Aktuálna forma vášho auta :) II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Aktuálna forma vášho auta :) II.  Úvodní stránka -> Ostatní -> Aktuálna forma vášho auta :) II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Aha, to sem nevedel. Tedy, myslel sem ze F40 byl taky limitovana edice. Nadruhou stranu semnuz videl auta, ktere za 8 let spadly hodnotou na milion... :)

Tak asi kecám, nebyl to základní model zřejmě :-) nicméně jich vyrobili asi 1300 místo plánovaných 450.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
micus6 napsal:
Spazik napsal:
JJ Ferrai GTO je nejdražší auto, nedávno ho někde dražili, nevím na kolika to skončilo, ale bylo to nejvíc v historii.
Každopádně to byla dobrá investice, pro toho kdo ho tenkrát koupil v 60's :-)
Stejně s takovým autem nikdo nejezdí :-) Zajímavější je třeba F40, to už taky dneska bude stát násobně víc, než nové a půjde nahoru určitě dále :)

nahoru jdou i Enza a nepochybne LaFerrari taky... :)

To jo, ale to jsou limitované edice a to jen tak někomu neprodají. F40 byl běžný model, jestli to vůbec tak lze nazvat v případě Ferrari :-)

Naopak,každá limitka má třetinu kupců překupníků a ty je koupí jen s úmyslem později draho prodat až bude out.Takže koupit jdou,ale za nesmysl.Většina končí v arabských emirátech.Většina těch aut jsou vesměs nepoužitelné,ale jde o sběratelství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proto ferrari dela opravdu brutalni vyberove rizeni pri prodeji :D teda u la ferrari delali....a stejne je nekso prodaval uz ted.. :)

e: jak myslis nepouzitelne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakože jsou tak drahé, že se s tím ani nedá jezdit.
Ale někdo si to nemyslí
https://www.youtube.com/user/TaxTheRich100
off road s RR, Ferrari na poli atd
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joj skoda f50ky :') ...ale jinak, co by se s nima nedalo jezdit akirat neji to idealni na cestu do obchodu a tak no...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte někdo jméno toho songu, co tam hraje u toho jaguara?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukněte na tohle,milovníci aut
http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=20647
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Číslo hezký, ale radost z toho nemám, nějak jsem toho za necelé 4 roky najezdil víc, než jsem chtěl.

_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tyboo


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za 4 roky to není moc. Tohle najezdím i já a to nejezdím autem do práce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě se dá najet víc, ale tak nějak jsem uvažoval, že auto po 4 - 5 letech vyměním za větší a doufal jsem, že se mi ještě nějaká slušná část ceny vrátí, až tohle pošlu do světa. Ale pokud ne, měnit nebudu.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bych to dojel.

Mám na jednom autě najeto cca 105000 Km a na druhém skoro 190 000 km (obojí nafta ročník 2011 a 2008) a když přemýšlím čím rozumným bych to v relaci řekněme do 300000 Kč (ojetina) nahradil, tak bych si zásadně nepomohl z mého pohledu tedy.

Stejně rozdíl toho za kolik bys to prodal teď nebo za kolik to prodáš za 4 roky bude do 100 000 kč, což je "životnost" toho dalšího auta, které asi za 100 000 kč nepořídíš. Suzuki dělá slušná auta...150 000 km s tím najedeš jak nic - i víc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Věřím že do 150 i 200 pojede slušně bez větších nákladů. Kupoval jsem ho nové za hodně výhodnou cenu, jsem s ním spokojený, ale tak nějak bych výhledově uvítal (a možná i budu časem potřebovat) přeci jen něco většího (a přiznám se, že by mi nevadilo ani víc pohodlí, ale to už je jen moje rozmazlenost) :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to chápu. Já chtěl taky velké auto a ten 620 l kufr je kromě dovolených (což pořešíš rakví) prakticky prázdný. Pohodlí je ale jasně jinde. Bezpečnost taky. Na delší trasy se jede jinak 4m a 5 m autem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V rodině máme Fabii, ročník 2003 tuším +- a má to najeto asi 20k - holt auto po dědovi Vypadá to jako čerstvě zajeté auto (zimy nejezdilo).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tyboo


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to se dá :D

Ano ještě teď se dá sehnat hodně Felicií, co mají najeto třeba 60 tisíc. Tenkrát si to lidi kupovali jako auto na důchod a nějak neřešili, že už s tím nebudou mít kam jezdit.

Kolega z práce si vloni koupil nové auto, do práce jezdí vlakem a za ten rok najezdil kolem 3500 kilometrů. A to se vyplatí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Aktuálna forma vášho auta :) II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: