Arnie_one VI: důchodce v akci :)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Arnie_one VI: důchodce v akci :)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Arnie_one VI: důchodce v akci :)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arnie_one


PříspěvekZaslal: so březen 31, 2018 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

31.03.18

Airobka + PC/PP


Pás
30 minut 3,2 km (

PC/PP
PP 10x60
PP 10x60
PP 10x60- strasne bolí rotavátor v ramenu, sem se malem pos.... nevim co s tim
PP 6x70
PP 5x80
PP 5x90

PC 1x90 PP 5x90
PC 1x100 PP 5x100
A malé videjko (jo není to uplne super postava to stale vim, chybí me jeste alepson 10kg dolu a min 6 mesicu bouchani a diety) 5 let nicnedelani je znat.
Jinak technika nevim nedovedu určit stojí to pořád za hov....

https://www.facebook.com/arnie.two/videos/974481262699233/



kód:

váha 109kg


kód:

ráno 8g Glutamine
5g BCCA v průbehu tréninku a 5g po tréninku + 20g protein
2xvajicka anglicka
testoviny s kurecim
testoviny s kurecim
bude - hermelin z grilu


Naposledy upravil Arnie_one dne st duben 04, 2018 7:06 am, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

03.04.18

Airobka + biceps/triceps

Dneska fofr, prezouvalo se auto, to samo o sobe byl trenik, tahat ty kravsky kola .... a ceka me to u zensky a tam jsou jeste vetsi, to zase bude airobka.

Pás
19 minut 2 km (

biceps
velka osa ve stoje
10x20
10x40
6x50
4x60
4x60
4x60
4x60
Na me celkem tezke, kde sou ty doby kdy jsem jel z 80 a čítoval z 90.....v p........

Scotovka
tady moc vahy neresim proste, aby to clovek citil
5x5-10op.

kladky proti sobe
3x10x17,5

triceps
shyby
4xjáx20

kaldka nadhmat
20x55
20x55
15x55
15x55
15x55

kaldka podhamt
15x35
15x35
15x35

kód:

.... Na velikonoce to byl masakr, v utery hend 0 sach....a vaha se prijemne drzi


kód:

ráno 8g Glutamine
5g BCCA v průbehu tréninku a 5g po tréninku + 20g protein
2xvajicka
50g kure
2xvajicka
50g kure
Raciloky 60g
50g kure


--------------------------------
At si to trochu tady ozivim :)
Si rikam kdy uvidim nejakou žílu, já si osobně myslím, že žádné nemám a když něco konečně vyleze tak se smeju juuuu je tam :) No takto to dopadlo pred peti lety :) (ty jo tak uz pred 6 lety )

Ja
https://forum.ronnie.cz/post944549.html#944549
Draper
https://forum.ronnie.cz/post944554.html#944554

Drapere co ty na to dnes ???? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze Draper dnes riesi uplne ine problemy... ale ano, vyhral si.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci rýpat, ale co znamená "v úterý 0" a pak v jídelníčku raciolky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 6:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vůbec nerejpeš, stejně je tady to fórum totálně mrtvé. Před 5 rokama to tady v logách žilo jinak a ty lidi mě sra... víc :)
To jídlo nyní moc nehrotím, spíš se dostávám tam kde jsem skončil, takže jakmile nemám rejžu, testoviny, píšu 0 u těch raciolek to samozřejmě je hodně zavádějící :), ale ona není 0 ani v masu......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No... jako pro pobavení dobrý log
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hlavně se z toho nepos....... Pro mě je log dobrá věc na dokopání se k věcem, taky tu bylo pár lidí s kterýma jsem se osobně rád viděl.
A koho nevalná kvalita mě a logu vyloženě uráží......nemusí to číst :)))) a je tady milion dalších.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

05.04.18

Airobka + Ramena

Hrozna posilka uz me ty lidi ser..... nikdy se me nestalo, aby me pri nahazovani JR nekdo prdelou vstoupil pred xicht a vracel JR do stojanu a me odstrcil, kdyz jsem se ohradil, tak to udelal z druhou podruhy......neskutecny, jaky pablbove chodi do posilovny....nehlede na to, ze dnes je standard, ze nejsilnejsi je ten kdo nejvic mrd..... s cinkama o zem. To nechapu jsem uz asi na tu dobu moc starej.


Pás
19 minut 2 km (

Ramena
Myslim, ze me to rameno a predlokti upadne, rotavatro boli a mam asi prima zanet, ale co s tim, dokorum neverim, me akorat udelaj obstrik, diclofenac uz nezabira, uz to jim jak bombony.

JR za hlavou
10x10
10x10
15x10
22x8
30x8
35x8
40x6
45x8 - nahozeni pohoda a levacka umira bolesti
45x6 - jeste horsi prava lehka leva mrtva
45x2 - 2x jsem nahodi ale levou jsem proste nezvedl
50 kdyby me je nekdo nahodil tak ok, ale to proste neni ono. TIm myslim zvednu to sam, ale levou neprejdu a po.. se bolesti.
30x8

kladka pritahovani k brade10x55
10x55
10X55
10x55
10x55
10x55

JR na sikme rozpazky v leze
10x2x7,5

Pekdeck obracene
3x10x3cihle

Hotovej dobrej trenink, ale spis bojuju s bolesti nez z vahou intenzita se snazim jet vse s prestavkou minutu.

kód:

ráno 8g Glutamine
5g BCCA v průbehu tréninku a 5g po tréninku + 20g protein
40g sunka syr zitny chleb
testoviny kyta 50g
40g sunka syr zitny chleb
testoviny kyta 500g
testoviny kyta 50g


Hodim domaci slivku a snad me ta bolest prejde......vzorky z minuleho roku pomahaji lepe nez leky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: st duben 11, 2018 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11.04.18

Airobka + kozy/triceps/biceps

Jsem na hromadě, obražený stehno, rozjetá dna, svalová chřipka, opět mě berou záda, nevím letos to cvičení stojí za hov.....nebojuju z vahama ale vlastnim telem


Pás
15 minut 1 km (

Po měsíci jsem zkusil prsa, u 70 jsme se zastavil a nemohl dál, prostě vše moc bolelo, ale koza drží.

Na šudlačku triceps biceps


kód:

ráno 8g Glutamine
5g BCCA v průbehu tréninku a 5g po tréninku + 20g protein


Jj vím, zima skončila stejně je tady tučnňák, starej pán potřebuje čas váha stále 109 líp to fotit nejde, aspon tady zas budu mit srovnani malej prasopes vs velkej prasopes

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st duben 11, 2018 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik ti je vlastně let, že o sobě mluvíš jako o důchodcovi?
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2018 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cejtím se na 140 ve skutečnosti o 101 méně. Prostě to letos nejde snažím si myslím víc než kdykoliv jindy, jídlo dodržuju vše si snažím hlídat, váha jde pomalu ale jde dolů, když se opřu do tréninku, tak se to po.... viz ty ramena. 2 Dny jsem přenášel ruku druhou rukou.
Zase mám záda v pr.., opět je mám nejaké seknuté.
Dna opět obraženej už týden palec na noze s tím se blbě chodí natož cvičí.
Včera jsem k večeru vytuhnul ze svalovou horečkou, proto mě v posilce vše bolelo a nemohl jsem nic zvendout. Na páse jsem kulhal a třepal se v posilce zimnicí. Večer jsem hodil do sebe Nalgesin a světe div se zabralo to lépe než paralen a ruka funguje lépe než kdy předtím.
Takže sumasumárum zdraví prostě neslouží a vůbec to není o tom, že by svaly na tom byly špatně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2018 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Od začátku logu tu máš na záda pár serií kladky za hlavu+před hlavu a trochu přemístění.. Řekl bych že ramena tě bolí hlavně kvůli disbalancím přední/zadní delty+mezilopatkové svaly (čti jako chabý rozvoj zad). Prášky odbolesti ti nepomůžou s příčinou, ale jen krátkodobě uleví od bolesti (možná).

Prostě nejde pořád drtit ruce a hrudník..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2018 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle mě to chce začít pomalu a absolutně nikam to nehnat. Myslím si, že je nevýhoda, že člověk má z minulosti nějakou sílu, protože pak je schopnej tělo rozsekat o hodně víc hned ze začátku a ono se mu pak odvděčuje takovýmhle stylem. Sám jsem to trochu cítil, když jsem se asi po 2 leté pauze vracel ke cvičení - 2 týdny jsem vydržel, pak nemoc a takhle párkrát dokola až jsem si řekl, ok, pomalu a šlo to, zaměřil jsem se na všechno, ne vícekloubový cviky a když už tak lehce, ale takový příprava těla a šlo to fajn.
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2018 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, ja hrudník (prsa) ale vůbec necvičím..... ted po mesici to byl test z 0,0 nic jestli me drzi leva koza. To jen na okraj, aby zase nedošlo k tomu, že drtím kozy ne nejed je.

Zada jedu 1x tydne nejedu zadne MT víceméně, to u čeho mě nebolí rameno. Stahovaní kaldky a přítahy na kladce.

PC/PP - tim se snazim prakticky posilit cele telo a vzdy me to vyhovovalo, protoze to je maskr cvik, kde se dá projet relativně celé tělo.

O disbalnaci se dá u mě mluvit určitě mezi spodní a vrchní části těla, na vršku si nemyslím že mám disbalanci, spíše malé ruce vůči předku zadku, ale ta asi bude vždy vůči hrudníku 148cm bych nevím co musel mít za ruce a to mít nikdy nebudu.

Já to ještě uvedu na pravou míru, bolí mě pouze levé rameno, a levé předkloktí resp. vystřeluje bolest z ramena do předloktí, zřejmě to vypadá na pohnutou manžetu v rameni, jak si nahazuji sám JR.

Každopádně díky, já se nebráním radám na cvičení, vždy tady byl prostor i v minulém logu a někam to vedlo a mělo smysl.

Upřímně váhy už nehrotím i když by to při optimálním zdraví šlo, teď mě jde spíše o tom "dát se dohromady".

Wojtkingson:
Ano malé váhy procvičení, už jsem týden nebyl cvičit na prsa 70 jsem už ani nedal před měsícem 150 napohodu a prásk.
Mě praktiocky dělá problém se zvednout z postele něco udělat a vůbec někam dojít, natož když beru činky je to jen bolest ne cvičení........Takže ono ani s malou váhou se nikam nedostanu.
Objednám se k fyzioteraputovi a uvidíme co on na to.

A máš obrovskou pravdu......svaly ty můžou a dávjí mě očividně na zřetel, silový fond je absolutně nevyužit, klouby, šlachy, záda (slabá) plotýnky, bolesti, zaněty to je obrovský limit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2018 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnie_one napsal:
Objednám se k fyzioteraputovi a uvidíme co on na to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Arnie_one VI: důchodce v akci :) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: