Tom.K. ende šlus


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tom.K. ende šlus  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tom.K. ende šlus
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
člověk


PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulace ! :o)
i přesto, že nepadlo 900, jsou to pěkné výkony hlavně že jsi ty spokojený :o)
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čauec při večeru. Díky moc všem.

Menší report o mém účinkování na soutěži

MČSR FČST v PWL Praha 10.-12.4.2015

Na republiku jsem odjížděl už v pátek v 9 hod ráno s TH 120,8 kg. V pátek jsem po soutěži musel domů a v sobotu vstávání v půl 4 a opět zpět. Spal jsem asi dvě hodky. V sobotu na place od 7 od rána do 11 do večera. Za ty dva dny jsem navázal bandáže na všechny tři soutěžní pokusy 14 závodníkům! Skoro u každého to bylo samozřejmě ještě jednou nebo dvakrát v rozcvičovně. Navíc 12 závodníkům jsem komplet pomáhal s rozvcičením, tzn nakládáním kotoučů atd až po kaučink na place. Nestěžuji si, baví mě to, ale úplně jsem přes to všechno zapoměl myslet na sebe a na to, že v neděli taky závodím. Nestíhal jsem se pořádně najíst a při sobotním večerním vážení jsem navážil pouze 119,5 kg. Na hotel jsme dorazili někdy před půlnocí, padl jsem do postele úplně vyřízenej. Nevím jestli to bylo způsobený jen špatným spaním na hodně blbý hotelový matraci, vzbudil jsem se sám od sebe někdy v půl 4 ráno s ukrutným bolehlavem. Většinou to mívám od krční páteře právě ze špatný pozice při spánku. Na pokoji jsem sebou neměl nic proti bolesti, otočil jsem se s tím, že se to pokusím zaspat, ale už to nešlo. Rozjela se mi luxusní migréna, kterou jsem nejspíš podědil po matce a mívám jí pravidelně aspon jednou do roka a kdo ví o co jde ten potvrdí, že to je jeden z nejhnusnějších zážitků co člověk vůbec zažít může. Šílená bolest levé poloviny hlavy, levé oko jsem myslel, že exploduje no a při každém sebemenším pohybu hlavou se mi zvedl žaludek. Abych to zkrátil. Všechny na pokoji jsem vzbudil hurónským řevem do umyvadla a zvracení trvalo až do cca půl 9 dokud nezabrali mega dávky analgetik, který jsem měl pro jistotu sebou v autě. Dopoledne navíc soutěžila moje Světluš, tak jsem chtě nechtě musel vyrazit na plac. Bylo mi úplně na umření, protože jsem do sebe nemohl dostat ani hlt vody, vše šlo okamžitě ven. Myslel jsem, že odstoupím, ale naštěstí se to kolem 13 hod uklidnilo a já do sebe dostal aspon jeden banán. Potom někdy kolem 3 hod se mi povedlo dát ještě aspon dvě minisnickersky a už aspon trochu nalívat džusem. I tak jsem věděl že se s 900 můžu rozloučit, ale nehodlal jsem se vzdát bez boje, protože natrénováno jsem měl.

Rozcvička dřep raw
5 x 75 kg
5 x 125 kg tady už jsem věděl, že to je v pr, začal jsem dostávat hrozný křeče do stehen
1 x 175 kg
1 x 235 kg těžký jak barák, myslel jsem že mi to blbě naložili, ale bohužel to tam bylo jak mělo, po tom co jsem jezdil dynamický dvojky s 250 kg mi bylo fakt do breku, jak se mi to zase posralo...
Dres
1 x 285 kg a základ snížen ze 320 kg na 300 kg

1. pokus 300 kg OK
2. pokus 320 kg OK ale už hodně ztěžklo
3. pokus 340 kg NO LIFT nezvedl jsem, síla v pr...
340 kg jsem prostě musel zkusit, pořád jsem se nechtěl rozloučit s 900 totalem. Na tréninku jsem dřepl lehce 330 kg a vím že na tohle z aideálních podmínek bylo.

Rozcvička benč raw. Nejdřív musím zmínit, že jsem při posledním tréninku týden před soutěží úplnbě překopal techniku benče a daří se mi líp mostovat při stání na špičkách.
5 x 60 kg
5 x 100 kg
2 x 130 kg
obří dres Metal. Byla docela sranda pozorovat kluky jak se tam do toho cpou přes pytlíky a já jsem si ho vzla, strčil do něj ruce a bylo. :)
1 x 200 kg

1. pokus 210 kg OK
2. pokus 220 kg OK
v tomhle dresu bylo reálně tak na 225-230 kg. Napsal jsem na třetí 225 kg, ale pak přišel kámoš, jestli nechci půjčit jeho o číslo měnší, ale jinej typ. Rozhodl jsem se to risknout a tak jsem napsal na třetí 240 kg
3. pokus 240 kg NO LIFT
tohle vypadalo jako totální panel, ve skutečnosti jsem se snažil co nejvíc zamostovat a ve spodní fázi mě z toho pak v momentě kdy jsem to položil chytla křeč do zad od mezilopatky až po vzpřimovač, že jsem vůbec nezabral a sebrali mi to. :) Ale na druhou stranu, i když mi to ukradli, fakt nevím jestli bych to dal. Byl to prostě risk a aspon nějaká snaha dohonit ztrátu na dřepu.

Před mrtvým tahem už mi bylo docela dobře, ale dal jsem do sebe jen nějakej nakopávač a šlo se do rozcvičovny.

rozcvíčo raw
5 x 100 kg
3 x 140 kg
1 x 180 kg
1 x 210 kg
dres
1 x 250 kg
1 x 280 kg

1 pokus 300 kg OK nejlehčí 300 kg v životě
2 pokus 320 kg OK soutěžní OR, docela nečekaně to ztěžklo
3 pokus 330 kg NO LIFT ale zvedl jsem
za těch nepovedených 330 kg si budu nadávat ještě dlouho! Bylo to relativně v pohodě, troufám si říct, že 335 bych ještě ten den vyrval, ale jak jsem na to vlítnul přemotivovanej, namlácenej a přečichanej čpavku, nesoustředil jsem se na 100% na techniku, prostě jsem za to vzal jak blbec a začal jsem to tahat hodně přes špičky. Ještě ted mě z toho balancování bolí má nejmenší lýtka na světě. Že by mi konečně vyrostli? :) No ale ve výsledku to mělo vliv na to,že zhruba po kolena jsem padal na hubu, ale už jsem se na to nemohl vysrat, to dá rozum, nějakým záhadným způsobem se mi to povedlo dostat bez pádu nad kolena a v tu chvíli jsem se zase začal převažovat dozadu. Dotáhl jsem to v podstatě na patách, je to krásně vidět i ve videu jak se mi zvedají špičky. No a v momentě kdy mi hlavní rozhodčí začne dávat povel odložit jsem to musel zahodit, protože bych to už neustál a hodil bych záda i s činkou. Dřevák jsem. Co víc k tomu napsat. Školácká chyba!

Takže total jen 860 kg a jako bonus k tomu 1 místo ve 125 kg a třetí absolutně. Při neriskování na benči a udržení mrtvoly z toho mohlo být cca 880 kg, takže mi do výsledných 900 kg chybělo přesně 20 kg z dřepu. Ale osobně vím, že mi ten víkend (konkrétně nejvíc nedělní blicí probuzení) sebral mnohem víc než 20 kg z totalu. Vím, že to někomu může připadat už jen jako výmluvy a zbytečný plky, ale svý tělo už znám a vím že bylo na pěknej total 900+. Nevadí, nevzdávám to a složím reparát. Jen zatím nevím kdy a kde.

Musím pochválit organizátory akce. Tak skvělou soutěž jsem nikdy neabsolvoval. Všechno klapalo na jedničku, všechno promyšlený do nejmenšího detailu a vše klapalo i při nájezdu všech skoro 200 soutěžících. A hlavně musím pochválit rozhodčí! I když teď naštvu spoutu přátel, kteří chodí široké dřepy a kteří vypadli nebo zapsali jen nějaké minimum, takhle se mají pískat poctivé dřepy!!! Dlouhá léta jsem závodil v IPF a i tam jsem viděl mnohem víc uznaných vyšších dřepů. Jsem rád, že je v českém GPC konec uznávání půldřepů a že se nedává nic zadarmo jen tím, kolik je naloženo na čince!! Super práce a věřím, že to bude jen ku prospěchu federace. Někteří závodníci budou sice muset znatelně snížit váhu na čince, ale z mýho pohledu je lepší sundat třeba 30 kg a provést poctivej dřep, než mít naloženo ranec a pak být akorát terčem posměchu, že to ten dřep pouze připomínalo.

Ještě krátce k mojí Světluš.

Svět se naopak povedlo vše jak jsme si naplánovali.

Dřepla 145 kg, 155 kg neplatně 3:0 na hloubku. Benč 3 pokus 80 kg, konečně trefený a nejlehčí ze všech. V mrtvole vytvořila národní rekord 165 kg ve váze do 72,5 kg. Součet tedy 390 kg, 400 klepe na dveře. :)
Ještě musím podotknout, že šla všechno ve velkých půjčených dresech, které si obleče také sama a support je úplně minimální, ale jakmile ještě trochu něco víc natrénujem, pořídím ji vlastní akorát a to se teprve budou dít věci. :)

Na závěr chci poděkovat samozřejmě celému teamu za reprezentaci, z celkového počtu přes 30 startujících oddílu jsme skončili na 4 místě a pak také všem, kteří se o mě pak celou neděli starali, hlavně týmovým partákům Lukáši Žigmundovi a Petru Petrášovi, bez jejich asistence bych nezvládl v tu osudnou neděli nic.

A na úplný závěr dík největší a to společnosti SURVIVAL za podporu v přípravě na MČR, bez jejich zásob doplňků bych zdaleka nebyl tam kde jsem a pak samozřejmě i největšímu vedoucímu Martinu Ronniemu Jebasovi!!! Díky Martine za poslední telefonát, asi si to ani moc neuvědomuješ, ale udělals mi radost a hodně si mě tím podpořil!!!

A samozřejmě díky Vám všem, co to tu se mnou vydržíte a stále čtete ty moje plky.

Pár fotek a videí aspon zatím z mrtvol. Měl bych dosta v nejbližší době něco málo ze záznamu tak pak sestříhám videa komplet.

P.S. chyb si nešímat, nekontroloval jsem to po sobě.





Není nad to, tvářit se při vyhlašování inteligentně.



a část našeho teamu z něděle.


rozvičovna 280 kg



1 pokus 300 kg



2 pokus 320 kg



3 pokus 330 kg

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda no - z těch tvejch zápisků mi to příjde, že se ti smůla lepí na paty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsou to jen výmluvy prostě zajebal pořádný váhy, dobře Gásus, paráda
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2015 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkný Tome
škoda tý poslední mrtvoly
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2015 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně si měl dobrej outfit a to je hlavní
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2015 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prvně - velká gratulace!...Kolik měl total Grznár?


Naposledy upravil Deadlift dne čt duben 16, 2015 3:34 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2015 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Prvně - vleká gratulace!...Kolik měl total Grznár?

nenastoupil do soutěže
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2015 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem pánové.

Diamonde, jo občas si říkám, že mě asi někdo nemá rád a jsem nějakej prokletej.

Darkkilere, když už mi to nezvedá, tak tam chci být aspon okouzlující.

Deadlifte, Filipovi prdly záda v rozcvičovně na dřepu. Takže jsme ho hned prokoukli, že fakt není bůh a je to normální smrtelník.

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GodlikeX


PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2015 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tome, za prve gratuluju a za druhe a nechci znít jako harry potter , ale napadlo te nekdy ze je to v hlAve? Ja to tak mel taky furt jsem nestíhal neco a vse se mi sralo v nejmíň vhodnou dobu a to proto ze jsem s tim tak nejak počítal a asi to přivolal 😂
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po duben 20, 2015 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GodlikeX napsal:
Tome, za prve gratuluju a za druhe a nechci znít jako harry potter , ale napadlo te nekdy ze je to v hlAve? Ja to tak mel taky furt jsem nestíhal neco a vse se mi sralo v nejmíň vhodnou dobu a to proto ze jsem s tim tak nejak počítal a asi to přivolal 😂


Díky.

Tak upřímě už mě to taky napadlo, protože poslední dobou jsem hodně ve stresu, nestíhám nic, spím 5 hod denně a vím, že jsem si pořád přemýtal v hlavě, že se mi nic nesmí připosrat a najednou bác ho a v noci před soutěží vymalováno. Podvědomí má sílu a věřím, že to možná možný je.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po duben 20, 2015 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota:

Benč
20 x 60 kg
12 x 80 kg
5 x 100 kg
5 x 5 x 130 kg
10 x 100 kg

Od soutěže zatím vůbec nemám chut cvičit. Strašně mě to zmohlo v kombinaci s tím zdravotním zádrhelem. Bolavej jsem ještě ted. Ty benče v sobotu jsem dal víceméně z donucení, když jsem byl okaučovat partáky na trenálu.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po duben 20, 2015 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvalita fotky z videa na prd, ale jen tak na ukázku jak se dřepuje v GPC. Ať mi ještě někdo zkusí říct, že děláme mělký dřepy. Dobrou noc všem. :)

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OT odděleno:

https://forum.ronnie.cz/post1161923.html#1161923
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

děkuji za debordelizaci pán velkomožný :)

EDIT:

povedlo se mi konečně nahrát na youtube video s origo zvukem, v jednom místě je to sice hluchý, ale to je jen kousek.

Moje působení na MČR

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tom.K. ende šlus Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: