Konspiracni fakta

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 42, 43, 44  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Konspiracni fakta  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Konspiracni fakta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cocman

PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Si me zapamatuj jak chces hele. Ja zase vim, ze ti duch nic nerikal, tak jdi otravovat nekam jinam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 5:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Však frajer vůbec neumí argumentovat, když mu vyvratis to co napíše tak to premlati 10 fotkami a 5 příspěvky. Aneb když jsou jeho argumenty postavený na to, že se lidem zrcadlí zlo v očích. Škoda, že ti někdo místo fetu neprodal jed..
IronAndrew

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 5:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem drepl 220 raw. Chtěl jsem zkusit 230, ale zjevil se mi duch svatý a ten mi řekl, že dřepnout teď 230 by nebylo moudré. Protože mě za barem pozoroval zednář 28 stupně a jelikož matematika. 2x3 je 6 a 30 lomeno 10 je 3 tak to jsou 3 6ky takže 666. Takže bych vlastně dřepem 230 kilo riskoval hněv satana, prostřednictvím zednáře 28 stupně.

Normálně se mu zrcadlilo zlo v očích a když jsem se na něj zadíval sklonil hlavu a usmál se a vypadal přesně jak joker z DC universu.

Mám podezření na svoji ženu pracuje v politice v našem městě a myslím si, že je napojena na NWO. Poradíš mi co s ní mám dělat? Jestli ji mám dneska omrdat do prdele, svázat ji nebo dělat jakože nic a pak ji zarazit do hlavy sekeru?
cocman

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 6:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle video ve 3 minutach perfektne shrnuje Tomasovy konspiracni teorie.
Wojtkingson

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je boží :D:D:D
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
Však frajer vůbec neumí argumentovat, když mu vyvratis to co napíše tak to premlati 10 fotkami a 5 příspěvky. Aneb když jsou jeho argumenty postavený na to, že se lidem zrcadlí zlo v očích. Škoda, že ti někdo místo fetu neprodal jed..

ano pripevky z wikipedie nebo primo ze stranek OSN :)

a oci sem dal z oficialnich zdroju CNN ktere ma jako kanal na YT nebo primo z oficialnich stranek :)

no musim te utesit ze sem misto fetu dostal jednou sodu ale nebylo to moc prijemne si to vpravit do zily. Ale znal sem jednoho dealera ktery daval misto perniku jed na krysy. Tak se zkus modlit at me to nemine
Grimley

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ocividne te do toho rypaku meli kopnout vickrat Tommy
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je uplne zretelne jak Pravda rozdeluje a Jezis se nemylil ze lide kteri pro nej budou zit budou nenavideni jako nenavideli jeho. V horsim pripade zabijeni jako to dela Islam...
cocman

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele tak ti moc drzim palecky, aby na tebe cekal na druhy strane Jezisek. Muzete se pak chytnout za ruce a jit spolu do raje.
cocman

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:

Tak jestli beres wikipedii jako kvalitni zdroj informaci, tak se uz vazne nedivim nicemu
OukyDouky

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A dozvím se, co je na Satanovi a Novém světovém řádu tak špatného?
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cocman napsal:
70mMyW!53 napsal:

Tak jestli beres wikipedii jako kvalitni zdroj informaci, tak se uz vazne nedivim nicemu

tak ja mel prave za to, ze jakmile to neni na wikipedii tak to podle vas neni oficialni a zamerne sem se to snazil najit i na wiki, nicmene CNN,OSN ,zdroje z vladni knihovny ke ktereym mel pristup Antony Sutton, Ruska koncepce osobni bezpecnosti kterou Putin v ruske federace oficialne schvalil, Bible, Morals and Dogma,...
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste k tomu Lucifer Trust ktere bylo pozdeji prejmenovvano na Lucis Trust a ktere slouzi pro potreby OSN tak je jasne z toho co je na jejich strankach napsano jak si toho jejich nositele svetla vylozit protoze si odpovidaji primo na webu kde stoji:

Lucis Trust se věnuje vytvoření nového a lepšího způsobu života pro všechny na světě na základě naplnění Božího plánu pro lidstvo. Jeho vzdělávací aktivity podporují uznávání a praktikování duchovních principů a hodnot, na nichž může být založena stabilní a vzájemně závislá světová společnost. Ezoterická filozofie jejího zakladatele Alice Baileye informuje o svých aktivitách, které jsou volně nabízeny po celém světě, v osmi jazycích.

je ocividne ze ten jejich bozi plan neni krestansky ale EZOTERICKY tudiz je jasne z Morals and Dogma a ze spisu Alice Bailey ze jejich BOHEM je LUCIFER
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz jen odkazy na tech strankach jako MEDITACE JAKO SVETOVA SLUZBA nebo DUCHOVNI HIEARCHIE VEDOMI mluvi samy za sebe
decarabas

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tommy, ked NWO leaders zistia, co tu pises, mas po chlebe. Najdu si ta!

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Konspiracni fakta Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 42, 43, 44  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: