PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 503, 504, 505 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
Riku


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda určitě to nový WPC80 od Extrifitu zkusím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Humanic145 napsal:
To by si koupil snad jenom blázen.

Ten protein je pecka a kupovat se bude hodně,protože dost lidí má radši kvalitu než kvantitu.


Prodávat se bude rozhodně, protože ho tu budete tlačit co to půjde. U konkurence se zase bude prodávat SL, kterej je na tom s kvalitou stejně a je o polovinu levnější.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Humanic145 napsal:
To by si koupil snad jenom blázen.

Ten protein je pecka a kupovat se bude hodně,protože dost lidí má radši kvalitu než kvantitu.


A v čem prosím spočívá ta kvalita, oproti jiným, již dlouho dostupným hydrolyzátům DH32, smím -li se zeptat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Bara napsal:
Humanic145 napsal:
To by si koupil snad jenom blázen.

Ten protein je pecka a kupovat se bude hodně,protože dost lidí má radši kvalitu než kvantitu.


A v čem prosím spočívá ta kvalita, oproti jiným, již dlouho dostupným hydrolyzátům DH32, smím -li se zeptat?

hlavně v tom,že tohle není jen hydro.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bara


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
Bara napsal:
Humanic145 napsal:
To by si koupil snad jenom blázen.

Ten protein je pecka a kupovat se bude hodně,protože dost lidí má radši kvalitu než kvantitu.


Prodávat se bude rozhodně, protože ho tu budete tlačit co to půjde. U konkurence se zase bude prodávat SL, kterej je na tom s kvalitou stejně a je o polovinu levnější.

To je klidně možný mě je to celkem buřt,hlavně ať jsou lidi spokojení s tím co si koupí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ragu


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Ragu napsal:
Bara napsal:
Humanic145 napsal:
To by si koupil snad jenom blázen.

Ten protein je pecka a kupovat se bude hodně,protože dost lidí má radši kvalitu než kvantitu.


A v čem prosím spočívá ta kvalita, oproti jiným, již dlouho dostupným hydrolyzátům DH32, smím -li se zeptat?

hlavně v tom,že tohle není jen hydro.


Nevím jestli se bavíme o tom stejném nebo mi něco uniká, každopádně já jsem reagoval na Super Hydro 80 DH32 od Extrifitu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Bara napsal:
Ragu napsal:
Bara napsal:
Humanic145 napsal:
To by si koupil snad jenom blázen.

Ten protein je pecka a kupovat se bude hodně,protože dost lidí má radši kvalitu než kvantitu.


A v čem prosím spočívá ta kvalita, oproti jiným, již dlouho dostupným hydrolyzátům DH32, smím -li se zeptat?

hlavně v tom,že tohle není jen hydro.


Nevím jestli se bavíme o tom stejném nebo mi něco uniká, každopádně já jsem reagoval na Super Hydro 80 DH32 od Extrifitu.

asi reagoval na ten survival ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Bara napsal:
Ragu napsal:
Bara napsal:
Humanic145 napsal:
To by si koupil snad jenom blázen.

Ten protein je pecka a kupovat se bude hodně,protože dost lidí má radši kvalitu než kvantitu.


A v čem prosím spočívá ta kvalita, oproti jiným, již dlouho dostupným hydrolyzátům DH32, smím -li se zeptat?

hlavně v tom,že tohle není jen hydro.


Nevím jestli se bavíme o tom stejném nebo mi něco uniká, každopádně já jsem reagoval na Super Hydro 80 DH32 od Extrifitu.

Aha,sorry.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
Prodávat se bude rozhodně, protože ho tu budete tlačit co to půjde. U konkurence se zase bude prodávat SL, kterej je na tom s kvalitou stejně a je o polovinu levnější.


Porovnávat v prodejich SM a Extrifit je naprosto nemožné, ta čísla jsou o několik nul jinde. Btw. Hydro DH32 o polovinu levněji? Navíc se stévií? Dvoukilovka za nějakých 790 Kč? To asi ne:). I tak si s tou cenou nelamte hlavu, kdo chce, koupí, kdo nechce, nemusí. No ne?

patrikdundych napsal:
Ronnie budou i větší balení těch nových proteinů od Extrifitu?


Ano, určitě, ale např. u WPC 80 to ještě chvilku potrvá. Ale budou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Humanic145


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na 2kg je rozdíl ceny 400kč a to je celkem fest. Vážně netuším co by mě mohlo donutit koupit extrifit a že tam je stevie je hezký,ale není to jediný sladidlo co tam je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však ale já myslím, že Tě do koupě nikdo nenutí... nebo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Luster


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
že tam je stevie je hezký,ale není to jediný sladidlo co tam je.

presne tak, myslim ze tohle je docela skoda.. kdyby to bylo ciste se stevii, tak super, ale takhle tam stejne porad zustava sukraloza, takze to v tomhle ohledu pro me ztraci nejakou podstatnou vyhodu nad ostatnima.. btw royalu se to (podle ohlasu) podarilo dobre ochutit jenom stevii, takze nejak to jit musi
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Však ale já myslím, že Tě do koupě nikdo nenutí... nebo?


Tak tebe zlevnit přece taky nikdo ne ...

Prostě věcná a kultivovaná diskuze potenciálních zákazníků nad některými parametry výrobku
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však já s tou diskusí nemám problém:).

I když porovnávat akční cenu dvoukilovky s neakční cenou kilovky je trochu mimo, ale tak proč ne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Riku


PříspěvekZaslal: po listopad 25, 2013 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsme u těch cen Ronnie, vždycky mě zajímalo, proč v tomhle sortimentu má každý, ale úplně každý web napsanou pro příklad původní cenu 1600,- a slevněno na 1000,- Kč, dokonce i na stránkách výrobce, ale nikdy jsem nikde ten výrobek za tu původní cenu neviděl
Jako chápu proč to tak je, ale zajímalo by mě proč zrovna u fitness produktů a doplňků stravy. U ničeho jiného jsem na to nenarazil myslím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 503, 504, 505 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: