Harleen´s Log-Ponyfitness :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 137, 138, 139  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Harleen´s Log-Ponyfitness :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2015 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty hackeny jsou teda masakr. Hezký!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2015 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Ty hackeny jsou teda masakr. Hezký!



Jůůů děkuji....snažím se

_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Cmeni


PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2015 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zlata napsal:

10x 22,5kg!! pr


ty vole, ne jen, že máš asi o 20 kg víc svalů ale ještě jseš silnější

tenhle cvik stejně celkově nechápu, mně při něm střílej ruce všemi směry idyž cvičim s pětikolovkama
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
AHOLA


PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2015 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pardon za OT, ale Cmeni, to akoze zabencujes 110 kg a potrapia ta 20-kilove jednorucky Nepleties si to s rozpazkami?
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2015 12:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

joo tak to tvoje usílí fakt nese ovoce, tu postavu začínáš mít na holku už fakt superhrdinovskou (to véčko, ramena, nohy, zadek)

ale na tom spánku bych fakt zapracoval, přecejenom se významně ochuzuješ o elixír mládí (růstový hormon) a o regenerací nervového systému ani nemluvě... nebudu doporučovat nějakou meduňku, to máš asi bez výsledku ozkoušené, ale co melatonin (spánkový hormon) v tabletách (na mě skvěle fungoval), pár sklenek vínka, nebo ikdyž se to na sportovní fórum možná nehodí, ale ze všech možností nejučinnější dobrá travka? :)
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2015 5:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
joo tak to tvoje usílí fakt nese ovoce, tu postavu začínáš mít na holku už fakt superhrdinovskou (to véčko, ramena, nohy, zadek)

ale na tom spánku bych fakt zapracoval, přecejenom se významně ochuzuješ o elixír mládí (růstový hormon) a o regenerací nervového systému ani nemluvě... nebudu doporučovat nějakou meduňku, to máš asi bez výsledku ozkoušené, ale co melatonin (spánkový hormon) v tabletách (na mě skvěle fungoval), pár sklenek vínka, nebo ikdyž se to na sportovní fórum možná nehodí, ale ze všech možností nejučinnější dobrá travka? :)

Ty ses magorl
Zlatka je uz takhle blazen a ty ji jchces naordinovat travku?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2015 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou za čas to tu vždycky přečtu a ten tvůj zápal do cvičení a ododlání mě neskutečně nakopává.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Pardon za OT, ale Cmeni, to akoze zabencujes 110 kg a potrapia ta 20-kilove jednorucky Nepleties si to s rozpazkami?


Nepletu, jednoručky mi dělaj hrozný problémy. Jako asi bych to upocenou technikou dal ale nevypadalo by to moc pěkně. Nemam vůbec stabilitu a každá ruka lítá kam chce.
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
magion napsal:
joo tak to tvoje usílí fakt nese ovoce, tu postavu začínáš mít na holku už fakt superhrdinovskou (to véčko, ramena, nohy, zadek)

ale na tom spánku bych fakt zapracoval, přecejenom se významně ochuzuješ o elixír mládí (růstový hormon) a o regenerací nervového systému ani nemluvě... nebudu doporučovat nějakou meduňku, to máš asi bez výsledku ozkoušené, ale co melatonin (spánkový hormon) v tabletách (na mě skvěle fungoval), pár sklenek vínka, nebo ikdyž se to na sportovní fórum možná nehodí, ale ze všech možností nejučinnější dobrá travka? :)

Ty ses magorl
Zlatka je uz takhle blazen a ty ji jchces naordinovat travku?


Tak ono nejde o to že bych nemohla usnout, spíš ikdyž spím málo tak se budím s pocitem že zase nic nestíhám, potřebovala bych aby den měl 21463 hodin minimalně k tomu, abych stihla aspon polovinu veci co se po mě chce, abych splňovala statusy perfektní přítelkyně, výbornýho sportovce, skvělé hospodynky, ochotné trenérky co je na dráte 24/7, reprezentativní obsluhy Eaglu, hodný dcerky, kamarádky, tetičky, sestry a měla aspon i chvilinku jen sama pro sebe.. prostě nestíhám svuj život nějak :D a na to mi thc nepomuže :)
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mimochodem! JSEM ZPÁÁÁTKKYYYY

Z Egypta jsem se vrátila zrelaxovaná, krásně opálená, nacukrovaná (2dny jsem vydržela odolávat dobrutkam a ted jsem opet oteklý bulking unicorn )

ale trénovat jsme byli


dokonce v GOLDs GYMU ! :)
mazec, mazec, mazec !! Kubíkovi se tam líbilo moc :D mě se tam líbilo o trochu mín..stejskalo se mi po Eaglu, vybavené to fitko bylo uzasne, i atmoška fajne, lidi tam se hodne smali, byli obrovští a přátelští, ale byla to takova hala na mě až moc prostorná a měli oddělené dámské a pánské oddělení, takže jsem musela uškemrat manažera fitka aby mě pustil za mym mužem, mistni ženy na mě koukali dost divně....


pro další trénink jsem vybírala fitko já....v zapadlých uličkách Hurghady ( bala jsem se....ale nedala jsem to na sobe hrdinsky znat :D)
tentokrat jsme narazili na Star GYm....me se tam líbilo opravdu dost i přes to, že opět byl problem ten že jsem žena :D obsluha fitka vyjednávala to zda tam mohu v tuto hodinu, uspěla jsem :D mohla jsem jit cvičit jupííííííííí :))) Kubovi se tam moc nelíbilo :D jelikož na něj v šatně spustil nějaký místní ortodoxní věřící (po tom co se na koberci pomodlil) něco v tom smyslu že nemuže být tak odhalený, že se tam nemuže takhle převlíkat... ale fitko podobná bouchárna a zašívárna jako muj rodný milovaný Eagle

Jako další jsme potěchto zkušenostech sáhli po fitku v hotelovem rezortu... a HRUUUUUUUUUUZAAAAAAAAAAAA fitko o velikosti meho pokoje u rodičů, jednoručky že nestačily ani pro mě natož pro Kubu, 4856314 pásů a rotopedů a to bylo tak celé :D tkaže velké zklamání


a zbytek dovolené jsme strávili válením se na pláži, papáním, a cestováním na motorovym člunu po opuštěných zátokách a ostrovech bez lidí...úžasný okamžiky jen písečná pláž a moře z obou stran... nejhežčí dovolená v životě... která mi dá se říct změnila život.
kouzelný bylo i to, že se se mnou lidi chtěli fotit :D dokonce me i jeden chlapík v golds gymu poznal, že mě sleduje na instagramu :D
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30.11. nohy, kardio

rozbita z cesty letadlem, nevim pro koho ty letadla konstruujou, asi pro hobity....zkroucena v sedačce, zaražená kolena v sedadle přede mnnou, křeče no zad, zalitý kotníky, benění po celych dolnich koncetinach, po me pravici chrápající děda, když nechrápal tak jedl....mlaskal...a cvakaly mu klapací zuby... bryndal všude okolo...
pak šílená cesta autem z Vídně domu :D unaveny
a zpraseny
a plíce na prach z vodních dymek....

je čas se vratit zpatky do režimu, odstartovat přípravu kvalitního objemu a zas si nastavit v hlavě, že nejduležitejší je zdraví a být to nejlépe připravená.

předkopy
15x 120lbs
15x 120lbs
15x 120lbs
15x 120lbs

hackeny
15x 50kg (plošina)
15x 75kg
12x 100kg
10x 100kg
8x 100kg ¨
těžký!

bulharsky drepy o lavičku
10x
10x
10x
10x
10x

zákopy
15x 95lbs
15x 110lbs
15x 110lbs
12x 120lbs

abdukce
20x 145lbs
20x 145lbs
20x 145lbs
20x 145lbs

výpony na lytka
15x jedna noha, 15x druhá, 15x obě
15x jedna noha, 15x druhá, 15x obě
15x jedna noha, 15x druhá, 15x obě

kardio
15min kolo
10min pás incline
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2015 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No konecne zaptky. Uz me moc nebavilo cist tu ty logy, kdyz muj nejoblibenejsi byl neaktivni

Doufam, ze sis alespon odpocla a trochu to dospala, protoze nepredpokladam, ze zpatky v rezimu bude tvuj prumerny pocet naspanych hodin denne vyssi nez 3

Btw ty hackeny , to jsou klasicky nebo ty hammery, jak to jde trochu v jine draze pohybu?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2015 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



1.12. Prsa, triceps, kardio

podarilo se mi "spát" několik hodin, nevim co to bylo, ale jedna noční můra za druhou až jsem se vzbudila vlastním brekem....divny...podobně divný byl i trenink..stale rozházená z těch snů ...neschopna se soustředit.... ale bylo mi řečeno že jsem obrovská :D :D to mi zvedlo trochu náladu

benche
10x 40kg
10x 50kg
8x 60kg
6x 65kg
4x 70kg
4x 70kg
přišlo mi to hrozne tezky všechno...už od první serie....ale Kuba mi tam nejak nakládal :D tak jsem zvedala...

tlaky incline s jč
12x 15kg
12x 15kg
12x 15kg
12x 17,5kg

protisměrky
12x 30lbs
12x 30lbs
12x 30lbs
12x 40lbs

kliky
10x
10x
10x
10x
10x

triceps francouzky tlak
12x 20kg
12x 20kg
12x 20kg
12x 20kg

stahování kladky
12x 60lbs
12x 70lbs
12x 80lbs
12x 90lbs

kardio 15min
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2015 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
No konecne zaptky. Uz me moc nebavilo cist tu ty logy, kdyz muj nejoblibenejsi byl neaktivni

Doufam, ze sis alespon odpocla a trochu to dospala, protoze nepredpokladam, ze zpatky v rezimu bude tvuj prumerny pocet naspanych hodin denne vyssi nez 3

Btw ty hackeny , to jsou klasicky nebo ty hammery, jak to jde trochu v jine draze pohybu?


joo naspali jsme o něco víc a děkuju moc je to krasny přivítání od Tebe :))) taky jsi mi chyběl.
Drejpříčku ty hackeny tu mame takovéhle http://www.muscleandperformance.com/content/content/6181/Hack-Squat-3-460x306.jpg
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2.12. Zada, biceps

část myho treninku uvidite i v dalsim logu kuby Šubrta :D nejak jsem se jim cpala do záběrů lifterně, mrtvy tahy me ukrutne bavily :D tak jsem delala mezi seriemi blbosti no a Kuba hned vedle jel benche :D takže se omlouvam za zkazene zabery :D
fitko jinak bylo přecpané, takže jsem musela zvlit jiny trenink, tlacil mě čas a jednoručky byly obsazene

mrtvolky
10x 40kg
8x 50kg
6x 60kg
6x 70kg
6x 80kg
5x 90kg
5x 90kg

stahoování kladky Ve adapterem
12x 70lbs
12x 85lbs
12x 100lbs
10x 100lbs

to samé ale s velkým adapterem na hrudník
12x 85lbs
10x 100lbs
10x 100lbs
20x 60lbs

bicepsový zdvih s jč ve stoje
20x 12,5kg
18x 12,5kg
16x 12,5kg
16x 12,5kg
16x 12,5kg

pumpovačka s vvelkou osou
12x 20kg
12x 20kg
12x 20kg

a včera 3.12. Neurologie na Bulovce :D zjistili mi nalez v prechodu mezi krcnim a hrudním obratlem, napsali prasky a doporučili nevičit....hm... leky v tomto pripade nepomuzou, nelecej pricitu ale tlumej bolest, coz....je mi k nicemu, na bolest jsem zvykla, ale napadlo mě.... nemate někdo zkušenosti s akupunkturou?
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 137, 138, 139  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: