Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MilanT


PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2021 7:20 pm    Předmět: Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku Odpovědět s citátem

Zdravím, doteď jsem si psal svůj log do poznámek v mobilu, ale potom co jsem si je tak 100x omylem vymazal, jsem se rozhodl zapisovat sem.

Něco o mě?
Aktuálně je mi 13 let (táhne mi na 14), měřím 165 cm (tuku mám dost málo). cvičím něco málo přes rok, ze začátku cvičení s vlastní váhou, poté chvíli pumpování na strojích ale vzhledem k situaci zavření posiloven kvůli koronaviru tak jsem byl nucen migrovat do kůlny s pár železa (díky bohu!) a někdy v září/říjnu 2020 začlo pořádný cvičení.
Styl zápisu logu

SÉRIE*OPAKOVÁNÍ*VÁHA = VÝSLEDNÉ PROVEDENÍ
tzn. třeba pushpress 4x10x40kg = 11,11,9,7 (vždy se snažím co nejvíc, i když jsem přesáhnul předepsané opakování, ty mám jen jako takovou osnovu)

Síla na začátku
Necvičím pro sílu, spíš hypertrofii, ale jde to tak nějak ruku v ruce, vše bez trhaček, něco s páskem, všechno je vždy vzato z první sérii daného cviku v tréninku, pak už to jde trochu dolu (u něčeho bych byl asi i silnější, protože né vším začínám a něco mám až na konec). Jsou tu jen tak nějak základní cviky, který jsou pro mě "nejdůležitější".

přítahy v předklonu nadhmatem - 18*55kg
přítahy v předklonu JČ - 15*29,5kg
shyby - 10 vyškrábaných na hrazdu
rumunský mrtvý tah (pásek) - 22*55kg
hipthrust - 30*40,5
biceps s VČ, cheat a duraz na negativni fazi - 12*28kg

tlak s VČ ve stoje - 8*43kg
tlaky na prsa s JČ - 17*23kg
ramena tlaky s JČ (každá ruka zvlášť)- 10*23kg
rozpažky - 20*15kg
kliky na bradlech, triceps (s přidanou zátěží) - 9*7kg

čelní dřep s VČ - 15*45kg
split squat s JC 25*23kg (dohromady tedy 46kg)
dřep na jedné noze - 10*2,5kg

Síla ke dni 2.12.2021

přítahy v předklonu JČ - 30*55.3kg
shyby nadhmatem - 24*3, 10x16
biceps s VČ, cheat a duraz na negativni fazi - 15*40.5kg

tlaky na prsa s JČ - 13*32.3kg
rozpažky - 15*23

čelní dřep s VČ - 3*80.1kg
zadní dřep ASS TO GRASS - 10*94.5kg, 20x76
nízké dosedy - 8x89, 5*92kg
dřep na jedné noze - 15*26.5kg
kliky na bradlech - 8*21


Tréninky

1. Záda, hamstringy, lýtka, biceps
2. Prsa, ramena, triceps
3. Kvadricepsy a břicho

To furt točím, 3+1, někdy 2+1.


Naposledy upravil MilanT dne st srpen 16, 2023 12:06 pm, celkově upraveno 40 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2021 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 1 / 20.7.2021 - Prsa, ramena, triceps

Trénink
Tenhle trénink bez lýtek, ty mám jen v jednom tlakovém tréninku, jinak je mám u tahového.

- tlaky JČ na prsa (3 nahoru, 3 dole, 2 rovně) 1x10x15kg, 8x15x23kg = 10,15,10,7,7,7,5,5
- rozpažky nahoru 2x20x15,5kg = 20,20
- kliky (izolovat prsa) 1x50
- předpažování na prsa (nevím jak se ten cvik jmenuje) 2x35x9kg
- high pull 2x15x45kg = 12,3,8,7
- uprights row 4x20x36kg = 20,20,20,20
- tlaky na ramena s JČ 4*10*23kg = 10,10,10,10 (Poslední série dost na krev, problém byl i dát jednoručku na rameno)
- upažování 4x20*12kg, 1x60x3,5kg = 20,20,20,20,70
- kickback 9kg 2x25
- kliky na bradlech 2*15*7kg = 9,5,1,5,3,3,3,1
- jednoručka za hlavou, jedna ruka 3*10*9kg
- kickback 3x20x9kg

Doba tréninku: Dlouho (asi 1h 40min)
Pocity: Trénink dobrej, na tlakách (ramena a prsa) jsem zvýšil o 2kg a udržel až na poslední série opakování. U cviku uprights row (nevím, jak se to nazývá v češtině), jsem dal o 5 opakování u dvou posledních sérií více. Od minula jsem ještě přidal highpull abych zlepšil dynamiku kvůli přemístění, které mě limituje u čelních dřepů nebo tlaků nad hlavou (pro příklad na minulém tréninku jsem musel po druhé sérii nahradit čelní dřepy, protože už jsem to nepřemístil).

Jídlo

2818 kcal - 212B, 308S,78T (velký množství bílkovin, mi problém nedělá)

Snídaně:
- 4 vejce, trochu mléka
- 20g šunky
- 50g chleba, 2 rohlíky
- 10g boník

Oběd (po tréninku):
- 80-90g rýže
- 100g fazole v chilli omáčce Penny
- 150g vepřové pečeně pečené (bohužel, to musím vážit již zpracované, takže nějakých 180g syrové??)

Svačina:
- 2 kaiserky
- 2 vejce na tvrdo
- 30-40g šunky
- 10g boník

Večeře:
- 300g brambor
- 90g vepřové pečeně (taky pečené)
- 40g vepřová kýta vařená

Druhá večeře
- 125g tvarohu
- 10g medu (+ trocha asi 5g cereálí, jen ať tam něco je)
- kaiserka
- 1 vejce
- 30g šunky
- 10g boník
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2021 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 2 / 21.7.2021 - Záda, hamstringy, lýtka a biceps

- shyby 4x6, 1x20 guma (hardcore duše od kola
) = 10, nějaký doškrábání po jednom a po dvou k 24 a pak 20 na gumě
- zapažování 3x50x13kg (jezdím to jako takový lyžování, ale zadek ramen hrozně pálí) = 60,50,10,50,10
- lýtka s VČ 1x110x36, 2x100x36,1x80x36 = 120,80,20,35,45,20
- lýtka v předklonu na jedné noze 1x100
- hipthrust 4x30x42kg = 30,30,30,23,7
- rumunský mrtvý tah 5x20x55 = 20,17,3,12,8,12,8,15,5
- přítahy v předklonu nadhmatem 5x15x55 = 18,15,3,13,3,10,7,15 (u něčeho jsem i po patnátce dal opakování na víc, protože jsem ještě cítíil, že to dám)
- přítahy v předklonu JČ (každá ruka zvlášť) 5x15,1x8 (s důrazem na negativní fázi)
- biceps s velkou činkou 3x12x28kg = vyždímané a dost
- biceps přes koleno 1x12x13kg,2x8x13kg = 12,10,10
- biceps kladivo 2x25x13kg

Doba tréninku: Hodně se protáhl, 2 hodinky, tak snad nebudu pálit svaly . Mám tyhle dlouhý tréninky rád, vyčistím si hlavu, pěkně se pak najím, vyspinkám se :)
Pocity z tréninku: Velmi dobrý trénink a upřímně jsem nečekal, že jsem až tak silnej. Od minulého tréninku jsem přidal 2,5kg na rumunský mrtvý tah a přítahy v předklonu u kterých jsem dal více asi o 3op jak minule s nižší váhou a op. u tahu jsem udržel. To stejné u přítahů jednoručky kde jsem udržel opakování a přidal 1kg. U hipthrustu jsem dal v každé sérii až na poslední o 5 opakování více s 6kg těžší váhou, technika zůstala, řekl bych stejná, né-li lepší. Bicák s velkou činkou jsem zlepšil o dvě opakování, který byly sice pořádně vyždímaný, ale minule jsem to takhle ždímal už o 8op. Po tréninku jsem měl oběd, na hodinu jsem usnul a hned pak další jídlo protože byl neskutečnej hlad.

Jídlo
Ještě nemám všechno snědený, takže se to možná bude trochu lišit, ale pokud dojím to co mám, tak to bude:
2750 kcal - 170 B, 315 S, 87G T

Snídaně:
- 4 vejce, mléko na rozmíchání
- 20g šunky
- 50g chleba, 1 rohlík, 1 kaiserka
- 10-15g boník

Oběd:
- 300g brambor
- 120g vepřová kotleta vařená
- 100g fazole v chilli omáčce penny
- okurkový salát

Svačina:
- 4 vejce, mléko na rozmíchání
- 20g šunky
- 50g chleba, 1 rohlík, 1 kaiserka
- 10-15g boník

Večeře:
- 1 kaiserka, 1 rohlík
- 2 vejce,
- 35g šunky (80% až 100% masa ale kalorie se u obou liší jen malinko, máma jich kupuje víc)
- 10g žervé

Druhá večeře:
- 125g polotučného tvarohu
- 10g medu
- trocha cereálií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2021 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes nebo zítra bych měl mít na řade kvadricepsy a břicho, ale necítím se na přemístění u čelních dřepů (45/46kg), neboť mám celkem načáté ramena, biceps i záda z minulých dvou tréninku a už minulý trénink jsem po druhé sérii musel dát konec, protože jsem to zkoušel asi na 4x přemístit a nakonec na mě ta činka spadla (udělal jsem výtah, pravé zápěstí jsem otočil a to levé nějak vyplo a už to letělo dolu a spadlo mi to cca tam jak jsou kyčle). Tahleta osa, s kterou cvičím těžší věci (nad 43kg) tak není až tak osa, jako spíš červená tyč, tlustější jak klasická, cvičí se mi s ní dobře tlaky nad hlavou, tahové cviky, ale to přemístění není ideál.

Napadlo mě proto, vzít baťoh, dát do něj třeba 15-20kg v kotoučích a jet s 36-38kg tyčí, kterou na ramena dostanu bez problému, zvětšil bych tím váhu oproti minulému tréninku a zároveň bych se nevyčerpával přemístěním. Zachvíli si půjdu vyzkoušet, jestli se to dá použít a pokud jo, tak pak takhle pojedu tréninky dokud nebudu mít jerk blocky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2021 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 3 / 22.7.2021 - Kvadricepsy a břicho

Můj nápad s batohem u čelních dřepů vyšel a fungoval. Jedinou nevýhodu vidím v dost odřených ramenech (neboť jsem chytrej a vzal jsem ten nejmenší baťoh co jsem našel a byl do něj problém dostat se i bez závaží). Aktuálně jsem po tréninku a jím oběd, takže napíšu trénink jídelníček až večer. Půjdu s tátou dělat ty jerkblocky (kdo by to nevěděl, tak jsou to takové "stoly na činky", google poradí, má to podobné využití jako stojan, jen mi to přijde lepší) takže bych už příště možná nemusel řešit blbosti.

- čelní dřepy (část váhy v batohu) 7x12x51kg, 1x10x36kg = 15,12,12,8,4,5,5,2,8,5,8,5,5,5
- hack squat s VČ (na zkoušku) 1x12x55kg
- výpady JČ jednou nohou 4x25x46 (váha dohromady), 1x15x46
- dřep s výskokem 2x20x18kg
- pistol squat 1x6x5kg, 1x10x2,5kg

- sed u zdi s JČ = 1:30min
- přítahy nohou k hrazdě 3x10
- šikmá rotace na hrazdě 2x12 (vypadá to tak, že dám do nohy kousek pod hrazdu do "véčka" a pomalu rotuju ze strany na stranu)
- zkracovačky (důraz na dýchání) 2x30

Doba tréninku: 1h a 30 minut
Pocity z tréninku: Trénink dobrý, jako všechny poslední dobou, zase jsem se o trochu zlepšil. Ale potěšilo mě, že jsem vyřešil dočasně jak jezdit dřepy s váhou větší než přemístím. Od minulého tréninku jsem trochu poupravil schéma (resp. odstranil blbosti a přidal série na dřepy a výpady) a zároveň jsem se zlepšil v čelních dřepech u kterých jsem minule v prvních dvou sériích dal 15,13 op. s 46kg a dnes 15,12op. s 51. Další série už to šlo z kopce, ale ty jsem minule ani neměl. Pravděpodobně bych dal asi i víc opáček ale jak mě batoh řezal do ramen a ještě jsem si na to položil činku, tak jediný na co jsem myslel bylo pustit činku na zem a pak na to, že vyzvracím plíce. Od minule jsem se taky zlepšil v pistol squat, kde jsem minule dal ani tři s 5kg a dnes už 6, v sedu u zdi asi o 20 sekund a na dřep s výskokem jsem přidal 10kg stejné opakování. Jo a ještě v tý poslední sérii u čelních dřepů, kde jsem jel už bez batohu (36kg) jsem přepadával do předu a byl problém udržet rovnováhu, protože už jsem neměl nic co mě tahá dozadu (batoh) a tělo si na to zvyklo.


Naposledy upravil MilanT dne so červenec 24, 2021 12:35 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2021 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, nechýba Ti elán, zjavne vieš aj zaimprovizovať, odlož nejaké to evričko z narodenín a prikúp jednoduché stojany-klasickú osu a možností budeš mať razim až-až. Veľa zdaru, bude milé sledovať progres!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2021 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Super, nechýba Ti elán, zjavne vieš aj zaimprovizovať, odlož nejaké to evričko z narodenín a prikúp jednoduché stojany-klasickú osu a možností budeš mať razim až-až. Veľa zdaru, bude milé sledovať progres!

Díky. Zítra už bych měl mít dodělané oba jerkblocky (dnes už mám první), takže budu mít něco jako stojan vyřešený. Nedávno jsem ještě taky prodával herní účet (league of legends) za starší ez tyč a klasické stojany, takže vyřeším dopravu a měl bych mít i tohle. Jinak ohledně klasické osy, tak já mám jednu vzpěračkou tyč (resp. vzperačský je maximálně tak její název ale prostě osa) ale problém jsou kotouče neboť ty co mám mají menší vnitřní průměr než tyč. K tý "pravý" mám jen asi 35kg kotoučů. Mohl bych sice provrtat díru ale tím přijdu o nějakou váhu a mám je přesně na pár gramů zarovnané, zatím to nepotřebuji, ale do budoucna počítám s tím, že koupím další tyče i kotouče.
............
Jídlo
Zatím 2054 kalorií, 126B,230S, 67T, ještě mám pár jídel před sebou, ale co si dám nevím. Pravděpodobně ale tvaroh jako druhou večeři a něco jako večeři, vidím to na podobné makra a kalorie jako minulé dny.

Snídaně:

- 2 rohlíky
- 4 vejce, mléko na rozmíchání
- 30g šunky
- lučina 10g (asi)

Oběd: (po tréninku)
- 320g brambor (dohromady za den asi tak 350-400, vždycky ukousnu ani o tom nevim )
- 115g vepřová kotleta vařená
- 115 fazole v chilli omáčce
- velká porce okurkového salátu

Svačina:
- stejná jako snídaně, jen místo rohlíku kaiserka

Večeře: ??? (to se uvidí, teprv bude)

Druhá večeře: (teprv bude)
- polovina polotučného tvarohu
- trocha medu, trocha piškotů

Kdyby někoho zajímalo, jak to mám s kaloriemi, tak tomu nechávám volný průběh (v rámci možností, né když sním 1000 kalorií za den a nebudu mít hlad, že na tom zůstanu), jím tak abych neměl hlad a průběžně jak se zvyšuje tréninkové nasazení (váha, intenzita, tvrdší tréninky-přece jenom dovolím si víc, jak na začátku cvičení, frekvence) a síla stoupá i hlad. Nijak se ani neměřím, ani moc nevážím, čas od času si udělám video na stejném místě po tréninku nebo večer abych měl v průběhu měsíců možnost kontroly.
.......
Jinak co se týče suplementace, tak aktuálně nic, pouze jídlo (a někdy zelenina, někdy ovoce). Mám doma sice dvě a půl kila proteinu, ale co s nimi nevím, bílkovin už mám teď celkem dost a cpát to tam k ničemu je asi zbytečné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2021 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen bych si chtěl zapsat nové PR které jsem dal tak nějak omylem bez bandáží na zápěstí a bez pásku (nedal jsem ho v tréninku, ale jen když jsem zkoušel nové stojany).

striktní tlak s VČ (nebo military nevím, prostě bez nohou) ve stoje - 46x1 46x3

Přijde mi, že mám vytrvalost lepší, jak maximální sílu, dal jsem totiž 43x8. Rád bych se do konce roku dostal na 65kg+ (i když to je asi velká představa).

//EDIT: 23.7.2021 21:57
Tak jsem neodolal a při uklízení kolem činky, stoupnul ještě jednou pod činku a třikrát jí dal nad hlavu, jako by se nechumelilo, ono se teda nechumelilo, jen jsem myslel, že mi to zlomí ruce.

V zítřejším tréninku, asi vyzkouším tenhle cvik silověji na víc sérií s touhle váhou, ať jen nepumpuju, ale taky něco zvedám. Přemýšlím, že bych mohl i trochu zvýšit váhu na tlaky s JČ, přece jenom 23kg (možná 23,5 nevím jistě) je celkem nuda a taky 15 opakování je celkem dost. Zvýšil bych tedy o pul kila na 24 a také bych ještě zvýšil váhu na rozpažky, z 15,5kg na 18, nebo 17, ještě uvidím. Rozpažky mám jen v posledních dvou tréninkách na prsa, ramena, triceps, předtím jsem je neměl, tak jsem je jel z menší váhou ať se dokážu naučit propojit sval s myslí a neházím to jen tak vším jiným, než tím čím chci.

Omlouvám se, že furt spamuju fórum, ale já jsem teď z tich stojanů úplně nadšenej a nevím ani co všechno s nimi mohu dělat , takže si musím vše zapsat, abych na to nezapomněl.

Chtěl bych zvýšit váhu na čelní dřepy a jezdit to po šestkách, osmičkách, protože tlak nad hlavou, čelní dřepy a přítah v předklonu jsou cviky, u kterých chci nejvíce zesílit. (když beru i tu druhou stránku tréninku, prioritou je furt růst svalů).

Když jsem u tich přítahů v předklonu, tak jelikož jsem minulý trénink dal 18x 55kg, kde byla dle mého dobrá technika (až na poslední dvě opakování, trochu na grznyho), zvýším příští trénink zad na 60kg a jednoručku o kilo, bych asi taky mohl. Biceps s VČ zkusím zvýšit o 2,5kg a půjdu si pro víc shybů jak minule. I když toho je hodně a asi si trochu fandím, tak je dle mého lepší zkusit zvýšit, než jet několik tréninku se stejnou zátěží, taky mi jde poslední dobou (v řádu týdnů) rapidně strava nahoru a asi kilo nebo dvě jsem přibral, ale forma se mi zlepšila (aspoň toho názoru jsou žíly).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: so červenec 24, 2021 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 4 / 24.7.2021 - Prsa, ramena, triceps

- tlaky JČ (6 spodní, 2 rovně - níže vysvětlím) 1x10x17,5, 8x8x24,5kg = 10,11,8,5, delší pauza, 10,8,5,4, ---
- rozpažky nahoru 2x12x17,5, 1x5x17,5 = 10,2,7,5,5
- kliky 1x50
- předpažování na prsa (název, idk)2x35x13
- tlaky s velkou činkou 7x2x47 = několik pokusů, žádný úspěšný
- uprights row 5x20x38,5 = 20,20,15,5,10,10,10,10
- upažování 4x20x12, 1x75x3,5 = 25,25,25,25,100
- kickback 2x25x9
- NOVÝ CVIK! batoh jednou rukou za hlavou 3x12x5kg
- kliky na bradlech 2x15x8,5,1x6x8,5 = 9,2,4,4,3, dál už nevím, ale dokončil jsem stanovené op.
- kickback 3x25x9

Doba tréninku: Dvě hodiny, proč? vysvětlím níže
Pocity z tréninku: Smíšené, začnu tedy od začátku, zvýšil jsem váhu o 1kg na tlakách s JČ a poté mi dělalo problém dostat činku z "mrtvého" bodu nahoru do startovní pozice. V tomhle tréninku jsem měl mít na začátku 3 série vrchní, 3 spodní a dvě rovně ale s lavičkou nahoře jsem to tam nedostal ani s všelijakým kroucením, takže jsem jel 3 série spodní, pak jsem 10 minut v návalu emocí - řvání, mlácení, proč to nejde - zkoušel tlaky nahoru, ale bez úspěchu. Dojel jsem teda další tři s lavičkou dole a pak rovně. Po tomhle jsem měl úplně vypnuté kozy i ramena, protože jsem jel úplně bez rezervy na maximum, ramena pak hlavně kvůli vytlačení činky z toho mrtvého bodu do startovní pozice (to mi trvalo tak 15s). Měl jsem smíšený pocity, hlavně z tý dlouhý pauzy a už jsem se na to chtěl pomalu vysrat, ale naštěstí se tak nestalo a já šel na rozpažky. Z rozpažek jsem celkem spokojen, i když i tu byly navíc odpálené ramena, takže dostat se do startovní pozice byl i s lehkou váhou bojový úkol, u nich jsem od minule zvýšil váhu a pocitově jsem z nich cítil kozy více jak minule, přidal jsem ještě také jednu sérii na dojetí o pěti opakování, po tom všem, bylo i tohle hard. Kliky a předpažování na prsa to je jen klasika na dojetí, tam jsem nezvyšoval, jen se snažím co nejprecizněji. Poté jsem měl jít na tlaky s velkou činkou a tu nastal problém. Měl jsem jít s váhou z kterou jsem dal včera PR 47kg na 3 opakování, ale po odpálených ramenech a kózách jsem to hodil sotva k čelu, to jsem několikrát opakoval, snížil jsem i na 38kg ale to stejné. Přední delt a kozy už jsem teda nechal žít a šel jsem na uprightsrow, kde jsem zvýšil o 2,5kg a udržel opakování (sice jsem si v posledních třech sérií už cca po třičtvrtě/pulce série činku položil, ale skoro bez pauzy zase vzal). U upažování jsem neměl v plánu nijak zvyšovat zátěž ani opakování, ale při provádění první série jsem cítil že ještě něco zvládl, tak jsem to dotáhl z 20 na 25 opakování a o 30 (70 na 100) opakování jsem se zlepšil u poslední dojíždecí série s 3,5kg kotoučemi. Dále jsem si vymyslel nový cvik "batoh jendnou rukou za hlavou" což znamená že do něj dám kotouče a cvičím triceps, cítím to víc jak s jednoručkou a nedám tak velkou váhu. Zároveň jsem u tricepsu přidal 1,5kg na dipy a opakování vypadali podobně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2021 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 5 - Záda, hamstringy, lýtka, biceps 25.7.2021

- shyb 4x7 = 11,3, dál už nevím
- zapažování 3x60x13 = 75,60,15
- lýtka výpony 1x110x43,3x80x4 3 = 110,90,80,80
- lýtka v předklonu 1x200
- hipthrust 4x25x43 = 30,30,30,30
- rumunský mrtvý tah 3x20x60,3x15x60 = 21,12,8,15,6,12,3,10,5
- přítahy v předklonu podhmatem 2x15x60 = 12,3,13,2
- přítahy v předklonu nadhmatem 4x15 = 12,3,12,3,10,5,8,7
- přítahy v předklonu JČ 4x12x31 = jel jsem vždycky cca. 8-10 pak jsem to tak na 5 sekund pustil a dojel hook gripem
- přítahy k lanu 1x15xBW+8,25 = 15, příští trénink odstraním, necítím u toho záda
- biceps s velkou činkou 3x8x30,5 = 8,2,6,2,6,2
- biceps s provazem jednou rukou (váhu doplním příště) 1x10,1x6 = 12,6

Doba tréninku:
2h
Pocity z tréninku: Trénink dost vyčerpávající, po potréninkovém jídle jsem i usnul, ale dobrý, neboť jsem se zase o něco zlepšil z minula. Zlepšil jsem svou vytrvalost o 1 shyb (z 10 na 11), udělal jsem více opakování na lyžování (resp. zapažování, ale dělám to takovou svou technikou hodně opakování, ale zadní delt z toho cítím pekelně), přidal jsem 7kg (36 na 43) na výpony s velkou činkou a udržel opakování, cca i techniku, jen u posledních opakování to bylo celkem vyždímané, zvýšil jsem zároveň hipthrust na 43kg (ano, v minulém tréninku je napsáno taky 43, ale špatně jsem to zvážil, bylo to 40,5) a snažil se udržet opakování. Po hipthrustu jsem šel na rumunský MT kde jsem od minula zvýšil o 5kg (55 na 60) a překvapivě jsem v první sérii dal ještě o opakování víc, jak minule s nižší váhou. Následovaly přítahy podhmatem a nadhmatem, kde už opakování udret nešli, protože to bylo výrazně těžší jak minule, každopádně nezklamaly a 15 opakování v sérii jsem dal (12, asi 5 sekund pauza,3). U přítahů jednoručky jsem zvýšil na 31kg z minulých asi 29/29,5 (myslel jsem že to bylo 30, ale mýlil jsem se), jel jsem po 12 opakováních. Bicák s VČ jsem zvýšil o 2,5kg, opakování jsem neudržel, ale v první sérii jsem dal 8, pár sekundová pauza a ještě dva, takže bych se mohl příští trénink při troše štěstí dostat na stejné opakování. Na nic víc, už síla nebyla, ale nechtěl jsem ten bicák odfláknout, tak jsem přidal nový cvik, bicák jednou rukou se závažím na provaze (cvíčí to pákaři), protože jsem chtěl trochu změnu a zároveň procvičím krom bicepsu i
brachialis a předloktí o trochu více, příští trénink bych chtěl dát více sérií.

Jídlo

Snídaně:
- 4 vejce,trocha mléka
- 30g šunky
- rohlík a kaiserka
- 50g chleba
- lučina na namazání

Oběd:
- 250g rýže vařené (cca 80-100 syrové)
- 150g vepřové kýty vařené
- 70g fazole v chilli omáčce
- okurkový salát

Svačina:
- 4 vejce, trocha mléka
- 25g šunky
- kaiserka
- 45g chléb
- lučina na namazání

další jídla jsem zatím nejedl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2021 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 6 - Kvadricepsy a břicho 26.7.2021

Dnes už konečně nohy se stojanem, tak jsem si mohl dovolit na mě trochu vyšší váhy a čelní dřepy dnes už klasicky, nikoliv z části váhou v batohu. :)

- čelní dřepy 4x4x60kg = 8,5,5,3,3
- zadní dřepy 5x4x60kg = 12,8,4,5 **přestal jsem kvůli sršni** , 8,6,6
- dosedy 3x6x60, 1x20x30,5 = 6,6,6,20
- výpady jednou nohou 5x25x49 (2x 24,5 JČ)
- klasické výpady s tyčí 1x50x30,5 = 30,20 přišlo mi to lehký, ale už jsem neměl žádnou sílu, nevím jak to popsat
- dřepy 3x12x30,5 = 12,12,12 i s poloviční váhou jak na začátku těžký
- sed u zdi 24,5kg JČ = 1 minuta a 25-30 sekund
BŘICHO jsem kvůli bouřce (hrazda je venku) musel odcvičit jinak
- sklapovačky 2x30
- nůžky 1x30
- zkracovačky 2x30


Doba tréninku: Nevzpomínám si, ale řekl bych že tak hodina a 20-30 minut
Pocity z tréninku: Přesto, že to jsou nohy, tak jsem se na tenhle trénink těšil, neboť jsem si mohl vyzkoušet těžší dřepy, když už mě díky stojanům nelimituje přemístění. Každopádně právě protože to jsou nohy, tak moje pocity po tréninku byly ve znamení - pocit na zvracení, teplo, motání hlavy, slabost v nohách neboť tomu počasí - dusno, vedro a bouřka nepřispívalo. Abych tu ale jen nebrečel, tak něco k výkonům. Oproti minulým tréninkům jsem se o hodně zlepšil v čelních dřepech - minule jsem dal 15x 51kg ovšem část váhy v batohu, tudíž se to nedá počítat jako výkon ryze do čelního dřepu a předminule to bylo 15*45. Dnes jsem dal v první sérii 8*60kg. Přidal jsem i čtyři série "ass to grass" zadních dřepů, kde jsem měl v plánu jet pumpovačku 12op s 60kg ale jaksi se mi to povedlo, jen v první sérii a pak už to šlo trochu dolu. Následovaly dosedy, které jsem měl naplánováno na 15op s 60kg, protože jsem si myslel že nejsou tak těžké, ale po vyčerpání z dřepů jsem názor rychle změnil a jel jsem 6 opakování skoro na krev. U výpadů jsem se zlepšil o 3kg (1,5 na každou JČ), ale výrazně těžší mi to ani nepřišlo, proto jsem ještě v poslední sérii přidal oproti minule 10opakování. Následovaly výpady a dřepy s lehkou váhou na dokrvení, u nich jsem měl pocit, že to je lehký jako pírko, ale zároveň těžký. Sed u zdi o kilo a půl těžší jednoručku jsem zlepšil o 5-10 sekund. Poté následovalo břicho, které jsem byl nucen odcvičit jinak jak podle plánu, neboť venku byla zrovna pořádná bouřka a hrazdu mám venku.

Jídlo
Jídlo se mi dnes zapisovat nechce, jsem po tréninku celkem unavený, měl jsem ho dneska později, byly tam nějaký vejce, brambory, maso, pečivo, lučina, šunka, okurkový saláty, ostružiny, takže taková klasika, ještě dobude tvaroh.


Naposledy upravil MilanT dne čt srpen 12, 2021 7:07 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drago


PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2021 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde ti to dobre, uzij si treninkovy roky v puberte, to je nejvic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2021 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc zrovna split a ne nejake fb?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2021 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Proc zrovna split a ne nejake fb?

Za svoji kratkou karieru co cvicim, jsem jel FB, pak chvili FB se stejnym objemem prace jen rozdelene dvoufaz (rano nohy odpoledne vrsek a opacne), pak push pull asi 3 mesice a ted push pull legs a to mi vyhovuje nejvice. Je sice pravda, ze bych mohl mit na fullbody jakozto zacatecnik (nevim do kolika let cviceni se bere zacatecnik, ale asi do ty doby, dokud na nem nejde videt ze je pokrocily) asi lepsi vysledky, ale jelikoz jsem to jel asi pul roku tak me to prestalo bavit a to je pravdepodobne nejvic co od cviceni ocekavam - zabavu, pokoreni sam sebe, formu. Taky me nebavilo cvicit obden a necvicit partie do selhani nebot radsi cvicim vickrat a v kazdem treninku se venuje par partiim intenzivne a poradne, zatim si to vzhledem k memu veku, casu a regeneraci (spanek, jidlo) mohu dovolit. Kazdopadne aktualne premyslim o pridani jedne treninkove jednotky (k tomu bych samozrejme zvysil i odpocinek) ktera se zameri na cele telo silove komplexnima cvikama (vzperacske, strongman) nebot bych chtel dat o trochu vetsi prostor sile a zlepsit se v drepech, tlakach nad hlavou a tak nejak telo trenovat na vysoke zatizeni. Kazdopadne nevim jak bych to zrealizoval a kam bych to mel zaradit. Jinak chtel bych ti podekovat, ze prispivas do fora, protoze ho projizdim uz dlouhe mesice a par rad co jsi rozdal jsem si k srdci vzal.

KROM TOHO, NOVÉ PR i když je dnes restday ale při uklízení cvičební místnosti se na mě ta činka tak krásně koukala
- tlak nad hlavou 1x49,9 (pokud počítám správně)
Jel jsem od minulé PR váhy, pak jsem skočil na cca na 48,5, pak na tohle a jeste jsem chtel dat 50,5 ale to už mi nevyšlo, každopádně myslím si, že bych takových 53 až 55kg s dobrou atmosférou a odpočinutým tělem urval. Dnes jsem byl totiž po 3 dnech tréninku a ještě od minula cítím přední delt (kvůli špatné technice, kdy jsem dostával tlaky na jednoručky do startovní polohy nahoře).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2021 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem měl mít prsa, ramena, triceps, ale vzhledem k mé špatné technice pro přemístění činky do startovní pozice (u tlaků na prsa) mám furt načatá přední ramena a při tlakových cvicích mě omezují. Dám si proto od tlakových cviků chvíli odpočinek a tento trénink jakoby "přeskočím" a budu pokračovat ve splitu. Poznal jsem to tak, že při tlaků bez váhy cítím ještě přední delt a i u prvního cviku mi to dělalo problém. Odjel jsem tedy:

- tlaky s velkou činkou = 2*46.5, 2*48.1, 0x48.1, 1x48.1,0x49,0x49,,0x49, 1x49, 0x50,1x50, 0x50,5

pak jsem vyzkoušel tlaky na prsa a rozhodl jsem se trénink ukončit.

Zbytek dnešního dne budu mít volno a nebo budu pokračovat ve splitu Záda,hamstringy,lýtka,biceps, ještě uvidím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Milan Turyna - cesta k 300kg mrtvole a 100kg militarku Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: