jak zlepšit bench za 12dní


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - jak zlepšit bench za 12dní  Úvodní stránka -> Trénink -> jak zlepšit bench za 12dní
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pokedex


PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2014 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v IPF je max sirka bence 81cm tak to tak zkus ale na to je asi pozde :-) momentalne bencujes jak vzperac :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2014 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sirka uchopu na raw benc imho ok a rozhodne bych nemenil pred zavodem. Zapesti souhlas.
_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2014 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úchop už teď neměnit. Pozdě. Já třeba se Špekounovo tzv. peakem vůbec nesouhlasím. S tímhle bych dal na soutěži prd.

Ve své přípravě vycházím z ruských rutin. (kde už se 14 dní před soutěží intenzita ubírá) Nechápu když co si pamatuju Špekoun prý taky, jak může napsat do 12 dnů před soutěží zkoušku maxim a v úterý v týdnu před soutěží ještě navíc v jedničky do základního pokusu, za mě totální kravina. Strašně pozdě! Nebo jsi si vždy Špekoune vytáhl z rutiny pouze přípravné fáze a záverečné cca 3 týdenní soutěžní období si vynechal? To je tak jediný co mě k tomu napadá, protože jinak fakt nechápu jak jsi tohle mohl vymyslet.

Už se nedivím jak jsi Špekoune psal, že jsi na oblasti či co to bylo vyhořel. Pokud bych šel podle podobnýho scénáře, vyhořel bych taky. :)

Dny bych teď už nechal stejně.

Poslední maxko (pokud jsem to dobře pochopil) jsi šel před pár dny v závěru beara,ne? Tak bych šel další trénink v úterý 5 x 3 opak 80-85 kg. Stopky s důrazem na co největší dynamiku! Vychází to na nějakých 70 %. V sobotu pak 5 x 80 kg, 3 x 90 kg, 3 dvojky 105 kg a dvě jedničky se 115 kg! Pauzy mezi sériemi 5 minut, ne kratší. Opět vše co nejvíc dynamicky! V úterý v týdnu před soutěží jen 3 x 3 x 70 kg. To je cca 60%. Pak až do soutěže nedělat nic! Celých 14 dní už bych nejel ani nic na ramena. Teď už potřebuješ jen doladit co máš natrénováno z beara a ne se strhnout. Přece jen udřít se umí každej, ale dobře odpočívat málokdo. Tři dn před soutěží už ubírám maso, připadám si po něm unavenej a navyšuju sachry.

Tohohle systému se držím dobře 5 let a řekl bych že to funguje. Nejen já, ale teď už i mých 5 svěřenců si dáváme osobáky na soutěžích a ne zrovna o málo oproti tréninkům.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukam, ze jsou popularni souteze :-D
mam taky jednu, ale ne max ale na opakovani se 70%
dneska jsem to zkousel do superserie s pritahama jednorucky 40-30-20-10
soutez mam v nedeli
a mel ych na povolanejsi otazku:
jak cvicit ve stredu? (mel jsem predstavu lehkych 10x10 po minute)
a jak v patek (plan drepy, kliky ve stojce, shyby se zatezi, bricho)?
to co planuju na patek jsem jel minuly patek plus bench/pritahy 35-20-35-20
vytrvalost je neco dost jineho nez sila, tak me zajima, jak se posunout jeste o kousek dal
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peťo, můj názor. Za pár dní se udělat nedá nic. Počkat, tady chybí předmět. Tak ještě jednou. Za pár dní se nedá udělat nic s formou ani výkonností. Dá se ale udělat leccos s hlavou. Takže moje rada zní, nech tomu volnej průběh. Dej si normální tréninky, ale nerozbij se tak, abys nemohl podat maximální výkon. Dej si pivko. Vyčisti hlavu a jdi to zvednout. Vemkoncem jde stejně o hovno.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Peťo, můj názor. Za pár dní se udělat nedá nic. Počkat, tady chybí předmět. Tak ještě jednou. Za pár dní se nedá udělat nic s formou ani výkonností. Dá se ale udělat leccos s hlavou. Takže moje rada zní, nech tomu volnej průběh. Dej si normální tréninky, ale nerozbij se tak, abys nemohl podat maximální výkon. Dej si pivko. Vyčisti hlavu a jdi to zvednout. Vemkoncem jde stejně o hovno.

nen, ja uz se pripravuju treti tyden :-D
hned po Bulharovi, kde jsem koncil 6x3x102,5 :-D
ok, takze streda normalne jako v pondeli a patek bez prsou a zad
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Daymoone, naopak. Psal že odjel Beara, takže natrénováno má a posledních 14 dní před soutěží načasovat formu není úplně jednoduchý. Z úplnýho závěru se dá vytěžit dost, ale ještě víc pokazit.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však když napsal, že už to tlačí pár týdnů, tak to je jiná. Ale kdybych se zamyslel, tak bych si vzpomněl, že u nějaké rutině v logu psal.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2015 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a jak to celé dopadlo? Nejspíš nebudu jedinej koho by to zajímalo..
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - jak zlepšit bench za 12dní Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: