Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 73, 74, 75  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2021 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemyslím, že je rozumné cielene navyšovať váhy na doplnkové cviky, snaž sa o progresívny prístup k navyšovaniu váh na viackĺbové cviky základné, stále ale pri dorždaní korektnej techniky, pri doplnkových, ktoré máš v tréningoch zaradené v takom množstve, dbaj o poctivú techniku, udržanie svalu pod napätím, negatívnu fázu opakovania atď., pokojne využi rôzne intenzifikačné techniky aj pri zachovaní konštantných váh, navyšovať váhy do aleluja pri rôznych izolovaných cvikoch je cestou akurát k zhoršeniu tehcniky a strate účelu daného cviku.

Príklad - rozpažovanie s jednoručkami v stoji na ramená - dokedy budeš navyšovať? Dokým nebudeš hádzať dvackami - trickami? Pokojne si vystačíš aj celý život s činkami od 5-12kg na pdoobnom cviku a udržíš krásnu techniku s možnosťou stáleho podržania činiek v rozpažení, teda stálej kontroly nad daným pohybovým vzorcom.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2021 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ma pravdu ten chlapec

Na doplncich si opravdu zkusit nejakou vyssi vahu spis jednou za delsi cas pro porovnani a to kdyz zrovna nezatezujes ty partie vysokyma vahama na vicekloubovym cviku. Jinak to znamena zatez navic pro slachy, vyssi riziko zraneni a i mensi pokrok na hlavnich cvicich...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2021 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kedze cvicim len tri roky a povazujem sa stale za zaciatocnika, cvicim naozaj len zakladne tri cviky a k tomu 1 - 2x tyzdenne ramena a zhyby. K tomu som este aj stary a nemam cas, takze sa drzim simple planu od Falejeva, ktory obcas niecim obmenim.

Ty si mlady, mas cas aj chut, len teda tie vysledky by mohli byt lepsie pri mensej namahe. Skus a uvidis, ked to nebude fungovat (bude!), kludne sa vrat k svojmu cviceniu.

https://www.kb5.cz/2016/09/falejev-8020-program-silu-svaly/
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2021 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Kedze cvicim len tri roky a povazujem sa stale za zaciatocnika, cvicim naozaj len zakladne tri cviky a k tomu 1 - 2x tyzdenne ramena a zhyby. K tomu som este aj stary a nemam cas, takze sa drzim simple planu od Falejeva, ktory obcas niecim obmenim.

Ty si mlady, mas cas aj chut, len teda tie vysledky by mohli byt lepsie pri mensej namahe. Skus a uvidis, ked to nebude fungovat (bude!), kludne sa vrat k svojmu cviceniu.

https://www.kb5.cz/2016/09/falejev-8020-program-silu-svaly/

Diky za navrh, ale nyni to zkouset nebudu.

Je sice pravda, ze Werich rekl: Kdo chce, hleda zpusob a kdo nechce hleda duvod, ale par duvodu proc to nyni nezkusit mam.
1. Cvicim pro zabavu a druhorade pro hypertrofii ne pro silu, ten prvni bod timhle nesplnim, protoze me nebavi jet jeden cvik za trenink (rad citim napumpovane svaly a 5x5 mrtvym tahem nebo drepem to nedokazu) a co se tyka druheho bodu tak je mi jasne ze bych na tom dost vybudoval, ale rekl bych ze takove zlepseni na tlakach s JC na kozy s pomalou negativni fazi a poradnym protahnuti mi da vic, jak zlepseni na benchpressu kde 3/4 odjedu ramenama a explozivni silou celeho telo.
2. Musel bych zrat mene a ja jidlo rad
3. Nevydrzel bych to, ja kdyz jdu cvicit tak se dojebu vsim moznym, protoze me bavi pocit kdy mi je na bliti, premyslim jestli se na to vysrat, mota se mi hlava a uz nemam silu ale stejnak tam jeste 3 opakovani nahazim. Zlepsuju si tim vytrvalost, disciplinu a posouvam tim hranici kdy uz proste konec. Overil jsem si to takhle hodnekrat, u paky kdyz jsem jel s clovekem o 30-40kg tezsim, u behu, u jizdy na kole a u jinych sportu.
4. Zatim na tom vysledky mam dle meho slusne, jak hypertroficky (nekdy bych sem mohl postnout i fotku z obdobi minuly rok touhle dobou, tam to pujde videt krasne) a i silove, je potreba brat ze hodne cviku nemam na zacatku treninku ale treba v pulce, kdy uz nemam takovou silu jako na zacatku (to jsem treba poznal, kdyz jsem zkousel pritahy v predklonu 80kg mimo trenink, ale na treninku mi stacilo 65 bohate).
cohen999 napsal:

len teda tie vysledky by mohli byt lepsie pri mensej namahe.

Nechci si fandit a ani nechci abys bral jako ze jsem namyslenec, ale ja teda neznam ani z internetu zadneho cecha, kteremu je 13, meri do 170cm, celorocne drzi nizke procento tuku a ma stejnou silu jak ja. Je mozny ze mam jenom maly obzor co kdo v mem veku zveda, nevim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2021 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:

Nechci si fandit a ani nechci abys bral jako ze jsem namyslenec, ale ja teda neznam ani z internetu zadneho cecha, kteremu je 13, meri do 170cm, celorocne drzi nizke procento tuku a ma stejnou silu jak ja. Je mozny ze mam jenom maly obzor co kdo v mem veku zveda, nevim.

Tak si rozšíř obzory
Nejede s cinkama, ale vsadim boty, ze zvedne vic
https://www.instagram.com/p/CSohh60gSjp/?utm_medium=copy_link
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!


Naposledy upravil Peter Ustinov dne po srpen 16, 2021 7:11 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2021 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@milan . vyhoda minimalistickeho treningu je, ze potom zostava ovela viac sil a energie na dalsie aktivity. 13-rocnych pravda moc nesledujem, ale chvilka guglenia ti povie, ze niektori vybencuju aj stovecku. 🤷
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2021 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zvazil bych tenhle trening 13letemu klukovi
At dela shyby, dipy, pistole, HSPU, ale zelezo necha jeste chvili bejt
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2021 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@PU . idealne by to chcelo este rok - dva prace s vlastnou vahou, ale chalan si ide vytahat ruky na kladkach uz teraz, takze je asi lepsie nasmerovat ho k nejakemu systemu, lebo o dva roky ho pobije hocjaky typek ktory to robi rok. 😂😂😂

https://www.rozmarinkakn.sk/index.php?dir=ziaci&p=ziaci
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2021 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takovy zajem o muj log jsem ani necekal

Peter Ustinov č.1: Mozne to je, ale oba delame neco jineho, takze se to porovnat neda. Znam jednoho cloveka, ktery umi vlajku, planche, ruzny rotace na tyci, nekolik muscle upu a podobny veci co se ve street workoutu delaji (samozrejme na na urovni) jako ten slovak kteryho si tu poslal, ale ma problem vytlacit 30kg nad hlavu a u 50kg mrtveho tahu uz rovne zada neudrzi. Kazdy se angazujeme v necem jinem a ja nedam to co on, on to co ja.

cohen999 č.1 : Vim, ze bych mel s minimalistickym treninkem vice energie na dalsi aktivity, ale zatim mam dost energie na vse co potrebuji a trenink pro me neni jen zlepseni od minule a jit domu. Je to usek, kdy si proste zapnu pisnicky, mam cas jenom sam pro sebe a jsem tak nejak v klidu.

Peter Ustinov č.2 : Jaky by byl duvod nechat zelezo kvuli veku bejt? Zastava rustu, nevyvinute kosti/muskulatura? Co se tyce cviceni s vlastni vahou, tak s tim jsem si taky samozrejme za ten rok cviceni prosel a neznamena to ze jsem v tom uplne marny. Cvicim shyby, kliky na bradlech, pistole, jen to pro me neni priorita, nezapisuji to a nepatri to do meho treninku. Ve volnem case, kdyz jdu treba s kamosi ven, tak nejaky shyby, kliky, bradla i ty pistole obcas dame. Dam pres 10shybu s dobrou technikou kdykoliv (jen uz to nezopakuji v dalsichseriich), dipu jsem dal pri vyhecovani kamaradem 25, pistoli jsem dal 10, v-sit na zemi.Nejsou to vykony kterymi bych se mohl chlubit ale jak uz jsem psal, nejsem powerlifter ani kalistenik a tohle mi pro udrzeni i nejake te funkcni sily.

cohen999 č.2: Tak jeste jednou, nejsem powerlifter, necvicim pro silu a jestli mi o 3 roky starsi a o 35kg tezsi Marek KUNÍK, ktery bude tak o dve hlavy vyssi vystreli na bench o neco vic me absolutne netrapi. Jedine silove sporty, ktere za me maji smysl je strongmana a paka, PWL je pro me asi stejne zazivne jak sachy. A ze to dela jen rok? Ano, SOUTĚŽNĚ , je to tam dobře napsané.

...

NOHY 16.8.2021

- celni drepy 4x4x68,5
= 4,4,3,1,2,2
- zadni drepy 7x6x75.5, 1x12x55 = 8,6,5 rychle 1, 5,1,5,1,5,1,4,2,12 - strasne lehke na zadech, ale uz tezke na nohou
- nizke dosedy 5x5x75.5, 1x50x26,5 = 5,5,5,5,5, bylo to tezke a vzdycky uz jsem myslel ze prorazim zem kdyz jsem se zvedal, 50
- vypady jednou nohou 2x30x26.5,3x25x26.5
- wallsit minuta a 40 sekund JČ
- dal jsem 1x12 břicho na hrazdě, pár zkracovaček, sklapovaček, ani jsem to nepočítal

Doba treninku:
1h a 30 minut, jel jsem celkem v tempu az teda do poslednich serii zadnich drepu, kdy uz jsem byl celkem vycerpany a u vypadu, kde by ty pauzy mohly byt kratsi ale jak jsem zadychanej, tak na to obcas zapominam.
Pocity : Dobre, celni drepy pocitove lehci (viz. opakovani), zadni drepy tez, dosedy celkem na krev kazda serie, u vsech trech zvysena vaha.


Jidlo: 3083 kcal, 183B, 352 S, 101T
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2021 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady končím
Připomíná mi to přísloví o perlách...
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2021 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale no tak chlapi, neznamena ze mu sem neco napisete do logu a on hned zacne jinak cvicit Zkouseli jste to i na me a ja si jedu svoje a pokroky delam i nadale

Jo, je pravda ze s poradnejma mrtvolama a drepama by mel vyssi anabolickou odezvu, s lepsim planovanim i lepsi silove pokroky... Ma to ale jedno velke ALE protoze proste pokud by ho to nebavilo, tak by tomu nedaval to usili, ktery to vyzaduje a tim padem by se moh za cas i zhorsit formou...

Ponevadz rozpis je jen rozpis a ten muze byt i sebedokonalejsi, ale pokud do treninku neni vlozeno poradne usili tak pokroky moc nebudou... Cvicit podle rozpisu nekoho jinyho nikdy nebude ten nejlepsi zpusob, pac je to puvodne napsano pro nekoho jinyho. Vzdycky je lepsi se naucit si napsat neco sam

Takze Milane, makej dal jak makas, makas dobre! Libi se mi ten zapal a rikam si sam, kdybych uz v tvem veku takhle busil kde bych dneska mohl byt Ja zacal az v 16cti...

Pokud by te casem zaclo neco bolet delsi dobu a opakovane tak pak bude treba neco zmenit, lae do te doby balls to the wall man
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2021 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirkas8 napsal:
Jo, je pravda ze s poradnejma mrtvolama a drepama by mel vyssi anabolickou odezvu, s lepsim planovanim i lepsi silove pokroky... Ma to ale jedno velke ALE protoze proste pokud by ho to nebavilo, tak by tomu nedaval to usili, ktery to vyzaduje a tim padem by se moh za cas i zhorsit formou...
Odkial vies, ze ked prestane mat "zlepsenia" na kladkach, tak ho to neprestane bavit? :D Nie je to skor tak, ze ked ides podla overeneho programu, dostavia sa vysledky, budes mat este viac motivacie do dalsieho treningu?

@Milan . Takze powerlifting ma daleko od strongmanov, hmmm, zaujimava teoria... ale teda dobre, mas vlastny rozum, vlastnu cestu, zatial nie najhorsie vysledky, uvidime. Ked ta omrzia kladky, su tu overene programy od vymyslu sveta. Ver mi, pri ich cviceni je to uplne rovnaka pohoda v garazgyme ako ked si bastis nejaky svoj kvaziplan. Daju sa tiez modifikovat, vylepsovat, osekavat, pridavat... ale to zistis az ked podla nejakeho zacnes cvicit.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2021 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Odkial vies, ze ked prestane mat "zlepsenia" na kladkach, tak ho to neprestane bavit? :D Nie je to skor tak, ze ked ides podla overeneho programu, dostavia sa vysledky, budes mat este viac motivacie do dalsieho treningu?

@Milan . Takze powerlifting ma daleko od strongmanov, hmmm, zaujimava teoria... ale teda dobre, mas vlastny rozum, vlastnu cestu, zatial nie najhorsie vysledky, uvidime. Ked ta omrzia kladky, su tu overene programy od vymyslu sveta. Ver mi, pri ich cviceni je to uplne rovnaka pohoda v garazgyme ako ked si bastis nejaky svoj kvaziplan. Daju sa tiez modifikovat, vylepsovat, osekavat, pridavat... ale to zistis az ked podla nejakeho zacnes cvicit.


Az prestanu mit vysledky z toho meho "treninkoveho systemu" tak se na to vyseru a vyzkousim nejaky jiny trenink (treba i overeny program s periodizaci), protoze by me zacalo nudit cvicit furt stejne vahy, opakovani a byl bych smutny z toho ze zadny vysledky nemam. Od doby kdy jsem zacal cvicit systematicky (to neni zas tak davno, cvicim sice uz pres rok, ale s cinkama az od zari/rijna a s poradnym dbanim na zlepsovani v kazdem treninku mozna od dubna/kvetna, nevim) jsem se enormne zlepsil jak po strance vzhledove, tak i silove.

Jinak, nikde jsem nepsal ze powerlifting ma od strongmanu daleko, jen ze v nem vidim smysl a je pro me zabavnejsi, jen ho nemam kde cvicit, protoze tak zdatny abych si vyrobil strongmanske vybaveni zas nejsem a ani na to nemam misto,takze si ho obcas vyzkousim jen kdyz sem nekde mimo.

A jeste bych chtel rict, pokud sis necetl nikdy jake cviky cvicim, tak cvicim na kladkach mene jak vetsina lidi co si tu pise/psala log, protoze mam doma vlastnorucne vyrobenou jen jednu horni kladku kterou muzu chytnout nadhmatem, podhmatem a neutralne kazdou ruku zvlast a pouzivam to pouze na zada u tahoveho treninku.

Ja bych i nejake osvedcene programy klidne treba na tyden-dva-tri vyzkousel zda mi budou vyhovovat ale nemam na to zatim dostatecne vybaveni - nemam bezpecny stojan na benchpress (kdyz jsem ho driv cvicil tak jsem si vzdycky do 50kg prehazoval nahoru a nazpatek ale pak uz me to omrzelo, protoze cvicit 20-30opacek na benchi nic moc), nemam tyc ktera by se instantne neohla pri naporu 120kg+ a pokud mam, tak zas nemam na takovy prumer kotouce, to musim jeste vsechno sehnat. To je taky duvod, proc si delam treninky sam, protoze se muzu ridit podle toho co mam dostupne a muzu si s repertoarem cviku manipulovat jak chci, abych se na tom mohl dlouhodobe zlepsovat ale zaroven ty svaly ktere chci cvicit citil, coz se mi u hypertrofickeho treninku hodi.

...

tah 18.8.2021

- shyb nadhmatem na siroko 5x6
- zapazovani v sede 3x40x7kg, 1x25x3
- vypony ve stoje s VC 4x70x77
- vypony v sede jednou nohou 4x50x35

- hipthrust 4x20x70kg = 30,25,20,20, prijde mi ze mam nejakou silnou prdel (+27kg od predminule treninku a opakovani podobne) , ale v te posledni serii jsem mel prdel a hamstringy tak napumpovany, ze ani nevim poslednich 5 opakovani da pocitat
- rumunsky MT 3x15x77,3x12x77 = 14,11,4,9,6,8,4,7,5, oproti minule nejaka sila akorat predlokti to pak uz moc nedavalo
- pritahy v predklonu nadhmatem 4x12x67 = 12,3,8,5,8,4,5 (uklouzlo), 7,3
- pritahy JČ 4x12x36,4 = 14,14,12,12, krasne procitene a pak jsem sledoval v zrcadle zily na zadech, ty se totiz malo kdy ukazou (nevim jestli to byl siroky zadovy nebo velky obly, ale zkratka ten co jde videt zepredu)
- stahovani kladky na siroko 5x15x40kg = 12,3,10,5,10,5,10,5
- biceps s VC 3x6x35,5 = 10,7,3,5,5
- biceps kladiva 3x15x13 =´nahradil jsem na nejakou dobu za biceps pres koleno, protoze bicak jako takovy mam celkem dobry (z boku, i zevnitr mam celkem velky) ale zaostava mi brachialis, moje ruka z boku vypada jak kdyby mela obvod pres 40cm a zepredu jak 20cm

Doba treninku:
Pres dve hodiny, mezi lytkama a hipthrustemm hipthrustem a rumunskym MT jsem mel delsi pauzu nebot jsem si musel pripravit misto, lavicku, tyc, budu to muset nejak optimalizovat
Pocity z treninku: Dnes jsem se za posledni dva tydny pekne vyspal (posledni dobou, jsem mel problem spat v noci, vzdycky jsem byl po sesti hodinach jako takovy odpocaty/ale ne te nejvyssi mozne energie a dospaval jsem to pak po treninku po obede), tak to bylo na sile a na pokroku asi znat.

...
Zitra ma byt tlakovy trenink, ale jestli ho pojedu nevim, jedeme totiz s rodinou uz rano pryc a v kolik se vratime nevim. Kdyztak dam restday.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2021 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trenink jsem teda dal, ale az vecer.

tlak 19.8.2021

- tlaky JC na prsa (3 vršek, 3 spodek, 2 rovně) 8x10x26,5 = 16,9,8,7,5,7,7,5
- rozpazky incline 2x15x17,1x20x15,5 = 15,11,4,12,8
- kliky se zavazim 1x30x11,3
- predpazovani na hrudnik 2x40x13
- ramena tlaky 4x12x26,5 = 14,14,12,15
- upazovvani 6x25x9, 1x50x4,3 = vsechno, krom 1x50x4,3, zapomnel jsem na to ale myslim ze ty delty byly tak rozsekane ze ani potreba nebylo
- kickback 2x30x9kg
- francouzsky tlak 5x15x33 = 17,15,13,11,4,12,3
- extenze jedna ruka za hlavou 2x20x11,3 = 20,20
- kickback 1x30x9kg

Doba treninku: hodina a 40 minut
Pocity z treninku: Pokrok celkem dobry, ale mohl by byt i lepsi, pospichal jsem, protoze jsem chtel jit pote jeste ven s kamarady a musel jsem stihnout udelat si jidlo a najist se.

...
Dnes bych mel mit nohy, ale jestli na ne pujdu jeste nevim, mozna to necham na zitrejsi dopoledne, necitim se uplne tak silny jak bych mohl, uvidim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2021 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přišlo mi líto si trénink nedát, tak jsem ho dal :)

NOHY 20.8.2021

- celni drepy 4x4x69,5 = 4,4,1 fail, 2g 1,2 fail,1 fail = v pozdejsich seriich nejak nebyla sila a jak jsem to failil tak uz jsem to chtel skoncit, ale preskocil jsem tedy posledni serii, spatne jsem se asi nadechoval
- zadni drepy 7x6x79 = 8.6.5,rychle 1,5,1,5,1,5,1,5,1,4,2
- dosedy 5x5x79, drep 1x12x55, dosedy 1x50x27,5 = 5,5,5,5,5 ... 12 ... 50, po prvni serii dosedu jsem si uvedomil ze jsem zapomnel posledni vic op. serii u drepu, tak jsem to takhle prohodil
- split squat 2x30x27.5, 3x25x27,5 = myslel jsem ze jedu zkratka cvik s nazvem vypady jednou nohou, ale jezdim split squat, takze celou dobu jsem to mel spatne pojmenovane
- sed u zdi s JC = 1 minuta a 40 sekund, to vzdycky hori a pocitove to trva tak hodinu ale musim to dat!
- nohy k hrazde 3x12
- sikme na hrazde 2x15
- zkracovačky 2x30


Doba treninku: Celkove i brichem asi 1h a 50 minut, ale po poslednim cviku na nohy jsem se uz vydejchal a pak v klidku bricho.
Pocity z treninku:
1) Myslim ze jsem v minulem prispevku psal, ze se na trenink necitim ale vykonostne to az tak spatne nebylo.
2) Mrzi me, ze jsem ozelil posledni serii celnich drepu, ale zkratka nejak mi to nesedlo, spatne jsem se nadechoval a nebavilo me pri kazdym failu delat highpull s 70kg na stojan .
3) Nemel jsem nejaky pocit na zvraceni, jak obcas pri treninku nohou myvam ale u tich tezkych drepu a dosedu (pro me tezkych) jsem vzdycky po serii mel takovy divny tlak v oci, jak kdyby mi mely vypadnout z dulku. Nevi nekdo cim to muze byt?
Tipuju ze by to mohlo byt neco s dychanim - i kdyz jsem se snazil dychat spravne a nebo proste jak pri poslednich opakovani tlacim jak kdyby to mel byt muj posledni drep v zivote

...

Jeste bych chtel tedy zhodnotit progress za mesic treninku 6x tydne PPL ode dne psani logu.

progress: 20.7.2021 -> 20.8.2021

Na zacatku logu jsem na lacno vazil 60kg, nyni vazim 61.5 na lacno, pres den 62-64, forma zustala pri nejmensim stejna, nebot mam furt nejakou zilku na brise a na rukach jsou cim dal vice viditelnejsi, ja jsem na ne asi uchyl .

Co se tyce vzhledu, tak vidim vyrazne zmeny na zadech (hloubka zad a trochu i vyraznejsi vrsek latissimu), kvadricepsu - objemove vetsi, vyraznejsi tvary, vyraznejsi obrys lytkoveho svalu z boku (ze zadu furt jak z dachau), kulatejsi deltove svalstvo a vyraznejsi dlouha hlava tricepsu. Rekl bych ze tam bude asi nejaka hmota navic a zkvalitneni dosavadnich svalu. Nemyslim si ze vsechno je cista svalova hmota, ale tuku tam moc neni, takze spis glykogen, voda kdyz mam vice jidla.

Silove pokroky:

přítahy v předklonu nadhmatem
- 18*55 -> 12*67 = +12kg, -6 opakovaní, tich 18op nebylo striktnich a tak technickych, jak se snazim tedka, ale stejne to mohlo byt lepsi
přítahy JČ - 15*29,5-> 14*36,4 = +7kg, -1 opakovani obrovska spokojenost, tenhle cvik mam strasne rad, strasne dobre ho citim a zatim se na nem dost zlepsuju
shyby - 10 vyskrabanych na hrazdu -> 10, 5*5 poctivych= mohlo by to byt lepsi, budu se snazit zlepsit negativni fazi a i pocet, chci se dostat na 20 striktnich shybu a 5x10 v seriich.
rumunsky MT - 22*55 -> 14*77 = +23kg, -7 opakovani
hipthrust - 30*40,5 -> 30*70 = +29,5kg, stejne opakovani, pricemz obe palili jak svina, takze spoko
biceps s VC - 12*28 -> 10*35,5

tlak s VC - 8*43kg -> aktualne necvicim
tlaky na prsa s JC - 17*23 -> 16*26,5 = ja si myslim ze celkem dobry, na stejny opakovani, ale mohlo to byt lepsi no
ramena tlaky - 10*23kg -> 14*26,5 - posledni dve dopomoc
rozpažky - 20*15kg -> 15*17kg
kliky na bradlech - 9*7kg -> aktualne necvicim

celni drep s VC - 15*45kg -> 4*69,5
zadni drep - necvicil jsem -> 8*79
dosedy - necvicil jsem -> 5*79
split squat s JC - 25*23 -> 30*27,5

Asi by to mohlo byt lepsi, ale ja jsem spoko a do dalsiho mesice pripraven s plnou silou!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 73, 74, 75  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: