Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 144, 145, 146  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka  :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Ty si v pá dojebeš koleno a v so si ho zkoušíš vyléčit 1,5h na rotopedu?

Cywe, chtěl bych být tvá pojišťovna


Pokrocile metody fyzioterapie :-) O tom jeste ani Poman neslysel :-)

S pojistovnou to je pekne na hovno, protoze mne to koleno vynali z pojistky
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson : vic co by tvuj eliptikal znamenal pro me nepojistene koleno? :D Jakakoliv prudka zmena polohy kolena je nemyslitelna.

navic eliptikal je pro holky, pro poradny chlapy je rotoped :)))
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen koleno? Je vidět, že nečtou tvůj log!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

II. faze: HORNI KONCETINY SE ZLATKOU !!!!!!! :))))

Dnes me v Brne svoji navstevou poctil nejsilenejsi ponik a zaroven jeden z nejuzasnejsich lidi, co jsem ve svem zivote poznal, Zlata (ano TA ZLATA, o te mluvim :D A kdo nezavidi, tak by mel :D ). V planu bylo samozrejme co jineho nez trenink :D . Ranni kardio bylo tak trochu zamerne, protoze jsem samozrejme najivne doufal, ze se nademnou slituje a posilovnu si nakonec rozmysli, ovsem slitovani se dle mych "nejcernejsich" ocekavani nakonalo, takze hura do Bluuuuuu Džimu. Alespon teda vysla ta druha dlouho dopredu planovana taktika a to, ze jsem si pro tento pripad naplanoval ten nejlehci trenink a to trenink rukou. Mno co k tomu rict, v posilovne jsem byli zhruba 30 minut, ktere asi nadobro zmenily moje chapani a vnimani toho, co je to intenzivniho treninku. :) To co jsem cvicil do ted bylo NIC, muzu byt v posilovne treba 10 hodin, odcvicit 550 serii, ale nic me neznici jako kratky tezky trenink s minimalnima nebo zadnyma pauzama okoreneny intenzifikacnima technikama. To je to, co dodava treninku tu spravnou brutalitu a vyprodukuje neskutecne mnozstvi endorfinu. A jako bonus k tomu Zlata v roli sparinga,coz ma zase mozna "nepatrny" vliv na produkci testosteronu :)))

Odcvicili jsme 3 seperserie po 4-5 seriich prakticky bez prestavek, pripadna prestavka byla jen na dopomoc druhemu, ovsem tak neskutecne paleni a uzasne napumpovani, co jsem v rukach zazil, to uz nepomatuji hodne dlouho..



Taaaakze: sice mam zatmeni jeste ted, ale +/- to vypadalo takhlenejak. Ty opakovani si nepomatuji, nebyl cas saskovat tam s tuzkou a papirem jako to delam obvykle, ale jak Zlata prikazala, tak jsme se snazil vykonat, jen kdyz jsem citil, ze jeste muzu, tak jsem si dal o 1-2 vic, ale vetsinou jsem nemohl uz driv nez jsem mel povoleno :D .

1. superserie: bicepsovy zdvih JR + stahovani tricepsove kladky podhmatem
10kg x 12 + 35kg x 12
15kg x 12 + 40kg x 12
17,5kg x 10 + 45kg x 10
17,5kg x 8 + 50kg x 8
-po prvnich dvou seriich jsem si rikal no tak dobry, to bude pohoda a zyvacka, ale budu delat, ze jsem unavenej, at ma radost :D Od treti serie jsem ale pomalu zacal menit nazor a po prvni 21tce nasledujiciho cviku jsem ho zmenil velmi radikalne :D

2. superserie: tricepsovy tlak na MP + bicepsovy zdvih EZ 21ka
60kg x 12 + 27,5kg x 7+7+7
70kg x 10 + 27,5kg x 7+7+7
60kg x 12 + 27,5kg x 7+7+5 fail jak krava, sice na me Zlata rvala pojd, pojde, ale nesel jsem , neslo to :D
70kg x 10 + 22,5kg x 7+7+7 s dopomoci, posledni upakovani pomalu spoustet dolu. Myslel jsem, ze uz hotovo, a tak jsem celej stastnej z poslednich sil svyma nateklyma rukama hodil cinku zpatky do stojanu a zeptal se co dal? Ovsem Zlatka nema nikdy dost :D a jasne rekla, tak si dame jeste jednu :D....
WTF? Are you going to kill me? :D No dobre, uz mlcim, pomodlim se a jdem na to , to zvladnu :D :D
70kg x 9 + 22,5kg x 7++7+7 s dopomoci, posledni opakovani pomalu spoustet dolu, ruce prepumpovany, skoro mrtvej, ale dali jsme to a ja se citil jak kdybych se podruhe narodil.


supereserie: tricepsovy tlak na stroji + bicepsovy zdvih JR - kladiva
50kg x 12 + 12,5kg x 12
55kg x 12 + 12,5kg x 12
55kg x 12 + 15kg x 10
(60kg x 10 + 40kg x 12 + 30kg x 16) + (17,5kg x 8 + 10kg x 12 + 5kg x 20)
-opet bez pauz, jen na prejiti od stanoviste ke stanovisti. A hotovson, mrtvolson a domu

-neskutecnej trenink, kratkej a tvrdej , vahy uplne nekde jinde , ale vsechno do paleni, hodne opakovani pomalu dolu , kontrakce atd, vse v rezii Zlaty. Strasnej pumping a nazilovanost rukou, dop*dele, proc to tak nemohlo zustat, byl bych snad i spokojenej. Ale prisaham, ze pocinaje dneskem menim pristup k treninku, zadne dlouhe drejprhovadiny, ale hezky zlatoviny neboli vystizneji receno "kamikaze podle Zlaty Budenickove" :D (ale to pochopi jen ten, kdo si tim projde na vlastni kuzi...a samozrejme prezije :D )

Bozeeee, tuhle krutou babu bych fakt chtel mit za sparingpartnera , i kdyz momentalne bych si asi nic jineho krome rukou s ni cvicit zatim netroufl :D


dekuji moc Zlati
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne so březen 28, 2015 10:57 pm, celkově upraveno 6 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drapere, že by jsi konečně dostal rozum? Toto trvalo, ale zarážející je, že tě k tomu dohnala ženská, s tou většinou chlap o rozum přichází
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbvka


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 10:13 pm    Předmět: Trenink Odpovědět s citátem

A já se těšil, že až vy dva dáte někdy trénink, tak to bude na půl dne :)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drapere, že by jsi konečně dostal rozum? Toto trvalo, ale zarážející je, že tě k tomu dohnala ženská, s tou většinou chlap o rozum přichází
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 12:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

juuuuuu !!!! Děkuji za krásný report :D snad mě zítra nebudeš nenávidět. vážim si toho, žes mě dnes přijal jako sparinga. A jsem zvědavá jestli tu podobný styl cvíča budu vídat ...a... už žádný FAILy ju? Drejpr se nevzdává přece, ikdybys tam měl někoho vyřvat at ti jde pomoct, tak to prosím udělej :) nebo rychle shod vahu a dojed to :) hihi to budou srandičky :D
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
II. faze: HORNI KONCETINY SE ZLATKOU !!!!!!! :))))

[i]Dnes me v Brne svoji navstevou poctil nejsilenejsi ponik a zaroven jeden z nejuzasnejsich lidi, co jsem ve svem zivote poznal, Zlata (ano TA ZLATA, o te mluvim :D A kdo nezavidi, tak by mel :D ).
[/b]


mopje zavist se zmerit neda!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ty ruce byly tak natekly, ze uz to proste neslo...ale dobre, priste pujde. Nejde odedeneska vyskrtavam ze sveho slovniku :D

Jo jinak jeste dalsi 3 veci, co jsem nenapsal.

1) Zlata mne slibila, ze mi pomuze se stestavenim noveho treninkoveho planu, bude to hlavne podle ni s tim, ze bude respektovat, ze jsem divnej drejr

2) dostal jsem 4 tablety argininu, tak jsem pred treninkem zkusil. Nevim, jak moc velky vliv mel na tu napumpovanost a nazilovanost, ale jelikoz byla vcera extremni, tak hadam, ze nejaky ano a za zkousku urcite stoji a kdyz uz teda tak zkusim ten od Nutri-defence . :)

3) prej 1x do mesice pust ¨

PU:
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne ne březen 29, 2015 8:20 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kde je foto report?
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
l.

1) Zlata mne slibila, ze mi pomuze se stestavenim noveho treninkoveho planu, bude to hlavne podle ni s tim, ze bude respektovat, ze jsem divnej drejr



to myslíš vážne?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Draper napsal:
l.

1) Zlata mne slibila, ze mi pomuze se stestavenim noveho treninkoveho planu, bude to hlavne podle ni s tim, ze bude respektovat, ze jsem divnej drejr



to myslíš vážne?


Kazdy pismenko, co jsem tady od vcerejsiho vecera napsal, myslim smrtelne vazne
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ok
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Draper napsal:
l.

1) Zlata mne slibila, ze mi pomuze se stestavenim noveho treninkoveho planu, bude to hlavne podle ni s tim, ze bude respektovat, ze jsem divnej drejr



to myslíš vážne?


Turku vzdyt je prece divnej,tak cemu se divis. Ja se tady nedivim uz naprosto nicemu. :-)
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka  :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 144, 145, 146  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: