Stravování na dlouhém tripu (zachování hmoty)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Stravování na dlouhém tripu (zachování hmoty)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Stravování na dlouhém tripu (zachování hmoty)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Vůbec, ale vůbec bych to neřešil. Strategické zhoršení je součástí dalšího výkonnostního růstu, je prokázané, že po takovém zhoršení tělo zareaguje lépe, než kdybys cvičil nepřetržitě.


Presne tak. Upne zbytecny stesy a je docela srandovni, kdyz si predstavim, ze bych na takovej trip sel s krosnou natankovanou BCAAckama.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako píšou ostatní. Užij si výlet a vyprdni se na stravu. Když to půjde tak se najez více masa, případně přikup mléko, tvaroh, tuňáka. Trošku se zhoršíš a pak zase zlepšíš, ale hlavně, užiješ si to...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych se na to normálně těšil, že nemusíš furt jen žrát.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 6:32 pm    Předmět: bdnjdjt Odpovědět s citátem

Nevim co máte všichni s BCAAckama, kdybych si mel vzit jenom jeden suplement byl by to Glutamin, ale nic si neber, lej jak dabel a uzij si to...prece jenom je to trip, ja kdyz jsem si rekl jednou ze proste prez prazdniny nebudu cvicit a nebudu resit stravu ze si proste uziju prazdniny, tak jsem zhubl nejake to kilo, ale pak v zari jsem to rychle nabral z5 a nabiral jsem dal, takze to neres..uzij si to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Navic ono to telo bude rado, ze si odpocne od cviceni, stravy a suplementace. Ze za ty 3 tydny par kilo shodis je pravdepodobne, ale jak psal hulkie, tady muzes krasne vyuzit toho zhorseni a az se zase vratis do treninkoveho procesu, telo bude na zatez reagovat mnohem lepe a budes mit lepsi vysledky.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Já bych se na to normálně těšil, že nemusíš furt jen žrát.


Pravda, navíc v tomhle vedru to snad ani nejde, takže představa, že do sebe na tripu furt něco láduju, pfff... člověk spíš hasí žízeň a hlad příjde k večeru, až se trochu ochladí. Dává to i rozum - všichni už v klidu posedí, nikam se nejde, jí se, pije se. Takový přírozený intermitentní půst s pořádnou dávkou alkoholu. Aspoň to je moje punková představa.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja obavam, ze jsme tu mnozi na tu prirozenost uz davno zepomneli. Alespon ja jo a postupne se z ni stala spise neprirozenost : (
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2015 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je ale kravina brát si na 3 týdny nějaký suplement natož BCAA To by si v tom batohu nic jiného neměl. Držel bych se na tom tripu taktiky SNCP (sežeru na co přijdu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2015 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebylo nic lepšího než když jsem teď po cca 5 měsících 2 týdny necvičil, jedl jsem co se mě líbilo a chlastal jsem jak prokoplej Po tom se člověk úplně jinak těší na trénink a na návrat k normálu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2015 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V Albertu mají myslím do dneška nejlepšího tuňáka (Franz Josef) slevněnýho o 50% (ze 70 na 35kč). Vzal sem si jich 48
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackoff


PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2015 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
V Albertu mají myslím do dneška nejlepšího tuňáka (Franz Josef) slevněnýho o 50% (ze 70 na 35kč). Vzal sem si jich 48


To je v oliv. oleji? Protože mně došly zrovna zásoby tuňáka, tak to potřebuju nějak doplnit
_________________
180/80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Stravování na dlouhém tripu (zachování hmoty) Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: