Dianie na Ukrajine

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 66, 67, 68  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dianie na Ukrajine  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Dianie na Ukrajine
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vo veci Ukrajiny sa priklanam:
k USA/NATO/EU
48%
 48%  [ 54 ]
k Rusku
51%
 51%  [ 57 ]
Celkem hlasů : 111

Autor Zpráva
coder

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nic z toho co tady pises me neucili ale naucili me vyhybat se vysinutym lidem proto radeji uz nebudu nic komentovat nechtel bych jednoho dne dostat kudlu do zad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

coder napsal:
nic z toho co tady pises me neucili ale naucili me vyhybat se vysinutym lidem proto radeji uz nebudu nic komentovat nechtel bych jednoho dne dostat kudlu do zad

to je typicky priklad vyhybani se odpovedi, ver mi ze ja jako Krestan bych ted neublizil ani mouse :)

znova pokud te to neucili, jsi schopny akceptovat to ze neco neni v poradku?
Bombay

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tommy, pokud se osobně nepotkáme, tak asi s tebou nebudu mít problém.

Rád si to tu počtu, jsem i ochoten uznat, že na některých věcech je zrnko pravdy (například věřím tomu, že v dnešní době jsou určitě vlastníci firem, které dodávají zbraně pro různé navzájem válčící strany, stejně jako lidé, kteří vlastní firmy, banky, jejichž zájem, výrobní program je kolikrát protichůdný).

Má otázka ovšem zní.

V tomto světe plném komplotů, tajných společností, nitek sahajících do dávné minulosti, jsou jistě mocní lidé, kteří mají větší moc než Ty, já, Franta Záhyb z Horní Dolní. A mají své plány, touhy.

Odpoivěz mi, prosím, proč bych se tím měl trápit? Co vyřeším, když zjistím, že nejvyšší zedník, je zároveň instalatér levelu osmé trubky a elektrikář deváté zásuvky? K čemu mi to je? Proč to řešíš Ty?

Proč nemám řešit jen to, že mám ženu, děti, máme práci, máme co jíst, nemáme se zle, věnuju se koníčkům, vzdělávám se v oblastech, které mě baví.
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Tommy, pokud se osobně nepotkáme, tak asi s tebou nebudu mít problém.

Rád si to tu počtu, jsem i ochoten uznat, že na některých věcech je zrnko pravdy (například věřím tomu, že v dnešní době jsou určitě vlastníci firem, které dodávají zbraně pro různé navzájem válčící strany, stejně jako lidé, kteří vlastní firmy, banky, jejichž zájem, výrobní program je kolikrát protichůdný).

Má otázka ovšem zní.

V tomto světe plném komplotů, tajných společností, nitek sahajících do dávné minulosti, jsou jistě mocní lidé, kteří mají větší moc než Ty, já, Franta Záhyb z Horní Dolní. A mají své plány, touhy.

Odpoivěz mi, prosím, proč bych se tím měl trápit? Co vyřeším, když zjistím, že nejvyšší zedník, je zároveň instalatér levelu osmé trubky a elektrikář deváté zásuvky? K čemu mi to je? Proč to řešíš Ty?

Proč nemám řešit jen to, že mám ženu, děti, máme práci, máme co jíst, nemáme se zle, věnuju se koníčkům, vzdělávám se v oblastech, které mě baví.

Ty to resit nemusis ja to resim za Vas a Panovi se to libi :)

Ale jestli chces byt ztracen, ja zmizim, ale protoze tu jsou i lidi ktere to zajima a Pan si preje abych zustal, tak nezmizim, museli byste si to odhlasovat

A o to tady jde.... „Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.

Od mojeho brata....
Konstantin cca ve 4 . století .. přišel s akcí .. křesťané jaksi rozebrali onu říši římskou .. ani Nero neuspěl , když zapálil řím a svedl to na křesťany ... ta obrovská a mocná říše , nakonec učinila onu lest .. nelze zničit křesťany a tak se přešlo k oné fintě .. budeme křesťany .. a tak po té co křesťanství , které se vražděním nepodařilo zničit .. co zabitý křesťan , toliko jich přibylo ... se prohlásilo za křesťanskou .. nejlépe se zničí nepřítel mocnosti tak , že se naoko přijme a počne se systematicky , krůček po krůčku ničit a přeformovávat .. ostatně viz Daniel 8. kapitola :
Da 8:20: Ten beran, kterého jsi viděl, vybavený dvěma rohy, jsou králové médští a perští.
Da 8:21: A ten chlupatý kozel je král řecký a ten velký roh mezi jeho očima je ten první král.
Da 8:22: Pak se zlomil a místo něho povstali čtyři, to čtyři království povstanou z národa, ne však v jeho síle.
Da 8:23: A koncem jejich kralování, až dokonají vzpurníci, povstane král drzý a zkušený v záludnostech.
Da 8:24: Jeho síla bude mocná, ne však v jeho síle, a bude mimořádně ničit a prosadí se, vykoná to, zničí i mocné, ba i lid svatých.
Da 8:25: A pro svou vychytralost dokáže prosadit i podvod. Když se v srdci vyvýší a v míru bude ničit mnohé, ano i proti Veliteli velitelů bude se stavět, tehdy bez zásahu ruky bude rozdrcen.
Tedy po řeckém království povstává král záludný , zběhlý v hádankách ... to je fikaný řím , který počal křesťanství pomalu , přetvářet na pohanství ... Onen Konstantin , římský císař přijal cca ve 4. století oficiálně křesťanství za oficiální status a cca do 6. století , kdy poslední z deseti království , bylo zničeno , vyvráceno .. po onom jakoby rozpadu římské říše .. Ostrogoti padli cca 538 , a nastala svrchované moc papežství ... ta trvala do velké francouzské revoluce .. 1798 ... kdy byl papež zajat na rozkaz Napoleona , který vyslal svého generála do říma a papež byl odvelčen do zajetí ..
Jan píše : a viděl jsem šelmu , podobnou beránkovi , která mluvila jako drak a nutila obyvatele země , aby se klaněla šelmě , jejíž jedna z hlav byla zraněna .. Řím nikdy nepadl .. jen byl jakoby zbaven vlády ..
Zj 13:11: A uviděl jsem jinou šelmu vystupovat ze země; měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak.
Zj 13:12: Vykonává všechnu pravomoc té první šelmy v její přítomnosti. Nutí zemi a její obyvatele, aby se klaněli té první šelmě, jejíž smrtelná rána byla vyléčena.
Tedy v roce 1798 , zednářská USA , původně vydávána na křesťanském základu , byla Francií uznána jako nezávislý stát , ovšem byla křesťanskou pouze na oko , vedená zednáři , kteří opravdu nejsou ani náhodou křesťany ..
Socha z Daniela končí nohama z části ze železa a z části z hlíny .. kdy je ukončena deseti prsty ... ty nohy ze železa a z hlíny od kotníku dolů , představují řím , který je spojen s hlínou ( šelma podobná beránkovi - zednářská USA ) , která nutí obyvatele země , aby se klaněla papežství , které jen zdánlivě , ztratilo moc roku 1798 , právě proto , aby se odvedla pozornost od protestantismu , který odmítl papežskou autoritu a ukázal na papežství , jako na trůn šelmy .. čímž prasklo to , za co bylo upalováni , vražděni a mučeni křesťané , kterým se říkalo čarodějnice atd .. mimo jiné i Jan Hus , či Jeroným Pražský ... bylo tedy nutné odvést pozornost světa od papežství , a byla dána moc onomu beránkovi , který mluvil jako drak ... a který učinil i obraz šelmy a způsobil že mluvil .. ten obraz šelmy , je senát USA , který je indoktrinován římskými katolíky , a který plní vůli říma / papežství , od mussoliniho již vatikánu ... tedy šelmy , jejíž smrtelná rána se uzdravila ... těch deset prstů , nohou z části smíšených ze železa a z části z hlíny , je předobraz , který končí posledním týdnem = sedm let , kdy oněch deset prstů , představuje deset králů , kteří převezmou moc právě na poslední sedmiletí :
Da 9:27: A prosadí smlouvu mnohým jednoho sedmiletí, leč uprostřed onoho sedmiletí ukončí obětní hod i přídavnou oběť. Tehdy na křídle ohavností bude pustošící, dokud se zkáza i rozhodnutí nebude vylévat na pustošenou.
Zj 17:12: Těch deset rohů, které jsi viděl, je deset králů, kteří královskou moc ještě nepřijali, ale pravomoc jako králové mají přijmout na jednu hodinu spolu s šelmou.
Zj 17:13: Ti budou mít stejný úmysl a svou sílu a moc dají šelmě.
Tedy shrnuto podtrženo .. řím nikdy neskončil , jen byl jakoby zbaven moci , a zpět k moci jej dovede falešný beránek = zednáři , kteří konají vůli říma a celý svět bude na dobu 7 let spadat pod deset králů , kteří budou mít nad sebou antikrista , tedy člověka , který bude naplněn duchem satana = padlý anděl / lucifer ..
Snad jsem to napsal srozumitelně Emotikona smile A propos ... poslední týden = sedm let , počne zasvěcením třetího již Chrámu , do kterého se antikrist v polovině posadí .. čemuž bude předcházet mír , garantovaný právě deseti mocnáři / krály .

Ale ty, Danieli, ta slova uzavři a tu knihu zapečeť až do času konce. Mnozí budou prohledávat a poznání se rozmnoží.

Matouš 24,14: „A toto evangelium o království bude kázáno po celém světě na svědectví všem národům, a teprve potom přijde konec.“

Da 12:13: Ty ale dojdi do konce a budeš odpočívat. Na konci dnů pak povstaneš ke svému údělu.

Naposledy upravil 70mMyW!53 dne pá prosinec 04, 2015 7:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Bombay

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A já si myslel, že mi tento týden spadne údivem brada jen nad Landou.

Tohle je zralé na uzamčení a klíček hoďte někam hodně, hodně hluboko.
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu videu... kdo kontroluje Islam a Komunismus? Jezuite/Vatikan... je to jako mor, ktery ovsem nebude mit dlouheho trvani
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
A já si myslel, že mi tento týden spadne údivem brada jen nad Landou.

Tohle je zralé na uzamčení a klíček hoďte někam hodně, hodně hluboko.

Hele na me se nezlob, obracej se k tem kdo jsou autory (Elita/Hlavouni/Prediktor/Jezuite/Cerny Papez, Vatikan) ja si jen poskladal mozaiku z faktu z ruznych zdroju a dal do biblickeho filtru stejen jako tady pan Walter :)
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak obe videa od Waltera Islamske konexe i Spread of Christiaanty se doplnuji, plati to navzajem, Walter rika s pomoci faktu to co vidis na druhem videu, chces snad bojovat s fakty? Potom popiras pravdu a rikas ze si na strane lzi. Otazka je z jakeho duvodu... Strach?
Cmeni

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

včera dávali na čt2 fakt pěknej dokument o ukrajině, myslím, že objektivita na dnešní dobu velmi pěkná

docela jsem z toho byl smutnej a jenom mi to potvrdilo, že neni žádná dobrá a špatná strana, obě jsou hrozně na hovno
bolgi

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2015 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tommy, nemal si si tie sracky pisat len do svojho topicu?
daymoon
Moderátor

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2015 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tommy, prosím, sem https://forum.ronnie.cz/tommy-a-jeho-svet-t36383.html

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
AHOLA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2015 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Povodne som tento brawl chcel dat do sekcie Bojove sporty, ale vzhladom
na presented skills to dam radsej sem. Teda ten Jacenuk to bral vcelku s kludom

Bombay

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2015 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kličko je zatím jen starosta pořád?
Celkem by se v podobných akcích mohl realizovat :)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dianie na Ukrajine Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 66, 67, 68  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: