Kvalitní trenér Olomouc a okolí



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kvalitní trenér Olomouc a okolí  Úvodní stránka -> Trénink -> Kvalitní trenér Olomouc a okolí
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Panerror


PříspěvekZaslal: so leden 11, 2020 12:31 am    Předmět: Kvalitní trenér Olomouc a okolí Odpovědět s citátem

Zdravím, cvičím už asi rok a půl, je mi 27 let, posilovna mě velmi baví výsledky se už taky nějaké dostavily, ale chtěl bych se dále zdokonalovat především v technice (činky především ne nějaký pilates a nebo 1000 různých způsobů jak zničit core na balonu😀). Nikdy jsem trenéra neměl ani necvičil v komerčním fitku takže dosti tápu v tom jak a koho si vybrat. Takže pokud můžete někoho doporučit v Olomouci a okolí budu rád. Díky za pomoc👍
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so leden 11, 2020 3:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste uved trenera ceho
Kulturistiky, vzpirani, siloveho trojboje...?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so leden 11, 2020 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... ale chtěl bych se dále zdokonalovat především v technice ...


S ohledem na to, že víc jak rok pravidelně cvičíš, tak by to chtělo trochu rozebrat, protože takhle mi z toho vychází že sis uvědomil, že vlastně celou dobu cvičíš blbě, nebo doufáš, že ti někdo poradí nějakou jinou, nestandardní techniku cviků, která je nějaký svatý grál vedoucí k raketovému zlepšení.

První bych chápal, i když to tedy potěš a nenazval bych to zdokonalováním, druhé je samozřejmě blbost a pokud se jedná o nějakou další možnost, tak by to chtělo se trochu rozepsat.

Jinak, pokud to není ten první případ, tak nepotřebuješ trenéra, stačí ti kámoš s něčím, co umí video, zrcadlo, PC/youtube a ochota přemýšlet a zkoušet.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panerror


PříspěvekZaslal: so leden 11, 2020 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíše bych se zaměřil na kulturistiku nebo fitness než vzpírání. Co se týče techniky nemyslím si, že jsem nejlepší na světě a všechno dělám správně, ale stejně tak si nemyslím, že cvičím nějak špatně. Svatý grál nehledám, cvičení mě baví a není mi 15 abych si myslel, že za 2 roky ze mě bude Mr.O😀. Techniku jsem se snažil naučit z videí (J.Petřík; J.Vacek např.) A i nějaké video jsem si natočil třeba pro kontrolu zad u mrtvoly, ale myslím si že je vždy lepší když bych si dál pár lekcí s někým zkušeným👍
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so leden 11, 2020 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, zcela upřímně, pokud tomu tak je ... tedy že máš dobře zvládnutou standardní techniku cviků & tvé cíle ... tak cestou není podle mého názoru zaplatit si trenéra, ale se stávající technikou (dobrou) řešit primárně sestavení tréninku a k tomu stravu. U vlastního provedení cviků se pak inspirovat u těch, kteří se podle tvého názoru nejvíce blíží tvému ideálu postavy (na první dobrou se naskýtá velká trojice Osladil, Šádek, Topinka) a zkusit do svého tréninku zařadit něco "od nich". A sledovat, jak ti to vyhovuje a jaké přináší výsledky.

A pokud bych to bral opravdu vážně, tak bych si s někým z dvojice Š+T (min u T to podle mne nebude žádná raketa) domluvil trénink a probral to na něm. Ono by se fakticky nejednalo ani tak o trénink, jako o konzultaci a bohatě by stačila jedna za čas (2-3 měsíce a klidně i víc) a zaměřená jen na některou partii/e.

Klasického trenéra, co s tebou bude pobíhat po fitku a dirigovat tě si můžeš samozřejmě zaplatit také, ale nemyslím, že by to k něčemu bylo ... oproti popsanému postupu.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panerror


PříspěvekZaslal: so leden 11, 2020 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to asi nechtěl smeřovat k profi kulturistům, i když Topinka už nezávodí. Nejvíce mě asi zajímá technika velké trojky, trošku mě pobolívají záda, u dřepu zase kolena a nerad bych se zkurvil špatnou technikou😀.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so leden 11, 2020 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ti jde primárně techniku disciplín PWL, tak ale platí to samé, to je spíš na nějakou konzultaci, ať již ve fitku, nebo podle videa, a zkoušení toho, co právě tobě bude sedět a fungovat ... a co naopak ne.

Ideál je kvalitní fyzioterapeut, který má zkušenosti právě se silovým tréninkem ... ale kde takového najít. Mě napadá jen tady z fóra Poman, ten je navíc odněkud z Moravy (nebo alespoň byl). Tak pohledej na fóru a zkus mu poslat SZ. Podle toho jak to popisuješ by to bylo skutečně ideální řešení.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panerror


PříspěvekZaslal: so leden 11, 2020 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře, zkusím se mu ozvat děkuji za rady. Je to tak že mi nešlo o pravidelné tréninky, ale spíše o konzultace/kontroly techniky, nepotřebuji nikoho kdo mi bude počítat série a obcházet všechny stroje ve fitku😀
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2020 5:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Panerror napsal:
Já bych to asi nechtěl smeřovat k profi kulturistům, i když Topinka už nezávodí. Nejvíce mě asi zajímá technika velké trojky, trošku mě pobolívají záda, u dřepu zase kolena a nerad bych se zkurvil špatnou technikou😀.


Googluj " Vzpirani Haná"
Mel by jsi to mit kousek
Tam te Julie nauci techniku
Zvlada i fyzio
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2020 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jo, na Orchidej jsem zapomněl, to by taky bylo řešení ... navíc nutno uznat, že čím je starší, tím je hezčí:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2020 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
A jo, na Orchidej jsem zapomněl, to by taky bylo řešení ... navíc nutno uznat, že čím je starší, tím je hezčí:-).


:D teda diky, ale osobne jsme se uz dlouho nevideli, ne? Mohl by ses taky nekdy stavit u nas ve vzpirarne treba, nebo ted v Praze delame (25.1.) seminar o vzpirani
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Panerror


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2020 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Panerror napsal:
Já bych to asi nechtěl smeřovat k profi kulturistům, i když Topinka už nezávodí. Nejvíce mě asi zajímá technika velké trojky, trošku mě pobolívají záda, u dřepu zase kolena a nerad bych se zkurvil špatnou technikou😀.


Googluj " Vzpirani Haná"
Mel by jsi to mit kousek
Tam te Julie nauci techniku
Zvlada i fyzio



Díky za tvůj čas a radu👍
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kvalitní trenér Olomouc a okolí
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: