Jídlo před testy



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jídlo před testy  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jídlo před testy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tarzos


PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 11:23 am    Předmět: Jídlo před testy Odpovědět s citátem

Zdravím,

chtěl bych se zeptat ohledně naplanovani jídla.
V pondělí kolem 8 hod ráno mě čekaji fyzicky testy. Slova část je na pohodu, ale běh už je trochu horší. Potřeboval bych naplánovat večeři a následnou snídani. Jde mi to, aby to bylo něco lehce stravitelnyho a výživného. Aby mi přes ten den nedochazela šťáva.
Napadlo mě na večeři losos se zeleninou a trocha rýže. Snídaně asi proteinova kaše od extrifitu, arašídovy máslo a nějaký ovoce. V průběhu toho dne asi hroznový cukr, ovoce (když to půjde) a nějaký ionťaky. Nebo máte někdo lepší nápad? Z běhu tam bude vytrvalost a nejsem toho zrovna velkej fanda. Popřípadě i jakej nakopavac byste doporučili? Nechal jsem si poslat psychotic, ale bohužel mi moc nesedí
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nerad ti beru iluze, ale kdyz nemas natrenovano, tak tyhle blbosti ti nedaji ani 5%
za sebe bych se vecer nebal buchticek s kremem, snidani si dal treba vlocky, ryzovy nakyp, klidne ochuceny protejnem
a pak
dej se vule bozi
kdyz mas natrenovano, tak tech tricet shybu, padesat kliku a 3200metru zabehness prehledem
kdyz ne, tak ti nepomuze ani injekce adrenalinu do srdce
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2017 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
nerad ti beru iluze, ale kdyz nemas natrenovano, tak tyhle blbosti ti nedaji ani 5%
za sebe bych se vecer nebal buchticek s kremem, snidani si dal treba vlocky, ryzovy nakyp, klidne ochuceny protejnem
a pak
dej se vule bozi
kdyz mas natrenovano, tak tech tricet shybu, padesat kliku a 3200metru zabehness prehledem
kdyz ne, tak ti nepomuze ani injekce adrenalinu do srdce


Natrénováno něco samozřejmě mám, ale nerad bych to něčím podělal. Navíc hned po těch testech následuje tejden výběrovky, tak abych byl ještě trochu fit do dalších dnů
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2017 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tarzos napsal:
Peter Ustinov napsal:
nerad ti beru iluze, ale kdyz nemas natrenovano, tak tyhle blbosti ti nedaji ani 5%
za sebe bych se vecer nebal buchticek s kremem, snidani si dal treba vlocky, ryzovy nakyp, klidne ochuceny protejnem
a pak
dej se vule bozi
kdyz mas natrenovano, tak tech tricet shybu, padesat kliku a 3200metru zabehness prehledem
kdyz ne, tak ti nepomuze ani injekce adrenalinu do srdce


Natrénováno něco samozřejmě mám, ale nerad bych to něčím podělal. Navíc hned po těch testech následuje tejden výběrovky, tak abych byl ještě trochu fit do dalších dnů


pokud mluvime o tom samem, tak se tim nestresuj, do lesa se jich tolik zase nedostane :D
BTW, pokud jdes poprve, dej si sakra zalezet na provedeni sviku, hlavne na shyby jsou psi
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jídlo před testy
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: