Konspiracni fakta

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 46, 47, 48  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Konspiracni fakta  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Konspiracni fakta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petey

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nas si nevsimaj, my sme este piko nebrali, nemame ten duchovny pohlad na svet
IronAndrew

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty tvoje příklady jsou mimo měl jsem holku. Psal jsem si s jinou o sexu telefon u sebe. Přijel jsem a stejně mi to vpalila holky mají šestý smysl a nebo jsou poslany satanem. Ty tvoje příklady nic těžkého k odůvodnění. Ty pošleš nějaké video a řekneš, že jsou to fakta pošleš fotku jak Angelina má fotku s papežem má černé hadry bum je to zednářka členka nwo a vzdává hold satanovi. 😀
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já taky vzdávám hold Satanovi.. proč ještě nejsem zednář? život není fér

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
Ty tvoje příklady jsou mimo měl jsem holku. Psal jsem si s jinou o sexu telefon u sebe. Přijel jsem a stejně mi to vpalila holky mají šestý smysl a nebo jsou poslany satanem. Ty tvoje příklady nic těžkého k odůvodnění. Ty pošleš nějaké video a řekneš, že jsou to fakta pošleš fotku jak Angelina má fotku s papežem má černé hadry bum je to zednářka členka nwo a vzdává hold satanovi. 😀

Angelina Jolie si s Elizabeth podava ruku typicky zednarskym zpusobem stejne jako tady Blair s papezem a proc myslis ze se s Papezem a nebo s Britskou kralovskou rodinou stykaji vyhradne slavni,vlivni a mocni lide vcetne prezidentu? Asi proto ze to jsou nahody ze :)

70mMyW!53

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ano poslal sem videa napr ze CNN... ktery jiny zdroj by podle vas mel byt nejverohodnejsi kde hrozi minimalni sance jakekoliv upravy? Nemela by naopak mainstreamova media mit zajem o to pripadnou kontroverzi cenzurovat a mazat nebo upravit oci tak aby vypadali prave normalne, tedy oko s puvodni barvou ( U Blaira modrou a ne hnedou) a zornici jako kazdy clovek tedy tvaru kruznice a ne vertikalni carky)?

Cemu jinemu mam tedy podle tebe rici fakt nez to co jako vy materialisti vidite vlastnima ocima? To same OSN a odkaz jejich agendy na Alice Bailey a jeji spisy o okultni meditaci... to jsou tez fakta
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jineho je fakt nez to ze se Arnold ucastni Bohemian Grove kde delaji nazi nejake satanske ritualy coz on sam potvrdil? A proc se toho ucastni opet sami slavni, znami a vlivni vcetne prezidentu?

Co jineho je fakt nez to ze primo v zednarskem chramu je galerie prezidentu kde temer kazdy je tam vedeny jako vysokostupnovy zednar?
decarabas

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
proc myslis ze se s Papezem a nebo s Britskou kralovskou rodinou stykaji vyhradne slavni,vlivni a mocni lide vcetne prezidentu?

No nie a kto sa s nimi má stretávať, školník Gustáv, pani upratovačka Gerda či majiteľ ázijského bistra pán Nguyen? Už ti načisto hrablo? To je čo za argument?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo je tez fakt ze zednarskou Bibli je Morals and Dogma ve sve neupravene podobe ktera pise o tom ze jejich Bohem je Lucifer

dalsim faktem je ze americti prezidenti obvykle skladaji prisahu pred Bibli... krome tady Obamy :)

Zednarskej Singleton Lodge ve Washingtonu uspořádal slavnostní inaugurační ples na oslavu inaugurace Baracka Obamy

http://www.keyofsolomon.org/Obama.php

proc tedy prezidenti tak vehementne prisahaji pred Bibli a ne pred jakoukoliv jinou knihou na svete?

Naposledy upravil 70mMyW!53 dne út říjen 15, 2019 8:34 pm, celkově upraveno 1 krát
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
70mMyW!53 napsal:
proc myslis ze se s Papezem a nebo s Britskou kralovskou rodinou stykaji vyhradne slavni,vlivni a mocni lide vcetne prezidentu?

No nie a kto sa s nimi má stretávať, školník Gustáv, pani upratovačka Gerda či majiteľ ázijského bistra pán Nguyen? Už ti načisto hrablo? To je čo za argument?

ano tak zednarskej prezident se styka s rodinou ktera je zednarska a jejiz clenem je velmistr zednaru Vevoda z Kentu a o teto rodine jinej prezident Putin rika ze je hlavnim kridlem Globalniho prediktora?

http://leva-net.webnode.cz/products/putin-schvalil-koncepci-socialni-bezpecnosti-v-ruske-federaci/

a co rika tahle koncepce spolecne bezpecnosti? Ze British roayal- britka kralovksa rodina je jednim kridlem Globalniho prediktora a Papez tim druhym

70mMyW!53

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bible to potvrzuje protoze Adeptem na Antikrista je podle DS Princ William tedy podle KOB jedno kridlo globalniho prediktora a Papez je Falesnym prorokem podle Bible a podle KOB druhe kridlo globalniho prediktora a oba jsou vyznamnymi postavami ktere dostanou od Satana podle Bible velkou moc - takze je jasne ze Globanim prediktorem je Satan ktery pole KOB ridi svet skrze globalizaci-NWO a podle Bible si pripravuje tyhle dve kridla pro svuj prichod na zem v rovine duchovni - nabzenske skrz Papeze a v rovine geopoliticke skrz Antikrista :)
cocman

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jsem mluvil s DS a rikal mi, ze s tvoji pritelkyni vubec nemluvi a ze ten dar nema. Tak proc nam vsem lzes?
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cocman napsal:
Ted jsem mluvil s DS a rikal mi, ze s tvoji pritelkyni vubec nemluvi a ze ten dar nema. Tak proc nam vsem lzes?

kdyz te admin vyzene skrz vulgarni napadani prijdou na radu lzi, co to bude priste? Taky nejaky pokus o Hegela a jeho 'the end justifies the means'? Ale treba se dockas :)
Petey

PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2019 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Inak, tommy, je priznacne ze ty si tak opozdeny, ze aj konspiracie davas z roku 1999, teraz uz davno fici nieco uplne ine
coder

PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2019 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53

PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2019 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

toto je masakr, tady je to mega poznat, on tady ani nemuze poradne mluvit, vzdy se zasekne a cumi jak puk... jaky to rozdil oproti videum kdy kdyz mluvi tak je uplne v razi a jede jako Terminator XD

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Konspiracni fakta Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 46, 47, 48  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: