Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 70, 71, 72  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MilanT

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2023 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, máš pravdu. Měl jsem jeden program od Candita, který mě úspěšně přivedl na 220 a poprvé fungoval, ale po druhé už jsem cejtil že ty těžké jedničky co tam v první fázi byly týden po týdnu, byly až moc těžké a tak jsem s ním přestal.

Napadlo mě, abych si odpočinul trochu od opakovaní a od těžké mrtvoly, pojedu jeden den v týdnu SSPT (to jsou pouze jedničky na mrtvolu, cyklus na 10 týdnů) a druhý den v týdnu variaci na opakovaní (a tu budu taky cyklovat z vyšších opakování až ke konečnému 10. týdnu, třeba rumuny).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2023 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemoc (asi)

David mi sem přitáhl nějaký deloady a jelikož jsem nechtěl, tak se svět podle toho tak zařídil A cvičit při horečce už zkoušet nebudu. Nejednou se mi to nevyplatilo, jako když jsem se čtyrícítkou horečkou šel dřepovat 5*10 a u čtvrté jsem ležel na zemi ani jsem to nazaregistroval
vlk#

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
A cvičit při horečce už zkoušet nebudu.

dobrý předsevzetí, ještě na to pak nezapomenout, v podstatě to není nikdy přínos a v horizontu dvou tří týdnů to výkonnosti nepomůže. horečku beru až 38+, ale já už bych teď nešel ani při zvýšené teplotě 37.5, tělo se s tím potřebuje rychle a efektivně poprat a ne ho ještě zatěžovat regenerací.

záda super, naboostoval jsi to za ty dva roky parádně, tady přesně sedí takový to "jsem ve vývinu" :D
MilanT

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2023 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky díky.

Hoši, neotálel jsem a zejtra (spíš pozítří) to už snad půjdu rozsekat. První tréninky jsem trochu upravil, krom benche (tam je potřeba se nevzdat, nerad bych zase podsekával k 95), aby si tělo zas navyklo a šlo na ty pohyby trochu rozcvičené. Na mrtvoly bude alchymie, mám připravený ty singly a do toho cyklus na variace, ale nevím, co to semnou udělá. Špatně snáším intenzituu (80%>) a do lehčích amrapů se mi taky nechce. Ale co se týče dřepů, tak mám v hlavě za tři týdny zkusit 15*160 (možná i ke dvaceti, ale to už je trochu přes čáru, v kůlně do toho mám -6°C :D).
decarabas

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
mám v hlavě za tři týdny zkusit 15*160

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
MilanT

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úzký benchpress s pauzou
20x20
10x60
8x80

Shyby nadhmatem na široko
8x bw
8x bw
8x bw
8x bw
8x bw

Kliky
50
10
10

Biceps, triceps s gumou

Vše jen lehce, už jsem tam šel s tím, že jdu fakt cvičit ale rozkašlal jsem se pořádně a asi na to ještě tělo není připravené v té zimě. Kdyby jsem cvičil v posilce, tak by to asi bylo v pohodě, protože se cejtím fajn. Tak uvidím zítra. Vzpomínám si, že už jsem tohle měl. Minulý rok buď touhle dobou nebo na jaro a vím, že by z toho nevzniklo nic dobrého, výkon by byl v pohodě, já nasraný a trénink dlouhý. Tělo nezapomnělo, síla mi zůstala a cejtil jsem, že mě netáhli žádné lokty, zápěstí, nebo něco takového.
caukymnauky

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dej si tam aspon primotop, tohle je o zdravi
MilanT

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevadí mi to. Cvičím tam takhle třetím rokem. První rok jsem boxoval a taky ve stejné zimě. Paradoxně nejlepší tréninky byli ty, kdy byl největší mraz ale sluníčko, krásně. Jen je potřeba počítat s tím, že musím být úplně zdravý abych tam mohl být. Přímotop je tam k prdu, rychle to půjde ven, je to špatně zaizolováno.

Když jdu cvičit mám dvoje ponožky, dvoje kalhoty, monterky a monterkovvou bundu, dvě trička, dvě mikiny a čepici, jde to
madball

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže vlastně equip. :-)
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
seeya

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teraz sa vysvetlili vsetky vykony 😂
MilanT

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2023 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem odhalen
decarabas

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2023 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No neviem, to skôr znamená,že ku každému výkonu má +7kg oblečenia

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
MilanT

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2023 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska už něco nazvedáno, bez kašle

Úzký benchpress s pauzou
20x20
10x60
6x80
1x2x95
7x3x95
1x5x95 ozkoušena testovací série z předminulého týdne, jestli jak pak ještě něco zvednu, nejvíce jsem dal 7x95 takže 5krát, po osmi pracovních sériích a po nemoci je fajn
2x6x82.5 tyhle série byly nějaké bez šťávy
1x7x82.5

Shyby nadhmatem
14-17x6
cíl tohohle tréninku je přidat lehký ale velký objem na křídla a na shyby nadhmatem, na které jsem právě vždy měl hroznou pracovní kapacitu. Budu přidávat jedno opáčko za měsíc (na všechny série), sérií bude 15-25 za trénink, hlavní progress bude ve zbylých dvou jednotkách na shyby podhmatem.

ATG Pauzované dřepy bez pásku
6x60
6x80
4x100
2x120
4x135
4x135
4x135
5x135 PR - lehké, ale víc opáček jsem nešel, pozice byla nejistá
Solidní pauzy. Ale nějak jsem se nedokázal dostat do pozice, mám radši ruce hodně blízko tělu, přijdu si více zpevněný, ale začínám cítit, že ramena se zkracují a nechce se jim tam do toho. Něco s tím zkusím udělat, nebo na to budu aspoň myslet a tělo si s tím poradí

Rumunské mrtvé tahy bez pásku Spása, děs, utrpení v jednom
10x60
6x80
6x100
17x120 hook
17x120 trhačky
17x120 trhačky
Šel jsem blejt
Už nikdy nepojedu víc sérií o vysokých opakováních (8>) na komplexní cvik. Popravdě, mělo být něco jako 3x10. Ale přišlo mi to lehké, tak jsem přidal s tím, že to bude naposledy co něco takového jedu, v tom případě jsem si to musel pořádně užít

Bicepsové zdvihy s EZ
10x40 striktně, silné rezerva, ale chuť po rumunech zhasla v temnotě
MilanT

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2023 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska dost velká svalovka na celé tělo, hlavně hamstringy a křídla, 10 dní bez aktivity bylo znát
MilanT

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2023 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8.12.2023:

Úzký benchpress s pauzou
20x20
10x60
6x80
3x90
7x2x97.5
1x3x97.5
1x7x82.5
1x6x82.5
1x7x82.5

Mrtvý tah: deadstop
6x60
4x100
2x120
1x130
4x4x155 pásek, hook
2x2x175
9x155 (program pise 8+ a skrabalo me za uchem 20x155, no ale vzhledem k hamstringu jsem zvolil stredni cestu 9, abych neurazil program ale ani se neodpalil )
No... svalovka to na hamstringy je fakt pořádná, nemohl jsem skoro ani chodit a něco jako předklon nebo natáhnutí nohy nebylo vůbec v možnostech, ale Carabasův táta říká rozcvičit, tak rozcvičit.
Začal jsem Mag/Ort rutinu, když teď tak často a v takovém objemu nedřepuji a ty jedničky zkusím asi až pak.

Clean & Militarypress
6x60
7x60
11x60 PR , na to ze tomu ted moc nedavam tak dobre, ale nejsem si jisty, zda jsem uz nedal vic, v zapisniku jsem nic nenasel

Shyby podhmatem
6xBW
3x10
5x15
5x16.25
5x16.25
5x16.25
5x16.25

Bicepsové zdvihy nadhmatem s VČ : striktně
10x20
8x35
8x35
8x35
8x35
20x20

Tricepsové extenze v leže s EZ
10x15
10x40
6x42.5
6x42.5

Přítahy k bradě + Upažování červená guma x 15
15x 20
6x 40
15x 50
12x52.5
12x52.5
12x52.5
15x 40
20x 20

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 70, 71, 72  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: