Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 70, 71, 72  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2023 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zas nech to odo mňa nevyznie ako kritika Výkon masaker, závidím, a telo pekne drží, silný si jak tri prasatá.

Je to len obava, aby si sa v budúcnosti zbytočne nespomalil v progrese kvôli nejakému zraneniu alebo opotrebeniu.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2023 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si ale myslím, že tempo sú aj pre svalový rozvoj celého spodku veľmi prospešné, to zistí po pár pokusoch, samozrejme, integrovať doplnkovo, veď sám využíva rôzne variácie.
MilanT

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2023 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turek: Díky za radu. S tou hlavou jsem si to nevšiml, záda mám zpevněné ale jde tam vidět, že když vystřeluji ze spodní fáze nahoru, cukám s krkem. Zkusím se na to zaměřit. Tempo dřepy cvičím teď druhý den v týdnu po tazích. Snažím se jít dolu pomalu, bez pásku a být kolem 2-3s v té spodní pozici. Dost mi to pomohlo s odlepením u mrtvoly a s předkláněním u dřepu. Delší tempo dřepy, tich 5-6s zkusím.

Caukymnauky: Příště natočím něco z boku, Ale dvacítky chvíli nechám být, jestli mě nenapadne nějaká pitomost, je mi z nich blbě jenom to slyším.

Carabas: Snažím se tu svojí techniku" vyvažovat zakopáváním a cvičením různých blbůstek, co jsem našel na KneesOverToes . Ono takhle to fakt vypadá, že pustím nohy, nějakou vírou v boha se odbouchnu od prdele a lýtek do vzduchu a pak to dostanu vší setrvačností nahoru. Z těžších vah mám větší respekt, tam pomaleji a pak to dole prosednu abych tam furt ten streč-reflex měl, ale dvacítku se mi takhle dělat nechce .

Palec: Asi máš pravdu, dám to příště na 155, nechtěl jsem to přehánět, protože jsem jel naposledy dvanáctky s 132.5kg, tak aby si krom svalů zas zvykly i šlachy, klouby. Na těžší váhu jsem si dlouho nešáhl, ale po včerejšku to asi bude v poho.
decarabas

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2023 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Veď to vravím, nie si blbý

Ale poviem ti, že tieto tvoje výmysly ma motivujú, chvalabohu mám svoj program, takže nebudem špekulovať. Ale cukanie mám riadne!

MilanT

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2023 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Veď to vravím, nie si blbý

Ale poviem ti, že tieto tvoje výmysly ma motivujú, chvalabohu mám svoj program, takže nebudem špekulovať. Ale cukanie mám riadne!

Nechci tě teda nijak přemlouvat, ale nějaká dvacítka, jen tak jako mimo plán, by se tam u tebe mohla vloudit ne?
Magumi

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2023 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkné dřepy, to bych tě pochválil i Ripper. :)

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
vlk#

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2023 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkný výkon! a jak je vidět, největší problém je to udýchat :) nohy po jedničkách zvládnou přidávat, ale plíce to tam musí stíhat hnát a srdce pumpovat ;)
MilanT

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2023 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky. Od dneška začnu objem, dlouho jsem byl na té samé váze, ale možná by nemuselo být od věci využít trochu té puberty a její schopnosti budovat svaly. Teď mám 80kg a měřím 168cm. Chci se dostat na 85kg, ale když to půjde a bude to v kvalitě (půjdou mi vidět břišáky, tricák od bicáku a trapéz od spodku zad ), tak půjdu klidně víc. Láká mě 90kg, to už je taková "chlapská váha", ale vím, že to už by nebylo v kvalitě . Vážit a měřit pas budu každou neděli ráno. Co se týče silových cílů, tak 125kg benchpress, 85-90kg militarypress, 200kg dřep a 250kg mrtvý tah.

A týdně budu přidávat/odebírat 250/500 podle toho jak to půjde. Dneska až dojím poslední jídlo, spočítám si, kolik teď vlastně jím, přidám 500 kcal a od toho začnu.

Pokazím si trochu staty ku BW (Všichni víme, kdo mi to připomněl ) což mi ale nevadí, protože kdybych šel na soutěž, něco s tím udělám.
MilanT

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2023 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14.11.2023

Pauzovaný benč na úzko:
15x 20
10x 60
4x 80
6x2x 95
2x3x 95
3x6x 80

Shyby podhmatem
2x6x BW
5x6x 17.5
5x8x BW

Militarypress
12x 20
6x 40
6x12x50
Budu zkoušet přídávat 2.5kg. Až se dostanu pod 3 série, půjdu na desítky. A takhle pak na osmičky, pak na šestky.

Přítahy JČ
2x20x20
20x32.5
15x37.5
15x37.5 bez trhaček
60x55 :D jen na pravačku, na levačku striktnějších 15
zvykám si na pohyb, při šesté sérii začli hrát Rammsteini tak jsem to trochu protáh ale příště už bez blbostí, myslím si, že z toho vytěžím striktně víc - už jen zhlediska bezpečnosti a toho, že druhý den mám jet mrtvoly
budu si muset vyrobit vlastní jednoručku na závitovky, aby bylo více menších kotoučů, kvůli délce a rozsahu pohybu

Upažování
5x20x17.5
2x20x12.5 + 30x červený expandér

kontrolovaně, ještě to docela šlo, ale na tich 6 sérií a po benči to už bylo unavenější
decarabas

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2023 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
Teď mám 80kg a měřím 168cm

MilanT

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2023 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co si tady děláš prdel z nizkých širokých děcek, radši si jdi dát nějakou dvacítku, chuťovku na dřep
decarabas

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2023 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
Co si tady děláš prdel z nizkých širokých děcek, radši si jdi dát nějakou dvacítku, chuťovku na dřep

Kde ja dvacítku, som starý foter ženatý...

A jo ty myslíš drepy

EDIT: Ešte som si spomenul, že tebe sa to drepuje, keď máš na tom malom trupe opasok od krku až po bedrá Teba stred tela nesere.

MilanT

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2023 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

EDIT: Ešte som si spomenul, že tebe sa to drepuje, keď máš na tom malom trupe opasok od krku až po bedrá Teba stred tela nesere.

Víš že i malej kašpárek dokáže udělat velké divadlo? Jen tak mimochodem
decarabas

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2023 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
decarabas napsal:

Víš že i malej kašpárek dokáže udělat velké divadlo? Jen tak mimochodem

Viem,mám dve deti

MilanT

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2023 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16.11.2023:

I. fáze
Mrtvý tah z deficitu

6x 60
4x 100
3x 120
3x 140
2x 160
1x 180
1x 190 pásek
0x 210
0x 210 dvakrát jsem to nazvedl k holením, ale síla na to tam prostě nebyla, možná tím jak bylo ráno a já cvičívám spíš okolo té páté šesté, nebo jsem prostě slabej
1x 200
3x5x165

Rumuny bez pásku
12x 100
2x6x132.5

Úzký benchpress s pauzou
10x60
6x80
3x90
5x2x95
3x3x95
1x6x80
2x7x80
V tempu.
Hepburna progresse je sice "pomalá" ale za to pekelně dává smysl a každý trénink jde vidět ten pokrok, který je způsoben jedním opakováním na víc. Kdybych to takhle rok udržel, budu na 8x3x125, což by pro mě bylo neskutečné zlepšení.

Shyby nadhmatem na široko
17x6xBW
Lehce

II. fáze
ATG Pauzovaný dřep bez pásku
6x60
6x80
2x110
1x120
1x140
1x150 "PR" PR jak bez pásku klasicky, tak bez pásku s pauzou, ale šlo by i 160+
4x8x115 - jednu sérii mám natočenou, dnes to bylo nějaké nemastné neslané, nedostával jsem se do toho

Francouzské tlaky s EZ ve stoje
20x 5
20x 15
13x47.5
10x47.5
11x47.5
15x37.5

Bicepsové zdvihy s EZ ve stoje, "kulturisticky":
2x10x37.5
2x8x37.5
Striktně až do plně propnutých rukou, pomalu dolu, jezdil jsem ty bicepsy spíš pákařským stylem, ne sice s takovým cheatingem, ale pokrčená ruka, zápěstí víc v tenzi a trochu více zapojení ramene, tak zkusím teď takhle, lokty striktně u těla, neunaví mě to tolik a sval naopak může ještě víc

Upažování jednou rukou
3x15x20kg

Grip
Pinch-grip 2x3.5 + Extenzory/rotace s kotoučem
4x20s x 35 + 50x1

Finger/wrist cupping na kladce, malý průměr
4x 15-25x 15

Za poslední dva týdny jsem zkusil nějaké splity a přišel jsem na to, že staré dobré fullbody obden je nejvhodnější volba = vysoká frekvence, jeden den regenerace mezi tréninkama, možnost používat a drtit komplexní cviky a na každý cvik být silný
Jediná nevýhoda je ten čas, kdy to můžou klidně 2-3 hodiny, když přihlédnu na to, že je to zatím lehké a co se týče přestávek mezi těžkýma sériema, jsem čistej powerlifter

Všechny hlavní cviky 2-3x týdně a shyby i 4x když vyjde správný týden (4 tréninky, 3 resty)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 70, 71, 72  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: