla a radostne krvácal
Tlaky s jednoručkami dopohody, Štúr skúsil so 40kami, ale s rovnakým úspechom by sa mohol pokúšať zostaviť ponorku, tak sme to z neho dali dole a nechali ho radšej cvičiť brucho

Už sa teším, ako zajtra zrána vyrazím do práce!


Pokiaľ je to vôbec možné, mladučký Sebedeštruktor sa ešte zväčšil, ale chlapci sa mu smejú, že zasypal a prepína mu z toho. Keď sa otočil chrbtom, vyzeral akoby ho niekto postrelil brokovnicou - v živote som taký rozbitý ojebákovaný chrbát nevidel
Naah, ale každý máme svoje priority a keď chce niekto v 30ke skončiť holohlavý, impotentný a na kapačkách, môže, sme slobodná krajina!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Práve som na jednu starú babu, ktorá sa vonku chystala kŕmiť Leelu piškótami, zreval nasrané rezonujúce "FUJ!!!!" (a nie prvýkrát), takže skoro skolabovala, bleskovo schovala piškóty a habkavo sa celá vystrašená divila, prečo nesmie kŕmiť cudzieho psa pamlskami
Ah, hrôza presvitajúca cez hrubé sklá jej obrovských okuliarov mi zlepšila celý večer
Paradoxne som veselý človek a rád sa smejem, ale sú situácie, kedy vraj desím ľudí.

A Štúr včera drepol osobáky 1x140 a 2x130, nechcem moc machrovať, ale poposúval sa hodne silovo aj formou, odkedy cvičíme spolu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník a chrbát

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
1x4x100kg
1x10x110kg pfff pohoda, dnes som stroj!
1x8x110kg baterky vybité
1x5x120kg ha ha
1x1x130kg Vlk by ma dnes rozcupoval a pretrhol ako mokrý toaleťák
1x10x100kg
1x15x80kg
1x20x60kg

Incline rozpažkotlaky:
1x6x30kg wtf
2x8x30kg no, lepšie

Decline rozpažkotlaky:
3x8x30kg

Triset
Protismerky:

3x12x15kg
+
Držanie protismeriek v kontrakcii:

3x30sekúnd
+
Kliky:

3x10

Bench press:
3x10x60kg

Zhyby so stopkou a pomalou negatívkou:
2x6xCarabas
1x4,5xCarabas

Superset
Sťahovanie kladky rovnými rukami:

3x12x40kg
+
Sťahovanie kladky široký úchop:

3x10x40kg

Hodnotenie tréningu: Aaaaaaaah maj gád
Dnes váhy totálne oničom a skôr pokus o poriadnu pumpu. Na benchi som sa odpálil hneď prvou pracovnou sériou a evidentne moja svalová vytrvalosť stojí zahovno, lebo ďalšia séria bola nereálna Musím sa na to zamerať, lebo čokoľvek nad 6 opakovaní ma hanebne vypne.
Dnes to malo ale rozumnú príčinu - brutálne osekané pauzy a to tak, že BRUTÁLNE. S Vadikom a Štúrom sme mali pauzy len čisto na vystriedanie na lavičke. Len pre info, celý tréning sme skončili o 30 minút skôr ako inokedy a to sme šli traja miesto dvoch a pridali sme jeden cvik Takže je jasné, že nebolo medzi sériami moc času na zotavenie a adekvátna tomu bola aj pumpa - sfleku by som mohol kojiť
Incline a decline tlaky boli čisté utrpenie, keďže to idem tak rozpažkovo, každé opakovanie je pomalé a v kontrakcii podržané, takže aj tieto malé váhy stačili, aby som tam chrčal ako astmatik na aerobiku. Ale celkom si užívam, že nemusím ísť silovo, telu treba dať aj pauzu od ťažkého železa a hádam na leto trochu vyrobím niečo podobné forme.
Triset zakončený klikmi bol už ale fakt chujový nápad Triko som mal prepotené, čo sa mi veru pri tréningu hrudníka nestáva, lapal som po dychu a pri klikoch ma klepalo ako keby som súložil elektrického úhora. A zakončili sme to ešte ľahkým benchom, ale to už bol len hysterický nápad prameniaci z číročistého zúfalstva.

Vadik dnes sotva liezol, ako som predpokladal, pondelkové drepy ho statočne vypli. Nooo, po dnešku bude mať zas nad čím premýšľať

Sebedeštruktor nás prišiel navštíviť. Dnes sme ho s Daveom trochu pozreli na instagrame, no, na poslednej súťaži v raw powerliftingu nadvíhal takmer moje maximálky. Nie zlé na 17 ročného chlapca, ktorý je o desať kilo ľahší a sedem hláv nižší odo mňa, sotva stratil posledný mliečny zub a na brade mu rastie páperie, ako mávajú mláďatá kukučky, keď sa vyliahnu.
A progres tiež nie zlý: za rok zlepšil drep o 40 kilo, bench o 40 kilo a mŕtvolu o 70 kilo. To asi ten plnotučný tvaroh pred spaním



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Práve som si vymazal komplet celý tréning Aj by som sa nasral, ale miesto toho som sa rozosmial, asi hormóny alebo čo... Tak ešte raz.

Chrbát a nohy

Drepy:
1x10x20kg
2x6x60kg
3x10x100kg

Deadlift:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
1x1x170kg
1x1x190kg belt ON
1x1x210kg
1x0x230kg čo do p...? Ako to, že to nešlo? A čo to mám obuté? Drepovacie boty? Prezuť, debil!
1x1x230kg no vida...
https://www.instagram.com/p/BU2L3rrjRta/?taken-by=pete_mad_lennack
1x5x180kg a viac nič, lebo Miyagi sa mi vyhrážal smrťou

Superset
Predkopávanie s podržaním:

3x30x20kg
+
Zakopávanie s podržaním:

3x30x20kg

Superset
Veslovanie - kladka široký paralel:

3x15x50kg
+
Držanie v kontrakcii:

3x30sekúnd x50kg

T-tyč:
3x20x40kg

Príťahy VČ v predklone:
3x10x60kg

Krčenie ramien VČ:
3x15x100kg

Hodnotenie tréningu: Tak popracovný relaxačný tréning done. A vcelku relatívne aj spokojnosť.
Celkom ma rozosmialo, že som čaptavý debil retardovaný senilný a zabudol som sa prezuť na mŕtvoly Pri prvom pokuse o 230 som skoro urobil salto cez činku a divil som sa, čo je inak Než mi došlo, že inak je to, že som kretén.
Tak som prezul na letné gumy a trochu vycukane, ale predsa som to dostal hore - ale ako správne okomentoval Ripper, moja mobilita je absolútny shit a musím sa na to zamerať. Ohýbam sa s praskotom, ktorý tak milujú kanadskí drevorubači, lebo ohlasuje pád storočnej sekvoje a rozhýbanie tela mi trvá tak dlho, že by som Sebedeštruktorovi zrátal jebáky na chrbte.
No dobre, srandujem.
NIKTO nezráta Sebedeštruktorove jebáky.
Navyše tesne pred opravným pokusom sa dovalil kvetinár zdola, že mu padajú kvetináče z políc a trasie sa celý obchod, vence strácajú tvar a tuje páchajú hromadné samovraždy hnojivom, tak som ho odignoroval a on smutne odišiel, ale môžte vidieť, že som činku položil tichúčko ako keď búchate vatou po kožušine Nechcel som riskovať, že ma prebodne paličkami na ryžu.
Zbytok chrbta sme išli pre dobro Vadika, ktorý má chudák rozsekané kríže z práce a tak trochu viac kladiek, než mám rád, ale aspoň dobré pumpy a dokonca aj pár supersetíkov.
Fajn tréning a zajtra budem asi doooosť cítiť trapézy

Fitko ale poloprázdne, čo mi celkom vyhovovalo, lebo som testoval nové legíny, v ktorých vyzerám ako baletný majster. Len som slabší.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)


Naposledy upravil decarabas dne ne červen 04, 2017 8:25 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červen 03, 2017 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramienka, paprčky

Military press:
1x10x20kg
1x6x30kg
1x6x40kg
1x6x50kg
1x5x60kg
1x1x70kg
1x1x80kg
1x1x90kg
3x12x50kg

Tlaky JČ vsede:
3x12x20kg

Superset
Upažovanie JČ zhadzované:

3x12x12kg + 12x8kg + 12x4kg
+
Držanie v upažení:

3x30sekúnd x2kg

Upažovanie - kladka:
3x20x5kg

Kliky na bradlách:
2x15xCarabas
1x30xCarabas

Superset
Kladka - lano zhadzovaná:

3x10x60kg + 10x40kg + 10x20kg
+
Zadné kliky medzi lavičkami:

3x10

Megašupaextrahypertotálset bicepsový
EZeta zhadzovaná:

3x10x30kg + 10x20kg
+
Držanie v kontrakcii:

3x30sekúnd x15kg
+
Biceps s rovnou osou:

3x10x15kg

Hodnotenie tréningu: Pumpy, pumpy, pumpičky.
Ramená a ruky napučané ako špongie, paráda, vzal som si tielko, aby som sa mohol narcisticky obdivovať v zrkadlách.
Military išlo veeeľmi dobre, pri 90ke som sa dokonca nezaklonil, čo je veľká novinka a skúsim to zaradiť častejšie Takže spokojnosť, proforma som naložil aj stovku, ale mykol som s tým asi tak v rozpätí 10 centimetrov a pochopil som, že na toto ešte rozhodne nemám a skutočné tlaky teda nechám chlapcom ako Ripper a Maciak Tak som zhodil váhu a nahnal do ramien mááálinko krvi, ale to bola len predohra k ďalším cvikom. Tlaky vsede boli ešte ako tak, hoci ramená už boli unavené, ale potom prišiel superset upažovania s držaním a to som si nebol istý, či sa mám smiať, alebo plakať Mám z toho aj video, ale nehodil som ho na net, lebo je dlhé ako hovädo a polovicu času držím v kŕči dvojkilové činky, takže nič moc na pozeranie, ak odmyslíme, že tam chrčím a vzdychám a červenie mi hlava a trasiem sa príšerne ako keby som olizoval káble s vysokým napätím Ale absolútna deštrukcia ramien, jediný pohyb rúk, čo nebolel bolo škrabanie sa na zadku, ale to zas nebudem robiť vo fitku a tak som proste len tak trpel, neschopný robiť čokoľvek rozumné rukami.
Ale predsa sme si dali ešte kladky a dorazili sme sa, až nám ruky viseli od ramien dole ako sople.
Na triceps po dlhom čase kliky na bradlách a pohodička, už po tomto som mal triceps zrelý do šrotu, ale dali sme si ešte zhadzované supersety a neviem čo za výmysly, zajtra umriem v kŕči, keď vystriem ruku. Ak to pôjde, lebo biceps sme tiež rozdrbali v supersetoch a tak sa snáď svalovka bicepsu a tricepsu vybalancuje a ruku ohnem najbližšie až v auguste.

Keď som prišiel, sedela tam Saskia, tak som omrkol predok aj zadok, celé dobre a potom šla domov a ja som posmutnel Štúr je síce v pohode, ale ani zďaleka sa naňho nepozerá tak dobre ako na bikiny fitnessky

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2017 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejaký street workout fun, ale ani nezapisujem, je to mimo regulérnych tréningov, nepočíta sa
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mečoun


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2017 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

woh, dřepovací a tahací boty udělaly 90kg na mrtvole....to je mazec :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 388, 389, 390  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: