Draperova léčba


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Draperova léčba  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Draperova léčba
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: út září 19, 2017 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drapere držím palce, cvičení není vše třeba skoncis jako deadlift a já u kola a někdy nás protahnes kolem velmezu
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út září 19, 2017 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Ja jsem krome kavy a jednu dobu argininu nikdy zadne nakopavace pred treninkem nebral. Efedrin jsem mel asi pred 10 lety 3 tablety na zkouzku a zadne jine ,dokonce ani legalni jsem nikdy nebral (snad jen nejake vzorky velmi vyjmecne). Co jsem ale bral a hodne dlouho byly anabolicke steroidy a ty se na tom srdci podepsaly asi nejvic

Já jsem teda jenom amatérský teoretik, ale co jsem slyšel a četl, anabolika jako taková by na srdce neměla mít výrazně negativní vliv. Co může být kardio problém jsou nehlídané a nekontrolované vedlejší efekty AS jako možný vyšší tlak, vyšší hladina "špatného" cholesterolu a vyšší celková tělesná hmotnost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: út září 19, 2017 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Držím palce Drapere, snad vše dopadne s nejlepším možným koncem.

A jinak já bych třeba uvítal, kdyby se Draper trochu více rozepsal o jeho užívání AS, přece jenom to může být pro někoho výstraha, jak to určitě nedělat.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: út září 19, 2017 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Draper napsal:
Ja jsem krome kavy a jednu dobu argininu nikdy zadne nakopavace pred treninkem nebral. Efedrin jsem mel asi pred 10 lety 3 tablety na zkouzku a zadne jine ,dokonce ani legalni jsem nikdy nebral (snad jen nejake vzorky velmi vyjmecne). Co jsem ale bral a hodne dlouho byly anabolicke steroidy a ty se na tom srdci podepsaly asi nejvic

Já jsem teda jenom amatérský teoretik, ale co jsem slyšel a četl, anabolika jako taková by na srdce neměla mít výrazně negativní vliv. Co může být kardio problém jsou nehlídané a nekontrolované vedlejší efekty AS jako možný vyšší tlak, vyšší hladina "špatného" cholesterolu a vyšší celková tělesná hmotnost.


viz. https://www.t-nation.com/pharma/tip-steroids-vs-your-heart
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st září 20, 2017 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Draper napsal:
Ja jsem krome kavy a jednu dobu argininu nikdy zadne nakopavace pred treninkem nebral. Efedrin jsem mel asi pred 10 lety 3 tablety na zkouzku a zadne jine ,dokonce ani legalni jsem nikdy nebral (snad jen nejake vzorky velmi vyjmecne). Co jsem ale bral a hodne dlouho byly anabolicke steroidy a ty se na tom srdci podepsaly asi nejvic

Já jsem teda jenom amatérský teoretik, ale co jsem slyšel a četl, anabolika jako taková by na srdce neměla mít výrazně negativní vliv. Co může být kardio problém jsou nehlídané a nekontrolované vedlejší efekty AS jako možný vyšší tlak, vyšší hladina "špatného" cholesterolu a vyšší celková tělesná hmotnost.

Spazik: To je stejný tvrzení, asi jako "tahle struna nikdy nepraská". V topicu, kde sám uživatel popisuje co se mu stalo a jak se mu to stalo a ty mu začneš defakto vyvracet nějakým homočlankem, to vyznívá fakticky ne příliš myslitelsky. Uznej sám...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holota


PříspěvekZaslal: st září 20, 2017 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

když to tak čtu, dost mě to nutí zamyslet se nad tím, jak pečuju o svoje srdce a zdraví... s AS nemám zkušenosti, ale posledních pár let sem dost propadl nakopávači před tréninkem, a to jako že sem jej za tu dobu vynechal jen párkrát a samozřejmě při snížení účinnosti zvedal množství... konkrétně guarana, která je jakoby prospěšná ale asi ne v pravidelných dávkách třeba kolem 3g... chtěl bych využít tohodle vlákna, abych se ostatních zeptal, jak moc velký vliv to má na zdraví srdce, případně na jakou prohlídku jít, aby mi zjistily stav srdce. na preventivní prohlídce mi dělali akorát EKG a řekli, že ta fáze vyloučení krve ze srdce je krátká a silná, že se takto srdce naučilo šetřit (dřív sem dělal hodně kardia)
omlouvám se za zasírání Draperova vlákna, určitě by bylo lepší založit threat jinde, ale asi by bylo vhodný, aby se cenné zkušenosti Drapera a dalších předali ostatním zdejším cvičencům a předešlo se tak zbytečným zdravotním problémům..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st září 20, 2017 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:

Spazik: To je stejný tvrzení, asi jako "tahle struna nikdy nepraská". V topicu, kde sám uživatel popisuje co se mu stalo a jak se mu to stalo a ty mu začneš defakto vyvracet nějakým homočlankem, to vyznívá fakticky ne příliš myslitelsky. Uznej sám...

Já nic nevyvracím a žádnej článek jsem nelinkoval, ale v tom článku co postnul magion vlastně potvrzují, že dlouhodobé zneužívání AS ohrožuje srdce a kardivaskulární soustavu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st září 20, 2017 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

holota napsal:
když to tak čtu, dost mě to nutí zamyslet se nad tím, jak pečuju o svoje srdce a zdraví... s AS nemám zkušenosti, ale posledních pár let sem dost propadl nakopávači před tréninkem, a to jako že sem jej za tu dobu vynechal jen párkrát a samozřejmě při snížení účinnosti zvedal množství... konkrétně guarana, která je jakoby prospěšná ale asi ne v pravidelných dávkách třeba kolem 3g... chtěl bych využít tohodle vlákna, abych se ostatních zeptal, jak moc velký vliv to má na zdraví srdce, případně na jakou prohlídku jít, aby mi zjistily stav srdce. na preventivní prohlídce mi dělali akorát EKG a řekli, že ta fáze vyloučení krve ze srdce je krátká a silná, že se takto srdce naučilo šetřit (dřív sem dělal hodně kardia)
omlouvám se za zasírání Draperova vlákna, určitě by bylo lepší založit threat jinde, ale asi by bylo vhodný, aby se cenné zkušenosti Drapera a dalších předali ostatním zdejším cvičencům a předešlo se tak zbytečným zdravotním problémům..

Dave Palumbo udělal na tohle téma perfektní video (anglicky):

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st září 20, 2017 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Držím palce Drapere, snad vše dopadne s nejlepším možným koncem.

A jinak já bych třeba uvítal, kdyby se Draper trochu více rozepsal o jeho užívání AS, přece jenom to může být pro někoho výstraha, jak to určitě nedělat.


Clanek na tohle tema se chysta
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st září 20, 2017 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen čistě na okraj ... u Drapera bude velmi těžké, spíše nemožné, odlišit negativní působení AS od toho jak a kdy trénoval. Osobně si myslím, že i bez jakékoli suplementace ... i kdyby zcela legální ... jeho přístup k tréninku tělo nemohlo ve zdraví vydržet. Ten byl totiž ... a nehodlám spekulovat jako moc vědomě ... jednoznačně (sebe)zničující.

EDIT ... jen tak na kraj ... podobným případem byla Zlata.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st září 20, 2017 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost mozne ze by to bolo este horsie. Permanentna pretrenovanost a katabolizmus. Takto to aspon uregeneroval. Ale zase ja do sypacky prd vidim...no, ..tesim sa na clanok kazdopadne.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: st září 20, 2017 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To bezesporu... na pretrenovani a totalni vyhoreni ma prave nejvetsi vliv ne frekvence nebo intenzita (vaha na cince) ale objem prace a volume tam mel asi v 30 nasobne doporucene treninkove davce.... nikde na zahranicnim foru jsem nevidel nic podobne sileneho, to byly fakt neuveritelny sady co on nazvedal za trenink, kolem 100 serii a zakoncit to jeste 60min ne kardiem, ale anaerobni peklem a nekdy jeste 2x denne s par dny odpocinku za mesic, jen tak pro sebe jako hobby :D To jako velka poklona za mne, a obdivoval sem ho, protoze slo videt, ze to miluje a zije pro to. Proto nechapu jak mu tu nekdo pise, ze bez treninku se taky da zit.. To jste asi Drejprovu osobnost vubec neporozumeli, jinak by jste to vubec nepsali. A ja naopak verim, ze ho to nezlomi, pouci se z predchozi lekce a jedno se zase vrati k tomu co miluje, dyt preci na svete se udalo uz nespocet neuveritelnych comebacku...
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st září 20, 2017 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Dost mozne ze by to bolo este horsie. Permanentna pretrenovanost a katabolizmus. Takto to aspon uregeneroval. Ale zase ja do sypacky prd vidim...no, ..tesim sa na clanok kazdopadne.


Osobně si myslím, že by o s ním šlehlo, a o mnoho dříve .... ale pravděpodobně bez takto závažných následků. Tohle je jedna ze zrad tz. nedovolené suplementace ... tělo totiž není úplně blbý a má v sobě zakódovánu řadu pojistek ... pokud je ale za pomoci něčeho "zvenčí" fakticky vyřadíme/odblokujeme, tak ...

Jinak k tomu proč to dělal ... to musí vědět on sám, zda jej to fakt "jen" tak strašně naplňovalo či bavilo, nebo to byla i nějaká substituce něčeho ... útěk před něčím ...

Hlavně si myslím, že nám do toho prd je:-).

Jisté je to, že co do budoucna si musí rozhodnout on sám, a ne teď ... ale postupně .. podle toho, jak se bude vyvíjet jeho zdravotní stav ... a samozřejmě podle názoru lékařů. Osobně si myslím, že by to chtělo najít někoho, kdo bude přes kardio opravdu kapacita, a současně bude aktivní ... jako že fakt aktivní ... sportovec. Mediálně nejprofláknutější je v tomto směru asi Pirk, nicméně pochybuji, že bych kvalitních lékařů s takto pozitivním vztahem ke sportu nebylo mnohem více.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: st září 20, 2017 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ty vubec yggu cvicis? cvicil si nekdy poradne jen tak pro nic, z dobreho pocitu, ze te to bavi a je to soucast tvyho zivota? ne z donuceni at uz z okoli nebo svyho ega pro zisk svalu, ztraty vahy, vykonum, soutezenim ... jestli ano tak to pochopis, ze si nepotrebujes hledat zadny oduvodneni utek pred necim nebo podobnej blabol.. on to mel stejne jen tu hranici mel posunutou nekde jinde..
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
controll


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 4:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si myslim, že před něčím utíkal. Každý, kdo nechce bejt průměrnej, ale chce bejt lepší než ostatní, tak před nečím uniká :D Normální je přece bejt průměrnej a v ničem nevynikat... :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Draperova léčba Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: