Grimley - Log běhny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 123, 124, 125  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grimley - Log běhny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: st září 04, 2019 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zvlastne, stravu som nikdy nejako neriesil, crevne potiaze som nemaval ziadne... Treba odsledovat, co ti sedi a co nie. A potom uz prilis neexperimentovat. Urob si zoznam veci, ktore prebehnu crevami prilis rychlo a naopak. Napriklad taky banan je safe, co sa neda uplne povedat o jablku. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt září 05, 2019 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U mě to je teď spíš o tom, že jsem konečně zas přešel na beast mode v stravování (žádnej junk, žádnej chlast).... takže přísun zeleniny, zejména asi zelí, dělá svoje.... jsem spíš nadmutej než že bych měl sračku....jenže když tě bolí u intervalu břicho tak si nemůžeš dovolit “upustit páru”, protože co kdyby to nebyla jen pára že
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt září 05, 2019 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Preto odporucam kazdemu skor tmavo ladene bezecke oblecenie...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt září 05, 2019 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ zelíčko může dělat divy. Jinak já sebou běžně tahal na delší běhy toaleťák, co kdyby. Hoď do baťůžku malou lopatičku, naběhneš do lesa, uděláš jamku a šup, utřeš, zakopeš a zase běžíš...
A taky mi pomohlo si treba dát predtím 1-2 kafe, většinou jsem pak šel a nemusel to řešit během běhu (jen jednou to ehm nevyšlo :o) Jinak držim palce na maraton .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: čt září 05, 2019 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Napriklad taky banan je safe, co sa neda uplne povedat o jablku. ;)


No ja muzu za sebe rict, ze obcas se mi po bananu stane to, ze cca 10 minut po konzumaci musim jit okamzite na zachod. Jednou jsem se takhle malem posral v metru a bydlet o patro vys, tak musim vytirat schodiste. Ale zatim jsem jeste neprisel na to, kdy mi to sedne a kdy ne. Ale po tehle zkusenosti uz banan radsi nedavam a jim radsi to, co vzdycky, protoze to je jistota.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt září 05, 2019 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5.9.2019

Intervalový běh 6x400m

Celkový čas: 39:52
Celková vzdálenost: 8.05 km
Celkové tempo: 4:57 min/km
Celková HR: 151

Warm up
Vzdálenost: 1600 m
Tempo: 5:06 min/km
HR: 131

1. Interval
Čas: 1:30.79
Vzdálenost: 400
Tempo: 3:47 min/km
HR: 153

400m výklus

2. Interval
Čas: 1:36.02
Vzdálenost: 400m
Tempo: 4:00 min/km
HR: 160

400m výklus

3. Interval
Čas: 1:33.90
Vzdálenost: 400m
Tempo: 3:55 min/km
HR: 160

400m výklus

4. Interval
Čas: 1:32.31
Vzdálenost: 400m
Tempo: 3:51 min/km
HR: 165

400m výklus

5. Interval
Čas: 1:23.03
Vzdálenost: 400m
Tempo: 3:28 min/km
HR: 166

400m výklus

6. Interval
Čas: 1:27.67
Vzdálenost: 400m
Tempo: 3:39 min/km
HR: 170



2000m Cooldown

Tak dneska jsem si intervaly užil. První jsem napálil moc rychle, musím si to hlídat, jak jsem natěšenej a plnej energie, tak první zbytečně přepálím. Ten poslední naopak běžím vždycky naplno, zdá se mi, že opravdu nejrychleji, ale pak to hodí obvykle horší čas než u předposledního, tak buď hodinky přeměřujou, nebo jsem magor :D .... každopádně tepovka byla vzrůstající a celkově jsem si to užil. Dneska ani břicho už netlačilo, takže pohoda :))

Lehce mě táhnou třísla z včerejšího sranda fotbálku - zas jinej pohyb a je to cejtit :D ..... zejtra 10km vyklusávačka a pak budu dělat ten raw banánovo-kokosovej dezert s vlastní čokoládovou polevou, tak jsem na to zvědavej jak to dopadne


@cohen: banán u mě má stejný účinky jako tady u kolegy - poseru se po něm brzo (při výkonu :D)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt září 05, 2019 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

, začínám mít máčovy trable budu si muset oběd dát dřív než v 11 (běh bude cca 15:30) takže to vidím na oběd v 10:30 a pak už jen cca ve 12h jablko .... ty intervaly mi to břicho holt moc natřásaj asi :d[/quote]

Vítej v klubu
Podle mě je to hlavně o tom, vysledovat sám na sobě jaký minilní rozestup musíš dodržet mezi jednotlivými jídly a během (jiné je to u ovesné kaše, u banánů a oběda s masem atd.)
Jinak zeleniny jím taky na kila možná i to má velký vliv nevím..

Mohl bys poslat recept na ten banáno kokos dezert..zní to dobře vyzkoušel bych..
Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá září 06, 2019 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Macovy trable (skratka MT) - nova znacka bezeckeho absorbcneho oblecenia.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá září 06, 2019 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy hovadka jedny..
Ale pobavilo to zas jo.
Za trest dalsi dotaz na cohena ohledne intervalu.
V reakci na tvuj predesly prispevek kde pises ze te posunou zejmena v rychlosti.Zajimalo by me jestli maji nejaky priznivy vliv i na 'celkovou' fyzicku tzn ze cloveku zlepsi obecnou vytrvalost, vic ubehne atd nebo opravdu zlepsi jenom rychlost?
Jde o to ze me priste ty intervalove treninky zdaleka nebavi jako klasicke vybehy a delam je vicemene jen z povinnisti a da se rict i s odporem, takze pokud by me meli posunout "jenom" v rychlosti (coz neni moje priorita) asi bych se na ne vyprdnul a zarazoval je opravdu jen zridka pro zpestreni treninku..
Dik ra odpoved
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá září 06, 2019 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@maca Logicky, ked za ten isty cas odbehnes viac kilometrov, resp. nejaku vzdialenost ubehnes rychlejsie, znamena to co? Lepsiu fyzicku.

Alternativa ku klasickemu intervalovemu treningu "800m interval, 400m vyklus, 5x za sebou" je metoda "grease the groove", ked pocas svojho standardneho vybehu zaradis interval vtedy, ked ti to pride ako dobry napad. Cize pocas 18km behu si napriklad na tretom, siedmom, dvanastom a strnastom kilometri supnes cojaviem 800vkovy interval a efekt bude podobny, ako keby si to odbehol hned po sebe. Idealne este je, ked mas na trase nejaky kopcek, tak ten si zvyknut vybehnut co najrychlejsie.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá září 06, 2019 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6.9.2019

Vyklusání

Vzdálenost: 10.07km
Čas: 51:53
Tempo: 5:09 min/km
HR: 137

No dneska jsem si zodpovědně hlídal tepovku a běželo se opravdu suprově. Pořád mě lehce táhnou třídla z toho fotbalu

Teď ještě byla posilovačka - klasika 8x6 shyby nadhmatem, 5x25 zkracovačky a 4x20 kliky plus lehce nějakej strečink
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so září 07, 2019 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7.9.2019

Vyklusání

Vzdálenost: 12.11km
Čas: 1:03:26
Tempo: 5:14 min/km
HR: 141


Dneska mi zezačátku podměřovaly hodinky, takže jsem subjektivně se snažil běžet rychlejc, takže jsem trochu "strhnul" tepovku zbytečně, ale to neva, i tak to byl odpočinkovej běh. Zejtra jen prochajda "ízy-pízy" :D .... v pondělí mě čeká ten pětikiláček, tak jsem na to zvědavej, jakou chytnu fazónu.


Jinak včera jsem dělal ten nepečenej dezertík (banán/kokos/borůvka) .... bylo toho 1100g, po zadání do tabulek vychází na 100g:

240kCal
S: 24g
T: 16g
B: 2g

Složení na celej dezert je:
700g banán
175g kokos strouhanej
125g borůvky
65g kokosový olej
18g kakao (toho mohlo bejt víc)
85g sirup agáve

(Tady bylo jediný štěstí, že jsem měl koho podarovat, nedovedu si představit, že mi zůstane tolik dezertu - je to opravdu energeticky bohatý, ...dneska na snídani jsem si dal cca 140g kousek a energie na rozdávání :) )




A dneska na oběd jsem dělal Zapečenou dýni s jáhlama a pekanovejma ořechama , toho jsem se trochu bál, malinko jsem si to vylepšil podle svýho a pochválila mi to i mamka :D To vychází na 100g:

118 kCal
S: 14.5g
T: 6g
B: 4,5g

Na cca 1200g jsem použil:

760g Dýně Hokkaido
125g Jáhly
220g Kyselý okurky
40g Pekanový ořechy
10g Máslo
80g Grana Padano
3ks Cibule


_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne září 08, 2019 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8.9.2019

Silovka

8x6 Shyby
5x25 Zkracovačky
4x20 Kliky
4x10x2 Úklony s KB25kg
4x10 Tricepsové kliky

+ strečink

Dneska klidovej režim :) na zejtra mám těch 1x5000m, tak už se docela těším :) rozběhnu to na 4:30 min/km a potom uvidím jak to půjde v průběhu :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne září 08, 2019 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra ten dezert vypada dobre
To se rozmackaji banany smychaji s kokosem a pak se to pece?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne září 08, 2019 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele je to jednoduchy jen se musi dlouho michat mixerem :D .... do formy naspodek naskladam na platky banany.... a pak udelam hmotu v mise z bananu...strouhanyho kokosu (ja pouzil cca 3 a pul bananu a 175g strouhanyho kokosu.... to se mixuje... pak pulku z toho dam uz do formy a zasypu kakem trochu v ty forme a do zbytku ty hmoty pridam boruvky (jakykoliv jiny ovoce) a zase micham.... pak to pridam a pak je nejtezsi udelat tu cokoladu navrch.... to jsem pouzil 20g kakaa (mohlo bejt asi vic)... 65g kokosovyho oleje a 80g agavovyho sirupu.... a to jsem michal aai 10 minut tim mixerem... musi se z toho udelat takova emulze jakoby.... to pak nalejes navrch do formy a das do lednicky, kde to krasne ztuhne :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grimley - Log běhny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 123, 124, 125  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: