deníček...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - deníček...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> deníček...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Lukáše Žikmunda sleduju pravidelně a je neuvěřitelný, za jak krátkou dobu se dokázal vyšvihnout na top úroveň v liftu a například porazit Folise, který svou sílu buduje už několik let.


Lukáš je neskutečnej talent, co se silovejch sportů týká tak bude mít navrch vždy v regeneraci. Naposledy ve Varnsdorfu porazil i Tkadlčíka, oba dva byli v pátek na strongman soutěži v Liberci nebo kde, tam Jirka vyhrál, Lukáš druhej za ním. Hned druhý den oba dojeli právě na mrtvolu do Varnsdorfu, Jirka rozbitejl, dal jen základ 310 kg, druhej 325 ke kolenům. Lukáš 300 základ raketa, druhej 320 s rezervou a na třetí jsme šli rovnou mega p.r. 330 a to už teda nedotáh. Každopádně před soutěží mu povídám: jak jsi na tom po včerejšku? Přišla klasická odpověd: dobrý, nic mě nebolí!

Takže asi tak. :)

Ještě k jeho výkonům atd... Udržet takovou váhu ho stojí strašný úsilí, chce ještě příští rok závodit do 100 kg v trojboji a do 105 kg ve strongmanech, i tak se ještě hodně zlepší, to je mi jasný, ale kdyby to povolil, vylítne mu TH hned hodně přes 110 kg a to by výkony byly ještě někde jinde. Naposledy to nechal utéct na 108 a hned benč 220 kg s rezervou. :)
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už tady jsem tak udělám sumář za měsíc:

Start
TH 95,8 kg
Biceps 40 cm
Hrudník 109 cm
Pas 97 cm
Stehno 64 cm

Dnes
TH 111,2 kg
Biceps 44,5 cm
Hrudník 120,5 cm
Pas 101 cm
Stehno 71 cm

Ještě dva bych chtěl cca dva měsíce drtit objem a pak zkusit trochu vypeakovat sílu co to udělá.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
spekounP napsal:
Lukáše Žikmunda sleduju pravidelně a je neuvěřitelný, za jak krátkou dobu se dokázal vyšvihnout na top úroveň v liftu a například porazit Folise, který svou sílu buduje už několik let.


Lukáš je neskutečnej talent, co se silovejch sportů týká tak bude mít navrch vždy v regeneraci. Naposledy ve Varnsdorfu porazil i Tkadlčíka, oba dva byli v pátek na strongman soutěži v Liberci nebo kde, tam Jirka vyhrál, Lukáš druhej za ním. Hned druhý den oba dojeli právě na mrtvolu do Varnsdorfu, Jirka rozbitejl, dal jen základ 310 kg, druhej 325 ke kolenům. Lukáš 300 základ raketa, druhej 320 s rezervou a na třetí jsme šli rovnou mega p.r. 330 a to už teda nedotáh. Každopádně před soutěží mu povídám: jak jsi na tom po včerejšku? Přišla klasická odpověd: dobrý, nic mě nebolí!

Takže asi tak. :)

Ještě k jeho výkonům atd... Udržet takovou váhu ho stojí strašný úsilí, chce ještě příští rok závodit do 100 kg v trojboji a do 105 kg ve strongmanech, i tak se ještě hodně zlepší, to je mi jasný, ale kdyby to povolil, vylítne mu TH hned hodně přes 110 kg a to by výkony byly ještě někde jinde. Naposledy to nechal utéct na 108 a hned benč 220 kg s rezervou. :)


Jo já jsem na to koukal, sleduju jeho youtube.
On má takovej zvláštní styl tahu, kdy s tím dole brutálně cukne a udělí čince neuvěřitelnou rychlost. Normálního cvičence by to zlomilo v pase a on dokáže udržet správnou polohu a set-up a sází tam raketový tahy jeden za druhým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mimochodem ty jdeš Tome taky neuvěřitelně nahoru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Mimochodem ty jdeš Tome taky neuvěřitelně nahoru


upřímně až se sám divim, jak se to vrací rychle. A pozor, koupil jsem creatin tak ted to půjde samo!!!


Ještě k tomu Lukášovi, jo naučil se takhle překonat ten mrtvej bod, je fakt obdivuhodný jak při tom udrží perfektní techniku, jen mam trochu obavy aby si neutrhl časem nějakej úpon bicepsu nebo tak.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2016 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes ramena 5 cviků po 3-4 sériích. Jsem línej to rozepisovat, stejně to nebylo nic zajímavýho.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2016 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hroznej fofr v práci, chtěl jsem jít už včera ale nevyšlo to.

Dnes:

Dřep
10 x 60 kg
10 x 90 kg
5 x 5 x 110 kg

Benč
20 x 20 kg
15 x 60 kg
5 x 5 x 80 kg

Biceps + triceps v superséricíh, 2 cviky, 4 série.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musím hodit jedno foto, protože fakt sám nechápu jak tělo reaguje po tom déle jak ročním odpočinku, kdy jsem se navíc snažil i co nejvíc shodit. V pondělí jsem naměřil 44,5 a jsem si jistej, že jsem měřil dobře. Připadá mi, že zatím vždy to co napumpuju na tréninku mi pak už zůstane. :) Ted jsem vylez ze sprchy a v zrcadle zase něco jinak, tak jsem změřil a hle... Váha od pondělí taky + 2 kg. V životě bych neřek, že se objemy vrátí za tak krátkou chvíli.

Večer ještě vyrazím na mrtvoly + komplet záda, lýtka a břicho.

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2016 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera prijela necekana navsteva, tak opet zadnej trenink. Dnes se mi vysralo auto a odpo jsme pro zmenu na slibenou navstevu museli my, tak jsem odjel jen to nejnutnejsi a doplnky dam snad zitra.

Dnes:

Tahy sumo
10 x 40 kg
10 x 60 kg
10 x 100 kg
3 x 100 kg
3 x 140 kg
5 x 3 x 170 kg

Ze zacatku jsem se nemohl vubec rozcvicit, strasne me braly kolena, ale pak si to sedlo a dobry. Pracovni serie dynamicky, prvni trenink mym starym stylem, jsem spokojen.

Drep
5 x 60 kg
3 x 120 kg
3 x 140 kg
3 x 160 kg
2 x 170 kg chytlo me desny srani :)
3 x 170 kg
3 x 180 kg

180 pocitove dost tezky, ale na pohled pry jeste dobry. Pro me uz to bylo az zbytecne pretazeny.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2016 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pred mesiacom drepy so 60kou a teraz 180. Nieeee, vôbec ma to nedemotivuje, kdeže
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2016 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Pred mesiacom drepy so 60kou a teraz 180. Nieeee, vôbec ma to nedemotivuje, kdeže


Tak u me to nemuzes brat jako zlepsovani, ale jako postupne z mrtvych vstani. :)
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2016 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes:

Benc
2 x 20 x 20 kg
20 x 40 kg
10 x 60 kg
10 x 80 kg
4 x 10 x 100 kg
9 x 100 kg + 10 x 80 kg + 10 x 60 kg
Byl jsem ve fitku uplne sam o zaviracce, v planu bylo 5 x 10 x 100 kg, ale v paty serii uz napumpovano k prasknuti a nechtel jsem riskovat zaval. Mam ty tlakovy cviky takovy nevyzpytatelny, vsechno vzdycky lehky a pak najednou necekanej vypinac.

Rozpazky
5 x 12 x 20/20 kg

Triceps tlaky stroj
5 x 10 x 105 kg

Francouz
20 x 20 kg
5 x 10 x 30 kg
_________________
I love Bůček!


Naposledy upravil Tom.K. dne ne červenec 24, 2016 5:37 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2016 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tome,
jedeš jak stroj,to v budoucnu vypadá opět na nějaké závody.A to jsi kdysi psal že už nikdy víc.Drž se...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2016 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Irminsul napsal:
Tome,
jedeš jak stroj,to v budoucnu vypadá opět na nějaké závody.A to jsi kdysi psal že už nikdy víc.Drž se...


Díky.

Se závodama bych to zase nějak nehrotil :) Ani na to nemyslim. Nezačal jsem cvičit pro to, že někde vylezu, ale fakt, že mě to teď baví jako mě to nebavilo posledních 5 let. A opravdu, tenkrát jsem to bral smrtelně vážně, že se železa už nikdy nedotknu.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes doplnky, horni zada, ramena, biceps.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - deníček... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: