Tom.K. ende šlus


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tom.K. ende šlus  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tom.K. ende šlus
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes:

mini benč
5 x 5 x 100 kg
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes:

dřep
10 x 60 kg
8 x 100 kg
3 x 140 kg
3 x 180 kg
3 x 200 kg
3 x 210 kg
3 x 220 kg
Lehký, dynamický. Na 220 kg bandy na lehko zdravotně. Na dřepu cítím formu jak nikdy. Snad to vydrží.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 6:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To rádi slyšíme. Jak reaálně vypadá ta 900kg? Jaký máš cíle na konkrétních disciplínách?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
To rádi slyšíme. Jak reaálně vypadá ta 900kg? Jaký máš cíle na konkrétních disciplínách?


To rádi čteme, že to rádi slyšíte.

Tak jak reálný to je se uvidí opravdu až v den D, ale nejedu tam s tím, že bych se chtěl smířit s něčím menším. Každopádně v letošní přípravě se mi komplikuje snad vše na co si vzpomenu.

Komplikace č.1:
Na dřepech i tazích se nevejdu do svých IPF dresů, o kterých jsem přesvědčen, že mi dají mnohem víc než OPEN Metaly. Nebudu investovat další tisíce do nových dresů, už tak mám za ty roky doma nastřádanou výbavu za možná 30-40 tis, takže prostě půjdu v tom do čeho se vejdu, tzn. v Metalech.

Komplikace č.2:
Zraněné rameno na benči přestalo protestovat teprve před pár týdny a není netrénováno. RAW síla prostě chybí.

Komplikace č.3:
Na benči je mi moje stařičká vytahaná Katana velikost 48 malá tak, že mám po 5 minutách modré ruce a necítím prsty. Benčování nemožné. O číslo větší Katana 50, která je mimochodem v podstatě nová, má pro změnu rukávy tak obří, že si jí obleču sám bez pytlíků a nějaký support se kromě posledních 10 cm nad hrudníkem fakt nekoná. Nechápu kde soudruzi udělali chybu. Buď mám na staré našitou omylem číslovku 48 a je to ve skutečnosti menší dres, nebo nová 50 má našité větší rukávky. Jinak si to vysvětlit nedovedu. V 2 ply Metalu Jack nepůjdu a ještě tu mám nějaký stařičký metal, který zkusím zítra, ale vůbec nevím co od toho čekat. No a při nejhorším má doma Andreas ještě nějaké dva IPF Inzery, takže pořád neházím flintu do žita.

Komplikace č.4:
bystré oko si určitě všimlo, že jsem vynechal trénink tahů. Nechtěl jsem to zmiňovat, protože jsem věřil, že to nebude nic vážného, ale vypadá to, že jsem si při posledních tazích buď natahl, nebo nedej bože natrh úpon bicepsu na podhmatové ruce. Už jsem v minulosti jednou měl natrženou vnitřní hlavu, tentokrát bolí vnější. Navíc jsem si nějak rozhodil techniku a přestalo mi to jít sumem. Dám tomu ještě odpoč a uvidíme.

Prostě když se daří, tak se daří. Každopádně tak jako tak se nehodlám vzdát. Jsem srdcem bojovník a na place před lidma se do toho vždy zakousnu mnohem agresivněji než na tréninku. S tím co mám v hlavě a s tím co věřím že dám ve dřepu a v tahu by se ta 900 mohla povést, ale musí vyjít ten prokletej benč. Konkrétní čísla psát nechci, abych to nezakřikl. Nechte se překvapit. :-)
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo často to tak bývá, že čím blíže k termínu, tím více se to sere... ale věřím ti, těch 900 tam dáš!
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Člověče. :)

Včera:

Benč raw
10 x 60 kg
10 x 80 kg
5 x 100 kg
5 x 130 kg
1 x 150 kg
1 x 170 kg
Po dlouhý době jsem zkusil raw přes 150 a je to fakt špatný, podle mě bych víc jak 180-185 kg nedal. Prostě co se dá dělat. Zranění bylo a za 3 týdny už to těžko doženu.
Dres
1 x 200 kg 15 cm board
1 x 220 kg 10 cm board
1 x 230 kg 5 cm board nepoloženo
Takže další dres ve kterým to nepůjde. Jebu na to příště už půjdu jen v té obyč kataně, ze který budu za 20 kg rád.

Tah sumo raw, nadhmat
3 x 60 kg
3 x 100 kg
1 x 140 kg
1 x 180 kg
1 x 220 kg
Do prdele, do prdele, do prdele, do prdele a ještě jednou do prdele! Biceps trochu lepší, tak jsem dal aspon lehce něco na zkoušku, ALE!!! Úplně mi odešla technika na sumu. Věřím že to bylo těma 10 opak, i když to bylo lehký, odpálilo mi to podlě mě CNS. Koordinace pohybů na bodu nula. Vůbec mi nejde tahat přes paty, padám na hubu, nejdou mi kolena vytočit do stran, všechno na kokot. Teď už to do republiky asi nezměním, tak půjdu klasikou, ve který ale fakt nevim co můžu dát a hlavně mám strach o plotýnku. Když se to sere tak se to sere.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes:

Dřep
10 x 60 kg
5 x 100 kg
1 x 140 kg
1 x 180 kg
1 x 220 kg
Půl dres
1 x 250 kg
Dres
1 x 290 kg
1 x 310 kg
1 x 330 kg OR
Do hloubky asi ještě něco chybělo. Uvidíme až mi pošlou kluci video. Každopádně od příštího tréninku už si nechám pískat soutěžní hloubku. Nedopustím aby se opakoval Bardějov.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2015 6:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, na posranýho i hajzl spadne.
Tak budu držet palce ať to všechno dopadne dobře, hlavně bez nějakýho zranění. Závodím v sobotu, ale nechci si nechat ujít Petráša, tak tam nejspíš přespím a tím pádem uvidím i tebe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2015 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slušně se ti to komplikuje
Držím palce, ať to nějak ukočíruješ a zvládneš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 12:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdarec.

Celý týden jsem se nedostal na trénink. V práci se sralo co mohlo, každý den jsem se vracel i po 14-15 hodinách. Dnes jsem měl vyjímečně krátkou, pouze 11 hod.

Biceps trochu polevil, tak jsem se vydal zkusit nějaký tahy. Jak už jsem psal minule, do mých starých IPF dresů od titanu se nemám šanci oblíct, tak jsem vzal ten metal na dřepy s ramínkama na sucháč.

Začátek tréninku 19:00

Klasika
10 x 60 kg
5 x 100 kg
5 x 140 kg
2 x 180 kg
2 x 220 kg
2 x 240 kg
Dres
1 x 260 kg až sem nadhmatem
1 x 280 kg
3 x 0 x 300 kg
Hrozný nervy. Už 280 megatěžký. Opakuje se situace z mých začátků s trojbojem, kdy jsem tahal klasikou a prvně zkoušel dres. 280 v dresu těžší než minule raw. Na 300 kg jsem zkusil jinak nastavit ramínka, abych se k tomu mohl líp ohnout, srovnat záda a hlavně se nadechnout, ale úplně marný.

Úplně znechucenej jsem si sednul na lavici a přemýšlel, proč mi to nejde ani sumem ani klasikou, když nataháno toho mám letos dost a s lehkýma váhama mi to lítá jak nikdy. Pustil jsem si pár mých videí ze soutěží kde tahám sumem a zjistil jsem, že jsem úplněj kokot, že jsem poslední tréninky šel úplně jinou technikou oproti tomu jak jsem tahal vloni. Řekl jsem si HOVNO! Musím to zkusit znova a soustředit se ne na 100, ale na 110%!!! Všechno jsme tedy sházeli a začal jsem znovu sumem!

3 x 100 kg
1 x 140 kg
1 x 180 kg
1 x 220 kg
dres
1 x 270 kg
1 x 290 kg
1 x 310 kg tréninkový OR na tvrdé ose IVANKO

Konec tréninku 23:00. Nejdelší trénink tahů co jsem kdy absolvoval. No jo,dyž je blbá hlava, trpí celý tělo! :)

Jsem prostě pičus a jak je vidět, jak to není v hlavě, tak to prostě nezvedá! Jsem maximálně spokojenej, protože na tvrdý ose jsem dal doted nejvíc 1x290 kg, na soutěži na deadlift baru z toho pak bylo 312,5. Nechci tu ted házet nějaký čísla, který by pak měli jít na soutěži, uvidíme jak dopadne dřep, ale konečně mám radost a zase jsem se snad reálně vrátil do boje o tu vysněnou 900!

Teď už jen trochu doladit ten zakletej benč!!

Soutěž za 14 dní!



Špekoune dík.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda Gásovina, to bude lítat jak blázen! A vyprdni se na klasiku, nemusíš se po mě pořád opičit
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

keba napsal:
Paráda Gásovina, to bude lítat jak blázen! A vyprdni se na klasiku, nemusíš se po mě pořád opičit


Dík Homo!

copa opičit... Ono ne zrovna každej zapomene jak se co zvedá... To se musí stát prostě jen měl. Ale tak zase jsem tou klasikou procvičil svaly, který jsem léta u suma necítil.

A Škeba, v Praze to rozbalíme!!!
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cus,

Vcera benc:

10x60 kg
10x80 kg
10x100 kg
5x120 kg
3x140 kg
1x160 kg
Dres
1x200 kg
1x210 kg
1x210 kg polozeno
Benc je proste katastrofalni.Dres jsem vzal moji 8 let starou katanu,ve ktery je mozny polozit nejakou normalni vahu.Bohuzel nejakej support se proste nekona a sila taky neni.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes:

Minidřep
5 x 3 x 140 kg
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě přijde, že těch 310kg u toho sumce tam letí jako hovno.
Bench taky není nejhorší, jak tě znám, tak když jsi dal na tréninku 210kg, tak na soutěži padne minimálně o 10-15kg víc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tom.K. ende šlus Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: