Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 743, 744, 745 ... 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2014 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Peter Ustinov napsal:
zabari, moje stara 7650 BB vydrzela 6 dni pri 50sms denne!


BB je jiná liga. Moje BB vydrží taky cca 5 dnů. Jen to nefotí, netočí, internet tragedie. Ale jako procovní mobil super.


internet jsme v mobilu nikdy nemel
nebyla spatna ani ta dalsi, ta uz tocila i fotila, ale odeslo mi rychle to bocni posunovaci tlacitko
to bylo vpravde genialni
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2014 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Nokia lumia 1520. Jsem konzerva. Note 4 je super, ale ta cena není až tak super. Mám tu lumii za osmičku vč. 128 BG micro SD karty, tj. 160 GB prostoru v telefonu je prostě fajn (třeba na full HD vide mé dcery).


fullhd? to bylo nejaky to nizky rozliseni ze?
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2014 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Nokia lumia 1520. Jsem konzerva. Note 4 je super, ale ta cena není až tak super. Mám tu lumii za osmičku vč. 128 BG micro SD karty, tj. 160 GB prostoru v telefonu je prostě fajn (třeba na full HD vide mé dcery).

No já mám note 4 taky za 8,takže jsme na tom stejně...teda cenově,jinak daleko od sebe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Baro - jenže ty jsi vyjímka. Jiní nebožáci mají ten Tvůj note 4 za 20 000 kč, což je strašná cena za telefon. Stejně strašná jako za iphone 6.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Baro - jenže ty jsi vyjímka. Jiní nebožáci mají ten Tvůj note 4 za 20 000 kč, což je strašná cena za telefon. Stejně strašná jako za iphone 6.

Jo,to je darda,ale note aspoň nabízí vše,ale iphone 6 tak maximálně ohnuti se v kapse.Těch kluci dovezli tunu před spuštěním na trh a jen řeší reklamace.LG g flex je nej řešení pro někoho jako jsi ty,ale škoda displaye,který už zaostává a foťák má sice 13 Mp,ale s note nejde rovnat ani s trojkou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dalsi 2 super videa od Filipa Grznara, docela pobavilo a zaroven i poucilo. Ac se projevuje jak chce, tak musim uznat , ze vi o cem mluvi a hlavne se mi libi jeho uprimnost, bez toho by to byla celkem nuda . Myslim, ze jak tu byl za to do nedavna dost zatracovanej a kritizovanej, tak mu vetsina lidi driv nabo pozdeji prijde na chut.

kód:
Polovicny drepy nejsou drepy, nici to kolena . Jestli jste dementi a chcete mit zkurveny kolena,tak jedte polovicni drepy jo? Ja chci mit velky nohy, zdravy kolena a chci s nimi drepovat jeste v 50ti  Ja jedu cely drepy !!! Pokud to nechapete jdite do prdele !!!


kód:
Dorian Yeates ma na svym fitku v Anglii napsany "bricho cvici jenom pici" Je to tak, jo?. Takovi ti metrosexualove zkurveny , jako jsou physique a podobny buzny, ti to drou vole..., kdyz se vedle me postavim, strejne vypada jako kunda




atd atd...



_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evan


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vůbec nic proti, spíš PRO... Jako reklama/marketing to slouží na 100%, jeho vyjadřování, kontroverznost atd... tím se dostane do podvědomí lidí a na oči. Tím že ho někde někdo kritizuje a strhávají se k němu diskuze mu jedině pomůže.

BTW: Úplně stejnej tah dělají Steflovic a spol. dělají ze sebe ču**ky, ale díky tomu je zná celá republika a o tom to prostě je.

Jinak Grznár - ANO, Steflovic - NE - nebudu psát proč, ale ty pi***iny na v Praze byly až až. Ale na druhou stranu věřím, že jak Grznár, tak Steflovič jsou mimo kameru super lidi, kteří rozumí tomu co dělají a jsou prostě v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dal som odber grznárovho kanálu, je to borec a mnohé jeho názory rešpektujem, valí neskutočné trenále!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s ním bych nechtěl jet trénink nohou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

evan napsal:
Vůbec nic proti, spíš PRO... Jako reklama/marketing to slouží na 100%, jeho vyjadřování, kontroverznost atd... tím se dostane do podvědomí lidí a na oči. Tím že ho někde někdo kritizuje a strhávají se k němu diskuze mu jedině pomůže.

BTW: Úplně stejnej tah dělají Steflovic a spol. dělají ze sebe ču**ky, ale díky tomu je zná celá republika a o tom to prostě je.

Jinak Grznár - ANO, Steflovic - NE - nebudu psát proč, ale ty pi***iny na v Praze byly až až. Ale na druhou stranu věřím, že jak Grznár, tak Steflovič jsou mimo kameru super lidi, kteří rozumí tomu co dělají a jsou prostě v pohodě.


Ja Steflovice neznam, takze nemuzu objektivne soudit jen na zaklade jeho hloupeho prezentovani se, ale spis mam ten pocit, ze on ma narozdil od Grznara opravdu trochu jednodussi a za to, jak se projevuje ani tak nemuze. Ovsem treba takova Adenike, ta to ma sakra dobre promysleny. Ale pro me porad prijetelnej nejakej Steflovic nez treba "nejvic cool borec" Fredy Kriegl, z toho se mne posledni dobou po tele opravdu dela vyrazka, kdyz ho vidim a slysim ty jeho zvasty. Ten to ma ale taky dobre rozehrany a lidi mu to pekne zerou.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evan


PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
evan napsal:
Vůbec nic proti, spíš PRO... Jako reklama/marketing to slouží na 100%, jeho vyjadřování, kontroverznost atd... tím se dostane do podvědomí lidí a na oči. Tím že ho někde někdo kritizuje a strhávají se k němu diskuze mu jedině pomůže.

BTW: Úplně stejnej tah dělají Steflovic a spol. dělají ze sebe ču**ky, ale díky tomu je zná celá republika a o tom to prostě je.

Jinak Grznár - ANO, Steflovic - NE - nebudu psát proč, ale ty pi***iny na v Praze byly až až. Ale na druhou stranu věřím, že jak Grznár, tak Steflovič jsou mimo kameru super lidi, kteří rozumí tomu co dělají a jsou prostě v pohodě.


Ja Steflovice neznam, takze nemuzu objektivne soudit jen na zaklade jeho hloupeho prezentovani se, ale spis mam ten pocit, ze on ma narozdil od Grznara opravdu trochu jednodussi a za to, jak se projevuje ani tak nemuze. Ovsem treba takova Adenike, ta to ma sakra dobre promysleny. Ale pro me porad prijetelnej nejakej Steflovic nez treba "nejvic cool borec" Fredy Kriegl, z toho se mne posledni dobou po tele opravdu dela vyrazka, kdyz ho vidim a slysim ty jeho zvasty. Ten to ma ale taky dobre rozehrany a lidi mu to pekne zerou.

Hele Adenike sleduju... a ač ty její žroutkovský posty vypadají nevinně, tak jak říkáš mají účel. Ale tady je pěkně vidět kolik má fanoušků, protože obézních holek, který ju zbožňujou je mnohem víc, než borců kteří obdivujou namakaného Stefloviče nebo Grznára.
Fredy, no Fredy to měl ze začátku hodně dobré a myslím že pro hodně lidí i užitečné, ale jestli sis všiml, tak říká že se tím chce začít živit a od toho se ta jeho aktivita poslední dobou ubírá, škoda no.
Ale stejně nikdo nemá na Tomáš Lukáš :-D to je teprve tydýt na entou, ale opět to má hodně dobře vymyšlené jak to tak vypadá :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se díval ne jeho 2 nebo 3 videa a na mě moc dojem neudělal.



Nevím, co má znamenat zbavování syrovátkovýho protejnu syrovátky.

K cukrovce se vyjadřovat radši nebudu. U jedničky je to jasný, za dvojku může ve většině případů obezita a s ní spojený životní styl. Házet to na sacharidy je jen hledání jinýho viníka než jsem já sám.
Prostě a krátce, důležitej je pohyb a nenabírat zbytečně tuk.

Nemám nic proti ovoci, ale doplňovat svalovej glykogen z ovoce je prostě nesmysl.

Styl projevu se mi vůbec nelíbí, o znalostech tak nějak pochybuju, ale s něčím se dá v rámci možností souhlasit.
Jako trenéra bych ho určitě nebral. Boris Orava je jinej level, ikdyž s ním občas v něčem nesouhlasím, tak podle mě je jako trenér o několik levelů jinde.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 11:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spaziku, si se ani nepochlubil, ze mas obchod a jsi v internetove televizi http://video.aktualne.cz/dvtv/zakaz-outdooru-obleceni-na-milesovku-do-mesta-nepatri/r~ed1d0fa286e511e4a7d8002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_campaign=B&utm_term=position-1
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, úplnek Spazik. :))
Mně se třeba vůbec ty hadry, co na sobě má, nelíbí a řekl bych o nich, že je to komunisticej outfit po dědečkovi/tatínkovi a nemá na pořádný hadry.
Ve skříni mám 2 obleky, který jsem měl na sobě všehošudy 2x a po městě je opravdu nosit nehodlám a v těch hadrech, co má na sobě majitel obchodu, bych si připadal hodně blbě, ale rozhodně ho kvůli tomu nebudu kritizovat, když se mu to líbí.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball : zase na druhou stranu, když si někdo pro prezidentské vyznamenání přijde v fleesové (snad jsem to napsal správně) mikině, tak asi trošku chlapy v ČR chce trošku popoštouchnout co se týká oblečení
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 743, 744, 745 ... 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: