Proteiny neproteiny



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Proteiny neproteiny  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Proteiny neproteiny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ponnt


PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 10:26 am    Předmět: Proteiny neproteiny Odpovědět s citátem

Ahoj,
i když je tady témat na proteiny a různé druhy proteinů spousta, tak bych se chtěl zeptat na Váš názor přímo ke dvěma určitým proteinům. Ještě předtím než to začnu popisovat podrobněji bych rád řekl, že jsem v tomto naprosto nezkušený a tak si nedokážu udělat úplně názor a mé otázky Vám přijdou asi směšné a hloupé.

Jako první bych Vám chtěl předhodit sójový protein: Sojavit 85 (Olimp - Neutral) a jako druhý Sweet whey (Aminostar) . Ano i když asi sójový protein odsoudíte, slyšel jsem od svých známých, že je dobrou alternativou po finanční stránce oproti jiným proteinům a že jim pomohl. Po delším hledání jsem ale objevil i Sweet whey , který má být údajně taky protein, ale už bez sójového podkladu.
Jde o to, že jsem student s ektomorfní postavou a i když jsem se už snažil jednou dodržovat přesně daný jídelníček (bez takovýchto doplňků), tak jsem tolik jídla sníst nezvládl. Můj dotaz tedy zní: Co si o těchto dvou suplementech myslíte a když už byste měli z oněch dvou vybrat, tak který.


Díky za trpělivost s mým hloupým dotazem. [/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sweet Whey není (!) proteinový suplement, je to sušená syrovátka, tzn. něco, co Tě prožene mnohokrát na záchod. Určitě bych to nedoporučoval. Obsahuje velmi málo bílkovin a naopak velmi hodně laktózy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
RavenStalker


PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezvládl se trochu najíst? To je ta lehčí fáze. Teď si představ tu těžší ještě, jako jít třeba i cvičit, nebo jít včas spát apod... myslím že to asi nemá cenu.

A souhlasím že samotná syrovátka je shit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RavenStalker napsal:
Nezvládl se trochu najíst? To je ta lehčí fáze. Teď si představ tu těžší ještě, jako jít třeba i cvičit, nebo jít včas spát apod... myslím že to asi nemá cenu.

A souhlasím že samotná syrovátka je shit.


Hele, kdyz mas zaludek jak modelka a mas sezrat to co prase, neni to nejlehci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RavenStalker napsal:
Nezvládl se trochu najíst? To je ta lehčí fáze. Teď si představ tu těžší ještě, jako jít třeba i cvičit, nebo jít včas spát apod... myslím že to asi nemá cenu.

A souhlasím že samotná syrovátka je shit.
cviceni je na tom to nejlehci a to jedine co vetsinu lidi bavi dodrzovat jidelnicek je to nejtezsi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
RavenStalker napsal:
Nezvládl se trochu najíst? To je ta lehčí fáze. Teď si představ tu těžší ještě, jako jít třeba i cvičit, nebo jít včas spát apod... myslím že to asi nemá cenu.

A souhlasím že samotná syrovátka je shit.


Hele, kdyz mas zaludek jak modelka a mas sezrat to co prase, neni to nejlehci.


Chyba většiny začátečníků je ,že ze dne na den začnou jíst 2x-3x tolik a tělo to pak nezvládá.
Chce to postupně přidávat jídlo a trávení si postupně vycvičit.
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Proteiny neproteiny
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: