AMINOKYSELINY


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 106, 107, 108  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> AMINOKYSELINY
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 19, 2015 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aptor napsal:
Nevíte někdo, kolik takový test třeba na bcáčka může stát? A kde to dělají?
Tady na ronnie se kdysi testovaly proteiny. Neplánuje se něco do budoucna
třeba na amina?
Od stovek po tisíce korun. Záleží na zadání a podrobnosti analýzy.

K čemu by Ti to bylo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aptor


PříspěvekZaslal: po leden 19, 2015 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
aptor napsal:
Nevíte někdo, kolik takový test třeba na bcáčka může stát? A kde to dělají?
Tady na ronnie se kdysi testovaly proteiny. Neplánuje se něco do budoucna
třeba na amina?
Od stovek po tisíce korun. Záleží na zadání a podrobnosti analýzy.

K čemu by Ti to bylo?


No někdo tu psal, že sem bylo dovezeno obrovske mnozství myslím
zrovna těch bcaa, z Číny, s minimálním obsahem aminokyselin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aptor


PříspěvekZaslal: po leden 19, 2015 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reality napsal:
Měli jsme na firmě objednávku aminokyselin, do země jich dovozce z Číny přivezl dva miliony, k nám přišla polovina. Po rozborech se ukázalo, že měly pětinásobně méně leucinu a asi čtvrtinový obsah valinu a isoleucinu. Vrátili jsme je dovozci, celé množství se ale přes to dostalo na český a slovenský trh. Realita, že by si to nikdo nedovolil, když jde o miliony korun, je jenom líbivou představou .



Tohle mě dostalo!!!!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2015 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud byste někdy narazili na otázku, proč mají některé instantní aminokyseliny (nebo obecně jakékoliv jednotlivé aminokyseliny) uvedeny u obsahu bílkovin celého produktu dost rozdílné hodnoty než produkty podobné, včera jsem na takový dotaz narazil v e-shopu u této novinky a níže ho i odpověď pro zajímavost přikládám.



Naposledy upravil Ronnie dne ne únor 22, 2015 8:36 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
refresh


PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2015 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cellucor Beta BCAA
Vyzkoušel jsem jako další instantní bcca po delší době, a dost mě překvapili, takové svědění po chvilce a nakopnutí do cvičení, cítím víc energie po celou dobu tréningu (snad to není jen placebo). A chuť výborná, mám příchuť vodní meloun a mohl bych to pít pořád.
Trochu škoda, že je ronnie nenabízí v eshopu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ten jejich skořicový protein,to je lahoda už jen jak otevřu víčko a přivoním...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Instant amino power od Survivalu jsou nejlepší bcaa jaké jsem vyzkoušel..konečně tam není ta umělá pachuť sladidla,kterou mi vadila u jiných..tohle je vážně chuťově jako limo nebo džus
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Teleclovek


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 2:50 pm    Předmět: "vykon"/cena Odpovědět s citátem

Chci po delsi dobe objednat vetsi mnozstvi bcaa a tak jsem pro zajimavost dnes resil pomer mnostvi aminokyselin a ceny. Vysli mi HODNE odlisny ceny za gram u ruznych produktu a tak se chci zeptat jestli muze byt takovy rozdil i v kvalite (napriklad vstrebavani do tela).

Jen pro priklad (porovnaval sem jen nekolik produktu a se zapocitanyma slevama v mem shopu): nejlacineji vysel extrifit megatab skoro za 2kc na gram, pak nutrend asi za 2,6kc/g, ale treba prave USN, ktere jsem chtel kvuli velke sleve koupit mi vyslo na 4,6 kc/g

Mam tedy pri nakupu koukat i na neco jinyho nebo muzu jit slepe za nejlepsi cenou?

PS: vypocty muzou byt s chybou pocital sem to v praci na mobilu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Třeba...
...zdaleka ne všechny instantní BCAA budou skutečně instantní,
...stejně tak předpokládám, že jen některé z nich jsou vyrobené fermentací (na druhou strany některé, které to na sobě napsané ani nemají, takto vyrobené jsou),
...u některých tabletovaných se Ti může stát, že z Tebe vyjdou ve stejné podobě, v jaké je spolkneš.

Mimochodem, pokud píšeš, že chceš větší množství, tak budou podstatné i některé pro malá množství nedůležité věci, jako třeba typ/velikost tablet (některé velké jdou polykat snadno, některé nic moc), chuť a vedle ní pachuť po sladidlech u rozpustných apod. Tohle je jedno, když člověk vezme jednu dávku za den, ale po měsíci dvou, když je jíš denně Xkrát, to už zase tak nepodstatné není. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Darkkiller


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak poznám, že jsou vyrobené fermentací? A ta druhá levnější (horší) metoda, kterou se vyrábí, je jaká?
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S (ne)dovolením citace od autora xxleoxx z diskusního fóra:

citace:
Tak čistě z teoretického pohledu chemické syntézy a faktu že u BCCA se jedná o opticky aktivní látku s chirálním uhlíkem, tak se vyskytuje ve dvou formách - L a D. Při syntéze tak není možné vyrábět pouze formu L, ale vzniká racemická směs 50 % L formy a 50 % D formy, většina látek v D formě nemá fyziologický účinek... Kdežto u fermentace je výroba zajištěna mikrobiální cestou a produkt by měl být teoreticky čistá L forma, metabolické dráhy MO a enzymatické působení nejde srovnávat s klasickou syntézou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Barthel


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové mám otázku ohledně 100% Beef Aminos od Universal.
na BB.com mají hodnocení 8,5/10, ale koukal jsem na složení a je tam zastoupený i l-hydroxyprolin. Ve 100g hovězí bílkoviny je ho tam 9,700mg. Nejsem takový odborník abych určil zda je to množství přijatelné. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se právě dozvěděl, kde dělám chybu - neužívám "L-argininu"

http://dayinnews.com/420/zdravi/kulturiste-jsou-vyeseni-rychlosti-pusobeni-nove-kapsle-na-rust-svalu-mod/
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Barthel napsal:
Pánové mám otázku ohledně 100% Beef Aminos od Universal.
na BB.com mají hodnocení 8,5/10, ale koukal jsem na složení a je tam zastoupený i l-hydroxyprolin. Ve 100g hovězí bílkoviny je ho tam 9,700mg. Nejsem takový odborník abych určil zda je to množství přijatelné. Díky


Hydroxyprolin Ti neublíží, je to neesenciální aminokyselina jako řada jiných, spíš na to koukej z pohledu, jestli tam jsou všechny esenciální aminokyseliny v rozumně vyváženém množství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Barthel


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za odpověď spíše mi šlo o zdroj a využitelnost aminokyselin tak proto jsem to zmiňoval :)
Jinak jsem asi úplně blbej, ale co hledám nemůžu najít
složení:
400 cps

Profil aminokyselin v gramech na 100g hovězí bílkoviny:
Esenciální aminokyseliny
◦L-leucin 3.900 mg
◦L-isoleucin 1.700 mg
◦L-valin 2.800 mg
◦L-threonin 2.100 mg
◦L-lysin 5.100 mg
◦L-fenylalanin 2.300 mg
◦L-tryptofan 300 mg
◦L-methionin 1.200 mg
◦L-histidin 1.200 mg

Nedokážu si z toho spočítat jak velká dávka musí být abych v ní do sebe dostal 5g BCAA.
Kdyby v tom složení třeba bylo kolik obsahuje 5 tablet, ale nikde nic. Neví někdo jak na to ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Instant BCAA | Extrifit
Skutečně čistá instantní BCAA bez jakýchkoli jiných složek.
549 Kč
BCAA Instant | Survival
Instantní aminokyseliny s obsahem BCAA, glutaminu a argininu s výbornou rozpustností i chutí.
499 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 106, 107, 108  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: