Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seeya


PříspěvekZaslal: po leden 28, 2019 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aj velmi nedostojne pohyby mozu byt pomerne zabavne takze vobec by som sa toho nebal
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2019 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@seeya - viem kam mieris, isto si si spomenul na svoje snowboardisticke zaciatky z minuleho tyzdna!

Vyhodnotenie siesteho cyklu Cohenovho masterplanu:

Ubratie opakovani v medium a heavy dnoch sa prejavilo pozitivne v mensej akumulacii unavy a lepsej regeneracii. Ratam tam aj mrtvolu, keby som bol byval skromnejsi, mohol som mozno mat 147,5, takto nemam nic. Stava sa. Je mozne, ze si to nalozim niekedy o tyzden a pojde to. A moze za to aj tak Carabas, lebo ma namotivoval, ze ked potiahnem 150kg, uz nebudem slaby smutny chlapec, ale poslabsi smutny chlapec. Takto som sice stale slaby smutny, ale zato obtloustly, kedze mi vaha odmieta ukazovat cisla pod 88kg.

Vsetky ostatne PR-ka zo vcera boli potlacene a drepnute a vytiahnute v pohode, dokonca ani na benchi som sa nevytrapil tak ako minule pri 97,5kg, kde som mal mzitky pred ocami. Striktna tridsiatka na chin up potesila ako bonus, aj ked je to stale slabota. Trenovat na to ale nejako extra nechcem, zhyby sa budu viezt a obcas poskadlim maximalku.

Takze aktualne ciselka, DL 145 + BSq 105 + BP 100 = 350kg .

Celkovy prirastok 5kg, co je v mojej historii zatial suverenne najnizsie cislo, vzdy to bolo minimalne 10kg, maximalne 32,5kg (po prvom cykle). Scheilin total z roku 2017 (357,5kg) zostal nezdolany a priblizil som sa len o chlp. Pouzijuc dnesny newspeak, nie som ani zdaleka silna, emancipovana zena, skor typicky predstavitel genderneutral generacie, antimaskulinny tucnucky snowflake. Idem sa hanbit do kuta.

Na druhu stranu, taham uz 42 tyzdnov bez pauzy, cely clovek funguje (klbovka vysadena), mam cas a chut robit okrem silovky aj lezenie, lyzovanie, obcas beh, vsetko ma bavi, takze "len" 5kg ma nemoze nijako vyrusit z konceptu.

Krleš!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2019 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre ty.
Mrtvola je smola, to holt takto obcas vyjde. Ale stovka na bench je solid vykon.
Total mas sice ako dorastenka po angine, ale to sa podda casom. Zaklad je, ze ta nic neboli a vies si cvicit pre radost a kondiciu a pritom sa stale posuvat.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2019 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Dobre ty.
Mrtvola je smola, to holt takto obcas vyjde. Ale stovka na bench je solid vykon.
Total mas sice ako dorastenka po angine, ale to sa podda casom. Zaklad je, ze ta nic neboli a vies si cvicit pre radost a kondiciu a pritom sa stale posuvat.


Vdaka.
Stovka na bench by bol solid vykon, keby som vazil 67kg. Cize pri mojej momentalnej vahe si musim este 30kg pockat. Inac je to samozrejme ako pises.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2019 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 18, utorok

Z behu nebolo opat nic, lad, brecka, neodhrabane, tak som aspon hodinku pokocikoval maleho.

Soju&Tuba modified

1R clean&press 32kg 11x 1+1 . cakal som lahsie, ale slo to. Program hovori, ze jednotky koncia strnastimi seriami... nuz... dam trinast v sobotu a pojdem na dvojky, close enough.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2019 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 19, stvrtok

Bench press . Easy . Up to 4x5x70kg

Lezenie
vsetko som tahal

7- modra
7 cervena 3x odsadnute
6- modra
7- ruzova 1x odsadnute
7 seda v rohu 2x odsadnute
potom este dva pokusy na 7- a 6-, ale ruky uz vypinali, koniec. Partak opat zavalasil 8- 😮💪😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2019 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mikroTrening 20, piatok

Double bell Front squat 20+24kg 3x5
😁😁😁

Po vcerajsej nakladke... akurat.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so únor 02, 2019 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mikroTrening 21, sobota

Soja a truba resurrected . easy

1R Clean&press 32kg 6x 1+1 gtg . nieco pred vyletom do prirody, nieco po, nehrotil som. Vcera som nahodne zabrusil na fb babiky Stephanie Sanzo, ukazal jej video s PR 3x150 na mrtvolu zene a postazoval sa, ze okrem benchu ani zdaleka neliftujem ako vacsina silnych zien. Vypocul som si odpoved vo forme zamyslenia, ze nerozumie, preco (nam, smutnym chlapcom) to tie zeny robia. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 22, nedela

Beh indiansky s kocikom 8km + 4km chodza . Junior najprv nechcel spat, a ked uz po pol hodine zadrichmal, vydrzalo mu to dve hodiny.
Vaha 88,3kg . ale vlastne dobre, vcera bol cheating, aj predvcerom, a dnes to inak nebude. 😂😅😱
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po únor 04, 2019 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. cyklus - prognozy a ciele

Uz som vo faze, kedy su v priemere vsetky discipliny easy na vahach (ale skor nad nimi), na ktorych som pred 10 mesiacmi maxkoval. Trosku desive.

DL - mal by ist hore podla rozpisu, neocakavam nejake vyrazne problemy pri objeme, ten je nastaveny dobre, pruser su maximalky, kde musim mat den, kedze to nijak zvlast nepeakujem.
Ciel: 147,5kg na istotu, 150kg if lucky, po heavy treningu 5x3x132,5kg

BSq - tu som asi najoptimistickejsi, mozno preto, ze co sa tyka pomerov s BP a DL je drep bezkonkurencne najslabsi, takze staci urobit zakladnu pracu a vysledok sa dostavi. Ale je fajn mat aspon jednu disciplinu nastavenu "s rezervou".
Ciel: 107,5kg po heavy treningu 5x3x95kg

BP - bencik ma desi najviac, dnes este hadam trojky s 87,5kg nejako uhram, ale ta 90tka o tri tyzdne... som skor pesimisticky a nevylucujem mensi restart.
Ciel: 102,5kg po heavy treningu 5x3x90kg (ale skor iba 5x3x87,5kg).
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po únor 04, 2019 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 23, pondelok

Deadlift . medium . Up to 5x4x122,5kg . nejake tazke

Zadny drep . Easy . Up to 5x5x80kg . pisal som, ze mam nieco nastavene s rezervou? Lahke to nebolo ani nahodou.

Bench press . Heavy . Up to 87,5kg 3, 3, 2, 3, 3 . PR . netrafil som drahu, posledne dve so spotterom.

Chin up bw +5kg 5, 5, 5, 4 . striktne

Trosku som citil vcerajsi beh, odrazilo sa to na vyssej pocitovej namahe.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út únor 05, 2019 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 24, utorok

Soja a truba dnes uplne masakralna.

1R clean&press 32kg 13x1+1

Zo vcerajsich bencikov a spol. na sra*ky, junior na krku, kym si zena vybavila jogu, takze som dopressoval pred par minutami. Totalka, pivo, sprcha, spanok. Hiwä!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcerajsok som nejako prezil, aj kocikovat som bol 5 kilakov, aby som rozhybal nozicky zatuhnute ako sadrovy trpaslik na zahradke, avsak stale tenucke, a pocas potacania sa oprety o kociar som prehodnocoval Soju a trubu v kombinacii s momentalnym treningom. Mozno fakt, ze som prve jedlo prijal o stvrtej poobede, a svalovica v pokrocilom stadiu este z heavy benchov, dozivena utorkovymi pressmi, zo mna urobila apologetu neprospesnosti fyzickej namahy ako vystrihnuteho zo starych filozofickych traktatov a manuskriptov, nasledne prepisanych palimpsestmi crossfittingu... heavy pressy si teda nechavam na inokedy, aj ked podla nalady ich budem niekedy zaradovat popri lahkych 5x5 s 24kou. Alebo aj 20tkou, fcuk it, je to doplnok.

Tiez som sa rozhodol, ze tento cyklus, ked som ho uz nacal, nejako doklepem, len heavy day bude len 3x3, medium day 4x4 a easy zostane na 5x5. Po dokonceni cyklu urobim krok spat a uzijem si deload.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 25, stvrtok

Bench press 5x5x70kg, 3x80kg

Lezecka stena

Vsetko tahane
7- modra na rozlezenie
7- biela . nesiel som na istotu s jednym odsadnutim, chcel som ju vybachat naraz, ale ku koncu dosli sily a vypadol som. Nabuduce.
7 seda . rest z minuleho tyzdna a s vypatim vsetkych sil PR !
7- ruzova . 1 odsadnutie, rovnako ako minule, ale nabuduce ju dam skor a to pojde.
6 zelena . On sight, 1 odsadnutie
6- modra na zaver, normalne ju davam naraz, ale dnes na istotu v zavere s jednym odsadnutim.

Dobry trening.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2019 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mikroTrening 26, piatok

1R Press 24kg 3+3, 5x 5+5

Nihy som dnes posetril, zajtra lyze.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: