Let do Manchesteru


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Let do Manchesteru  Úvodní stránka -> Ostatní -> Let do Manchesteru
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal96


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 8:21 am    Předmět: Let do Manchesteru Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s leteckou společností jet2.com? Chtěl bych letět do manchesteru přes tuhle společnost, díky nízké ceně letenky. Zajímal by mě názor někoho kdo přes jet2 letěl. Popřípadě nějaký lepší nápad na levnou letenku z prahy do man? díky za odpovědi ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 8:44 am    Předmět: Re: Let do Manchesteru Odpovědět s citátem

Michal96 napsal:
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s leteckou společností jet2.com? Chtěl bych letět do manchesteru přes tuhle společnost, díky nízké ceně letenky. Zajímal by mě názor někoho kdo přes jet2 letěl. Popřípadě nějaký lepší nápad na levnou letenku z prahy do man? díky za odpovědi ;)


Osobní zkušenost nemám, ale jestli chceš šetřit, tak bych neřešil detaily, za dvě hodiny seš tam, to bys snad snesl i kdyby bylo místo na stání...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já do UK lítala pravidelně easyjetem http://www.easyjet.com/cs

Je to normální společnost, nikdy žádný problém..
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě jsem našel ryanair.com, jednou tolik levnější a měl bych to přímo z ostravy, sice to letí do londýna ale to není problém. Spíše se bojím toho, že se dostanu na letiště a bude problém s letenkou nebo tak něco.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si zavolej přímo na letiště a zeptej se jich na danou společnost, zda s ní spolupracují a jaké mají zkušenosti. Měli by ti poradit.
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ikee napsal:
Tak si zavolej přímo na letiště a zeptej se jich na danou společnost, zda s ní spolupracují a jaké mají zkušenosti. Měli by ti poradit.


super to mě nenapadlo :) děkuji moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xnewstedx


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Michal96 napsal:
ještě jsem našel ryanair.com, jednou tolik levnější a měl bych to přímo z ostravy, sice to letí do londýna ale to není problém. Spíše se bojím toho, že se dostanu na letiště a bude problém s letenkou nebo tak něco.


Lietam ryanarom furt. Nikdy ziadny problem. Letenku si vytlacis alebo teraz uz staci aj appka na fone. Robili problemy s batozinou, kg museli sediet, ale uz kaslu aj na to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiez som este s Ryanairom nemal problem. Od aprila lietaju aj priamo Bratislava - Manchester.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryanair z ostravy do londyna vychazi nejlepe, kdyby ti nesedelo datum tak druha moznost je z katowic tam to dela spolecnost wizzair
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Erzika


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 10:16 pm    Předmět: Re: Let do Manchesteru Odpovědět s citátem

Michal96 napsal:
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s leteckou společností jet2.com? Chtěl bych letět do manchesteru přes tuhle společnost, díky nízké ceně letenky. Zajímal by mě názor někoho kdo přes jet2 letěl. Popřípadě nějaký lepší nápad na levnou letenku z prahy do man? díky za odpovědi ;)


Zdravím, létám vždy napřímo z prahy do manchesteru přes jet2 nebo easyjet a všechno v naprostém pořádku, žádné problémy se zavazadly, odbavením, atd.. Je tam tuším i nějaké základní občerstvení v ceně letu. Rozhodně lepší varianta, jak letět do londýna a pak rychlovlakem do manchesteru. Za mě určitě pro, letěl jsem již několikrát - nemáš se čeho bát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky mi přijde rozumnější se dostat do prahy, kde se přeci jen lépe domluvím a odtamtud rovnou do manchesteru, kde mě bude čekat známý. děkuji moc za tipy ;) nejspíš poletím tím jet2. Pak ještě z katowic je spojení, ale to je to stejné jak kdybych to vzalk přes prahu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Erzika


PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Michal96 napsal:
taky mi přijde rozumnější se dostat do prahy, kde se přeci jen lépe domluvím a odtamtud rovnou do manchesteru, kde mě bude čekat známý. děkuji moc za tipy ;) nejspíš poletím tím jet2. Pak ještě z katowic je spojení, ale to je to stejné jak kdybych to vzalk přes prahu :)
Jojo, já taky nejsem z prahy. Mně se jako nejlepší varianta jeví student agency, ti tě dovezou přímo na letiště a mají i servis v buse. Člověk nemusí řešit parkování, nic :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z Ovy do Prahy je rychlé spojení za dobrý peníz vlakem.
Do Katowic se z Ovy dostaneš autem za hodku a navíc je tam minimální parkovné, pokud necháš auto více než 24 hodin.

KDy a na jak dlouho letíš?
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plánuji koncem května a na jak dlouho no.... chci se tam zabydlet :D za prací jedu uvidíme jak dlouho tam vydržím

Z ovy do prahy se regiojetem dostanu za 450kč pro dvě osoby (jedu s přítelkyní) takže paráda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michal96 napsal:
plánuji koncem května a na jak dlouho no.... chci se tam zabydlet :D za prací jedu uvidíme jak dlouho tam vydržím

.. (jedu s přítelkyní) ..


To váš vztah více než prověří, máte můj respekt!
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Let do Manchesteru Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: