Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 17, 2019 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
ake drzis pauzy na tych pracovnych seriach (myslim to 10x5..) lebo ak sa snazis drzat okolo minutu tak mas prislis lahku vahu :)
Nastup kazdu minutu, takze pauza cca 40s. Desiatu seriu som uz nesiel, lebo trochu dosla stamina, ale najma technika uz pokrivkavala. Teraz to bolo mozno relativne lahke, ale caka ma mesiac pridavania +5kg a dalsi mesiac +2,5kg. Ak to bude lahke aj po mesiaci, pridam +5kg aj na piaty (siesty, podla pocitu) tyzden a tym padom si posuniem maxko v osmom tyzdni nie na 5x130, ale o kus vyssie. Vobec sa nebojim, ze by som sa flakal... 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 17, 2019 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
fuh, fakt beara? Nie ze by sa na tom nedalo zlepsit ale toto by som si nechal ked uz nic ine nefunguje. Nechces skusit radsej 531? :D
Neviem, dva 7tyzdnove cykly boli bez zlepsenia na DL... takze ano, musim to nakopnut! 😀💪😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 17, 2019 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
maciak napsal:

mostovanie na benchi je hlavne o ramenach a ishc spravnej pozicii


Amen, bolievali ma ramena kedysi pri tlakoch, odkedy som sa naucil trochu mostovat, nemavam s tym problemy a hned sa dostavil aj progress


Ok, som rad, ze som na spravnej ceste... asi. 😂 Poziciu lopatiek pri BP mam taku, ze ich stlacam k sebe a zaroven dolu, podporovane tenziou kridel (lamanie osi) a spodneho chrbta, zadku, noh.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st duben 17, 2019 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tie pauzy su totalne kontraproduktivne.
okamzite to pretiahni na 3 min a pridaj vahu ak to je lahke.
preboha az mi doslo zle ze 40s .... toto neni krosfit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 17, 2019 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
tie pauzy su totalne kontraproduktivne.
okamzite to pretiahni na 3 min a pridaj vahu ak to je lahke.
preboha az mi doslo zle ze 40s .... toto neni krosfit
OK, tiez sa mi to zdalo prilis rychle, na mrtvolu. Na druhu stranu, pri OT3M bude trvat vecnost odcvicit 10 serii... nevadi, dva mesiace to prezijem. 🎭
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2019 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miniTrening 63, stvrtok

2kb front squat 20+24kg 3x5
1R ktb press 20kg 3x 5+5

Klasika, lave kridlo je uz v klude a pohode, tak vznikol priestor, aby ma seklo v pravom trapeze a krku, pre zmenu. Nic vazne, ale fakt som uz pokazeny. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2019 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 64, nedela

V prazdnom gyme na severe

Back squat . Medium . Up to 4x4x92,5 . Vybojovane.

Deadlift . Bear 2 . Up to 5x105, 2x120, 3x110, 10x5x95 . pracovne serie s priblizne dvojminutovymi nastupmi, ale uz to nebolo kardio. A bude sa to postupne predlzovat.

Bench press . Easy . Up to 5x5x75kg . Slo to
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 23, 2019 6:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Trening 72, pondelok

Deadlift klasika 5x70kg, 5x5x100kg . nooo, ani to nebolo az tak tazke, ako som cakal

Drep high bar 5x osa, 5x5x40kg . very easy, doraz na techniku, aj som sa natocil a spokojnost

Bench press 5x50kg, 5x60kg, 2x70kg, 3x5x50kg . ta 70ka stale tazka ako prasa, druhe opacko ma skoro zadlavilo. Tfuj!

Military press 5x17kg, 5x22kg, 5x27kg, 3x32kg, 3x37kg, 2x42kg, 2x47kg, 2x52kg . mali tam este nalozenu 57kg, ale nechcel som to hrotit, MP s osou som siel naposledy... fakt netusim.

Finisher 5 minut na vreci.


Takto pred rokom #chlapecsicesmutny #alezatoslaby
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miniTrening 65, utorok

1R ktb press 24kg 3x 5+5
Zhyby hollow position bw 4x3 . zaujimave a nie lahke.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
tie pauzy su totalne kontraproduktivne.
okamzite to pretiahni na 3 min a pridaj vahu ak to je lahke.
preboha az mi doslo zle ze 40s .... toto neni krosfit


Predsa len mensia poznamocka, kedze som si spomenul, ze som okrem logu WildOrchid niekde cital exaktne o relativne kratkych pauzach pri pracovnych seriach:
"pri objemovom tréningu Russian Bear Routine mimoriadne dôležitú úlohu zohrávajú prestávky - medzi prvými dvoma sériami základných cvikov môžete odpočívať dlhšie (spravidla 180-300 sekúnd), pri ďalších, tzv. pracovných sériách je potrebné prestávky skrátiť aj na menej ako polovicu (cca 30-90 sekúnd)"
Zdroj: https://www.fitnesstreneri.sk/treningove-systemy-principy/110/objemovy-treningovy-system-russian-bear-popis-a-modifikacie-i

Budem (sa snazit) drzat tie nastupy okolo dvoch minut, aj ked teda rozmyslam, ci pauzy neskratit aspon na tych 90 sekund...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2019 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miniTrening 66, stvrtok

2ktb front squat 20+24kg 3x6
1R press 20kg 3x 6+6

...a uz len cesta mimo mesta.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2019 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neuraz sa ale ten clanok je dost blbost, vidiet ze ten clovek beara nikdy nesiel.

Pauza sluzi na tri veci
- zregenerujes glykogen vo svaloch
- cns si oddychne
- psychika si oddychne

co sa tyka prace je jedno ci mas pauzu 1min alebo hodinu pracu odvediet tu istu.
Meni sa akurat vykon.

Tebe ide primarne o silu a svaly, takze tvoj ciel je dvihnut co najvacsiu vahu v kazdej serii.
Nie mat co najkratsie pauzy

Dva priklady
1. davas 5ky s 100kg a mas pauzy 60s (celkovo das 10x5)
2. davas 5ky s 115kg a mas pauzy 4min (celkovo das 10x5)

V prvom pripade spravis za rovnaky cas vacsi vykon ale za cely trening spravis menej prace ako v druhom pripade.

Pokial nerobis nejaku formu metabolicke treningu tak vzdy budes mat viac pozitiv z 2hej varianty.

Pauzy nad 5 minut uz nemaju zmysel, lebo ak sa cns neda do poriadku plus minus do tych 5 min tak mas prilis velku vahu.

Ja pouzivam pauzy primarne ako ukazovatel loadingu pocas mezocyklu, vidim podla toho ako predlzujes pauzy so stupajucou vahou ako zvladas trening a kde treba ubrat a pridat aby si sa nepretrenoval.

Takze jeb nato ci ti nikedo povie ze mas 60s, v tomto pripade je prvorada technika a vaha.
Plus pri nizsich pauzach riskujes zranenie, (lebo si zadychany, nesustredis sa tak na techniku, necitis sa komfortne, male stabilizacne svalyh nemusia byt zregenerovane atd..)

Mrtvola je zrovna cvik kde nema vyznam hrotit kratke pauzy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2019 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, aj doteraz som mal pauzy minimalne 3 minuty v easy, max 5 minut pri heavy mode, asi tie pauzy teda nebudem skracovat
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne duben 28, 2019 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 67

Piatok 13km turistika, sobota praca s drevom v terene, dnes indiansky beh v kopeckoch 6km za 53 minut, velmi prijemne kardio. Zajtra sa uz tesim na peklicko v borcovni.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po duben 29, 2019 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 68, pondelok

Drep zadny . heavy . Up to 2x3x100kg 2x100kg, 0x100kg, 2x100kg . PR . teda az na ten jeden fail, cinka ma prevazila dopredu a pekne som ju polozil na presne vymerane bezpecnostne zarazky.

Mrtvola bear 3 . Up to 2x125, 3x120, 5x110, 10x5x100kg . Pracovne serie opat ot2m, akurat.

Bench press . Heavy . Up to 5x80kg, 77,5kg 5, 4, 4, 3 . Uz nebol fuel, tak som pozhadzoval vahy aj opacka.

Za drepsony som celkom rad, za prvy fail tiez, aspon viem ake to je a nespanikaril som. Mrtvola... nabuduce este prihodim 5kg a malo by to ist. Bench budem musiet opat zriesit aspon 2x tyzdenne, inac to hore nepojde.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: