Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 921, 922, 923 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peijdu k autu a koukam, ze mi nesviti zadni svetlo, nemel jsem klic spravnej tak si rikam, ze to vymenim odpoledne...Rano prijdu do prace celej namotivovanej na trenink koz a bicaku a nekdy okolo sesty rano me zacne bolet a skrabat v krku, tak si udelam dvojtej caj a pohudka... do hodinky zacnu cejtit teplotu a rikam si, ze to je v kunde... kolem obeda jsem byl rad ze sedim, tak jsem si vzal ibalgin a trochu to pomohlo, z dnesniho treninku nic nebylo. Rikam si tak fajn, chripka je tu, ale nejak to vylecim, v praci jsem v teple v kanclu a doma budu spat a auto je za chvili vyhraty...v patek jdi s pritelkyni na hokejovej ples a v sobotu se uz dobu tesim az uvidim konecne ostrejsi vyber na MS v hokeji na EHT v O2... a ja az dojedu z prace, budu muset vymenovat jeste tu zasranou zarovku... sednu do auta a asi po 5 km se mi rozsviti kontrolka baterky, rikam si dobry, to jeste nejakej cas vydrzi, po vejplate koupim novou baterku... po dalsich 5 km cca se mi rozsvitila kontrolka ABS a airbagu a uz jsem zacal tusit, ze to zacina bejt v prdeli. Tesne pred pardubicema se mi vyplo topeni a po chvili i radio. Dojel jsem akorat k hypernove a chciplo to komplet. Dobry, dneska ke ten den uplne na picu, tak koupim novou baterku a pojedu dom v klidu.... koupim novou baterku - 2500 v haji...vymenim a nastartuju, jo nastartoval jsem... po peti sekundach opet kontrolka baterie a je mi jasny, ze je v prdeli alternator, vypnu svetla a jedu rychle k baraku a jsem nasranej. kolega kterej dojizdi pres pardubice je na neschopence a aby toho nebylo malo, jedinej moznej vlak mi jede do prace ve 4:24 s prestupem v Hradci, kde je na prestup 8 minut....

No opravdu z prdele den, zejtra mam jeste u sefa nejaky vysvetlovani na koberecku a nejradsi bych umrel....ted jsem vypil nejakej Coldrex a je mi trochu lip.... Garminy, na ktery jsem se tesil ze si koupim k narozkam muzu odlozit na neurcito, jelikoz ted vyplaznu aspon dalsi 4 tisice za vymenu altiku a na hodinky jsem mel vycleneno 7 tisic svejch a 7 od ostatnich k narozkam :D myslim, ze dneska mate lepsi den
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stejně jsou ty hodinky úplně na hovno, ale kdybych ti to napsal minulej tejden, nepochopil bys.

Drž se.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Peijdu k autu a koukam, ze mi nesviti zadni svetlo, nemel jsem klic spravnej tak si rikam, ze to vymenim odpoledne...Rano prijdu do prace celej namotivovanej na trenink koz a bicaku a nekdy okolo sesty rano me zacne bolet a skrabat v krku, tak si udelam dvojtej caj a pohudka... do hodinky zacnu cejtit teplotu a rikam si, ze to je v kunde... kolem obeda jsem byl rad ze sedim, tak jsem si vzal ibalgin a trochu to pomohlo, z dnesniho treninku nic nebylo. Rikam si tak fajn, chripka je tu, ale nejak to vylecim, v praci jsem v teple v kanclu a doma budu spat a auto je za chvili vyhraty...v patek jdi s pritelkyni na hokejovej ples a v sobotu se uz dobu tesim az uvidim konecne ostrejsi vyber na MS v hokeji na EHT v O2... a ja az dojedu z prace, budu muset vymenovat jeste tu zasranou zarovku... sednu do auta a asi po 5 km se mi rozsviti kontrolka baterky, rikam si dobry, to jeste nejakej cas vydrzi, po vejplate koupim novou baterku... po dalsich 5 km cca se mi rozsvitila kontrolka ABS a airbagu a uz jsem zacal tusit, ze to zacina bejt v prdeli. Tesne pred pardubicema se mi vyplo topeni a po chvili i radio. Dojel jsem akorat k hypernove a chciplo to komplet. Dobry, dneska ke ten den uplne na picu, tak koupim novou baterku a pojedu dom v klidu.... koupim novou baterku - 2500 v haji...vymenim a nastartuju, jo nastartoval jsem... po peti sekundach opet kontrolka baterie a je mi jasny, ze je v prdeli alternator, vypnu svetla a jedu rychle k baraku a jsem nasranej. kolega kterej dojizdi pres pardubice je na neschopence a aby toho nebylo malo, jedinej moznej vlak mi jede do prace ve 4:24 s prestupem v Hradci, kde je na prestup 8 minut....

No opravdu z prdele den, zejtra mam jeste u sefa nejaky vysvetlovani na koberecku a nejradsi bych umrel....ted jsem vypil nejakej Coldrex a je mi trochu lip.... Garminy, na ktery jsem se tesil ze si koupim k narozkam muzu odlozit na neurcito, jelikoz ted vyplaznu aspon dalsi 4 tisice za vymenu altiku a na hodinky jsem mel vycleneno 7 tisic svejch a 7 od ostatnich k narozkam :D myslim, ze dneska mate lepsi den


Baterka sama o sobě ti při jízdě nevypíná elektroniku i když už je její životnost na hraně - když je v prdeli baterka tak nenastartuješ (když už nastartuješ tak ona se začne dobíjet), to, že se ti začnou vypínat věci při jízdě je jasnej signál toho, že alternátor nedobíjí, takže jsi zbytečně vyhodil prachy za baterku...no jo, ona ta technická v autoškole bývala k něčemu dobrá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no snad příště nenabudeš dojmu, že za to může motor
ne že bych byl nějaký technický typ /jednou jsem nalil motorový olej do chladiče:) ale měnit něco bez toho, že bych si byl jist, že je to v háji, to asi ne:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A chladilo to?

_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vim ze to je moje blbost I kdyz baterka uz druhou zimu startovala cim dal hur.... proto jsem si myslel, ze treba odesla baterka...tamta mela jeste holandsky popisky (kupoval jsem ho dovezeny z holandska)... no co uz, nova baterka se neztrati, kazdopadne mi to docela otravilo pondeli ten dnesek :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
A chladilo to?



ten pocit, když se ti na benzínce smějou i ženské, ten bych nikomu nepřál
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muze to bejt klidne i klinak kterej stoji kilo.. takze nadeje jeste zije
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
raw


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



muzete mi nekdo vysvetlit co je to v tom fitku uci za mrtve tahy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2015 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
ygg napsal:
A chladilo to?



ten pocit, když se ti na benzínce smějou i ženské, ten bych nikomu nepřál


Tak pokud to nebylo do nějakého drahého auta...každý se občas splete. Já beru do firemního auta naftu na OMW a zafixováno mám, že první stojan zprava je diesel. Pak jsem jednou bral do soukromého u Globusu a tam mají na prvním zprava jak na potvoru benzín. Stálo mě to dvojku...+ palivo. Co už.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2015 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jedno u jakýho auta, jde to poměrně v pohodě dostat ven, nerozjel jsem se s tím ani:) benzín do nafťáku jsem natankoval taky, ale to je už dávno, jezdil jsem v práci s dvěma feldama stejné barvy, dieselovou a benzínovou a stalo se no:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2015 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U nas na jednej pumpe se vloudila chybicka a cisternu s dieslom vypustili do benzinovej nadrze... Pamätam si z novin, ze klakli asi dve-tri auta, kym na chybu prisli. Holt, blby okolnosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haino


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2015 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

raw napsal:


muzete mi nekdo vysvetlit co je to v tom fitku uci za mrtve tahy?
odpověď už znáš jak ni pi..


Naposledy upravil haino dne út únor 03, 2015 9:42 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2015 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jak se chlapci na youtube čertí, když jim tam někdo napíše, že to s mrtvým tahem nemá nic společného. Ono by jejich ego dostalo pěkně naprdel, kdyby dali pryč ty 3cm gumový rošty a z váhy pro 6 - 8 opakování se najednou stane vydřená maximálka. :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medwed


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2015 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Hulkie napsal:
ygg napsal:
A chladilo to?



ten pocit, když se ti na benzínce smějou i ženské, ten bych nikomu nepřál


Tak pokud to nebylo do nějakého drahého auta...každý se občas splete. Já beru do firemního auta naftu na OMW a zafixováno mám, že první stojan zprava je diesel. Pak jsem jednou bral do soukromého u Globusu a tam mají na prvním zprava jak na potvoru benzín. Stálo mě to dvojku...+ palivo. Co už.


Ja si pamatuju ze kdysi sme taky natankovali do dieselu benzin nastesti si to toho cca v 3/4 nadrze nekdo vsiml takze po konzultaci s mechanikem po telefonu sme to dotankovali naftou a nastesti bez problemu. Nafta do benzinu to uz je ale jina liga...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 921, 922, 923 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: