Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 691, 692, 693 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Humanic145


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Shrnul jsi to dobře, mám pocit,že se stéle dokola jen opakoval a mlel blbosti :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Že po 5+ letech cvičení zvedáš na bench 80kg. Z toho byl totálně udělanej. A pak měl prdel z Ustinova, kterej měl ještě větší prdel z něj. No a všichni měli prdel ze všech pak. No hromada sraček prostě.
nahoru
Lunreal


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Shrnte mne prosim strucne, co to tu ten vysinutec 6.1.6 mele. Skoncil jsem na strane 689 a dal se mne to cist ted nechce. Co jsem tedy pochopil je, ze jsem teplej samponek, co se kazdej den v trenkach nakrucuje pred zrcadlem a foti si svoji zilu na bicaku, ktera je smyslem jeho existence. Minimalne 5 let vypadam +/- porad stejne, ale me vykony rok od roku klesaji. Cviceni me nebavi, ale cvicim proto, aby se ma bicepsova zila udzovala minimalne na stejnem levelu, lepe pak aby byla rok od roku vetsi. Co tam bylo dal?


Na to, zes to moc necetl, jsi to shrnul dost presne, ten clovek musi byt extremne zamindrakovanej, kdyz se tu zacne vyvysovat (a jeste uplne nelogicky) nad nekoho, kdo se s nim vubec nesrovnava a cvici pro radost z pohybu... nejspis je tragickej ve vsech sferach svyho zivota a ty jsi byl nejblizsi hromosvod
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lunreal napsal:

Na to, zes to moc necetl, jsi to shrnul dost presne, ten clovek musi byt extremne zamindrakovanej, kdyz se tu zacne vyvysovat (a jeste uplne nelogicky) nad nekoho, kdo se s nim vubec nesrovnava a cvici pro radost z pohybu... nejspis je tragickej ve vsech sferach svyho zivota a ty jsi byl nejblizsi hromosvod


Ono v podstate neni co cist, vlezlo by se to do jednoho odstavce presne jak to pochopil draprd, je videt ze tomu problem cteni a pochopeni psaneho textu nedela, aspo neco, nazordil od ostatnich protoze jak nekdo psal, tych x stranek je jenom opakovani stejneho stale dokola, ne vsak kvuli me, i tak to jisti lide nepochopili do ted ale tady uz to rozpitvavat na dalsich x stranek nechci, vyresil jsem to PM.

A jenom pro uplnost, ja jsem se tim postem, diky kteremu to zaclo a ja ho vubec nechtel dal nejak rozebirat, chtel jenom rict, ze je tady proste nuda, driv tady byly logy octopuse, samce alkoholika, krmice sypace kubaze, draprdova tragikomedie, no a ted to tady otevru po 3-4 mesicich, draprduv log neni hnedka na prvnim miste, chobotnica to zabalila uplne, samec asi nesehnal ani tu sypku podle toho jak vypada... to ze se stoho stala x strankova diskuze neni moje vina, ja sem zadnej tragickej BP a dohadovani s ustinovem o nicem opravdu rozebirat nechtel, trosku sem se pobavil ale tim bych to uzavrel.

takze at to tady nevypada jako vcera budeme delat ze sem se dneska vubec nepripojil do diskuze a tohle je jenom random text ktery sem nekdo omylem umistil .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem i celkem rad, ze se ta diskuze takto rozbehla, protoze i kdyz jsem byla hlavnim tercem moje osoba, coz je mne v tvem pripade uplne ale uplne jedno, tak nejvetsiho blba jsi tu ze sebe udelal jen a pouze ty, coz je naprosto zjevne.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Ja jsem i celkem rad, ze se ta diskuze takto rozbehla, protoze i kdyz jsem byla hlavnim tercem moje osoba, coz je mne v tvem pripade uplne ale uplne jedno, tak nejvetsiho blba jsi tu ze sebe udelal jen a pouze ty, coz je naprosto zjevne.

Přesně tak,tímhle bych se vůbec nezabýval.Většinou takhle řvou jen zamindrákovaní a závistiví jedinci.Pokud ovšem tamty fotky jsou jeho,tak to netřeba komentovat Cílem většiny kluků je mít sportovní figuru a tím dobře vypadat,což naplňuje Draper,ale tam na těch fotkách to chlapci nějak nevyšlo.To byl tzv. vesnický loják
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spam


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem tu pročetl celou tuhle "nesmyslnou" diskuzi, kterou založil petr616, tak se nestačím divit co nějací jedinci, kteří vypadají jak kdyby v životě ke sportu ani nečuchli můžou vůbec něco takového ze své pusy vydat. No to je jedno, myslím že každý na tebe má svůj názor a v drtivé většině bude stejný. BTW.: petr616 o co ti vůbec jde? Nikdo tě tu nedrží, pokud nechceš, tak to tu prostě nečti když fórum jde do kytek, odejdi a nestarej se o ostatní ba naopak, vyfoť se v těch tvých trenkách a koukni na sebe... To je poprask viď?
Opravdu nechápu některé lidi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hosi klid, o co jde, dyt ten je rad, ze se tady o nem zase popsalo 6 stranek, tak mu to neupirejte. vas se to vubec netyka, nikdo vas to cit nenuti, tak se chovejte tak jak radite a neceteto a mate pokoj, ale tady je aspon krasne videt co se tady na tomhle foru resi, hovadiny, a kdyz uz je nekdo schopnej precist 5-6 stranek neceho co ho od zacatku nebavi a rozciluje tak to je pak na zamysleni jaky ho k tomu vede duvo. ja si psat muzu co chci, ale vy to cist nemusite, tak si nestezujte, nikdo vas nenuti

Abych nebyl OT : lezou me na nervy lidi, co radi nedelej to a to nikdo te nenuti, a pak si stezujou, ze precetli 6 stranek neceho, ze svoji vule, jak kdyby je nekdo nutil

btw : takovej ustinov ten to nemuze rozdejchat po PM jeste ted
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokracuj...
Takoveto historicke znemozneni se tohle forum zazilo naposledy za dob Popshoita :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne út duben 30, 2013 10:22 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Pokracuj...
Takoveto historicke znemozneni se tohle forum zazilo naposledy za dob Popshoita :)


No ja myslim ze ho celkem slusne dotahujes, drzim pesti !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr616: Mě je teda v celku jedno, jak kdo vypadá, ale s takovou formou co máš na fotkách bych se raději přesunul do sekce pro začátečníky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já to tady číst nehodlám..tolik času nemám,ale názor jsem si udělal na petr616 po pár jeho argumentech a fotkách
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zachvilku tu nejspise dostanete prednes o nepochopeni psaneho textu

Pavelcb: to ani necti, vicemene je to 7 stranek porad dokola o tom, ze jsme teplej sampon co si kazdej den foti v trenkach pred zrcadlem svoji zilu na bicepsu a snizuje tak uroven fora :D
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je prave ta tragedie, ty uz to tady asi dobre znas, me by to nenapadlo a asi bych si rikal ze na to ti lidi prijdou, ale tady ne , sou to fotky z profilu komukoliv pristupne, po roce cviceni, je tam u galerii uvedeno i datum, 2011 kdyby to i pres to byl problem najit. Je zajimave ze se tady nenasel jeste ani jeden clovek co by jenom ignorantsky nereagoval jako stado ovci a trosku se zamyslel.... ono celkove na tomto foru se neni cemu divit, stim uz asi pocital dopredu i draprd.

Hosi nic, uzivejte si tady ty vase rady a moudra, ja valim na 3 dny na ryby, takze papa lala a uctivejte zilu !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Zachvilku tu nejspise dostanete prednes o nepochopeni psaneho textu

Pavelcb: to ani necti, vicemene je to 7 stranek porad dokola o tom, ze jsme teplej sampon co si kazdej den foti v trenkach pred zrcadlem svoji zilu na bicepsu a snizuje tak uroven fora :D


počkej Drapere a ty nejsi přiteplenej šamponek? Kua..tak to si tě mažu ze svého růžovoučkýho seznamu kamarádíčků
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 691, 692, 693 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: