Solidusův nesolidní log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Solidusův nesolidní log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Solidusův nesolidní log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 27, 2021 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam tiez pravu slabsiu, ale prestal som to riesit uz davnejsie...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
solidus21


PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2021 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Úterý 27.4.2021

Kickbox/box trénink
4x2min - panák, běhání, stínování
10x2min - lapy pěkně v tempu :)
1x2min - pytel na závěr
Břicho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
solidus21


PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2021 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtvrtek 29.4.2021

9.B.
BENCH PRESS - 8x4x112kg - 4,4,4,4,3,2,3,1
SHYBY - 6x6xjá
DŘEP - 4x8x104kg

Bench jsem nedal. Přesto mám dobrý pocit ze změny techniky. Je až neuvěřitelný, jak je ten pohyb nyní plynulý. Celou dobu jsem to tahal vlastně ramenama a tricákama. Takže je jasný, že kozy jsou slabý a s benchem budu vlastně začínat znovu Najednou vidím potenciál se zlepšit a teprve teď si uvědomuju, jak tenhle jednoduchej cvik může při špatným provedení ničit ramena a lokty a přitom nemá progres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2021 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

solidus21 napsal:
Je až neuvěřitelný, jak je ten pohyb nyní plynulý. Celou dobu jsem to tahal vlastně ramenama a tricákama. Takže je jasný, že kozy jsou slabý a s benchem budu vlastně začínat znovu Najednou vidím potenciál se zlepšit a teprve teď si uvědomuju, jak tenhle jednoduchej cvik může při špatným provedení ničit ramena a lokty a přitom nemá progres.[/i]


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lemberk


PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2021 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě třeba začal jít benč až s bezpalcovým úchopem
_________________
Tvůj poslední pokus.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2021 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lemberk napsal:
Mě třeba začal jít benč až s bezpalcovým úchopem


"Suicide grip" 😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
solidus21


PříspěvekZaslal: po květen 03, 2021 5:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota 1.5.2021

MRTVÝ TAH - 8x4x160kg
KLIKY NA BRADLECH - 6x6x+22,5kg - 5,5,5,-,-,-

Jak jinak oslavit první máj než mrtvolou :) Zdá se, že jistá rezervička by tam ještě byla ... vlastně jediný problém, proč bych to příště nemusel zvednout, je, že je to těžký
Bradla ... no ... ty první sérky šly, pak se v plné nahotě projevilo "tahám to víc jednou stranou", takže jsem sundal závaží a dojel to pomalu na techniku po víc opakováních Nicméně 6x6 bych nedal ani omylem.


Problémeček dne: tlakové cviky tlačím víc pravou stranou a to hlavně tricepsem a už je to i vidět, že je pravá ruka větší. Asi to má víc lidí. Když jsem si ruce změřil, tak rozdíl je max 1cm, to je asi normální. V tom to asi nebude. Začal jsem to pozorovat a pravděpodobně pozůstatek z boxu. Jako southpaw mám pravé rameno dopředu a nahoru a ruku přitisklou na vytočené křídlo. Tak je ta ruka rozpláclá a vypadá větší Mám to tak i při chůzi, vlastně si automaticky stoupám vytočený, pravou nohou lehce dopředu, atd., dělám to při čištění zuůbu, prostě pořád, poslední dny to pozoruju, je to vtipný Zas ne tolik. To vem čert, ale při cvičení mám to rameno dopředu a/nebo nahoru a tou stranou tlačím víc. U benche se to zásadně zlepšilou správnou technikou, alespoň ten pocit mám z minula. U bradel to je tak markantní, že u velkých vah se vlastně vytáhnou pravou stranu a na té pravé ruce "stojím" a dotáhnu se levou. Citelně dostává ta pravá víc zabrat a je už prostě silnější.
Takže u příštího plánu začnu zase s progresivním zhoršením a budu se na tohle zaměřovat. A stejně jako u dřepu (kde to je spíš vinou té zlomené nohy) pojedu stopky a unilaterální cviky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
solidus21


PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2021 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra sakra sakra .... úplně jsem to tu vypustil.

Zařadil jsem deload týden i když reálně jsem chodil na o to víc tréninků a zlepšoval techniku v bench pressu 5x5x100kg :) Doufal jsem, že se mi povede zvednout ještě o ten týden víc, ale bohužel.

Na dřepu i benchi jsem došel na své maximum pro 8x4 a včera i pro mrtvolu.

Tak tedy těchto 9 týdnů jsem pro splněných 8 sérií po 4 opakováních skončil u těchto vah

Dřep - 8x4x140kg
Bench - 8x4x110kg
Mrtvola - 8x4x160kg


U všech třech cviků jsem byl schopen navýšit o 5kg (resp. u benche o 2kg) a prvních 4-5 sérií zvládnout po 4 opakováních, všech 8 sérií ale nikoliv.

Babiš rozvolňuje a já bych rád přešel k systému 2x trénink a 2x posilka za týden. Konkrétně PO trénink - ST posilka - PA trénink - SO posilka. Je tedy nutné zvolit FB. Nějaké návrhy? Můžu lehce obměnit cviky a jet ty samé tréninky třeba opět 5x5 nebo mám zařadit nějakou varianci Korteho? Možností je i ten Falájev, pokud bych byl časově schopný něco dělat 6x týdně ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2021 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja Falejeva cvicim 3x tyzdenne, ale da sa aj 2x tyzdenne, ked som siel pondelok lahky benc, lahky drep a tazku mrtvolu a v piatok tazky benc a tazky drep.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2021 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Falejev 5* tydne je hodne kratky, cca 30min
Hlavne se setri na vahach, ale.lehky den bych dal 90% tezkeho, jinak je to "podle me" vazne promarneny cas
Pripadne tezky bench, drep a mrtvola zvlast, a.lehky drep a bench dohromady
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2021 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
lehky den bych dal 90% tezkeho, jinak je to "podle me" vazne promarneny cas
Praveze tych 80% tazkeho je alfa a omega Falejeva, na mna to funguje uplne presne. Keby som dal viac, nezregenerujem dostatocne na tazky trening, co sa mi udialo napriklad dnes na drepoch. Ale zas ani menej, kedze aj to sa mi stalo a potom neprisiel na benchi progres v tazky den. Pravidlo "drz sa planu" nie je pravidlom len tak pre nic za nic.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2021 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Peter Ustinov napsal:
lehky den bych dal 90% tezkeho, jinak je to "podle me" vazne promarneny cas
Praveze tych 80% tazkeho je alfa a omega Falejeva, na mna to funguje uplne presne. Keby som dal viac, nezregenerujem dostatocne na tazky trening, co sa mi udialo napriklad dnes na drepoch. Ale zas ani menej, kedze aj to sa mi stalo a potom neprisiel na benchi progres v tazky den. Pravidlo "drz sa planu" nie je pravidlom len tak pre nic za nic.
ok, ale po benchi 5*5 s metrakem je 5*5 s 80 mi prijde k smichu
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2021 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po benchi 5x5 s metrakom ide len 5x 4 x80kg :D A ked po deloade prihodis na 102,5, tak si zrazu len na 3,3,3,2,2 a zase splhas po par opackach na 5x5.
Ale ber to tak, ze tazka seria je na doraz, 5minutove pauzy medzi seriami, proste naozaj 100% vykon a sustredenie. Tyzdenny prirastok mam vacsinou 2 opacka navyse ale plazi sa to hore naozaj programovo. Uznavam, ze to niekomu nemusi sadnut, Solidus vsak uz prejavil dostatocnu schopnost prepalit trening a Falejev ho nepusti nikam, na co nema.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Solidusův nesolidní log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: