Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 290, 291, 292 ... 388, 389, 390  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2020 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
...a potom nerodinne na pivko s chalanmi, takže strava a odpočinok nič moc, zato som to prelial alkoholom
Ucis se rychle, kobylko.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2020 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborný výkon na reps so 60kou, tak to už áno. Ja mám tlaky v stoji ako hlavný cvik sam. tréningu, ty doplnkovo po ťažkých ťahoch, to do istej miery mení pohľad na vec.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2020 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja musim ist press ako prvy, po mrtovle odpresujem hovno. Nic nepremiestnim a nemam dost pevny vrch crhbta. Podla mna dobry vykon.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2020 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nemôžem sa vyhovárať na poradie cvikov, tréning som si napísal sám


Drepy:
1x6x60kg
1x6x110kg
1x6x150kg belt on
3x6x180kg
1x10x180kg

Gigant set výpady:
40kg + 30kg + 20kg + 10kg + 2x bez váhy -video

Rumunské ťahy s ketlebellmi:
3x12x40kg

Pazhyby:
3x12xCarabas

Sťahovanie kladky:
3x12x50kg

Bench press:
1x12x20kg
3x12x100kg v poslednej mi Erik do toho musel dvakrát ťuknúť

Incline bench press:

3x12x50kg už som bol v péčku

Superset
Brucho:

4x15
+
Biceps s EZ:

4x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CCm897kBt0Y/
Uf och ach, dobré to bolo.
Samozrejme, že som pankáč a popridával som, kde to len ide. Takže 180 kilo na objemové drepy, čo je váha, ktorá mi vyšla pôvodne na intenzitu Ale kto by sa s takou homováhou šmrdlal na intenzite, tak som sa do toho oprel.
Na poslednú som sa hecol a šiel som desiatku, stálo to teda za to. Mohol som ešte jeden alebo dva pridať, ale boli by to už skôr goodmorningy ako drepy, lebo spodok chrbta pamätal piatkové mŕtvoly a navyše ma desila predstava výpadov.
Tie boli vôbec totálna skaza Nesmieme sa asi so Štúrom baviť o tom, ako zintenzívniť niektoré cviky, lebo to dopadne takto. Na vidu samozrejme zrýchlené, reálne mi to celé trvalo 3 a pol minúty. 3 a pol minúty výpadov je smrť a je jedno, či sa robia s váhou alebo bez váhy. Nohy som mal také napumpované, že keď mi Cusana zaklopala na stehno, cinkalo to.
Ťahy z toho dôvodu len easy, navyše sme mali obsadenú tyč.
Chrbát nebudem rozpitvávať, veľký objem a pumpa, ale dalo sa to zvládnuť, klasicky ťahal bicepsový úpon.
NIekde v tomto čase mi výrazne odišla energia. Proste som bol mŕtvy. Motal som sa ako zombie, zíval a ešte ma čakal hrudník.
Tak nejak som zabenchoval, ale v poslednej sérii mi Erik do toho už musel ťuknúť, proste mi vyplo telo a nešlo to dotlačiť ani za nič. Pritom stovka je detská váha, ale už to bolo vážne kruté k môjmu telu aj psychike. A čo som videl ostatných, boli z toho rovnako v piči ako ja
Incline, eh... Viem, že zapísané to vyzerá trápne a ozaj som CHCEL aspoň 60 kilo, ale proste telo už bolo v standby mode a nešlo nič. Aj tak pumpa krutá a sotva som lozil. Chvalabohu už nás čakalo len brucho a bicák a to sa dalo prežiť.

V noci som spal jak zdochlina a Rišo mi ráno písal:
Daco sme vcera museli dobre robit leno som rozjebany jak ciganska hracka

Dobrý tréning, mega. Cusana inak išla celé nohy s nami a potom ešte pár ďalších cvikov, je to teda tiež riadny beast a to mala dnes ráno ešte poledance tréning, tak hádam tam nespadla z tyče
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2020 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrúdnosť tie drepy, nemám slov, ľahké jak nic
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2020 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem, Turek.

Bench press:
1x6x60kg
1x6x100kg
4x6x120kg stopky

JČ tlaky:

3x8x40kg

Protismerky:
3x12x20kg

Bulharské drepy:
3x12x32kg

Hacken drepy:

3x12x40kg bez konštrukcie stroja, samozrejme

Príťahy s oporou hrudníka:
3x12x100kg

Mid back pull s expanderom:

3x12

Superset
Triceps - lano:

4x15x50kg
+
Brucho:

4x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CCsG0XUBcz3/
Nooo obavy boli preveliké, koniec koncov stále som bol zmordovaný z pondelka
Preto ma veľmi prekvapilo, že som zmanažoval nejak všetky série s poctivými stopkami a ani mi to neprišlo nejaké extra ťažké. Moje telo je totálne dopletený nezmysel, funguje, keď to od neho neočakávam a keď ho kŕmim, oddychujem a snažím sa ho posunúť k nejakým výkonom, má to totálne na saláme. Blbé telo.
V podstate tak by sa dal zhrnúť celý hrudník, bolo to pocitovo ozaj ľahké, čo je teda milá zmena, lebo od koronomoru moje tlakové schopnosti povážlivo klesali z minima na absolútnu nulu.
Samozrejme, nekonečno radosti prišlo s nohami Od pondelka vytuhnutý a ubolený, naťahovanie ponožiek je hrdinským výkonom a nedajbože zohnúť sa k niečomu na dolnej polici je ako Boží trest. Navzdory tomu som sa nejak hecol a bulhary zvládol. Hackeny som si veľmi naivne predstavoval ako pomalé opakovania so stopkou a precítením. No, vzhľadom na to, že som nevládal ani hovno, tak pomalé boli, stopka bola tiež, ale neúmyselná a precítil som to asi tak, ako sa preciťuje kolonoskopia.
Aspoň chrbát bol zvládnuteľný.
Triceps ok, ale odvaril som si brucho, uf och. A sixpack stále nikde!

Zas tam bol ten prečusedný týpek s dlhými vlasmi, čo sa naposledy tak dlho sprchoval - teraz už viem prečo. Nechal totiž v sprche svoju zbierku čistiacich prostriedkov - hedenšóldrs na vlasy, sprchový gel na krivé hrbaté telo a potom obyčajné tekuté mydlo na ruky na...no, asi na ruky, alebo možno na niečo iné, čo sa bojím predstaviť. Skrátka a dobre, kým každú svoju časť separátne namydlí a opláchne, je tam 14 hodín. Štúr sa naňho s úsmevom pozeral a ako psychológ, zamestnaný na psychiatrii v Michalovciach veselo povedal: Ten bude od nás!
Ja by som zas tak veselý nebol, ten človek sa rozpráva so zakopávacím strojom a šúcha sa o peckdeck, až ho uvidím s niečím ťažkým alebo ostrým v ruke, padám odtiaľ
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2020 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Soraya našla nejaké moje staré fotky. Bol som ale urastený junák.
Aspoň vidieť moje pompézne geneticky nadané ramená


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2020 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatkový trenál

Mŕtvoly:
1x3x100kg
1x1x140kg
4x6x160kg belt on

Zhyby - paralel:
2x8xCarabas + zvyšok kladka

Príťahy VČ podhmat:
3x12x70kg

Zakopávanie s expanderom:
3x12

Glute bridges:
3x12x10kg medicinbal

OHP:
1x12x20kg
2x12x60kg
1x10x60kg už to šlo doprdele

Upažovanie JČ:
3x12x12kg

Veslo - kladka:
3x12

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CCxhM7JBDLG/
Už pri nastupovaní do auta smer tréning mi došlo, že najdôležitejsiu vec som zabudol - slúchadlá. Bola chyba, že som sa po ne nevrátil. Rasputinka nebola - to sme vedeli dopredu, čiže som VEDEL, že slúchadlá sú povinnosť. Bohužiaľ som sklerotický debil, takže z reprákov sa linula otravná paródia na hudbu a ja som s tým nemohol nič robiť. Ukecať na zmenu muziky sa borka nedala, tak som sa aspoň hecol a relatívne v pohode odťahal mŕtvolu, potiaľ ešte OK, ale nálada už kolísala.
Bicepsový úpon si ide svoje, nech robím čo robím, strečingy, mazanie, masáže a podobne naňho zjavne vplyv nemajú, tak som si povedal, že skúsim zhyby radšej len paralelným úchopom, nech ho ešte pošetrím. Nejak to šlo, ale v druhej sérii asi som už bol moc nahrbený a ťahal to trapézmi, lebo som schytal skurvenú bolesť do krčnej chrbtice, ktorá sa prehupla až na hlavu a bolo vymaľované. Zvyšok tréningu totálne rozladený a demotivovaný, s krutou bolesťou hlavy (ktorá vytrvala ešte celý víkend...), nevládal som a srala ma muzika a chcel som ísť domov spať.
Takže zhyby som nedokončil, lebo by mi vytiekli oči cez nos, dal som si tam nejakú kladku zhora na akože dopumpovanie.
Ramená úplná bieda, tam samozrejme tlaky do hlavy nepomohli, rovnako tak uťahaný triceps.
Na konci som mal dojem, že chrbát vôbec nemakal, čo je pravda, keď ma v polke zhybov pojebal mozgový kŕč, že, tak som si niečo málo ešte poťahal na kladke.
Na brucho som nemal náladu ani chuť a ani morál.

No nič, aj také dni musia byť, chvalabohu ich nebýva veľa. Ale slúchadlá si asi priklincujem k nohe, aby som ich už nezabúdal.

Dnes nohy, verím, že hlava už je OK, nerád by som, aby ma takéto bolesti zaskočili s 200kou na chrbte, to by bol prúser
Zhyby ale asi predsa len na čas vynechám - akékoľvek - už som po 35ke a začína rozpad zaživa Tak nech sa tá šľacha už načisto nezničí.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2020 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . pri zhyboch sa mi casto prejavi problem rozdrbanych lopatiek prave bolestou v ramene, alebo az v lakti, preto som presiel radsej na uchop podhmatom, chinup viem lepsie odkontrolovat a najma - nemusim cvicit bicepsovy zdvih!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2020 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@carabas . pri zhyboch sa mi casto prejavi problem rozdrbanych lopatiek prave bolestou v ramene, alebo az v lakti, preto som presiel radsej na uchop podhmatom, chinup viem lepsie odkontrolovat a najma - nemusim cvicit bicepsovy zdvih!


Ja si pamätám, že u mňa to začalo jedným z posledných tréningov v plague gyme, keď som na seba povesil vestu a kotúče a dal som zhyby. Keby som to bol podchytil vtedy, bolo by to fajn, ale samozrejme som na to kašľal.
A s bicepsovým zdvihom sa netráp, aj tak ti nepomôže




Drepy:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x150kg belt on
1x1x190kg
2x3x210kg
1x6x210kg dorovnaný osobák, fuck my life, bolo to ťažké

Čelné drepy:

3x6x120kg

Booty builder:
3x8x neviem koľko, naložených bolo 80 kilo, ktovie, či aj tá konštrukcia sa ráta alebo čo

Bench press:
1x8x60kg
3x8x110kg

Incline bench press:

3x8x70kg

T-tyč:
3x8x90kg

Veslo - kladka:
3x8x všetko

Superset
Brucho:

4x10
+
Biceps s Ezkou:

4x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CC4-_8xBH9H/
Po skurvenom piatku som cítil silnú potrebu si to vynahradiť. Navyše to vyzerá, že Turek sa na staré kolená naučil drepovať, tak som sa rozhodol nenechať nič na náhodu a pridal som nejakú tú váhu na činku, než ma zničí aj v tejto oblasti.

Prvá pracovná séria nevyzerala veľmi nádejne, ale to nikdy. Tak som si s odhadom počkal ešte na druhú. A ani tá nevyzerala nádejne, ale povedal som Štúrovi aj Rišovi, že skúsim v poslednej dať aspoň štyri. No a dopadlo to, ako to dopadlo. Ale som na seba hrdý, lebo piata a šiesta už chcela ozaj silný morál - chrbát som si natiahol ešte v druhej sérii, s tým sa rátalo, kyslík nebol absolútne žiadny a nádych do brucha nehrozil, nohy sa už klepali a reval som jak Tarzan, keď stúpi na lego, chvalabohu som to cez slúchadlá nepočul. Fun fact: v slúchadlách mi hralo presne to isté, čo púšťala naša milovaná Rasputinka nahlas, boh jej žehnaj, aj obtiahnutým legínam, čo nosí.
Rišo si myslí, že som pridal pár extra opakovaní na záver, lebo som súťaživý kokot a on si dal jedno naviac. Nemá ani šajnu, že som nad tým dumal priebežne celý deň Preto sa na videu ksichtí ako sa ksichtí, keď idem na šieste opáčko. Ale inak zas má pravdu v tom, Že som súťaživý kokot.
Prisahám, že by som chcel dať aj siedme, ale rozumne som to odpískal. Myslím, že nohy ešte zvládali, ale stred zlyhával a pľúca už boli totálne v ohni, riskoval by som prúser, tak inokedy.
Potom čelné. No big deal, len už rozklepaný a chcel som to mať za sebou.
Potom booty builder, lebo booty je láska. To je fajn cvik, plus vždy poteší, keď sa na ňom striedame s Cusanou a Aďazonkou.

Bench odhadnutý úplne presne, takže splnené, dokonca aj incline išiel úplne s prehľadom. Príjemné zistenie, že sa občas s benchom ani netrápim.
Chrbát - ako som sa minule sťažoval, že mu dávam málo, tak som prihodil a dal som mu viac. Vôbec si to nevážil, ba naopak, bolel a nevládal. Hlúpy chrbát, nevie, čo je dobré.
Bicák s bruchom už len easy, hlavne biceps, lebo činku naložil Riško a ten je bábovka princeznovská, tak som aspoň preciťoval a dal som si tantrický bicepsový zdvih - úpon nebolel, čiže buď ezka je menej deštruktívna, alebo pomohli strečingy a mazátka.

Celkom silná koncentrácia pozerateľných legín. Cvičili s nami Cusana aj Aďazonka, potom sa tam vyskytli nejaké dve mladé dievčiny, jedna milfka, no a samozrejme Rasputinka, ale mne bolo všetko jedno, lebo som bol focusnutý na drepy a po drepoch som bol focusnutý na prežitie a môj rozmnožovací pud bol potlačený do pozadia, aby sa prebudil, až budem v bezpečí a moja erekcia bude pevnejšia, než rozvarený makarón.
Zato som si všimol pár sexy vrabčákov v sexy tielkach, ktoré mali asi byť obtiahnuté, ale tak nevydalo. Tak strašne pochytali všetky kladky, že sa im až z rukavíc dymilo. Bude forma na leto.

Spánok samozrejme nič, CNS v péčku, divné sny, prebúdzačky, potom zase snaha zaspať a nekonečné smrkanie hnedých tabakových mentolových sopľov. Tuším kombinácia šnupacieho tabaku a kofeínového hroznového sirupu (Soraya mi zohnala nejaký BIO dryák) ma nakopla tak, že na drepy super, ale na spánok celkom kokotina

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2020 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . tak ty snupes mentolove hrozno a pijes snupaci tabak, a ja sa mam citit blbo kvoli par pivam? Nasrat!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2020 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Si zadrepuval!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2020 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Si zadrepuval!


A ani osobák to nebol, vidíš to Len dorovnaný spred posledného Zvedání. Ale tam som myslím pred tou šestkou nešiel normálne pracovné, takže asi dobre alebo čo


Bench press (stopky):

1x6x60kg
1x6x100kg
2x3x130kg
1x4x130kg

Tlaky JČ na rovnej:
3x6x45kg

Peck deck:
3x8

Box squats:
1x8x60kg
3x8x160kg belt on

Bulharské drepy:

3x8x40kg

Príťahy jednoručiek v predklone:
3x8x25kg

Sťahovanie kladky s rovnými rukami:
3x8x50kg

Superset:
Brucho:

4x10
+
Triceps - kladka:

4x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CC-G9x8Bv4r/
Konečne bench nestál za hovno? To tu dlho nebolo!
Rišo sa nedostavil, lebo musel hrať D&D (Wiki: Dungeons & Dragons is a fantasy tabletop role-playing game (RPG) originally designed by Gary Gygax and Dave Arneson. It was first published in 1974 by Tactical Studies Rules, Inc. The game has been published by Wizards of the Coast since 1997. It was derived from miniature wargames, with a variation of the 1971 game Chainmail serving as the initial rule system. D&D's publication is commonly recognized as the beginning of modern role-playing games and the role-playing game industry) a Štúr meškal a tak mi musel činku na bench podávať gymbro. Nebol problém, všetko super, bol ochotný aj nápomocný, len trpel klasickým ochorením väčšiny ľudí v gyme, ktoré sa prejavuje strkaním papŕč do benchov, aj keď sa činka hýbe hore. Našťastie aspoň nepomáhal, len mi tam strkal hnáty, nabudúce ho budem musieť preškoliť. V každej sérii rezerva jedno opakovanie, do poslednej som nasúkal 4, som spokojný. Nie je to žiaden top výkon, ale pomaly sa to vracia aspoň do slabšieho podpriemeru
Na druhú stranu mi tá námaha poznačila jednoručky, minule mi to teda prišlo ľahšie. Alebo si to len nepamätám poriadne a vytesnil som bolesť a námahu, ako po každom tréningu, inak by som tento šport robiť nemohol.
A potom peck deck, aby som bol dobrý v objímaní.

Nohy... Ah jaj, na to som sa netešil a presne som vedel, prečo. Box som vybral nejaký primalý, takže som v podstate drepoval plnú hĺbku, dole som popauzoval a šlo sa hore. Najviac trpel spodný chrbát, tak som sa snažil mocno dýchať do bruška, nech mu uľavím, ale to zas vypínalo pľúca a tak som sa tam trápil dookola, až kým nebol koniec. Riadny hnus hunsovatý. Aspoň pri bulharoch som si oddýchol.
Ba ne, kecám, to bolo hádam eŠte horšie
Všetko po nohách už bola prechádzka ružovým sadom.

Hudba zas mizerná, tentokrát to neboli remixy, ale ORIGINÁLNA slovenská tvorba! Mať 15 alebo IQ pod 100, mohli by sa mi páčiť texty o letnej zábave a letnej láske a letnej párty a letnom živote a letných prázdninách a celkovo proste infantilné kolotočové sračky s troškou hiphopu, čo ospevujú detský život bez zodpovednosti, ktorá keď príde, tak majú zasrani depresiu a fňukajú, aký je svet nefér. Pretože sme ale neboli na kúpalisku alebo v detskom tábore, prišla mi tá hudba neadekvátna prostrediu, alebo ako by som to diplomaticky...totálne napiču. Slúchadlá forever.


No vida, našiel som ten pompézny hit a konečne viem, kto je to ten slávny Kali



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2020 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatkový tréning ala Karma je zdarma session

Mŕtvola:
1x3x100kg
1x1x150kg belt on
1x1x190kg
1x1x220kg
1x1x230kg
1x2x240kg
1x1x240kg a v druhom vymalované

Príťahy s oporou hrudníka:

4x10x100kg

Sťahovanie kladky zhora:
4x10x50kg

Veslo - kladka:
4x20x50kg

Zakopávanie uni:
3x10x40kg

Single leg glute bridges:
3x10

Superset
Rozpažky s JČ:

4x10x10kg
+
Tlaky JČ v stoji:

4x10x10kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CDDfhGHhLPR/
Ako to býva, po pýche prichádza pád a po smiechu plač. Takže, čo sa vlastne stalo
V pondelok po drepoch som cítil, že pravý vzpriamovač dostal celkom naprdel v poslednej sérii, aj som to písal do logu. Ale nie je to nič výnimočné po mojich tréningoch, tak som to klasicky strečoval, masíroval a tak ďalej, proste štandardný postup po preťažení. Nakoniec som nič necítil a všetko sa javilo OK - inak by som nešiel mŕtvolu, ako by som išiel, síce som magor, ale nie úplný samovrah.



Tak teda, cítil som sa dobre, 230 vyletela ako papier, tak som pridal na 240 a spravil s tým celkom ľahkú dvojku, ktorá je na videu. Stále som necítil nijaký problém a teda hop šup na druhú sérku. Prvé opakovanie zase ľahké, ale bohužiaľ pri druhom som mal v oblasti pravého vzpriamovača pocit, ktorý som si vizualizoval ako naťahovanie žuvačky. A potom zrazu niečo povolilo a bolo vymaľované. To som už vedel, že je zle, ale cítil som, že je to našťastie "len" sval.
Podobné veci sa mi už stali, takže len čo som rozdýchal prvý nával bolesti, začal som sa hýbať - adrenalín nebol, šok neprišiel, takže žiadne veľké zranenie sa nekonalo a mohol som veľmi pomaly a s oporou robiť drepy a goodmorningy bez váhy. Bolelo to jak piča, ale rozhodol som sa, že aspoň dokončím tréning improvizovane, nech prúdi krv a netuhne to hneď.

No, čo k tomu ešte. V sobotu o štvrtej ráno som sa zobudil, že mi treba chcať. Potiaľ OK. Ale dobrých 5 minút mi trvalo, než som našiel spôsob, ako sa dostať z postele bez toho, aby som sa nie že pochcal, ale aj posral od bolesti, ako mi zatuhol chrbát. Veľmi podobné manévre podstupujem každé ráno, aj dnes. Počas dňa to stále rozcvičím a v noci to stuhne na boľavý betón. Hádam to čoskoro povolí, iba žeby nie

Ale ostávam pozitívko, bola to čisto a len moja chyba, nič hrozné sa nestalo a proste som sa, ako obvykle, dojebal na tom, že som sa nechal uniesť a tešil ma progress - mal som drepovať intenzitu 3x3x180 a skončil som na 6x210. Ťahať som mal 3x3x200 a skončil som 2x240 To sa potom dalo čakať, že sa čosi pojebe. Beriem to tak, že aspoň bude nejaký deload a oddych, aj to treba a keď mi telo dá už takto brutálne najavo, že už to ozaj treba, tak ho poslúchnem.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2020 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zní to jako klasické Lumbago. Obvoďák ti to párkrát opíchne, dostaneš plato Diclofenacu a týden-dva jsi holt bez zápisů s PR. Nemá smysl hrát si na hrdinu. Rozhodně bych se nepokoušel o nějaké válení na válci a podobně :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 290, 291, 292 ... 388, 389, 390  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: