>o< Milánkův log >o<


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - >o< Milánkův log >o<  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> >o< Milánkův log >o<
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Irminsul


PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2015 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím Tě,kamaráde.
Jsem rád že jsi opět tady.
Snad letos ta oslava platí (pozvání z mé strany platí na 100%)
Hlavně ať vydrží zdravíčko a pěkně to pomalu opět rozjeď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanaliM


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

So 4.7.2015 > o < VOLNO

...bolí vše jako v pátek - jen ty nohy v bolesti přidali na intenzitě

Ne 5.7.2015 > o < VOLNO

...kvadriceps je velmi slušně cítit a hamstring bolí neskutečně (pár strečinků během dne je zapotřebí ... svalová bolest ostatních partií odpadla, takže zítra se mohu pustit do A-tréninku

* * * * *

při probírání haraburdí a tříděním co budu stěhovat do nového bydliště jsem našel něco, podle čeho jsem ve druháku začínal cvičit
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.


Naposledy upravil MilanaliM dne ne červenec 05, 2015 10:43 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MilanaliM


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...ještě byl komunistický režim ... nebyla možnost shánět informace z internetu jako dnes ... kopírky nebyly ... ale byli knížky a jedna nám byla zapůjčena (partě co jsme začali chodit do činkárny na SOU Zelený pruh) ... a tak nezbylo nic jiného než si to nejdůležitější přepsat a překreslit...











_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MilanaliM


PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2015 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem




* * * * *

...už mne nikde nic nebolí...zatím...do zítřka...

3.
Po 6.7.2015 > 23:30 < trénink
A - BŘICHOa - RAMENA - TRICEPS - BICEPS - BŘICHOb

BŘICHO

3x15 Zvedání nohou ve visu (pokrčená kolena)

RAMENA

3x15 25kg Přítahy činky k bradě
+5kg

TRICEPS

3x15 25kg Francouzský tlak s EZ činkou v sedě
+5kg

BICEPS

3x15 25kg Bicepsový zdvih s EZ činkou
+5kg

BŘICHO

3x15 25kg Úklony do stran ve stoje se zátěží

Út 7.7.2015 > o < VOLNO
...bylo na můj stav moc vedro i pod ventilátorem > trénink odložen
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.


Naposledy upravil MilanaliM dne st červenec 08, 2015 2:12 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pavouk


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanaliM napsal:
... a tak nezbylo nic jiného než si to nejdůležitější přepsat a překreslit...

pěkný komiks
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanaliM


PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2015 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



4.
St 8.7.2015 > 14:00 < trénink
B ZÁDA - PRSA - NOHY

ZÁDA

3x15 55kg Přítahy v předklonu podhmatem na šířku ramen
+ 5kg

PRSA

3x15 55kg Benčpres na rovné lavici
+ 5kg

NOHY

3x20 30kg Dřep s činkou vzadu
+ 20kg
...krásně zadýchaný

3x20 Předklony s tyčí na ramenou (mírně pokrčená kolena)
...není třeba-po dřepech s přidanou zátěží cítím vzpřimovače více než dobře-tento cvik zařadím později, až mi spodní záda zesílí
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MilanaliM


PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2015 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...ráno krásně cítím díky zvýšené zátěži na dřepech zadek, velmi dobře bolí stehna a méně už hamstringy a spodní záda...ale i tak musím opatrně pomalinku...vazivo a šlachy přece jenom zesilují pomaleji než svalstvo...


dostal jsem chuť na trénink už dnes...přišel bratránek tak měl trénink jiné grády, ale byl na mne hodný...dal mi čas na vydýchání mezi sériema


5.
Čt 9.7.2015 > 22:30 < trénink
A - BŘICHOa - RAMENA - BICEPS - TRICEPS - BŘICHOb

BŘICHO

3x20 Zvedání nohou v leže
3x20 leh-sedy

RAMENA

Přítahy činky k bradě
rozcv. 1x15 30kg
rozcv. 1x15 40kg
3x10 50kg
...pěkně pomalu a poctivě až k bradě

BICEPS
dokud je bicáček zahřátý z předešlých přítahů a bylo to o něco těžší

Bicepsový zdvih s EZ činkou
rozcv. 1x15 30kg
3x10 40kg
...přesně 10 op v každé sérii...jde to dobře...poslední série už ale byla na hraně

TRICEPS

Francouzský tlak s EZ činkou v sedě
rozcv. 1x15 30kg
3x10 40kg
...desáté op. poslední série bylo na hraně

BŘICHO

3x15 40kg Úklony do stran ve stoje se zátěží

...no tak si to stopneme...áááleale 30 minut dlouhý trénink (a ve dvou)...hmmmto bude asi ten důvod, proč se dělí tréninky...aby byli kratší a netrvalo procvičování celého těla v jeden trénink hoďku a půl, byť i s procvičováním břicha...

a protože bratránek dneska zlobil z mého účtu tak před spánkem dostane

tvaroh a já zbaštím steak ...narval jsem mu do vydlabané dutiny celou kostku a nechal chladit...noc je ještě mladá
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.


Naposledy upravil MilanaliM dne st červen 08, 2022 5:44 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MilanaliM


PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2015 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pá 10.7.2015 > o < VOLNO

...bolí zadek, stehna, hamstringy...nově trochu biceps, triceps, ramena, šikmé břišní svaly
...spokojenost

Milý denníčku:

"stará dobrá škola" ...žádné hladovění, jíst-jíst-jíst každé 2 1/2-3 hodiny, tvaroh co nemá do 30g bílkovin, žádné ochucené tvarohové sr**ky, žádné ultra tajné novodobé metody, žádné přebytečné suplementování a nahrazování pevné stravy i v jeho velmi pokročilém stavu trénování a zkušeností, přísun vitamínů a zeleniny atd atd. a nabírat a nabírat hahahá až trička praskaj ve švech...to je prostě borec

správně milý denníčku...není to začátečník...už jede na vyšší rychlostní stupeň - má za sebou výsledky...má to odzkoušeno...něco o tom ví...nemrmlá blbosti a neschovává se za anonymitu...má avatara a fotogalerii

problém anonymity "odborníků" přes výživu
6:40 - 7:40 ...začátečníci nechť zkouknou celé video

HahA - to mně rozesmálo, protože jsem si vybavil jak se včera chlapi tvářili nad anonymy ve všech diskusních forem co existují na internetu, bez fotek a ti co měli foto tak upřímně nic moc a řeči chytré jako by spadli z pódia mistrovství světa...


Ha! tvaroh se 40g bílkovin bratránek úspěšně zdokoval do žaludku i s částí speciálním nočním melounem
http://www.kaloricketabulky.cz/zeletava-tvaroh-mekky/
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.


Naposledy upravil MilanaliM dne st červenec 15, 2015 8:21 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MAST3R


PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2015 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty se přez to prostě nepřeneseš, co?

Tady máš lidi, co tomu určitě rozumí více jak supertrenér a nebojí se hladovět či nejíst každé 2-3 hodiny.
http://www.body.se/bilder/imagecreate.php?id=710773&w=250&h=3200&c=YTowOnt9&s=0&k=adc939141a338b71b3c5df53dba594bc9a6a5bbb
http://kulturistika.ronnie.cz/img/data/clanky/normal/14049_2.jpg

Oba mají super formu po celý rok, nepraktikují žádné zbytečné vyžírání (čemu ostatní říkají objemovka) a ani drastické diety. Lidé mají nějaký sociální život a není nic otravnějšího než chodit domu každé 3 hodiny na jídlo nebo si tahat x krabiček a jíst něco studeného (oni ani ty ohřejvaná prsa nejsou žádnej zázrak) někde na ulici/kanclu/wc,..

Tady máš kdyžtak nějaká videa:
Martin-Berkhan
Adam Česlík

Jinak tyy si myslíš, že profi sportovci mají čas jíst 5 a víckrát denně, když např. dvoufázově trénují? Naši předci jedli 5x denně? Znáš nějaké zvíře, které se cpe od rána do večera? Možná tak kráva, ale ta má 4 žaludky.

Tady máš něco k supertrenérům:
https://forum.ronnie.cz/zkontrolujete-jidelnicek-t35829.html?highlight=supertrener
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanaliM


PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2015 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

So 11.7.2015 > o < VOLNO


Ne 12.7.2015 > o < Stěhování

devět pater dolů s, nahoru bez - 18 sérií


...pondělí odpoledne: cítím nohy od paty až po zadek
Po 13.7.2015 > o < Stěhování

devět pater dolů s, nahoru bez - 9 sérií

...úterý odpoledne: ještě trochu bolí nohy od paty až po zadek
6.
Út 14.7.2015 > 20:00 < trénink
B - PRSA - ZÁDA

PRSA

rozcv. 1x15 30kg
rozcv. 1x15 50kg
3x15 70kg Benčpres na rovné lavici
...chtěl jsem jet max 10op...příště

3x10 30Kg Pullover na rovné lavici s pokrčenými lokty EZ činkou

ZÁDA

rozcv. 1x15 30kg
rozcv. 1x15 50kg
3x10 70kg Přítahy v předklonu podhmatem na šířku ramen
...a šup na pivečko


...středa odpoledne: bolí prsa, záda, dlouhá hlava tricepsu (z pulloveru)
7.
St 15.7.2015 > 14:00 < trénink
A - BŘICHO - RAMENA - TRICEPS - BICEPS - NOHY

BŘICHO

3x15 Zvedání natažených nohou ve visu na hrazdě

RAMENA

Přítahy činky k bradě
rozcv. 1x15 30kg
rozcv. 1x15 40kg
3x10 55kg

BICEPS

Bicepsový zdvih s EZ činkou
rozcv. 1x15 30kg
3x10 42kg

TRICEPS

Francouzský tlak s EZ činkou v sedě
rozcv. 1x15 30kg
3x10 42kg

NOHY

3x15 50kg Dřep s činkou vzadu

-----

ještě si udělám foto na památku než to zdemontuju a odstěhuju

R.I.P. záložní miniposilovny v panelovém bytě
...
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.


Naposledy upravil MilanaliM dne čt červenec 16, 2015 6:27 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
witus


PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2015 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Ty se přez to prostě nepřeneseš, co?

Tady máš lidi, co tomu určitě rozumí více jak supertrenér a nebojí se hladovět či nejíst každé 2-3 hodiny.
http://www.body.se/bilder/imagecreate.php?id=710773&w=250&h=3200&c=YTowOnt9&s=0&k=adc939141a338b71b3c5df53dba594bc9a6a5bbb
http://kulturistika.ronnie.cz/img/data/clanky/normal/14049_2.jpg

Oba mají super formu po celý rok, nepraktikují žádné zbytečné vyžírání (čemu ostatní říkají objemovka) a ani drastické diety. Lidé mají nějaký sociální život a není nic otravnějšího než chodit domu každé 3 hodiny na jídlo nebo si tahat x krabiček a jíst něco studeného (oni ani ty ohřejvaná prsa nejsou žádnej zázrak) někde na ulici/kanclu/wc,..

Tady máš kdyžtak nějaká videa:
Martin-Berkhan
Adam Česlík

Jinak tyy si myslíš, že profi sportovci mají čas jíst 5 a víckrát denně, když např. dvoufázově trénují? Naši předci jedli 5x denně? Znáš nějaké zvíře, které se cpe od rána do večera? Možná tak kráva, ale ta má 4 žaludky.

Tady máš něco k supertrenérům:
https://forum.ronnie.cz/zkontrolujete-jidelnicek-t35829.html?highlight=supertrener


btw. bude mit nekdy tvuj (uz x-ty) log na ironfactoru aspon druhou stranku ? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanaliM


PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2015 1:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...jen tak zlehka co jsem našel...a tak jsem si zašel kluka prostudovat a podívat se mu pod pokličku...tušil jsem, že je nezkušený-takový ten teoretik, ale takový masakr jsem fakt nečekal...po přečtení všeho nalezeného jsem zabořil loket do klávesnice, dlaní si podepřel čelo, nadechl se a s výdechem vypustil něco jako ... "ach jo" ...

Vážený Pane ministře obrany Stropnický,
žádám Vás, NE... !!! ...já Vás na kolenou prosím,
prosaďte už konečně znovuobnovení Základní vojenské Služby!

S pozdravem rtn.Butko


-----

04.květen 2009
05.září 2010 Ronnie
06.březen 2011
04.červen 2012
19.listopad 2012
02.září 2013
16.červen 2014
11.srpen 2014
24.listopad 2014
23.únor 2015
02.červen 2015

-----
CO DATUM - TO ZALOŽENÝ NOVÝ ELEKTRONICKÝ DENÍČEK viz výpis...je to k pláči...upřímě - je mi tě líto



04.květen 2009


05.září 2010


06.březen 2011


04.červen 2012


19.listopad 2012


02.září 2013


16.červen 2014


11.srpen 2014


24.listopad 2014


23.únor 2015


02.červen 2015


-----

...nedávám to sem pro výsměch, ale pro zamyšlením dalším takovým...
...dotyčný nedokáže pomoci sám sobě, co teprve ostatním...
...za každého mluví výsledky...
...k osobním zkušenostem nestačí oběhnout několik seminářů nebo si přečíst nějaké články v časopisech - zkušenost je něco co si dotyčný sám vyzkouší - buď je to pozitivní zkušenost, anebo negativní zkušenost a negativní zkušenost je tady proto, aby se řeklo "tak tudy cesta nevede, budu muset přehodnotit tréninkový plán, nebo stravu či regeneraci"...
...výmluvy hledá člověk, který neví, neumí, nechce, je tvrdohlavý, líný...

...všichni jsme si prošli zákeřnými začátky, každý jsme začínali a dělali začátečnické přehmaty jak ve stravování, tréninkovém plánu, tak i regeneraci - to co nás posunulo dále byli rady zkušenějších, ale hlavně to, že jsme neopakovali věci, které nám nic nepřinesli a nepůsobili na nás, posunulo nás dál vyřazení, obměnění, nahrazení nefunkčností a postupně si zdokonalovali a zefektivňovali stravu, trénink, regeneraci, ale tím postup vpřed nekončí, stále je co zdokonalovat a dopilovávat, vylepšovat, abychom dosáhli svých nových osobních cílů k vlastní spokojenosti či překonávání sebe samého

všechno je o disciplíně - pokud do toho něco nedáš, tak nic nedostaneš...nadšení nestačí

...žádný učený z nebe nespadl a tak je potřeba poučit se z vlastních chyb, nebo chyb ostatních a využít jich k vlastnímu posunu vpřed...
...nejúčinnější jsou věci, které jsou po dlouhá léta ověřena, vyzkoušena a lidé na po nich mají výsledky - nějaké novoty v trénincích či jídelníčku jsou dobré pro pokročilejší nikoliv začátečníky...ovšem víme z vlastních zkušeností, že začátečník má tendenci přeskočit jednoduchostí a prostotou poskládaný trénink a jídelníček pro začátečníka a vrhnout se rovnou nebo co nejdříve, co nejrychleji na trénink spadající svým složením a obsahem do kategorie pokročilých a velmi pokročilých jako split tréninky, tréninky každý den, trénink svalové partie jen jednou týdně, mraky cviků na malé svalové partie o desítkách sérií, nahrazování pevné stravy kupovanými doplňky atd.


-----

tohle je generacemi ověřený začátek...v jednoduchosti je síla...i já jsem s klukama jedl takovýto formát jídelníčku (bez suplement.doplňků-protože ani nebyli)...začínali tak i jiní před námi a staví na tom i nová krev


Začátečník bude růst i tak, protože je to pro to tělo něco nového. Později (až se začátečník odrazí) si může koupit nějaký ten doplňek a "doplnit" základní jídelníček, ale není to přímo nutnost.
Obložený chleba byl perfektní při pokusování při vyučování, když se mistr nedíval...stačilo vyndat z kapsy a do v ubrousku zabaleného obloženého chleba kousnout...jednodušší, než se vymlouvat, že není čas nasvačit se.

TO: Mast3r alias NUMM3R: mne nemusíš nasměrovávat, kdo je dobrý a kdo ne...já už mám začátky dávno za sebou, je pěkné že máš nějaké vzory, kteří dokáží držet formu po celý rok viz tvé odkazy (tím se ale mohu pochlubit i já-to umím taky držet beztučnou formu po celý rok), ale ty mezi ně nepatříš, protože rok co rok již více jak 7 let přešlapuješ na místě a dovolím si dodat, že mi trvalo odpíchnout se od statusu začátečníka mnohem mnohem kratší dobu než tobě...za sedm let jsem byl úplně v jiném levelu než jsi doposud ty (a rozhodně to byla trnitá cesta plná překážek-o to více si vážím dosažených úspěchů). Tak Ti přeji, abys z tréninku a stravy nedělal vědu a začal na sobě pracovat...budeme se těšit na to, až nám do dvou let předložíš formu na jakou už čekáme takovou dobu...vysekanou postavu-zbavenou tuku ze které se bude moci anatomie učit a oko lahodně nahlédnout...to je, byla a bude kulturistika...kultura těla. HOW .

PS: jestli chceš porovnat moji formu po čtyřech a sedmi letech cvičení s tou tvojí formou po 4. a 7. roku tréninku, tak není problém...během pár sekund tě zatluču do země. Snad si potom uvědomíš kolik času jsi promrhal tvým lajdáckým přístupem.
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.


Naposledy upravil MilanaliM dne so červenec 18, 2015 12:45 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2015 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanaliM


PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2015 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čt 16.7.2015 > o < VOLNO
...triceps - velmi slušná svalová horečka

8.
Pá 17.7.2015 > 16:00 < trénink
...co dělá triceps ? Pořád hoří...a bude hořet i další dny, protože pullover nechám zařazený, dokud si na něj tricák nezvykne (jen ať trpí...flákal se dost dlouho)
B - PRSA - ZÁDA

PRSA

Benčpres na rovné lavici
rozcv. 1x15op 50kg
rozcv. 1x15op 70kg
1x8op 80kg
1x6op 90kg
1x10op 80kg

Pullover na rovné lavici s pokrčenými lokty EZ činkou (...přidáme opáčka i váhu)
3x15op 40Kg

ZÁDA

Přítahy v předklonu podhmatem na šířku ramen
rozcv. 1x15 50kg
rozcv. 1x15 70kg
3x10op 80kg

Přítahy j.č. v předklonu s oporou o lavici
3x8op 40kg

odměna: zapékané brambory se šunkou a sýrem

a zdřímnutí na půl hodiny
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MilanaliM


PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2015 1:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

So 18.7.2015 > o < VOLNO
...triceps - ještě trochu bolí, nově trapéz (mezi lopatkama)

Ne 19.7.2015 > o < VOLNO
...cítím kvalitně trapéz (mezi lopatkama)

Po 20.7.2015 > o < VOLNO ...není nálada na trénink...celý den dusno...ani ventilátor nezabírá
...bolest trapézu (mezi lopatkama) již ustupuje

9.
Út 21.7.2015 > 19:00 < trénink
A - BŘICHO - RAMENA - BICEPS - TRICEPS - NOHY

BŘICHO

3x15 Zvedání natažených nohou ve visu na hrazdě

RAMENA

Přítahy činky k bradě
rozcv. 1x15 30kg
rozcv. 1x15 40kg
1x12 50kg
3x8 60kg
1x10 50kg

BICEPS

Bicepsový zdvih s EZ činkou
rozcv. 1x15 30kg
3x8 50kg
1x12 40kg

TRICEPS

Francouzský tlak s EZ činkou v sedě leže
rozcv. 1x15 30kg
3x10 40kg
1x15 30kg

NOHY

3x15 50kg Dřep s činkou vzadu (zlehka) ...radši bych nohy cvičil nohama vzhůru, ale není leg-press

pudink "za pět minut osm"


flákota po čtyřiceti minutách


St 22.7.2015 > o < VOLNO

10.
Čt 23.7.2015 > 20:00 < trénink

B - BŘICHO - PRSA - ZÁDA

BŘICHO

3x10 Zvedání natažených nohou ve visu na hrazdě ...jde to z těžka
1x60 Zkracovačky

PRSA

Benčpres na rovné lavici
rozcv. 1x15op 50kg
rozcv. 1x15op 70kg
1x10op 90kg ...vyndal jsem foťák a nahrál záznam od každé první série cviků, abych si zanalizoval jak na tom jsem s technikou...mno na "juppí" to není...sice se mi síla vrací (už se neklepu pod "padesátkou" jako před třemi týdny), ale ta levá...ta levá ruka je nejistá...budu muset zařadit místo benče tlaky s jednoručkama a srovnat to...

1x8op 90kg
1x6op 90kg
1x12op 70kg

Kliky na bradlech ...abych trochu vybředl ze stereotypu
1x7op 120kg v plné polní

...sedmé opko bylo na hraně ...pásek s karabinou sundavám, tady ještě není síla na přidanou zátěž - pro další série budu rád, že jsem rád

2x6op 120kg ...lehčí o pásek

Pullover na rovné lavici s pokrčenými lokty EZ činkou (...ubereme opáčka - přidáme váhu)
3x10op 50Kg

ZÁDA

Přítahy j.č. v předklonu s oporou o lavici
rozcv. 1x15op 30kg
3x10op 40kg
1x6op 50kg
1x10op 40kg

Úklony s naloženou osou na ramenou
3x15op 20kg
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - >o< Milánkův log >o< Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: