Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1187, 1188, 1189 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drlift_


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

Jde právě o to, že dávat pozor nepomůže. Uklouzne ti to a jedeš. U zimních toto riziko výrazně snižuješ.
Další věcí je sucho versus mokro. Článek jsem neviděl, ale pokud testovali na suchu, tak by to mohlo být také zkreslené. Nicméně, článek jsem nečetl.
Já nedávno četl článek o tom, jak ojeté pneumatiky perfektně brzdí na suchu. Kupodivu


Nebo ti na suchu vleti neco pred auto a ty to diky zimakum nemas sanci ubrzdit, to si proste nevyberes :)

Pokud si dobre ten clanek pamatuju, tak i na vode byly letnaky lepsi. Jedine kde zimaky vyhravali byl snih a led.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

řekl bych, že na ledu je to jedno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na ledu je to podle mě úplně fuk, teda pokud je opravdu ledovka přes celou silnici. Stává se mi to jednou do roka, jelikož jezdíme do práce cca v půl 6 lesním úsekem, kterej je navíc na pomezí krajů, tak se tam silničáři dostávaj až během dopoledne. Bejvá tam ledovka taková, že zastavím na středu silnice a auto sjede ke straně :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
decarabas napsal:
Nasrala ma tlupa kočovníkov,keď som stál na zastávke.
Počerná kočovníčka po výstupe z autobusu s povzdychom úľavy zahodila dve plechovky od energy drinku na zem a šťastne kráčala preč.

Chytil som amok (najmä keď som videl ľudí na zastávke,ktorí sa tvárili,že to je normálne), vzal som tie plechovky a dobehol som kočovníkov a zasmečoval som im plechovky do (prázdneho) kočíka. Jeden z nich sa na mňa otočil,ale keď ma videl,asi si rozmyslel, čo a ako a držal hubu. Ostatní rýchlo zdrbali tú jednu (aj keď predtým videli,že plechovku odhodila) a pokorne ten bordel odniesli do kontajnera. Za ten čas som nepovedal jediné slovo a keby sa ktokoľvek z nich nejak ohradil alebo rozkrikoval,bol som pripravený ubiť ho jeho vlastnou rukou,čo mu utrhnem.
Zvyšok ľudí len stál a čumel...


Zbytek lidí možná slyšel/zažil jiný zážitky Ala známej, kterýho prudil nějakej výrůstek z téhle skupiny... Řekl mu ať odprejskne, pak došli jeho kamarádi 2 2m nabušený zvířata a probudil se v nemocnici se zlomenou čelistí To že Tě dotyční nesejmou, neznamená, že výchovný akce jsou rozumná věc


Až by nastal problém, skúsil by som sa z toho vykecať, obrátiť to na humor, skamarátiť sa...


a


verím


že trochu by pomohol aj ten oceľový teleskop, čo so sebou nosievam
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po březen 26, 2018 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam 10 dni novy auto a uz mam dulek na blatniku a odrenej lak, protoze nejakej sulin neumi otevrit dvere jako clovek.... bych z tech lidi zahorknul... chytit ho u toho, tak pockam az odejde od auta a objedu mu auto dokola klicem
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: po březen 26, 2018 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je důvod proč jsem si pořídil starou herku a důvod k panice je jen když to nejede, což se mi ještě nestalo (klepu na dřevo).
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po březen 26, 2018 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
mam 10 dni novy auto a uz mam dulek na blatniku a odrenej lak, protoze nejakej sulin neumi otevrit dvere jako clovek.... bych z tech lidi zahorknul... chytit ho u toho, tak pockam az odejde od auta a objedu mu auto dokola klicem


To chce klid kamaráde, 2014 jsem kupoval nový auto (výroba prosinec 2013), vyleštěný, že.. a do týdně taky od nějaké ku*vy ťukance a důlky z parkoviště, evidentně od dveří, a ještě i od nákupního košíku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: po březen 26, 2018 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
mam 10 dni novy auto a uz mam dulek na blatniku a odrenej lak, protoze nejakej sulin neumi otevrit dvere jako clovek.... bych z tech lidi zahorknul... chytit ho u toho, tak pockam az odejde od auta a objedu mu auto dokola klicem

Já jsem si tak jednou v létě před panelákem ručně navoskoval a naleštil passata (černá metalíza)...radost pohledět. No a ráno k němu příjdu a nějaká závistivá ku*va asi neunesla, že “mladý” kluk může mít hezké auto (myslím si, že to byl někdo z baráku) a na levý bok bok mi nevím čím udělala bílé čmárance. Naštěstí to šlo s trochou snahy rozleštit, ale nervy jsem měl neskutečné. Nové auto už jedině na barák pěkně do garáže a ve městě si dám jó bacha, kde budu parkovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 5:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No já právě parkuju v garáži, před barákem bych ho nenechal, to je skoro 100% jistota že bych tam našel nějakej škrábanec. Na nákupy jezdím Ceedem, kterej máme do města - tady jsem parkoval v Čáslavi na náměstí když jsme jeli k tetě na oběd. Přijel jsem, nikde žádný auto... odjíždím a nikde žádný auto a pak při mytí si všimnu, že tam nějaký auto přeci jen parkovalo .... nakonec můžu bejt rád, že mi nevzal celej bok ten šulin
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Košík přestává od 1.4. rozvážet na Moravu a Slezsko... Jaká to byla pohoda nechat si dovézt vše až domů a nemuset potkávat ty hromady lidí v obchodech. Ach jo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
mam 10 dni novy auto a uz mam dulek na blatniku a odrenej lak, protoze nejakej sulin neumi otevrit dvere jako clovek.... bych z tech lidi zahorknul... chytit ho u toho, tak pockam az odejde od auta a objedu mu auto dokola klicem

To já když jsem nechával na podzim minulého roku opravovat jeden ťukanec, tak jsem nechal přebarvit a rozleštit všechny oděrky. Večer jsem si vyzvednul auto a zaparkoval před barákem. Hned ráno jsem našel otisknuté něčí dveře na mém blatníku
Taky bych potřeboval garáž už i z toho důvodů, že parkovat s mým autem je jako parkovat s menším tankem
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 5:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

člověk napsal:
Grimley napsal:
mam 10 dni novy auto a uz mam dulek na blatniku a odrenej lak, protoze nejakej sulin neumi otevrit dvere jako clovek .... bych z tech lidi zahorknul... chytit ho u toho, tak pockam az odejde od auta a objedu mu auto dokola klicem

To já když jsem nechával na podzim minulého roku opravovat jeden ťukanec, tak jsem nechal přebarvit a rozleštit všechny oděrky. Večer jsem si vyzvednul auto a zaparkoval před barákem. Hned ráno jsem našel otisknuté něčí dveře na mém blatníku
Taky bych potřeboval garáž už i z toho důvodů, že parkovat s mým autem je jako parkovat s menším tankem


Sorry, nemyslel jsem jako ty Máš nějaký SUV? Lidi jsou fakt kreténi no. Já už si domluvil opravu - musej sundat celej blatník, vyklepat, obrousit a znovu přelakovat.... tak doufám, že to pak někde nenechám zas a nebude to to samý, to už bych vážně zahořknul. Taky nemám teď zrovna malý auto, ale kurvadrát místa tam bylo všude dost, prostě nepochopím
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TONIIIK


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak ja vam rozumim, kdyz jsem bydlel o ulici vedle u namesti, pribylo mi na kazdym aute neco, jednou i zrcatko pryc, orvany to mam ze vsech stran, vcetne kapoty, na ktery si chtel asi nejakej vylitej hrdina dokazat jakej je king. nastesti to aute je stary a uz bydlim jinde, kde mam svy misto u baraku pod oknem.
pak mam taky trochu pomuchlany jedny zadni dvere, ale za to sem si moh sam, kdyz sem zajizdeni na chatu prehlid vyvalenej sloupek :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:

Sorry, nemyslel jsem jako ty Máš nějaký SUV? Lidi jsou fakt kreténi no. Já už si domluvil opravu - musej sundat celej blatník, vyklepat, obrousit a znovu přelakovat.... tak doufám, že to pak někde nenechám zas a nebude to to samý, to už bych vážně zahořknul. Taky nemám teď zrovna malý auto, ale kurvadrát místa tam bylo všude dost, prostě nepochopím


A ty ted jezdis v cem? Pamatuju si ze jsi si vyzvedaval nejakyho focuse par let zpet?
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jop dva roky zpátky :) ...teď jsem vyzvedal Mondeo v kombíku :) ... to už mi předpokládám vydrží dýl, vzal jsem ho i v naftě :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1187, 1188, 1189 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: