Kvalitní zdroje sacharidů


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kvalitní zdroje sacharidů  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Kvalitní zdroje sacharidů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RavenStalker


PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
Může mi někdo vysvětlit proč celozrná rýže, do které by se mělo logicky investovat méně energie, než do té obyčejné stojí o tolik více?
Vůbec to nedokážu pochopit. Bojim se aby to také nebyl nějaký upravovaný zmetek.


Je to drahé protože takhle nechutnej blaf nikdo nejí, každý normální člověk si to koupí jen jednou a příště už nikdy více. Myslím že na šrotu pro prasata jsem si pochutnal více. Vařil jsem to půl hodiny a pořád to bylo tvrdý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Criss


PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RavenStalker napsal:
Cmeni napsal:
Může mi někdo vysvětlit proč celozrná rýže, do které by se mělo logicky investovat méně energie, než do té obyčejné stojí o tolik více?
Vůbec to nedokážu pochopit. Bojim se aby to také nebyl nějaký upravovaný zmetek.


Je to drahé protože takhle nechutnej blaf nikdo nejí, každý normální člověk si to koupí jen jednou a příště už nikdy více. Myslím že na šrotu pro prasata jsem si pochutnal více. Vařil jsem to půl hodiny a pořád to bylo tvrdý.


Většinou jde o to, že co je zdraví prospěšnější, a u bio to platí dvojnásob, to je i dražší...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Criss napsal:
RavenStalker napsal:
Cmeni napsal:
Může mi někdo vysvětlit proč celozrná rýže, do které by se mělo logicky investovat méně energie, než do té obyčejné stojí o tolik více?
Vůbec to nedokážu pochopit. Bojim se aby to také nebyl nějaký upravovaný zmetek.


Je to drahé protože takhle nechutnej blaf nikdo nejí, každý normální člověk si to koupí jen jednou a příště už nikdy více. Myslím že na šrotu pro prasata jsem si pochutnal více. Vařil jsem to půl hodiny a pořád to bylo tvrdý.


Většinou jde o to, že co je zdraví prospěšnější, a u bio to platí dvojnásob, to je i dražší...

Ale jdi ty prosimte
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JanaHn


PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak na bio kašlu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RavenStalker napsal:
Vařil jsem to půl hodiny a pořád to bylo tvrdý.

jo pul hodky je malo ¨
ja ji obcas kupuju kilo za 40, takze zadna centryfuga
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2014 6:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepší rýže kterou jsem kdy jedl je : Tesco Jasminová v modrém balení 0,5kg/25kč , je fakt skvělá.



Teď jsem poprvé koupil kulatorznou rýži, tak jsem na ní zvědavej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2014 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kulatozrna best - nejlepsi zpusob jak snist suche maso, udelat ztehle dvou veci risotto
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kvalitní zdroje sacharidů Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: