Sushi (all you can eat)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sushi (all you can eat)  Úvodní stránka -> Ostatní -> Sushi (all you can eat)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2019 6:40 pm    Předmět: Sushi (all you can eat) Odpovědět s citátem

Zdarec,
mladá má v únoru narozky, má ráda sushi .... chtěl bych ji vzít na pořádný sushi (Praha / Brno) .... nikdy jsem v týhle all you can eat restauraci nebyl .... doporučíte mi nějakou? .... spíš s ohledem na kvalitu ... cena není tak rozhodující. Díky :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2019 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ti jde primárně o kvalitu ... ve všech ohledech ... tak zrovna tenhle styl pásového dopravníku není to pravé.

Takže pokud vyloženě netrvá na této formě, volil bych jinou sushi restauraci.

Pokud ano, tak na Andělu ... v OC Nový Smíchov ... je to celkem v pohodě. Malá to tam má ve velké oblibě ... a bejt tam všichni jako ona, tak to mohou do měsíce zavřít:-))).

Takže nic proti tomuhle, to v žádném případě, ale romantickou večeři s přítelkyní v top kvalitě bych fakt hledal jinde.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2019 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne zájdite do kvalitnej sushi reštiky a nech si navyberá podľa ľubovôle, aj tak v konečnom dôsledku človek zje rovnako, heh.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2019 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My chodíme kousek od IP Pavlova. Jak na all you can eat, tak klasicky na sushi. Určitě v Praze budou i lepší (jen na Praze 1 jich je 3 prd..), ale tahle nám vyhovuje.
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2019 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono ani tak nejdeo romantickou véču :D ... spíš že má opravdu ráda sushi, tak bych ji dopřál - já kdyby měli nějaký krevety nebo něco takovýho ... :) ... každopádně díky, ještě to nějak pokoučuju :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SnakeSoft


PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2019 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Running sushi v Brně na Jánské se dá
_________________
Mít 6 pack při 50 kg je stejné jako když má tlustá holka velký kozy ... nepočítá se to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2019 7:50 pm    Předmět: Re: Sushi (all you can eat) Odpovědět s citátem

Chodíme docela často do Running Sushi na Chodově (přímo obchodní centrum). Je to tam fajn, když se chce člověk hodně přejíst. :) Co se týče výběru jídel, samotného "sushi" (tedy toho, co pod tím slovem já mám) tam nejezdí na výběr tolik druhů, je tam dost věcí "mimo" (normální kuřecí/hovězí maso, různě upravené brambory, sladké dobroty atd.), ale vesměs všechno dobré. :) Jinak bývá tam mnohdy dost plno (to na Smíchově taky), ale v nouzi si člověk prostě vystojí malou frontu.

Jinak pokud chceme na sushi fakt fakt dobré (naprosto nesrovnatelné s těmi "running"), chodíme sem - https://www.aureole.cz/ - je to ale asi cenově dost výš, ale zase chuťově i celkovou úrovní a vším taky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ygg


PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2019 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se tipů na restaurace týče ... pokud vím, vždy se hodně vysoko držel The Sushi Bar na Újezdě a známí z Japonska vždy doporučovali Mash Hanu u Hradčanské a Hanil na Vinohradech (nebo je to už Žižkov?).
Ale slušných sushi restaurací je v Praze víc, s trochou gůglení si člověk najde dost recenzí a fotek a podobně.
A samozřejmě jde o preference každého soudruha, co mu zrovna víc sedí.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po únor 04, 2019 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak všichni říkají, running sushi je o tom se za 250-400,- hodně najíst.

Z toho lepšího jídla - sushi - tam jezdí obvykle tak rolky s lososem nebo smažené krevety, rolky s okurkou nebo "krabími tyčinkami"... jinak obvykle levný "bordel" jako ovoce, zmrzlina, polévky, saláty, smažené kuličky atd. Úroveň asi záleží plus minus na konkrétní restauraci nebo i době návštěvy.

Pokud člověk ale chce kvalitní sushi z ryb, tak určitě klasickou sushi restauraci nebo sushi bistro. Ale bude to asi trochu dražší, protože kvalitní mořské ryby jsou v ČR prostě drahé...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: po únor 04, 2019 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, výborné sushi mají jako součást salátového baru v Ambiente ve Slovanském domě. Bavil jsem se s lidma co byly v Japonsku dlouho a chodí tam čistě kvůli sushi.

Je to sice korejské, ale výborný je Bonart na Hradčanské. Normálně Slevomat nemusím, ale tady mají 72 kousků za 899. Udělal jsem tu chybu, že jsem to objednal pro 2. Má útlá přítelkyně snědla tak čtvrtinu, já se pral se zbytkem. Chtěl jsem to přeprat pomocí korejské pálenky Soju, které jsem si objednal 250ml, ale z nějakého důvodu ji donesli také s jídlem, které je k pálence v ceně.

Bonart má i krásné prostředí, funguje to jako galerie a pouští tam fajn hudbu, obsluha je moc milá a dá se to naroubovat na pěknou procházku, není to tam přeplněné, tj. docela i romantika. Jenom mne trochu mrzí, že si to kluci neumí moc prodat... https://www.bonartrest.com/cs/domu/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ficzech


PříspěvekZaslal: st březen 13, 2019 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na running chodime se zenou tak jednou mesicne na ruzny mista (Palladium, Smichov, Chodov, Flora,IPP) a kvalita se vsude dost meni - vetsinou zhorsuje.
Momentalne nam nejlepsi prijde v Palladiu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st březen 13, 2019 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ficzech napsal:
Na running chodime se zenou tak jednou mesicne na ruzny mista (Palladium, Smichov, Chodov, Flora,IPP) a kvalita se vsude dost meni - vetsinou zhorsuje.
Momentalne nam nejlepsi prijde v Palladiu.

Nj ryby jsou u nás dost drahé, takže koncept all you can eat za 300-400,- není moc reálné dělat dobře se sushi podle mě :-) Prostě vždycky tam bude ta snaha to ošulit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sushi (all you can eat)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: