Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 76, 77, 78  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MilanT

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2024 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za rady, budu se to snazit vychytat. Ve volné dny mám teď naplánovanou mobilitu hrudní páteře, tak bych k tomu mohl zahrnout i stabilizaci osy nad hlavou.

Ustinov:
Zacinas kopat kolem sebe. Mozna duvodem proc se nezlepsujes je obava o zraneni, ktere casto nastava, kdyz jedes roky ty same treninky pro "masy"/podle nekoho urcene zacatecnikum, cviky, opakovani a kdyz se snazis tlacit na pilu.

Kdybys nad tim mozna trochu zacal premyslet, proc co mas cvicit (cvik/serie/opakovani/rpe) a jaky to ma na tebe vliv (proc to funguje/nefunguje) a ne slepe/sledovat "gró" vzperacsky cyklus 20x1, prilepinovu tabulku, korteho, larry scott, Sheika, hepburna, tak krom toho ze se zbavis obav o zraneni a pretrenovani, ktere te deprimuji, posunes se v liftech.

Ale mas pravdu, kdybych jel furt to same dokola a trenoval jak ty, asi se brzo dojebu. Tomu se snazim predejit, a proto (musim zaklepat) zraneni velmi dlouho zadne nebylo (kdyz nepocitam neco co trvalo max druhy den).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2024 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Milane buď v klidu, s tvým přístupem k tréninku budeš cvičit s činkama ještě v 70... Military press super
MilanT

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2024 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Palec077 napsal:
Milane buď v klidu, s tvým přístupem k tréninku budeš cvičit s činkama ještě v 70... Military press super

My se s Ustinovem jen tak "kockujeme"
MilanT

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2024 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska moje ego hodně utrpělo. Zkusil jsem maximálku na mrtvý tah a za 4 měsíce nulové zlepšení. A takové výkony jako 11x180, to bych už vůbec nedal. Musím přehodnotit, jak mrtvý tah trénuji, kde mám slabiny a jestli dobře regeneruji. Tento trénink nepřináší výsledky. Dřepy a tlaky se nyní zdají dobré ale mrtvola ne. To se nám to krásně otočilo.

Mrtvý tah
10x60
4x100
3x120
1x140
1x160
1x180
1x200
1x210
0x230 - odlepil jsem to, ne vysoko
0x220
decarabas

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2024 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A to si niekde nejak peakoval, či len tak zrazu si to skúsil?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
MilanT

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2024 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusil. Ale stejný podmínky jak v září. Tam jsem to taky jen "zkusil".
Turakam

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2024 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Normálna vec, zjavne tam je vyšší pomer pomalých vláken, ono to trošku potrvá ťahať 250 naturálne, táto cesta nie je priamka konštantne nahor, aj som zabenčoval 2015 - 160 či kedy a mám plakať? Vydrž, makaj, žer, šicko bude!
Dante Flyshit

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2024 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To vyzeralo celkom ľahko, tých 200. Možno je problém len v psychike, prepnúť sa a ťahať čo sily stačia.
MilanT

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2024 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to dost možné. U minulých 220 jsem šel s tím, že to opravdu zvednu. Tady u toho byl ten pocit do 220 a při 230 už jsem najednou byl "pokakaný" z váhy. Nebudu se hroutit a uvidímě příště, až to bude někdy i s peakem pořádně :-)

27.1.2023:

Dneska kardio, odnesl jsem cca 250-300m pěkně velký šutr, široký i dlouhý zvedavě těžký asi jako 150kg snatch-grip mrtvý tah, chtěl jsem si ho odnést domu ale když pak přišel chlap v trenkách, jestli mi přijde normální ve čtvrt na deset večer nést šutr přes pulku města, ale že jsem silnej a nikdy to v životě neviděl, tak jsem to raději uklidil na vhodné místo, než abych s kardiem pokračoval
caukymnauky

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2024 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lol, kolik padlo piv pred tim?
MilanT

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2024 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

caukymnauky napsal:
Lol, kolik padlo piv pred tim?

To ani na internetu říct nemůžu

28.1.2024:

1. fáze

Dřepy bez pásku
15x bw
10x 60
10x 80
1x120
10x 100
10x 125
10x 125
10x 125
10x 125
10x 125
10x 125
10x 125
10x 125
10x 125
10x 125
Byl jsem rád že skončili desítky. Ale už se těším na osmičky. Kecám. Na čtyřky :D 10x10 je sice větší objem (100 vs 96 (8x12)) ale lépe se dýchalo. No, vzhledem k včerejšímu režimu, že jsem moc nesnědl a toho že jsem si dal týden bez kreatinu, nebyl ve svalech glykogen a chyběla dynamika. Hlavně v posledních opakováních, to někdy vypadalo, že to je ultímátní PR na jedno opakování a měl jsem dát ještě tři :D

Asi mi párkrát ujelo nějaké opakování, protože jsem chvílemi cítil tenzi v lokti a měl ke konci série napumpovaný tricák. Dám si na to příště pozor.

Rozděluji si to na "dvě fáze" oddělené cca pul hodinou, když jsou takhle vysokoobjemové dřepy aby byla větší síla i na vršek těla a "neodflákl to". Dám si vždycky nějakej cukr mezitím (kompot/ovoce/džus) a pak jsem ready o to víc.
MilanT

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2024 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28.1.2024

2. fáze

Úzký benč s pauzou
15x20
25x40
12x60
6x80
8x87.5
8x87.5
8x87.5
8x87.5
3x95
4x95
4x95

Shyby neutrálním úchopem, 40x40 jekl
8x bw
4x5x15
8x bw s pauzou

Meadows rows 3 série

Bicepsové zdvihy nadhmatem s VČ + Tricepsové extenze na kladce s lanem
13x30 + 25
8x32.5 + 25
8x32.5 + 25

[/b]1-arm pinch-grip (nevím, jak mám adaptér pojmenovat, je to takový open hand grip :D) + Lu raises[b]
15s x 10
15s x 15
15s x 10 + max 7.5
15s x 10 + max 7.5
15s x10 + max 7.5
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2024 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
Dneska moje ego hodně utrpělo. Zkusil jsem maximálku na mrtvý tah a za 4 měsíce nulové zlepšení. A takové výkony jako 11x180, to bych už vůbec nedal. Musím přehodnotit, jak mrtvý tah trénuji, kde mám slabiny a jestli dobře regeneruji. Tento trénink nepřináší výsledky. Dřepy a tlaky se nyní zdají dobré ale mrtvola ne. To se nám to krásně otočilo.
0x220
Ty svalová vlákna jsou fakt masakr. Když jsem kdysi dal 4x180, dal jsem pak 1x220 a to těch 4x180 bylo skoro na smrt...
Nicméně spousta lidí trénuje ty mrtvole méně častěji (i jejich variace) aby měli lepší výsledky, třeba budeš jeden z nich, ale taky jsi mladý a všechno bude a jak ti píšu vždy (v dobrém) u tebe bude alfa a omega se nezranit a občas tam propašovat nějaký den regenerace navíc, který se projeví až v dlouhodobém horizontu...
MilanT

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2024 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Ty svalová vlákna jsou fakt masakr. Když jsem kdysi dal 4x180, dal jsem pak 1x220 a to těch 4x180 bylo skoro na smrt...
Nicméně spousta lidí trénuje ty mrtvole méně častěji (i jejich variace) aby měli lepší výsledky, třeba budeš jeden z nich, ale taky jsi mladý a všechno bude a jak ti píšu vždy (v dobrém) u tebe bude alfa a omega se nezranit a občas tam propašovat nějaký den regenerace navíc, který se projeví až v dlouhodobém horizontu...

může to být způsobeno genetikou a i tím, že taky často trénuju spíš vyšší počty opakování i na dřepy a tělo si pak na těžké váhy odvykne, ale dám na tebe a teď mám v plánu dát jeden týden regenerace kdy pojedu stejný cviky ale na čtvrt plynu. Už cítím, že ty dřepy mi dávají zabrat a i benche jsou nějaké tuhé. Bude to snad poprvé v mý historii cvičení, kdy jsem to dobrovolně udělal
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2024 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
DAVID.LOPAN napsal:

může to být způsobeno genetikou a i tím, že taky často trénuju spíš vyšší počty opakování i na dřepy a tělo si pak na těžké váhy odvykne, ale dám na tebe a teď mám v plánu dát jeden týden regenerace kdy pojedu stejný cviky ale na čtvrt plynu. Už cítím, že ty dřepy mi dávají zabrat a i benche jsou nějaké tuhé. Bude to snad poprvé v mý historii cvičení, kdy jsem to dobrovolně udělal

Neverim, ze to udrzis

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 76, 77, 78  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: