Log Temného Zabijáka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Log Temného Zabijáka  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Log Temného Zabijáka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Oddo


PříspěvekZaslal: po květen 05, 2014 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuju vis na hrazdě na jedné ruce, to je pro mě jednička na sílu úchopu Divili byste se, kolik lidí se takhle neudrží ani vteřinu, hlavně že si berou trhačky a háky na shybování
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Moocha


PříspěvekZaslal: po květen 05, 2014 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já třeba zkoušel trhačky na mrtvolu a předloktí mě z toho pálilo daleko víc

EDIT: Tak to bylo tím, že jsem je namotával na opačnou stranu


Naposledy upravil Moocha dne so květen 10, 2014 3:13 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po květen 05, 2014 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za rady, o všem vím, jen jsem prostě doteď neměl moc potřebu úchop zlepšovat . Radši jsem si vzal trhačky, když mě úchop limitoval a mohl jsem použít větší zátěž což je pro mě důležitější než silný úchop (i když ho nemám zas tak špatný myslím).

ZeleznaKoule: Ty swingy mi přišly dost lehký s tím 16 kg KB a větší ve fitku bohužel není... Technika je druhá věc, snažil jsem se to dělat podle tvého návodu, ale bude nejlepší zajít k vám do rambodílny se něco přiučit :).

Dnešní trenink:

5.5. Nohy, břicho, kardio

Superserie ATG Čelní dřepy + Předkopávání
10x40 kg + 10x35 kg
6x70 kg + 10x45 kg
6x70 kg + 10x45 kg
6x70 kg + 10x45 kg
6x70 kg + 10x45 kg

Výpady s JČ
16x18 kg
10x24 kg
10x24 kg
-u třetí serie jsem si asi natáh ňákej adductor... jsem zvyklej tenhle cvik cvičit za chůze a ne na místě, ale nebylo místo. Naštěstí nic hroznýho, trenink jsem docvičil, ale zítra plánovaný běh asi vynechám . Ponaučení pro mě: NECVIČIT výpady na místě!

Superserie Ručkování na hrazdě + Burpees
4x + 4x15

Břicho
superserie plank + zvedání nohou a pánve na decline lavici
3x + 3x8

Veslování
čas celkem: 10 min
zátěž 4
vzdálenost: 3,2 km

Až na ty výpady dobrej trenink, pauzy zas ultra krátký - jen na vydýchání a lilo ze mě dobře.
Jinak změnil jsem stravu, úplně jsem vynechal lepek a omezil mléčné výrobky. Vyzkouším měsíc bez toho, co to se mnou udělá. Zatím to držím 3. den, tak je brzo na nějaký závěry, pak kdyžtak napíšu. O této problematice čtu knížku "Život bez pšenice", kde čerpám informace. Napsal ji americký kardiolog, zatím jsem přečet asi 150 stran a zdá se vše důvěryhodné (odkazy na výzkumy, testy na sobě i pacientech atd.), docela tomu věřím. Dost mě překvapilo v čem všem je lepek...koření, rýžové chlebíčky atd. (sice jen stopové množství, ale vyhýbám se i tomu a kupuju gluten free).
Taky jsem přidal víc zdravých tuků, které jsem nikdy nejedl (avokádo, kokosový olej, semínka chia..) a omezil sachry kvůli Spartan race, abych ještě nějaké to kilo shodil a líp se mi běhalo.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně jsem vyzkoušel vzorky od Ronnieho, tak tady je ňáký hodnocení:

Inovované WPC 80 od Extrifitu se fakt povedlo, ten rozdíl v chuti je tam od minulých příchutí dost znát. Mně osobně chutnaly snad všechny, ředil jsem v 250-300 ml a ta "sladkost" mně vůbec nevadí, beru to spíš jako pozitivum.

Až se přepiju čokolády (doufám, že se to nestane), tak bych šel do tý borůvky, ta mně chutnala nejvíc! Čoko-kokos taky nebyl špatný, jako nejslabší z hlediska chuti hodnotím asi banán.

A Hell gell :
Koukal jsem na složení a to je fakt nabitý! Z tohoto hlediska se mi zdá jako ideální předtréninkáč, až jsem se divil, co dokážou narvat do tak malého množství gelu. Bohužel mi nějak nesedl, při tréninku mi z něho nebylo úplně nejlíp (stalo se to při obou dávkách, takže to asi bude tím).

A samozřejmě Martinovi děkuji.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6.5. Běh
běh přes Bohnický les k Vltavě
čas celkem: 60 min
vzdálenost: cca 6 km

skladba:
Tuhle trasu jsem běžel poprvé, u Vltavy jsem byl za 15 min (bylo to prakticky pořád z kopce dolu). Horší to bylo nazpátek, kdy mě čekal strmý kopec asi 1 km...když jsem ho viděl, tak jsem to vzdal a vyšel jsem ho pěšky. V lese jsem narazil na hasičské hadice uvázané na stromech, zkoušel jsem vyšplhat, ale nebylo se tam za co chytit nohama a navíc se i špatně drží, dostal jsem se asi do půlky jen rukama a pak jsem skočil dolu.

cíl do Spartan race:
vyběhnout 2x1 km do kopce ve slušném tempu bez přestávky (2x běh nahoru, 1x chůze dolu)
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7.5. Tlaky

Na začátek menší burpees rozcvička
50 burpees za 3:42 (20,15,15)

Bench
20x60 kg
15x60 kg
8x70 kg
8x70 kg
12x60 kg (první série sám, další u posledních op. dopomoc)

Tlaky hlavou nahoru
8x22 kg
8x26 kg
8x26 kg
8x26 kg
8x30 kg (tady poslední opáčko asi lehká dopomoc)
8x26 kg

Klokov press
8x30 kg
10x30 kg
6x40 kg
12x30 kg

Superserie Protisměrný kladky + Motýlek (oboje na zadní delty)
4 serie

Kliky na bradlech
8x já +15 kg
8x já +15 kg
8x já +15 kg (tady zas byla mírná dopomoc poslední 2 op.)
10x já
10x já

Francouzský tlak v leže s EZ
10x35 kg
10x35 kg
10x35 kg

Sauna 10 min

Dneska zas trochu změna v treninku, vysoké počty opakování na který vůbec nejsem zvyklej...ten bench jsem cítil neskutečně. Už je taky znát, že jedu několik dní v kuse, tak zítra volno a v pátek mě čeká Thajská masáž . Váhy docela spadly, vše se mi zdá těžký. Bude to tím, že jsem dost omezil sachry a skoro každý den nějaké kardio nebo běh.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: so květen 10, 2014 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10.5.

Fáze I.
Tahy

Shyby
50x na čas 10:39
-vše brada nad hrazdu, bez kippingu
-začínal jsem na 8 opakováních, končil na 3, příště cíl dát to do 10 min, takhle to byla slabota

Mrtvý tah
10x60 kg
6x100 kg
6x100 kg
6x100 kg
-limitoval mě úchop po těch shybech, ale řekl jsem si, že trhačky teď prostě nebudu používat

Obrácené Přítahy na MP
8xjá
8xjá
8xjá
8xjá
-výbornej cvik!

Biceps s VČ
8x30 kg
8x30 kg
8x30 kg
-nějak mi to s velkou osou nesedí, táhnou z toho zápěstí

Biceps zdvihy v sedě
8x10 kg
8x10 kg
8x10 kg

Pás
chůze do kopce sklon 10%
13 min
rychlost 5,5 Km/h

Strečink
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log


Naposledy upravil Darkkiller dne so květen 10, 2014 8:10 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so květen 10, 2014 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaká byla masáž? Měla masérka sílu, nebo tě jen "lechtala"?
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: so květen 10, 2014 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz: Hele ta masáž byla skvělá! Škoda, že to je drahý, jinak bych chodil častějš. A sílu teda fakt měla, to se neboj . Byla to pravá Thajka, ani česky pořádně nemluvila, žije tu prý 5 let (bavili jsme se anglicky). Ze začátku jsem machroval, když se mě ptala, jestli to nebolí - "no, you can push harder" a ona fakt přidala a to už jsem i docela cejtil . Naposled mě takhle do hloubky asi před 6 lety promasíroval 130-ti kilovej masér hokejový reprezentace. Jo a musím říct, že byla malá a vážit mohla tak 60 kg a házela tam se mnou jak nic...vsadím se, že kdybych jí vzal do fitka, položil jí na bench, tak by ňáký slušný číslo taky zatlačila .

Fáze II.
Nohy, břicho

Dřepy
15x60 kg
20x80 kg
20x80 kg
15x80 kg

Výpady s JČ
3x10 20 kg (40 kg celkem)

Zakopávání
4x8 (těžší váha)

Superserie Výpony v sedě + Dřepy na bosu s aquahitem
4x12 40 kg + 4x12

Břicho
AB roller
3x12

Superserie zdvihání nohou na hrazdě + rolování na kladce
3 série od každýho

Pás
HIIT 15 min
sklon 2% do kopce
3 min chůze na začátku
1 min 5 km/h
1 min 9 km/h

Hned bez pauzy Burpees
1x15
1x15
1x15

Aktuální TH : ráno před tréninkem 89,4 kg
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fáze I.
12.5. Běh/chůze
Přes Bohnický les k Vltavě
čas celkem: 100 min
vzdálenost: cca 8 km

Byl jsem "běhat" s kámoškou, ale běželi jsme celkem tak 30 min , asi stokrát jsme se spolu za tu cestu vyfotili a když jsem chtěl běžet, tak si začla stěžovat, že má na nohou puchejře .

Ale ani mně to moc nevadilo, nohy mám strašně rozsekaný ještě z minulého treninku a vlastně skoro celý tělo.. Holt úděl naturála, být pořád zničenej .

Dal jsem teď jídlo, vypil bcaa a pomalu zas vyrážim do fitka. Jinak dnešní GoT, kdo sleduje !
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fáze II.
12.5. Prsa, triceps

Bench
10x60kg
6x70 kg
6x80 kg
6x80 kg
6x80 kg
6x80 kg
6x80 kg
6x80 kg
-dole stopky, pohrál jsem si s tím

Tlak na stroji v sedě
3x10 50 kg
-přestávky cca 20 s

Multipress
3x8 60 kg
-dole jsem si činku pokládal na zarážky, nahoru jsem se snažil jít co nejvíc explozivně, dolu pomalu spouštět
-krásně procítěný

Kliky na bradlech triceps
8xJá
6xJá + 15 kg
6xJá + 15 kg
6xJá + 15 kg
6xJá + 15 kg
6xJá + 15 kg
6xJá + 15 kg
6xJá + 15 kg
6xJá + 15 kg

Sauna
3 kolečka, cca 45 min
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ráno bylo trochu kardio v Tróje na řece, sjížděli jsme na raftech kanál a i jsme se pak nedoborovolně vykoupali v tý zimě .

14.5. Záda, biceps

Mrtvý tah
70 kg
90 kg
3x120 kg
3x140 kg
3x150 kg
3x150 kg
10x90 kg
-belt off, trhačky on od 120 do 150 kg (musím si začít nosit magnézko zas)

Shyby
3x6 Já

Superserie Veslování na kladce + Stahování kladky v předklonu s lanem
3x10 + 3x10
-dobrej pumping

Biceps zdvihy s EZ
8x30 kg
6x40 kg
5x50 kg
5x50 kg
5x50 kg
-tohle už dávalo

Kladiva ve stoje
18x20 kg
18x20 kg
18x20 kg
20x20 kg
-dneska mě bicák nějak bavil, po těch slabších zádech jsem si spravil chuť

Superserie Burpees + Plank
3x20 + 3x

Veslo trenažér
8 min
vzdálenost: 2,26 km
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je malý TIP pro Vás na výrobu vlastního kokosového mléka !

Dlouho jsem hledal kvalitní vysokoprocentní kokosové mléko za dobrou cenu, ale bohužel jsem nic nenašel, moje první mělo obsah kokosu asi jen 5%, stálo 80,- za litr a prakticky to byla jen obarvená voda. Když jsem na internetu koukal na ostatní produkty, tak snad ve všech jsem našel Oxid siřičitý jako konzervant, což není úplně ideální (http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek/E220), navíc cena taky nic moc. Naštěstí jsem při nákupu v Bille našel toto - 100% kokosový krém.



Příprava mléka je pak jednoduchá - na jeden díl krému přidáte 5 dílů vody a máte kokosové mléko (3 díly vody jsou pro kokos. máslo). A pozor, ta voda musí být teplá, jinak se krém nerozpustí. Pak jen stačí chvíli počkat (popř. dát do ledničky) až to trochu vystydne a máte vlastní kokosové mléko. Já ještě zakápnu citronem pro lepší chuť .

edit: cena krému v Bille cca 55,- Kč/200 g
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: so květen 17, 2014 12:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16.5. Tlaky

Tlaky na rovný
24 kg
34 kg
8x40 kg
8x40 kg
8x40 kg
8x40 kg (poslední op. dopomoc)

Superserie Rozpažky hlavou nahoru na protisměrnejch + kliky s adaptéry (nohy na lavicce)
4x8 + 4x8

Ramena na MP
10x40 kg
8x60 kg
8x60 kg
8x60 kg
8x60 kg (poslední dopomoc)
10x40 kg

Superserie Přítahy VČ k bradě + rotátory s gumama
10x20 kg + 15x
10x20 kg + 15x
10x30 kg + 15x
10x30 kg + 15x

Kliky na bradlech triceps
6xJá
6xJá
6x Já+20 kg
6x Já+20 kg
6x Já+20 kg
6x Já+20 kg
6x Já+20 kg
3x Já+30 kg (chtěl jsem dát 4, ale poslední opakování sem v půlce zamrz a už jsem to nedotáh)

Lano triceps
4 série
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: so květen 17, 2014 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě se musím pochlubit, začal jsem se docela zajímat o kávu a přemýšlel jsem jaká příprava bude pro mě nejlepší. Nakonec jsem koupil french press, mlýnek a kvalitní zrnkovou kávu a musím říct, že to je úplně o něčem jiném než ty instantní patoky z obchoďáku...nechápu jak to někdo může pít (taky jsem to dělal ). Už i ta příprava je rituál a užívám si ji ! Jo a maximálně doporučuji shop Čerstvá káva na Hlaváku, přijel jsem tam 10 min před zavíračkou, ale slečna byla i tak strašně příjemná a vše mi vysvětlila, zodpověděla otázky atd.

Btw kdyby někdo taky pil zrnkovou, můžete sem napsat svoji oblíbenou. Já chci ještě vyzkoušet kávu z doubleshot a dokonce jse přemýšlel i o cibetkové .




_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Log Temného Zabijáka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: