DiamonD - 105kg


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 237, 238, 239  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DiamonD - 105kg  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DiamonD - 105kg
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
magion


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je on napsal:
magion napsal:
GodlikeX napsal:
Petey napsal:
citace:
takže když si povezu půl gramu kokainu pro svou vlastní potřebu a nikomu tím neubližuji, tak je to vlastně OK....podle Tvojí logiky.


podla mojej logiky je to uplne ok vsak sam pises ze tym nikomu neublizujem


I podle moji logiky je to naprosto Ok.


I podle mé, doporučuje 9 z 10. pisatelů fóra ronnie (ten desátý je deadlift)


chlapci, vaše logika a zákony jsou dvě naprosto rozdílné věci... což by vám došlo, třeba u soudu...


je treba to brat s rezervou, ale rozhodne me vice serou ti dementni ridici, co imrvere porusujou zakony, kteri jsou navic vazne nebezpecni pro okoli nez nakej typek co si chce uzit noc, posunout dal hranice svych sportovnich vykonu atd.. to co tady rozjel deadlift je fakt fraska, kdyz sam obdivuje uz x-let kulturisty stare skoly.
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je on - aspoň někdo to chápe.

Je to přesně jak píšeš - zákony prostě hovoří jinak a je šumafuk co si o tom ostatní myslí. Jen je zajímavé kolik lidí tu prostě schvaluje jak ojebat zákazy. Osobně bych neriskoval na cestě na dovolenou s přítelkyní zadržení na hranicích kvůli blbé ampuli testosteronu - to je vše co jsem tím chtěl říct. To, že překvapivě drtivá většina fora má problém s dodržováním zákonů a připadá jim naivní / mravokárné / falešné a co já vím ještě, že mě to prostě nepřijde OK, tak mi nezbývá než to respektovat. Nějak tomu ale nerozumím - to je jako chlastat a pak řídit a ohánět se, že jsem zrovna nikoho nezabil a ubližuju tím jen sobě , tak co že je to zakázané....prostě bohužel typicky české pojetí vnímání zákazu. Když jsem pobýval ve skandinávii, tak když bylo něco zakázáno, tak drtivá většina lidí ten zákaz dodržovala. Tady je člověk za dodržování zákonů pomalu za vyvrhele a hajzla...z toho osobně nemám radost, o když to jistě mnoha z Vás přijde legrační, že?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Soutěžní lehce nedotazenou jsem měl nějakých 86.5kg myslím. Hodně toho udělá voda a navíc já mám dost dlouhý ruce atd. takže mi to zvětšuje povrch těla a tím pádem mám víc kg. Ale jsou lidí, kteří měří stejně jako já a při stejné hmotnosti a %bf budou prostě vypadat líp, protože maj prostě lepší proporce


viz. ja. ale asi jen na samostatných fotkach. postavit nás vedle sebe no nevím.btw 77/183. rando ty musis vypadat..:D
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.


Naposledy upravil wondra dne čt listopad 05, 2015 6:42 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nemám přítelkyni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to je on


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, já jsem ten poslední, kdo by chtěl/mohl někomu něco kázat.

ale na tom, co píše deadlift, nevidím nic strašného. logika člověka funguje trochu jinak než logika života. proto přicházejí nečekané životní rány, které by podle logiky člověka neměly nastat.

diamondův původní příspěvek neshledávám ani vtipným, ani vhodným.

a tvrzení jednoho uživatele fóra, že za 5 g karla ti ve většině civilizovaných zemí napaří pokutu a jedeš dál - no, nechť jsou zkušenosti tohoto člověka jakékoli, nepřál bych mu nechat se s tímto množstvím chytit na slovensku - v civilizované zemi na východ od česka...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to je on


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Já nemám přítelkyni


to bys aspoň v kriminále nemusel myslet na to, kdo ti ji právě šu#á...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně je celkem fuk, jak moc ti ten původní příspěvek přijde blbej nebo ne. Pár lidí to pobavilo a když už ne ten příspěvek, tak alespoň ta diskuze A bavit se dál o tom co by se stalo nebo ne, kdybych to propašoval se nemá cenu, protože už jsem v Praze a to, jestli jsem si něco vzal ssebou nebo ne vím jenom já.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je on napsal:


diamondův původní příspěvek neshledávám ani vtipným, ani vhodným.


Souhlasím. Příspěvek porušuje jak pravidla diskuze tak potencionálně i zákony čr. Kdokoliv kdo sem přijde, vidí fotku anabolika a nabídku k distribuci.
( 5) V diskusních příspěvcích je zakázáno nabízet či poptávat látky jmenované na listině zakázaných látek Antidopingového výboru ČR, stejně tak je zakázáno uvádět návody k výrobě, získání či používání těchto látek.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka Kalous napsal:
to je on napsal:


diamondův původní příspěvek neshledávám ani vtipným, ani vhodným.


Souhlasím. Příspěvek porušuje jak pravidla diskuze tak potencionálně i zákony čr. Kdokoliv kdo sem přijde, vidí fotku anabolika a nabídku k distribuci.
( 5) V diskusních příspěvcích je zakázáno nabízet či poptávat látky jmenované na listině zakázaných látek Antidopingového výboru ČR, stejně tak je zakázáno uvádět návody k výrobě, získání či používání těchto látek.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslim, ze by mel diamant dostat ban za brani a prodej sterojitu
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je on napsal:
DiamonD123 napsal:
Já nemám přítelkyni


to bys aspoň v kriminále nemusel myslet na to, kdo ti ji právě šu#á...


No myslim, že že je lepší, když ti někdo šuká přítelkyni než manželku ale každý máme jiné priority


Jinak k této mega kauze: jde o ten první příspěvek co dl napsal. Asi nikdo tady vyloženě nechvalujem, aby se porušovaly zákony a dělaly se nějaké nekalosti. Taky nejsem nadšenej, když vidím v posilovně nasypaný omnáctiletý kindersáky a dost tim pohrdám ale jde o to, že z jakého důvodu bych jim měl přát něco špatného? když mi nějak neškoděj a svym jednáním nějak neohrožujou společnost? když je čapnou a daj jim flastr tak ok, porušili zákony ale abych u toho otvíral láhev šáˇna a skákal radostí to asi ne...
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mravenec1


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:

tak přesně ten dvojtej facepalm sem hledal, ale našel sem jen s jednou rukou, tak dík, uložim si ho do pc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty vole Diamond zveřejnil krabičku od bobulí. hovno víte, jestli vevnitř něco bylo, třeba je to jenom prázdnej obal? ale na Ruzyni už na něho čeká zásahová jednotka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to je on


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nikomu nic špatnýho nepřeju. to špatný si každýho najde i bez mýho přání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je on napsal:
no, já jsem ten poslední, kdo by chtěl/mohl někomu něco kázat.

ale na tom, co píše deadlift, nevidím nic strašného. logika člověka funguje trochu jinak než logika života. proto přicházejí nečekané životní rány, které by podle logiky člověka neměly nastat.

diamondův původní příspěvek neshledávám ani vtipným, ani vhodným.

a tvrzení jednoho uživatele fóra, že za 5 g karla ti ve většině civilizovaných zemí napaří pokutu a jedeš dál - no, nechť jsou zkušenosti tohoto člověka jakékoli, nepřál bych mu nechat se s tímto množstvím chytit na slovensku - v civilizované zemi na východ od česka...


mmch na Slovensku je velký tlak na to, aby se držení pro vlastní potřebu dekriminalizovalo, protože i těm místním fanatikům dochází, že to není úplně normální, to co tam předvádějí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DiamonD - 105kg Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 237, 238, 239  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: