Xbox 360 vs PS3


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Xbox 360 vs PS3  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Xbox 360 vs PS3
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kterou konzoli?
Xbox 360 S
16%
 16%  [ 1 ]
PS 3 super slim
16%
 16%  [ 1 ]
Raděj připlatit za ONE /PS4
66%
 66%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 6

Autor Zpráva
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 10:04 am    Předmět: Xbox 360 vs PS3 Odpovědět s citátem

Ahoj,
Chtěl sem se zeptat, zda má někdo zkušenosti s xboxem 360 nebo ps3. Jednu z těchto konzoli si chci koupit, můj pc je opravdu slabý a moc her neutahne. Vím, že jsou to 10 let stare konzole, nicméně ještě hratelné... A jelikož budu kupovat "ojetinu", na či su při nákupu dat pozor? Přečetl sem toho opravdu dost, ale přeci jen, zeptam se kulturistů. Ti maj vždycky pravdu

Ps: nejsem zvlášť náročný hráč. Hlavně fifa, Mafia 2, NHL, nějaké auta...neprahnu po top grafice, stejně nemám fHD televizi..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 10:17 am    Předmět: Re: Xbox 360 vs PS3 Odpovědět s citátem

.. ale přeci jen, zeptam se kulturistů. Ti maj vždycky pravdu

Nemají, ale lidi se jim to bojí říct
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrseky


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja kdyz to kupoval vzal sem PS3. Ale už vůbec nevim proč
Doufám, že sem ti pomohl.
Válí se to ve skříni, tak kdybys měl zájem o lehce jetou, možná bych ji prodal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě už cca 6 let leží někde XBOX360 když jsem kdysi hrával, tak jsem dával vždy přednost xboxu, ale už nevím proč, protože je to moc dlouhá doba a já mám krátkou paměť...
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TONIIIK


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ps3 jsem prodaval na jare a jestli ti muzu poradit, nasetri na komp :D

ale jestli ses nenarocnej a sem tam něco zapařit, tak proc ne, na ps3 a x360 bylo spoustu dobrejch her a dneska je koupis za par korun.

na novy konzole bych se vykaslal uplne, smysl uz nemaj a ty hry jsou silene predrazeny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zalezi kolik do toho chces dat max. penez ... PS3 je asi lepsi nez Xbox jinak za chvili ma vyjit ,,PS4 pro,, ... bude stat cca 10-12k a bude vykonnejsi nez stara PS4

to znamena, ze bud koupit rovnou tu vylepsenou verzi nebo si pockat az vyjde a koupit za par korun klasickou PS4, u ktere pujde urcite cena brutalne dolu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:26 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem čínský videohry, ps1, ps2, ps4, xbox 360 a teď ps4. Koupil bych být tebou ps4, je to úplně o ničem jiném..Nepotřebuješ žádnou super telku, hraju na monitoru, hlavně aby byl kvalitně kabel. Na ps4 vychází dost her, ale pravdou je, že to jsou většinou hlouposti, sám pařim cca 3-5 her a víc neberu, v pátek jdu pro nový NBA a pak čekám na mafii 3.


Jinak mezi xboxem 360 a ps3 moc rozdílů nepoznáš, spíš podle sympatií ke společnosti a k vizuální stránce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 8:02 pm    Předmět: Re: Xbox 360 vs PS3 Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Ahoj,
Chtěl sem se zeptat, zda má někdo zkušenosti s xboxem 360 nebo ps3. Jednu z těchto konzoli si chci koupit, můj pc je opravdu slabý a moc her neutahne. Vím, že jsou to 10 let stare konzole, nicméně ještě hratelné... A jelikož budu kupovat "ojetinu", na či su při nákupu dat pozor? Přečetl sem toho opravdu dost, ale přeci jen, zeptam se kulturistů. Ti maj vždycky pravdu

Ps: nejsem zvlášť náročný hráč. Hlavně fifa, Mafia 2, NHL, nějaké auta...neprahnu po top grafice, stejně nemám fHD televizi..

Ahoj, řešil jsem podobnou věc před 2 roky po operaci na rekonvalescenci a vyhrálo PS3 a rozhodně nelituji :) Grafický výkon je srovnatelný, některé hry sice vypadají lépe na XboX360 (např. Red Dead Redemption), některé zase na PS3, ale jinak je to v drtivé většině případů stejné a praktická výhoda je, že PS3 má integrovanou baterii v ovladači , tzn. nemusíš řešit nabíjecí tužkové baterie jako u Xboxu. Zároveň tam je hodně exkluzivních her , kvůli kterým to prostě stojí za to jako Uncharted, Dark Souls a Last of Us. Škoda, že nesháníš až za pár měsíců, klidně bych Ti to také za symbolickou cenu nechal, ale už rok si říkám, že chci ještě dopařit datadisk na Dark Souls II a nemůžu se k tomu časově dostat :) Jinak si tu a tam zahraju právě multiplayer Last of Us, je to takový ten super relax na 20 min ke kafíčku, když si potřebuješ rychle vyčistit hlavu od práce/PC/knih jako to svého času uměl Counter-strike

Hezky si to užij :) !
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
kup si knížky

Trošku z cesty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Počkaj na updatnutý xbox so scorpio architektúrou, alebo si kúp ps4pro onedlho, načo kupovať starý shit?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Počkaj na updatnutý xbox so scorpio architektúrou, alebo si kúp ps4pro onedlho, načo kupovať starý shit?

Nechci do toho tolik dat peněz. A ani casu, který by lepší konzole vzala....jako premyslim nad tím...ale na ty 3 matche fify a 2 závody mi to přijde i zbytečne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: ne září 18, 2016 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja skrz prcky (dlouhe zimni vecery) poridil xbox 360, s dvema ovladaci a kinect senzorem za 150 euro. Hry to taha bezvadne, vcetne Fallout 3 (jen nezvyk prejit z mysi na ovladac)
online se spacha ucet a do cloudu nebo do xbox to uklada progres
desne navykovej je online world of tanks
akorat na online hry je treba clensky poplatek cca 150 korun masicne
kinect je super pro deti, snima to prcky a na obrazovce ovladas postavy... obcas i docela makacka, preskakovani prekazek, drepy, uhyby...
playstation nemam, nedokazu porovnat
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kiri


PříspěvekZaslal: ne září 18, 2016 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si koupil xbox 360 s upravou RGH a 250GB diskem za 3500 Kc a nemuzu si to vynachvalit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: ne září 18, 2016 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dogeatdog napsal:
Ja skrz prcky (dlouhe zimni vecery) poridil xbox 360, s dvema ovladaci a kinect senzorem za 150 euro. Hry to taha bezvadne, vcetne Fallout 3 (jen nezvyk prejit z mysi na ovladac)
online se spacha ucet a do cloudu nebo do xbox to uklada progres
desne navykovej je online world of tanks
akorat na online hry je treba clensky poplatek cca 150 korun masicne
kinect je super pro deti, snima to prcky a na obrazovce ovladas postavy... obcas i docela makacka, preskakovani prekazek, drepy, uhyby...
playstation nemam, nedokazu porovnat


Já taky chci koupit na vánoce Xbox 360 s kinectem. Na zimní měsíce bude o zábavu postaráno a děti se vyblbnou. (nejen ony ).
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Xbox 360 vs PS3 Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: