Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2021 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokiaľ nevieš činky efektívne premiestniť, tak daný cvik vyraď, zaraď radšej benc na rovnej ci sikmej lavicke s bezpecným odobratím zo stojanov alebo si nechaj cinku podat, nema zmysel sa zranit pri hlupostiach, posilky su otvorene, mas prazky, pokojne zajdi.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2021 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
Peter Ustinov napsal:
Proc zrovna split a ne nejake fb?

...

Sila je dovednost-pikud chces hodne drepovat, musis hodne drepovat.
FB neni zdaleka jenom pro zacatecniky, ale obecne pro vsechny silove sportovce. Uz jenom kdyz pojedes přemístění a vyraz (=nadhoz), jedes vlastne FB. FB neznamena jeden cvik na kazdou partii, naopak, mene je vice.
Ale pokud zminujes faktor "zmeny (zabavy)" nemam protiargument.
A davam za pravdu Turakamovi, pokud neumis přemístění, nedelej ho. Určitě mas v okoli vzpěračský klub, kde te.to za par treningu nauci aspoň tak, aby jsi si neublizil
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2021 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
MilanT napsal:
Peter Ustinov napsal:
Proc zrovna split a ne nejake fb?

...

Sila je dovednost-pikud chces hodne drepovat, musis hodne drepovat.
FB neni zdaleka jenom pro zacatecniky, ale obecne pro vsechny silove sportovce. Uz jenom kdyz pojedes přemístění a vyraz (=nadhoz), jedes vlastne FB. FB neznamena jeden cvik na kazdou partii, naopak, mene je vice.
Ale pokud zminujes faktor "zmeny (zabavy)" nemam protiargument.
A davam za pravdu Turakamovi, pokud neumis přemístění, nedelej ho. Určitě mas v okoli vzpěračský klub, kde te.to za par treningu nauci aspoň tak, aby jsi si neublizil

Premisteni jsem tedka myslel premisteni jako vyznam slova nez jako cvik, myslel jsem u benchpressu s jednrouckama dostani do te startovni pozice na prvni opakovani, tezsi vaha mi totiz dela problem, ze kdyz si s jednoruckama lehnu, tak je nevytlacim tak jak bych mel, ale spis vsim moznym, pak se zafixuju a uz jedu kozama, bud vymyslim nejakou techniku jak se do toho dostat nebo si udelam stojan na jednorucky a nebo sezenu nejakyho kamarada - otroka .

Ale je pravda ze premisteni jako cvik taky neumim, ale je to spis mentalni blok nez fyzicky/technicky, protoze se u tohohle cviku z nejakeho podivneho duvodu strasne bojim tezsi vahy, mam v planu proto pridat do nejakych treninku front rack hold na sekundy s nejakou tezsi vahou, coz by me mohlo mozna i pridat trochu do celnich drepu a tlaku nad hlavou, nebot budu s tou vahou jistejsi, stabilnejsi. Kazdopadne vzperacsky klub a nebo nejake fitko jako fakt fitko (nemyslim stroje a bezici pas :D ) uz jsem hledat v mem okoli zkousel a v okruhu 50km nic, bydlim v zapadakove.

Turakam: Bench uz jsem drive jezdil, ale s timi jednorucky mi prijde ze to citim a zapojim lepe, jediny problem je to dostat na zacatku do startovni pozice propnutych rukou, pak uz to je perfektni.

.....

asi tak hodku dozadu jsem dojel zada,hamstringy, lytka a bicak, tak si zachvili napisu log - sila byla a ja jsem spokojen :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2021 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 6 - Záda, hamstringy, lýtka, biceps 28.7.2021

- shyb 4x8 = 12,... 32 op jsem splnil, vzdy chci splnit opakovani a zlepsit se o jedno v prvnim pokusu
- zapazovani 3x70x13, technicky 1x15x13kg, 1x15x1,5kg
- lytka vypony s VC 3x65x61,5kg = 50,15,30,20,15...dal jsem si zapomnel do mobilu zapsat
- lytka v predklonu jedna noha 2x70 (na kazdou) - od 30 opakovani to vzdycky zaclo strasne palit
- hipthrust 4x30x43 = 30,30,30,30 - stejne jak minule, rekl bych ze trochu delsi negativni faze
- rumunsky MT 5x20x61,5kg = 21,13,8,12,8,10,2,8,10,10
- pritahy v predklonu nadhmatem 5x12x61,5 = 13,2,10,2,12,11,1
- pritahy JC 5x12x31,5kg, 1x6x31,5kg co nejdelsi kontrakce
- biceps s velkou cinkou striktne 3x20x23kg = 20,20,8,8,4
- biceps pres koleno 2x15x13kg
- kladiva pauzovana serie 1x50x13kg [/b]

Doba treninku: netusim, tipuju tak 1,5h az 2h
Pocity z treninku: Ackoliv jsem byl z dnesniho dopoledne pomerne sklamany nebot jsem mel mit push trenink, ale predni delt me nejak zradil, tak to tenhle trenink vynahradil a zase tak hrozny to nebylo.
Ohledne pokroku:
- zlepsil jsem 1 opakovani (11 na 12) v maximalnim vykonu u shybu
- pridal jsem dve technicky spravne u zapazovani (jak uz jsem psal, mam vlastni techniku zapazovani, ktera sice vypada dost divne, ale ten zadni delt tam citim pekelne) serie
- u vyponu s VC jsem zvysil vahu z 43kg na 61,5kg, opakovani sli touhle razatni zmenou samozrejme dolu, snazil jsem se co nejdele delat poctive opakovani az teda v tich poslednich, uz to neslo
- hipthrust vykon stejny, ale rekl bych ze delsi negativni faze a kratsi pauzy, to si jisty nejsem
- u rumunskeho MT jsem pridal 1,5kg s tim, ze jsem v prvni serii udrzel opakovani jako v te minule a ani pote to nebylo strasne, jen mi chvilkama selhaval uchop, drzim to bez trhacek klasickym uchopem nadhmatem a kdyz se snazim delat serii pomalu tak to pak celkem pali.
- u pritahu v predklonu jsem pridal tez 1,5kg a dokonce jsem se zlepsil v prvni serii o 1 opakovani od minula
- pritahy JC jsem pridal 1,5kg, opakovani zustali stejne
- biceps s velkou cinkou jsem jel s nizsi vahou na vic opakovani, striktne pouze bicepsem a i s malou vahou to potom vsem celkem palilo
- biceps pres koleno jsem se zlepsil asi o 3 opakovani, s tim ze predtim ale byla rezerva

Taky jsem se po delsi dobe natacel zada po treninku a rekl bych ze tam nejaky pokrok bude, kdyz se mi bude chtit, tak to sem mozna hodim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2021 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 7 / 29.7.2021 - Prsa, ramena, triceps

Dnes jsem snížil o trochu váhu u benchpressu s jednoručkami, neboť mi aktuální dělá problém přemístit do startovní polohy a nerad bych si udělal problém s ramenem, tudíž jsem zvýšil opakování. Také jsem zjistil, že jsem používal váhu 25kg místo 24, takže dnešní byla buď 23 nebo 24, váha mi zlobí. Pump byl ale řádný :)

- tlaky s velkou činkou ... odjeté včera
- tlaky JČ (3 vrch, 3 spodek, 2 rovně) 8x15x23-24kg = 16,8,9,9,8,7,8,7
- rozpažky nahoru 2x12x17,1x8x17,1x8x13 = 12,9,3,8,8
- 55 kliků (když jsem nemohl krátka přestávka), soustředit se na kozy
- předpažování na prsa 2x40x13
- uprights row 3x20x43,2x15x43 = 15,5,9,7,10,10,8,7,8
- upažování jednou rukou 4x25x12, obě ruce 1x75x4kg
- kickback 2x25 9kg
- batoh jednou rukou za hlavou cca 3x20x8,5kg

- dipy 1x15x10kg = ..., nevím každopádně dipy budu dávat asi jenom v jednom tréninku, jen kvůli zesílení na tomhle cviku, protože u toho cítím dost přední část ramen a triceps ani tak ne, příště nahradím úzkým benchpressem u kterého mi triceps většinou vždy hořel a ramena ani necekly
- kickback 3x25

Doba tréninku: cca kolem hodiny a půl
Pocity z tréninku: Pocity celkem dobré, zase jsem se v dost věcech zlepšil, ovšem celkem mě mrzí že mě při procvičování prsou limituje váha kterou zvládne rameno, pokud nemám sparinga nebo nevymyslím nějaký stojan, nějakou dobu budu na této váze pravděpodobně držet a zvyšovat opakování dokud rameno nezesílí a zvládne něco těžšího.

Dnešní jídelníček:
2795 kcal, 185B, 291 S, 95T

1. 5 vajec (+ trochu mléka), dva rohlíky, 50g chleba, 30g šunky, lučina
2. 320g brambor, 130g vepřové pečeně pečené, 100g fazolí, větší porce okurkového salátu
3. rohlík, 2x 25g toast, 2 vejce na tvrdo, 40g šunky, lučina
4. rohlík, 4 vejce, 30g šunky, 1x 25g toast
5. polovina tvarohu polotuč., 10g medu, trocha piškotů a borůvek

Snědl jsem asi trochu víc, ale nezapsal, neboť občas kouknu do lednice, usměje se brambora a tak :)

...
Ještě ke včerejším tlakům nad hlavou, tak u mě bude pravděpodobně limitujicí triceps neboť jsem ho dnes ráno poměrně cítil, kdežto přední rameno už ne a také se mi většinou povedlo i těžší váhu dostat do úrovni čela nebo i výš, ale do napnutých rukou nikoliv.
...
+ Dnes jsem si dal omylem dřep asi 85-90kg v pantoflích, když se na mě činka usmála, zítra nebo pozítří budu mít legday, tak jí stejně moc dlouho o samotě nenechám :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2021 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:

...
Ještě ke včerejším tlakům nad hlavou, tak u mě bude pravděpodobně limitujicí triceps neboť jsem ho dnes ráno poměrně cítil, kdežto přední rameno už ne a také se mi většinou povedlo i těžší váhu dostat do úrovni čela nebo i výš, ale do napnutých rukou nikoliv.
...

To souhlasí, v posledni fazi presu ( jak ve stoje tak v.leze) se primarne zapojuje triceps
Koukni na Pumping iron, jak.tam.delaji tlaky ve stoje 😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2021 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
MilanT napsal:

...
Ještě ke včerejším tlakům nad hlavou, tak u mě bude pravděpodobně limitujicí triceps neboť jsem ho dnes ráno poměrně cítil, kdežto přední rameno už ne a také se mi většinou povedlo i těžší váhu dostat do úrovni čela nebo i výš, ale do napnutých rukou nikoliv.
...

To souhlasí, v posledni fazi presu ( jak ve stoje tak v.leze) se primarne zapojuje triceps
Koukni na Pumping iron, jak.tam.delaji tlaky ve stoje 😁

No oni tam celkove cvici technikou asi jako ja zapazovani ale ocividne jim to fungovalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2021 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
Peter Ustinov napsal:
MilanT napsal:

...
Ještě ke včerejším tlakům nad hlavou, tak u mě bude pravděpodobně limitujicí triceps neboť jsem ho dnes ráno poměrně cítil, kdežto přední rameno už ne a také se mi většinou povedlo i těžší váhu dostat do úrovni čela nebo i výš, ale do napnutých rukou nikoliv.
...

To souhlasí, v posledni fazi presu ( jak ve stoje tak v.leze) se primarne zapojuje triceps
Koukni na Pumping iron, jak.tam.delaji tlaky ve stoje 😁

No oni tam celkove cvici technikou asi jako ja zapazovani ale ocividne jim to fungovalo

Mel jsem na mysli, ze jezdi od krku asi jenom po vysku hlavy, aby to eliminivali
A hodne podobne i bench
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2021 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tedy na ten věk pěkné zápisy, tréninky i strava... překvapivé... budu držet palce!

MilanT napsal:
Styl zápisu logu
...
SÉRIE*OPAKOVÁNÍ*VÁHA = VÝSLEDNÉ PROVEDENÍ
tzn. třeba pushpress 4x10x40kg = 11,11,9,7 (vždy se snažím co nejvíc, i když jsem přesáhnul předepsané opakování, ty mám jen jako takovou osnovu)

časem se možná začneš držet těch opakování, resp. plánovat je tak, aby to bylo reálné. v tomhle případě bys dal např. 10, 10, 10, 8-10, nebo by sis předepsal 4x10x37.5kg, pokud chceš desítky nebo 4x8x42.5kg pokud osmičky.

třeba z předposledního tréninku...

MilanT napsal:
DEN 6
...
- rumunsky MT 5x20x61,5kg = 21,13,8,12,8,10,2,8,10,10

je fajn, že jsi v první sérii vymáčknul 21 opakování, ale z hlediska přínosu těch 5 sérií by možná bylo lepší dát si 5x15x60kg a pokud chceš opravdu dvacítky (opakování), tak ubrat váhu a pět skutečně provedených sérií dvacítek (tedy ne v první třicet).

***

ale to je jenom takový detail, taky jsem tak začínal... tři série na benči s danou váhou a "co to dá"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2021 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
tedy na ten věk pěkné zápisy, tréninky i strava... překvapivé... budu držet palce!

MilanT napsal:
Styl zápisu logu
...
SÉRIE*OPAKOVÁNÍ*VÁHA = VÝSLEDNÉ PROVEDENÍ
tzn. třeba pushpress 4x10x40kg = 11,11,9,7 (vždy se snažím co nejvíc, i když jsem přesáhnul předepsané opakování, ty mám jen jako takovou osnovu)

časem se možná začneš držet těch opakování, resp. plánovat je tak, aby to bylo reálné. v tomhle případě bys dal např. 10, 10, 10, 8-10, nebo by sis předepsal 4x10x37.5kg, pokud chceš desítky nebo 4x8x42.5kg pokud osmičky.

třeba z předposledního tréninku...

MilanT napsal:
DEN 6
...
- rumunsky MT 5x20x61,5kg = 21,13,8,12,8,10,2,8,10,10

je fajn, že jsi v první sérii vymáčknul 21 opakování, ale z hlediska přínosu těch 5 sérií by možná bylo lepší dát si 5x15x60kg a pokud chceš opravdu dvacítky (opakování), tak ubrat váhu a pět skutečně provedených sérií dvacítek (tedy ne v první třicet).

***

ale to je jenom takový detail, taky jsem tak začínal... tři série na benči s danou váhou a "co to dá"


Dělám to takhle schválně, protože když nad tím přemýšlím, tak mi přijde výhodnější jet v každé sérii co dokážu, než abych jel třeba tich 15 opakování a cítil že mám dalších 6 rezervu. Jinak zrovna u toho rumunského MT cílím na 20 opakování, neboť pochybuji že bych cítil hamstringy stejně kdybych naložil na 100kg a jel s tím 5 opakování. Krom toho se mi pak zároveň lépe hodnotí progress, protože vím, že každá výsledná série byla nejvíc co jsem v dané době mohl dát. Já ty opakování mám jen na sledování progressu a jestli jich dám 10 nebo 10 už mi je celkem ukradené, hlavně aby jich bylo víc/s větší váhou/s preciznějším provedením.

...

DEN 7 - Kvadricepsy a břicho 30.7.2021
Dnes jsem si rozmýšlel jestli mám na trénink jít nebo ne, protože jsem ráno cítil poměrně únavu (ta ale časem ustupovala), ale tak nějak jsem si zkazil určitými věci náladu, tak jsem se šel aspoň rozbít na trénink, byl celkem dobrý.

- celni drepy 4x6x61.5kg, 2x3x61.5kg = 6,4,2,4,2,2,2,2,3,3 rychle pauzy
- zadni drepy 3x12x61.5kg,2x10x61,5kg = 12,8,4,8,4,6,4,6,4
- nizke dosedy 4x6x61.5kg, 1x50x13kg = 6,6,6,6, 50 na prokrveni a bylo to
- vypady jednou nohou 3x30x23-24kg,2x25x23-24 = 30,30,30,25,25, omylem jsem snizil vahu jednorucek o kilo a snazil jsem se jet precizneji (pomalu negativne) s rychlejsima pauazama
- sed u zdi s jc = minuta a 30 sekund
- FR hold 4*10s*61.5kg = trochu si s tim pohoupat, pridal jsem kvuli zlepseni celniho drepu a tlaku nad hlavou, zkratka abych si pripadal s cinkou na ramenach jistejsi, stabilnejsi

Doba treninku: pres hodinu
Pocity z treninku: Celkem v pohode trenink, ale rekl bych ze jsou horsi treninky i lepsi treninky. Nastvalo me taky, ze jsem omylem vzal o kilo nizsi jednorucky, cili jsem vypadoval o 2kg lehci zatezi jak minule, ale aspon jsem to vynahradil vice opakovanim a pomalejsi negativni fazi. Pristi trenink ale zase vezmu ty stejne jako minule, ale opakovani necham zvysene. Odstranil jsem taky dle meho zbytecne cviky a pridal jsem vice serii na drepy (celni, zadni) a dosedy u kterych se chci kazdy trenink posouvat vyse. Pocitove byla 61,5kg na zadech lehci jak 60ka minule, ale to je asi tim, ze jsem si predevcirem zkousel dat na zada devadesatku.
Zlepseni:
- vyssi vaha a vice serii na celni, zadni drepy a dosedy
- vyssi opakovani v rade serii s tezsi vahou oproti minule u zadnich drepu (12,8,4,5,8,6,6 na 12,8,4,8,4,6,4,6,4)
- vice opakovani a preciznejsi u vypadu ovsem omylem -1kg na jednorucce
- 10 sekund delsi sed u zdi (ale to nijak vyrazne zlepseni neni)
Priste chci dat:
- vice opakovani a serii s vetsi vahou

Na bricho jsem se tak nejak vykaslal,bylo strasne vedro, ale dam si ho zitra.


Naposledy upravil MilanT dne po srpen 02, 2021 6:52 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2021 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 8 - Záda, hamstringy, lýtka, biceps 1.8.2021

Vcera jsme s tatou delali kladku abych mohl cvicit stahovani kladky a dnes jsem to aji zkousel. Jsem celkem spokojen, neni to sice uhel jako v posilovne, jeste si to budu muset trochu doladit, ale na dopumpovani zad jsem spokojen.

- shyby = musel jsem vynechat, venku prselo a i kdyz jsem to zkousel tak hrazda klouzala, vynahradim si to az bude pekne nejaky den
- zapažování 3x70x13,1x15x13 technicky, 1x20x1,5 = 75,63,12,50,25
- výpony na lýtka s VČ 2x70x70kg, 2x50x70kg = 70,70,40,20, když už to nešlo tak 10s pauza a znova
- výpony v předklonu obě nohy 1x230
- hipthrust 4x30x43 = 35,35,35,35
- rumunský MT 2x15x70,3x12x70 = 12,3,10,5,4,8,8,4,8,4
- přítahy v předklonu podhmatem 2x12x62 = 12,3,13,2
- přítahy v předklonu nadhmatem 1x15x62,3x12x62 = 6,6,3,6,6,8,4,8,4, tu už úchop nedával, takže to šlo celkem do kopru a až v posledních sériích mě napadlo zkusit zámkový úchop, pak to šlo i dobrou technikou
- přítahy v předklonu JČ 4x12x32,6 = 12,12,12,12
- stahování kladky na siroko 3x12x40kg = 6,6,6,6,6,6 (skoro bez pauz)
- biceps s velkou cinkou, mensi cheat (jeden trenink jedu striktne, druhy s mensim cheatem a soustredim se vice na negativni fazi) 3x10x30,5 = 10,10,10
- biceps pres koleno 2x12x15kg = 15,15, pridal jsem 2 kila a ani mi to tak neprislo
- biceps kladivo 1x20x15 ¨

Doba treninku : radsi ji ani nebudu psat*a20*
Pocity z treninku : Z tohohle treninku jsem celkem spokojen, celkove me tedka nejvice bavi tahovy trenink a nohy, protoze se tam da jednoduseji zlepsovat jak treba na tlaky s jednoruckama a prijde mi ze to jsou i tezsi treninky jak tlakovy. Jedine co me mrzi, tak ze jsem si nemohl dat shyby, ale tak to si vynahradim nekdy odpoledne az bude pekne :) Plus jeste budu muset trochu prozkouset tu kladku a najit si dobry uhel abych vice citil svaly ktere chci cvicit.
Zlepseni:
- ZAPAZOVANI: o 5 opakovani vice v posledni serii s 1,5kg, ale to je jen takove smrdlanicko
- VYPONY NA LYTKA:+8,5kg (61,5 na 70) v prvnich dvou seriich i vice opakovani
- HIPTHRUST: o 5 opakovani vice v kazde serii
- RUMUNSKY MT: +8,5kg (61,5 na 70)
- PRITAHY V PREDKLONU NADHMATEM: +0.5kg (61,5 na 62) ale nejsem spokojen, nebot mi umiral uchop a tak ty opakovani nebyly takove jak bych si predstavoval
- PRITAHY JC: +0,6kg (31,5 na 32,1kg), udrzel jsem stejne opakovani
- STAHOVANI KLADKY: novy cvik, akorat budu muset snizit trochu vahu a najit si lepsi uhel, nebot po tom vsem jsem celkem rozbity a chtel bych to jezdit na 10-12 opacek
- BICEPS S VC: oproti poslednimu treninku kde jsem jel biceps s lehcim cheatem a touto vahou (25.7) jsem se zlepsil o dve opakovani v kazde serii.
- BICEPS PRES KOLENO: pridany dve kila, opakovani stejne a pocitove to nebylo ani tezsi, jen jsem si vsimnul ze moje leva ruka je na biceps silnejsi i kdyz vzhledove to tak nevypada
- BICEPS KLADIVO: pridany dve kila, ubrany opakovani presne o polovinu (50 na 25), delsi negativni faze a lepsi provedeni
Priste chci zlepsit:
- tahat vic na vic opakovani, to vzdycky
- zvysit vahu na hipthrust, cca. na 10-20 opakovani jen je problem jak si to budu tezsi vahu na sebe nandavat, ale na to nejak prijdu :)
- pravdepodobne zvysit zase o pulkila vahu na pritahach jednorucky protoze zatim mi to celkem jde
- lepsi technika u pritahu v predklonu, jakmile bude selhavat sila uchopu, tak zacit pouzivat zamkovy uchop
- stahovani kladky na vice opakovani, najit si lepsi uhel


Naposledy upravil MilanT dne po srpen 02, 2021 6:53 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2021 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, máš někde nějakou fotku? Ty tvoje výkony jsou na 14 let sakra dobrý, zajímalo by mě, jak vypadáš.
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2021 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roumec napsal:
Ahoj, máš někde nějakou fotku? Ty tvoje výkony jsou na 14 let sakra dobrý, zajímalo by mě, jak vypadáš.

Na instagram obcas neco davam, ale to jsou spis takovy flex fotky nez-li neco z ceho by se dala poradne ohodnotit forma https://www.instagram.com/milan_turyna/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2021 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 9 - Prsa, ramena, triceps 2.8.2021

Dnes uz konecne tlakovy trenink kde me rameno nijak neomezovalo a tak jsem si dovolil dat vyssi vahu na tlaky s jednoruckama a zaroven jsem se naucil to dostavat do startovni pozice trochu setrnejsim zpusobem.

- tlaky na prsa JČ (3 vršek, 3 spodek, 2 rovně) 8x10x24,5kg = 17,11,8,8,9,8,7,5
- rozpazky nahoru 2x12x17,1x10x17,1x12x13 = 8,4 (v tu chvili jsem si uvedomil, ze jsem zapomnel zmenit stupinek na lavicce),8,4,8,2,12
- 55 kliku
- predpazovani na hrudnik 2x40x13
- uprights row 5x20x43 = 20,15,5,15,5,10,8,2
- tlaky na ramena JČ 1x12x24,5,3x10x24,5 = 12,10,10,10
- upažování 4x25x13,75x4,3
- kickback 2x30x9
- batoh za hlavou 1x20x8.75,2x15x8.75
- uzky bench 43kg 1x12 = 12, priste dam vice serii
- kickback 1x30x9,2x25x9

Doba treninku: 1h a 45 min
Pocity z treninku: Celkem dobry trenink, pomerne dost jsem se zlepsil v tlakach na prsa a na ramena oproti minule coz jsem ani necekal.
Zlepseni:
- TLAKY NA PRSA JC: +1,5kg (z 23 na 24,5), az do predposledni serie bylo vic opakovani
- ROZPAZKY NAHORU: treti a ctvrta serie jsem chtel dat vice opakovani, vaha stejna, ovsem naraz se mi to nepovedlo, takze zadne razantni zlepseni
- UPRIGHTS ROW: predepsana opakovani i vaha zustala oproti minule stejna, ovsem ve vyslednem provedeni (to co je za =) jsem se oproti minule zlepsil (15,5,9,7,10,10,8,7,8 na 20,15,5,15,5,10,8,2)
- TLAKY NA RAMENA JC: tlaky na ramena jsem jel naposledy 20.7.2021 a od te doby jsem pridal 1,5kg na jednorucku a v prvni serii o dve opakovani vice
- UPAZOVANI: hlavni ctyri serie upazovani zustali stejne, u pate serie na dopumpovani jsem zvysil z 4kg na 4,3 - opakovani stejne
- KICKBACK: jako prvni cvik tricepsu jsem pridal do obou serii 5 opakovani (25 na 30) a jako posledni cvik v prvni serii 5 opakovani
- BATOH JEDNOU RUKOU ZA HLAVOU: asi ctvrt kila nahoru a nepomahal jsem si druhou rukou tolik, jako minule (jen si drzim dvouma prstama malicek at mi to smeruje do spravne drahy a netaha mi to rameno), slo to ale znat, ve druhe a treti serii o 5 opakovani mene
- UZKY BENCH: novy cvik, zvolil jsem lehci vahu 43kg protoze po tom vsem uz neni moc sily, dal jsem 12 op., do priste bych chtel pridat vice serii
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2021 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 10 - Kvadricepsy a břicho 3.8.2021

Na trenink se mi dnes popravde moc nechtelo, radsi bych se jeste vychrapal a sel na pocitac, ale rekl jsem si ze to za me nikdo neudela a kupodivu se jednalo o celkem bezva trenink (zlepsil jsem se a celkem to slo).

- celni drepy 4x5x65kg, 2x2x65kg, 1x1x65kg = 5,3,2,2,2,1,2,1,2,2,fail,2 - bylo to celkem tezky, obcas jsem se blbe nadechnul nebo to chytil spatne kazdopadne pridal jsem 3,5kg
- zadni drepy 3x12x65, 3x10x65 = 12,8,4,8,4,6,4,6,4,6,4 - tady se to celkem vydarilo a +3,5kg, stejne opakovani jako minule
- nizke dosedy 4x6x65kg, 1x50x13 = 6,6,6,6,50 = pocitove tezsi jak minule, ale dal jsem stejne opakovani
- vypady jednou nohou 5x25x25kg (mozna i vic kg) = 25,25,25,25,25, dobre napumpovani, celkem to palilo, nebudu lhat
- sed u zdi s JC = minuta a 30 sekund, tezsi jednorucka (25kg) oproti minule
- FR hold 4*10s*65kg
- nohy k hrazdě 3x12
- sikma rotace na hrazde 2x15
- zkracovacky 2x30


Doba treninku : neco malo pres 1h a pul
Pocity z treninku: Celkem to uslo a jsem z treninku spokojen i kdyz pomerne dost unaven :D
Zlepseni:
- celni drepy: +3,5kg na cinku, o jednu 1op serii na vic, opakovani jsem bohuzel neudrzel (6,4,2,4,2,2,2,2,3,3 na 5,3,2,2,2,1,2,1,2,2,fail,2)
- zadni drepy: +3,5kg, opakovani stejne, spokojenost
- nizke dosedy: +3,5kg, opakovani stejne, pocitove tezsi
- vypady jednou nohou: +1,5kg na jednorucku (=3kg), v prvnich trech serii o 5 opakovani mene (30 na 25)
- sed u zdi s JC: cas stejny, nebo mozna o trochu delsi, tezsi jednorucka (+1,5kg)
- FR hold: stejne sekundy, +3,5kg
- sikma rotace na hrazde: oproti poslednimu zapsanemu treninku kde jsem tento cvik jel, +3 opakovani na serii
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: