Konspiracni fakta

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Konspiracni fakta  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Konspiracni fakta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2020 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a na zaklade faktu ze Bible je zmenena a prepsana na cemz se tez shodli vsichni s darem ducha sv. a toho ze neni jedineho cloveka na svete ktery by vedome slouzil Satanu lze pak filtrovat ktere verse do Bible nepatri,tedy sou lez a pokud ano tak jedine tak ze tim Berankem ktery lame pecete je Satan, protoze Jezis by nic takoveho ve skutecnosti neudelal

napr:

14Ten hlas nařídil šestému andělu, držícímu polnici: „Rozvaž ty čtyři anděly, spoutané při veliké řece Eufratu!“
15Tu byli rozvázáni ti čtyři andělé, připravení na hodinu, den, měsíc a rok, kdy mají pobít třetinu lidí.
16A jejich jízdních oddílů bylo dvě stě miliónů – slyšel jsem jejich počet.
17A ve vidění jsem spatřil koně a na nich jezdce: pancíře měli ohnivé, rudě zářící a žhnoucí sírou; hlavy koňů byly jako hlavy lvů a z jejich tlam šel oheň, dým a síra.
18Touto trojí pohromou – ohněm, dýmem a sírou ze svých tlam – usmrtili třetinu lidí.
19Vražedná moc těch koňů je v jejich tlamách a v jejich ocasech; jejich ocasy jsou jako hadi a hlavy těch hadů přinášejí zhoubu.
20A přesto se ostatní lidé, kteří v těch pohromách nezahynuli, neodvrátili od výtvorů svých rukou; nepřestali se klanět démonům a modlám ze zlata, stříbra, mědi, kamene i dřeva, které jsou slepé, hluché a nemohou se pohybovat;

nebo tohle je extrem

9Za nimi letěl třetí anděl a volal mocným hlasem: „Kdo kleká před šelmou a před její sochou, kdo přijímá její cejch na čelo či na ruku,
10bude pít víno Božího rozhorlení, které Bůh nalévá neředěné do číše svého hněvu; a bude mučen ohněm a sírou před svatými anděly a před Beránkem.

a bude mučen ohněm a sírou před svatými anděly a před Beránkem. tak Jezis ktery kazdeho stvoril, za kazdeho zemrel a ma rad kazdeho stejne coz vim od ducha sv. bude tryznit a mucit sirou a ohnem Satanem oklamane lidi [/i]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2020 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nicmene cemu nechapu je vers: Ja te neznam, tedy ze Jezis rekne lidem ja te neznam...

tady mi oslabeny s darem rekl: Jak muze rict jezis az prijde cloveku ktery ho nepoznal tady na zemi ze ho zna? Ale taky rekl ze i po prichodu JEzise budou moct poznat

jiny oslabeny s darem mi na to rekl: Jezis nikomu nerekne ze ho nezna, ze odpusti kazdemu... nicmene taky rekl ze obraceni, poznani JEzise na zemi a znovurzrozeni je dulezite a ze ne vse v Bibli je lez

A kdyz sem byl z toho zmateny a rikam mu: no tak to teda poznavat JEzise na zemi je zbytecne kdyz ho kazdy muze poznat i po jeho prichodu, ma vubec nejaka evangelizace a touha vest lidi k Bohu smysl? NA to mi rekl ze to nemam rikat

A pak mu rikam: no a co takove zrudy co muci a rezaji vedome hlavy lidem zaziva jako seriovy vrazi nebo drogove kartely v Jizni Americe, to jim jako staci aniz by jim Jezis odpustil na zemi, Jezise poznat po smrti a Jezis jen tak kazdemu odpusti? Na to jasne rekl: NE to ne

nevim no, ale na druhou stranu ja byt takovym clenem kartelu a nepoznat Jezise na zemi bych mu pak rekl ze je to dusledek prvotniho hrichu a proc sem se nenarodil treba jako princezna Diana ?Pak Buh dela rozdily a nema rad kazdeho stejne...
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2020 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

treba Petr Chobot oklamany Satanem veri v karmu a reinkarnaci, tedy ze jaky zivot zil takovy mu buh pri jeho prevteleni duse do noveho tela da osud a proto se rodi postizeni apod. XD
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2020 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zajimave.... Karty Illuminati ktere vznikly v roce 1981 resp. 1995 predpovidaji i Koronavirus? No s Dvojickami a Pentagonem se trefili presne, dalsi kartou je paradoxne i 3. sv. valka... zda se ze "nekdo" vidi do budoucnosti, kdopak to asi bude

Fukushima

Soucasna Pariz?

JENDA10

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
....
nevim no, ale na druhou stranu ja byt takovym clenem kartelu a nepoznat Jezise na zemi bych mu pak rekl ze je to dusledek prvotniho hrichu a proc sem se nenarodil treba jako princezna Diana ?Pak Buh dela rozdily a nema rad kazdeho stejne...

Když se apoštolové ptali Ježíše, proč je jeden člověk od narození slepý, jestli kvůli dědičnýmu hříchu, tak jim řekl, že to není kvůli hříchu, ale aby na něm Bůh zjevil svoje skutky...

Těžký na pochopení a obávám se, že tohle (a boží záměr vůbec) za života úplně nepochopí nikdo. Jsou to takový stopy, který ohledáváme..... nicméně já tomu rozumím tak, že každej člověk, věřící nebo nevěřící, zlej nebo dobrej, zdravej nebo nemocnej, má tady svoje určitý místo a poslání, který má naplnit. Problém je, že jestli ho ten kterej člověk naplňuje, zjistí každej až po smrti....všichni žijeme v nevědomí, nikdo si nemůže být ničím jistej.

Na druhý straně pokud věříš v Boha, kterej je všemohoucí a dobrej, tak takovej určitě nenechá nikoho padnout, i kdyby člověk vědomě nebo nevědomě podělal všechno, na co kdy sáhnul. Nechal bys snad svoje malý dítě vrhnout se po hlavě do propasti jenom proto, že neví, co ve skutečnosti dělá? Nebo to možná tuší, ale dělá to jenom z hloupýho dětskýho vzdoru? Pochybuju. ;)
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JENDA10 napsal:
70mMyW!53 napsal:
....

Když se apoštolové ptali Ježíše, proč je jeden člověk od narození slepý, jestli kvůli dědičnýmu hříchu, tak jim řekl, že to není kvůli hříchu, ale aby na něm Bůh zjevil svoje skutky...

Těžký na pochopení a obávám se, že tohle (a boží záměr vůbec) za života úplně nepochopí nikdo. Jsou to takový stopy, který ohledáváme..... nicméně já tomu rozumím tak, že každej člověk, věřící nebo nevěřící, zlej nebo dobrej, zdravej nebo nemocnej, má tady svoje určitý místo a poslání, který má naplnit. Problém je, že jestli ho ten kterej člověk naplňuje, zjistí každej až po smrti....všichni žijeme v nevědomí, nikdo si nemůže být ničím jistej.

Na druhý straně pokud věříš v Boha, kterej je všemohoucí a dobrej, tak takovej určitě nenechá nikoho padnout, i kdyby člověk vědomě nebo nevědomě podělal všechno, na co kdy sáhnul. Nechal bys snad svoje malý dítě vrhnout se po hlavě do propasti jenom proto, že neví, co ve skutečnosti dělá? Nebo to možná tuší, ale dělá to jenom z hloupýho dětskýho vzdoru? Pochybuju. ;)

no nevim jake skutky chce Buh zjevit na lidech kteri za par korun nebo davku kokainu urezou druhemu hlavu... nicmene s tou druhou casti souhlasim, to uz se mi stalo jako vericimu
JENDA10

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
no nevim jake skutky chce Buh zjevit na lidech kteri za par korun nebo davku kokainu urezou druhemu hlavu...

To neví nikdo, Bůh je o víře, ne o vědění...ale v jedný súfijský pohádce říká obludnej netvor, co krade lidem děti, že "až budeš na světě tak dlouho jako já, uvidíš, že krutost a milosrdenství jsou jenom různé odstíny téže barvy." Křesťansky řečeno - všechno pochází od Boha nebo alespoň s jeho dopuštěním a ty máš v jeho dobrou vůli věřit, ať už se děje cokoliv....

...i proto jsem ti tu už psal, že je mnohem lepší se soustředit na dobrýho Boha, než všude hledat zlýho Satana, kterej musí být stejnak podřízenej Bohu, jinak by Bůh nebyl všemohoucí...
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JENDA10 napsal:
70mMyW!53 napsal:
no nevim jake skutky chce Buh zjevit na lidech kteri za par korun nebo davku kokainu urezou druhemu hlavu...

To neví nikdo, Bůh je o víře, ne o vědění...ale v jedný súfijský pohádce říká obludnej netvor, co krade lidem děti, že "až budeš na světě tak dlouho jako já, uvidíš, že krutost a milosrdenství jsou jenom různé odstíny téže barvy." Křesťansky řečeno - všechno pochází od Boha nebo alespoň s jeho dopuštěním a ty máš v jeho dobrou vůli věřit, ať už se děje cokoliv....

...i proto jsem ti tu už psal, že je mnohem lepší se soustředit na dobrýho Boha, než všude hledat zlýho Satana, kterej musí být stejnak podřízenej Bohu, jinak by Bůh nebyl všemohoucí...

a ja uz psal ze bez Satana bych Boha nepoznal a to prave skrz "konspiracni teorie" a bavi me sledovat to co se naplnuje a co ne, jak funguje na zemi a ceho se snazi docilit. To ze je nad nim Buh je jasne a jasne sem i psal ze Satan to ma spocitane- tedy jista vecna smrt, to uz mi taky jeden s darem rekl, ze Satan uz prosit o odpusteni nemuze. Po te co Satan docili sveho prijde Jezis, nic vic nic min. Ale taky me to nekdy prijde jak pekne divadlo-- proc vubec nejaky Satan ma co oxidovat na zemi, resp. proc Buh mu to dovoluje nejake nwo, prece kdyz se Satan rozhodl jit proti tak ho mel Buh znicit a byl by klid, nikdo o nej nestoji a pak me to prijde jak nejaka hra ze Buh je ve skutecnosti nad nim a pouziva si Satana- kde je potreba dany efekt tam mu to Buh povoli,atd... potom neni svaty...tedy oddeleny od hrichu a zla pokud si puvodce zla pouziva
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jako ze Buh si Satana na zem dosadil a pak rekne ze to tak ma byt coz verim ze tak nejak i bude. Protoze kdyz sem se jednou ptal proc ten Satan tady vubec je, at me da konecne pokoj apod... tak ten s darem jen odvetil: Satan je tu od nepameti...
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejvic me dostal Petr Chobot v jedne prednasce kde se snazil svymi slovy rict tyhle verse:

Jan 14,8 Filip mu řekl: Pane, ukaž nám Otce a to nám stačí. Ježíš mu řekl: „Tak dlouho jsem s vámi, Filipe, a ty jsi mne nepoznal? Kdo viděl mne, viděl Otce. Jak můžeš říkat: „Ukaž nám Otce“? Nevěříš, že já jsem v Otci a Otec ve mně“?)

Jan 10,30 říká Ježíš : „Já a Otec jsme jedno“.

A v podani Petra Chobota:

Oni se Jezise ucednici ptali: a kdo je to ten Buh a kde je a Jezis jim rekl: To je totez co ja pitomci, on to tem hovadum rikal porad dokola ale to je jak kdyz hrach na stenu hazi XD
no kdyz nekdo usi ma a neslysi a oci ma a nevidi tak co s takovym hovadem

Naposledy upravil 70mMyW!53 dne čt duben 09, 2020 6:54 pm, celkově upraveno 1 krát
JENDA10

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
Ale taky me to nekdy prijde jak pekne divadlo-- proc vubec nejaky Satan ma co oxidovat na zemi, resp. proc Buh mu to dovoluje nejake nwo....

Třeba proto, aby...
70mMyW!53 napsal:
a ja uz psal ze bez Satana bych Boha nepoznal a to prave skrz "konspiracni teorie"...

Pokud bys tedy bez Satana Boha nepoznal, tak evidentně užitek má (a ne malý).
70mMyW!53 napsal:
...prece kdyz se Satan rozhodl jit proti tak ho mel Buh znicit a byl by klid, nikdo o nej nestoji...

To by byl Bůh-ničitel, jenomže Bůh, o kterym nás zpravuje Ježíš, je Bůh-otec a ten svoje děti přece nezahubí, byť by se otočily proti němu samotnýmu. Píšeš, že v Ježíšovi se zjevil Bůh....Ježíš snad někdy někoho zahubil, aby byl klid?

70mMyW!53 napsal:
...a pak me to prijde jak nejaka hra ze Buh je ve skutecnosti nad nim a pouziva si Satana- kde je potreba dany efekt tam mu to Buh povoli,atd... potom neni svaty...tedy oddeleny od hrichu a zla pokud si puvodce zla pouziva

Používat někoho a nechat někoho působit je rozdíl....shodit někoho k zemi, aby si ublížil, je určitě špatné, ale shodit ho proto, že mu hrozí ještě větší nebezpečí, nebo ho nechat upadnout, aby si uvědomil svoje špatný jednání, špatný (a tedy sounáležitý s hříchem) určitě není. A tímhle způsobem taky Bůh pravděpodobně "pracuje" se Satanem...

Obecně si ale, Tommy, myslím, že se snažíš Bohu moc vidět do karet a i když je nutný si pokládat otázky a hledat odpovědi, tak je taky dobrý umět žít s tajemstvím, protože jak Bible tak i život sám je a vždycky bude plnej nepochopitelných paradoxů.....
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2020 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je trosku rozdil a dost mimo, porovnavat Satana s clovekem, Satan neni zadne dite, je to jen zlo. Tato bytost si zadny soucit nezaslouzi, nebot on konal napr. skrze Hitlera a je to vse jeho zapricineni, on se raduje kdyz na blizkem vychode rezou hlavy a tesi se kdyz clovek trpi a krvaci,miluje krev, Islam a cely Allah je Satan a bez SAtana by nic takoveho nebylo a nejaci lidi z ISIS oklamani si mysli ze plni bozi vuli. A jaky uzitek ma Satan mit ?Kdybych vedel ze nejspis neni nutne Jezise na zemi poznavat tak bych to vratil a vykaslal se na to, kolikrat vzpominam ze bylo lepsi byt jako ateista, moh sem se napit kdy sem chtel, ted si musim davat pozor aby me nejakej SAtan nesezral vedomi a nejednal skrze me on. Aji ten dar ducha... same dvojsmysly a napr. o cloveku ktery ma schizofrenii, vyrustal bez rodicu, oba rodice alkoholici coz zapricinilo ze to zdedil po rodicich (sklon k zavislosti), je na dne, bez smyslu zivota a cely zivot utapi v alkoholu a prej tu dllouho nebude a Duch sv. rekne ze si za to muze sam...
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2020 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo ze Buh nesnasi kdyz ma clovek penize a vidi bezdomovce a on mu odmitne dat kdyz ho poprosi... ja bych taky pak Duchu sv. mohl rict ze si za to muze sam....kdyby me neco Buh vycital.
JENDA10

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2020 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tommy, pokud je Bůh takovej, jak nám ho popsali svatí všech dob (Augustin, Jan od Kříže, Fr. Saleský, Don Bosco atd.), tak se určitě nemusíš bát, že by ti cokoliv vyčítal. ;)

Ježíš řekl, že kde je tvůj poklad, tam je tvé srdce...a já se nemůžu ubránit dojmu, že tvoje srdce je mnohem víc u Satana než u Boha, proto se víc bojíš Satanových nástrah, než abys věřil Boží dobrotě...

...tak možná vážně považ, jestli ti tyhle Satanovy konspirace ještě dávaj něco užitečnýho a jestli bys Bohu neměl sloužit jinak než šířením svého strachu ze Satana. ;)
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2020 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to ses mimo. ze Satana v kontextu toho co dela be svete a ze by se to mohlo nejak dotknout meho zivota nebo jak on dopadne strach nemam, ja to myslel ciste skrz alkohol, ze nemuzu pit a to skoro vubec, to uz se mi nekolikrat stalo ze to spatne dopadlo kdyz sem se napil, svym zpusobem sem tak uvezneny, pamatuju si ze sem se o tom bavil s kamosem ten den kdy sem este pil a ten den sem mu rikal ze Buh ma Satanka uvazanyho na retezu a jen ceka az se napiju aby mu dal povel.... a par tydnu na to bum a zas sem se divil co me ostatni rikali co se delo a ja si nepamatoval nic.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Konspiracni fakta Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: