Jak dlouhou osu si mám koupit?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak dlouhou osu si mám koupit?  Úvodní stránka -> Trénink -> Jak dlouhou osu si mám koupit?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nocomply


PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 9:22 pm    Předmět: Jak dlouhou osu si mám koupit? Odpovědět s citátem

Zdar chalani, mám ted dilema. Jak dlouhou osu si mam koupit? chci ji vyuzit na benchpress, mrtvý tah dřep, přítahy v předkklonu atd....jak dlouhá by měla být? myslíte že třeba 218cm je moc?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

220 cm je takový zaběhlý a ideální standard.

Spíš pak řeš, kolik na ní budeš nakládat, a podle toho osu vyber, aby se Ti hned neohnula, levné to (při větších vahách a některých cvicích) dělají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
nocomply


PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 9:27 pm    Předmět: wecwcw Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
220 cm je takový zaběhlý a ideální standard.

Spíš pak řeš, kolik na ní budeš nakládat, a podle toho osu vyber, aby se Ti hned neohnula, levné to (při větších vahách a některých cvicích) dělají.

Děkuju moc...no mě se to zdá hrozně dlouhý, myslel jsem že bych koupil nějakou 160-180cm, ale asi dám na tebe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně bych asi vždycky šel do standard oly osy (220 dýlka, 50 průměr plomby, ložiska), protože s ní můžeš dělat cokoli a většinou je dimenzovaná na dostatečné váhy (což asi nikdy tahat nebudeš, ale nemusíš se s ní bát švihnout o zem a tak). Jasně, připlatíš si, ale je to jednorázová investice (a Eleiko to taky zrovna být nemusí...)
_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arsenal osa OL 2200/50 mm (DB0001) | Arsenal
Olympijská osa z kvalitní oceli délky 2200 mm. Průměr osy 50 mm, otočné konce s ložisky.
5990 Kč
Olympijská činka s kotouči (litina) | -
Kvalitní olympijské činky litinové (průměr 50 mm) o váze 125 kg!
9999 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak dlouhou osu si mám koupit?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: