Alavis Triple blend pro koně


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Alavis Triple blend pro koně  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Alavis Triple blend pro koně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Endo


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***

--
Edit, viz pravidla fóra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DubJ


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s tou cenou jsem se sek to sorry, ale stejně si radši něco připlatím než jíst přípravky pro koně, a navíc když je tohle stejně účinnější protože to nejen vyživuje ale zbavuje i zánětu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MSM také působí protizánětlivě, navíc i analgeticky, což někdo (třeba Makuška), považuje za nevýhodu.
Pr!nc tady uvedl i obdobu Triple blendu pro lidi.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak financni argument nevysel, protizanetlivost byla taky strelba vedle, co bude ted?

..jo, uz vim: JE TO PRO KONE

Ja osobne na Alavis Triple Blend nedam dopustit. Nic ucinnejsiho na klouby jsem nepoznal, a to jsem vyzkousel od zraloci chrupavky po mandragoru vytrzenou hnatou umirajiciho psa za uplnku.

Akorat jsem se z nej tedy jeste neposral :) asi plechovej zaludek a plastovy streva.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
MSM také působí protizánětlivě, navíc i analgeticky, což někdo (třeba Makuška), považuje za nevýhodu.
Pr!nc tady uvedl i obdobu Triple blendu pro lidi.


Mnooo ono je to u mě trošku složitější. Složení Alavisu na etiketě mluví jednak a moje osobní zkušenosti jinak.
Prvně dle toho, co mi řeklo několik veterinářů: pro veterinární přípravky zdaleka neplatí taková kritéria co je povinné na etiketě uvádět jako u přípravků pro lidi (plus veterinární přípravky nemají předepsáno zdaleka takové testování nezávadnosti jako přípravky humánní - možná proto rozdíly v cenách, ale je to jen má úvaha).
Druhak: při podávání Alavisu mojí kobyle před závody na mě někdo poslal přímo na závodech v Brně na Panské Líše veterinární kontrolu (veterinární dozor musí být přítomen na všech národních závodech) - výsledek odběrů byl takový, že moje kobyla měla ve vzorcích stopy analgetik a nic jiného než Alavis jí podáno nebylo (čímpak to??) - horko těžko jsem pak vysvětlovala, že opravdu nezávodím s kulhavým koněm, kterýho jsem utlumila injekcí.
A třetí věc: když jsem se snažila dotázat oficiální formou na přesné a kompletní složení jistého nejmenovaného druhu krmiva (nešlo o Alavis), bylo mi sděleno že pro veterinární krmiva a doplňky výživy neplatí povinnost uvádět všechny složky a že je to výrobcovo know-how, které sdělovat nemíní. Tečka. Víc se se mnou nikdo nebavil.

Takže já si prostě obecně o veterinárních přípravcích už nedělám iluze a užívání přípravků pro koně kulturistama a silovýma sportovcema už považuju za normální trend. Všichni to dělají i přes vedlejší účinky jako průjem apod., všem to perfektně funguje, všichni se plácají po ramenou jak je to báječný, tak tu nebudu cpát nikomu svoje moudra od koní.

Holt v posilovnách je praxe jiná a ve stájích taky jiná. Každý víme to svoje a podle toho jednáme - jak kultíci, tak koňaři. Klid ve vesmíru je myslím zachován.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nimha


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

došel mi Animal Flex a už se mi nechce dávat ty peníze, takže jsem prošel tohle vlákno o Alavisu. Co mě trochu zviklává, jsou postřehy od Makušky, nicméně co jsem se díval na web, tak situace je dnes taková, že jsou už na trhu 2 Alavisy, jeden pro koně a ruhý pro lidi, a to za více méně stejnou cenu:

1.) standardní Alavis triple blend, 700 g á 930 Kč
2.) novinka: Barny´s triple blend, 700 g á 977 Kč

To první je deklarováno pro koně, to druhé pro lidi.
První dělá fa Direct Nutrisciences Inc., Milton Station (Kanada); to druhé jakýsi Bipol GN, s.r.o

Složení účinných látek je 100% zcela stejné. V 1 kg je:
- Glukosamin sulfát – 348 g
- Chondroitin sulfát – 130 g
- MSM – Methylsulfonyl­methan – 435 g

Mám takový pocit, že přípravek pro lidi vzniká přebalením průvodního Alavisu :-)

Každopádně tím padly moje obavy do toho jít (do Barnyho).

Co řeším:

1.) V nabídce je buď standardní přípravek, viz. složení výše nebo to samé vč. kolagenu:
- Kolagen typ II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss®: 22,5 mg / dávka
- Kolagen typ I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss®: 15 mg / dávka
Má ten kolegen navíc cenu?

2.) Dávkování. S přípravkem pro lidi přišlo i ofiko info, jak to dávkovat pro lidi. Výrobce radí jednu oměrku (4,6 g) / den (= MSM 2000 mg, Glukosamin sulfát 1600 mg, Chondroitin sulfát 600 mg). Nemluví se o fázování.
Je tohle množství optimal? (mám asi metrák). Není lepší jet třeba měsíc a pak pauza?


Odkaz sem dávat nebudu, případně si to vygooglete.
_________________
NitroMethyllHydridA
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Pr!nc


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím "obyčejným" Alavisem od Barny´s mám výborné zkušenosti. Dávkuju přes 3 měsíce pěkně poctivou odměrku (takže je to o něco málo více než těch 4,6g jako jedna odměrka, mám lehce přes 100kg) téměř každý den před spaním a lehká bolest pravého kolene téměř zcela ustoupila a když mě občas píchlo v loktech nebo ramenech, tak to zmizelo úplně.
Toto zlepšení nepřikládám pouze samotnému Alavisu, ale také důkladnějšímu protahování a zahřátí kloubů před použitím těžších vah. Věřím ale, že Alavis zde také sehrál svoji úlohu.

Zrovna nedávno jsem koukal na ty zázračné kolageny u toho "silnějšího" Alavisu a nějakých cca 40 mg, byť sebelepšího kolagenu podle mě nemůže mít žádný další větší účinek oproti původní verzi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se z důvodu mé neznalosti mýlil a ten kolagen II typu i v takto malém množství nějaké účinky mít může.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4015808/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2764342/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tohle by hezky dokázal napsat eSko, protože on ho právě použil do tohoto suplementu...
https://obchod.ronnie.cz/s-6280-joint-complex-fair-power.html
...a podložené to má jednou studií vedle druhé.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc napsal:
Tak jsem se z důvodu mé neznalosti mýlil a ten kolagen II typu i v takto malém množství nějaké účinky mít může.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4015808/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2764342/


Péťo, ten nativní kolagen II. typu fakt umí docela věci. Hlavně když se podíváš na recentnější studie, které jsou citovány např. přímo u produktu v shopu. Nicméně všechny studie byly provedeny s kolagenem pocházejícím z kuřecího sterna a pokud někdo používá jiný zdroj, nemůže ty často zmiňované benefity s klidným svědomím uvádět někam do reklamy, nebo přímo k produktu, protože ten původní zdroj je zkrátka jiný.
My jsme přesně tento nativní kolagen velmi pracně a dlouho sháněli, protože v době, kdy jsem dělal recepturu, byl dostupný pouze v USA. Nicméně to by s sebou přineslo spoustu administrativní a finanční zátěže. Zaplať pánbů, že šikovní kolegové dokázali sehnat NC II. typu z kuřecího sterna evropského původu, protože jsem ho tam fakt moc chtěl. Tuším, že to bude v budoucnu ještě hodně diskutovaná látka. :-)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle rétorika mě baví :-) Připomíná mi, když jdu do Billy a prodavačka za pultem mi řekne: "nemám".
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko: Zajimalo by me nejake nezaujate srovnani treba s AnimalFlexem. Klidne i jen nejak velmi obecne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To se přidávám k Olejnasovi, protože Animal Flex jsem si oblíbil a nepoužívám už nic jinýho (u jiných výrobků jsem necítil změnu) a ten Joint Complex od Survival asi vyzkouším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
eSko: Zajimalo by me nejake nezaujate srovnani treba s AnimalFlexem. Klidne i jen nejak velmi obecne.


Ono ani jinak než obecně to nepůjde, protože Animal Flex se kdysi svezl na módě "patentovaných" směsí, takže lze velmi těžko vyčíst obsah účinných látek. Jediné, co můžeme tedy porovnávat, je "tenhle tam má tuto látku a tenhle ji tam zase nemá a nebo opačně" a to si jistě dokážeš ověřit i sám. :-)
Já navíc těm produktům od amerických značek moc nevěřím, nejsou to pro mě zrovna extra důvěryhodné firmy. Pamatuji si doby, kdy byl Animal Flex hodně chválen pro svoji účinnost, až to na mě působilo skoro jako zázračný přípravek na klouby. Teď je otázka, jestli nebyl "šmrnclej" nějakými analgetiky. Jeho rozbor se nikdy kontrolními úřady nedělal, pokud je mi známo, takže je otázka, zda to je tak dobré složení, nebo byl doopravdy něčím nepovoleným podpořen. Známe ty praktiky amerických firem.
Co mi tam přijde ale ne úplně skvělé, je ten přehnaný obsah mikroživin, což je ale stále oblíbená móda mezi výrobci suplementů. Bohužel spoustu zákazníků kouká jen na ta "magická" procenta (tedy kolik procent z doporučené denní dávky to vlastně je) a podle toho vybírají (viz doplňky s Céčkem). To, že to je zcela nevhodný přístup je věc druhá, ale to už málo kdo řeší. Tohle je mimochodem jedna z mála věcí, kde se s kolegy z marketingu většinou neshodneme - já vidím právě to, že lidi nejí jen ty suplementy, mají i běžný příjem všech mikroživin z jídla a tím pádem není optimální dávat do doplňku 100 % DDD. Oni zase ale vidí ten pohled zákazníka a je těžké najít někdy průsečík. Už jednou jsme měli dotaz např. na nový Tribulus, proč tam máme tak malý obsah minerálů. Ale to je jen taková vsuvka a pohled ze zákulisí.
Složením tedy Animal na první pohled není vůbec špatný, ale visí nad ním spoustu otazníků a ty bohužel nerozluštíme. :-)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko: Dekuji za odpoved. Myslim, ze od potencionalnich zakazniku tuhle otazku budete asi slychat docela casto :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joint Complex Fair Power ® | Survival
Unikátní směs 11 látek pro výraznou podporu kloubního aparátu. Nejsilnější složení na současném trhu.
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Alavis Triple blend pro koně Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: