Jak rychle jste se zlepsovali v posilce? + Muj trenink


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak rychle jste se zlepsovali v posilce? + Muj trenink  Úvodní stránka -> Trénink -> Jak rychle jste se zlepsovali v posilce? + Muj trenink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GeorgeRo


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2022 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
GeorgeRo napsal:
Peter Ustinov napsal:

Korelace neznamena kauazlitu!!!
Muzes mit cely rok na ose ",jenom" 80kg
Ale zatimco v lednu bude vydrenych 3*3, tak v cervnu bude lehkych 5*5, a v prosinci pumpa s 10*10
A vsaď se, ze to poroste!


Coze? Ale vzdyt jsi s tou vahou dal v lednu jen 3x3 a v prosinci uz 10x10. Takze jsi se silove zlepsil a samozrejme se spolu s tim musely vyrust i svaly.

To je reakce na to, ze musis zvedat vahu
NEMUSÍŠ
Intenzitu zvysis ctyrmi zpusoby, a vaha na ose je jenom jeden z nich


No vsak ja vim, ze nemusim. Ja jsem se tu neptal, jestli jen zvedanim vyssi vahy zvysuju intenzitu. Ptal jsem se, jaka je ostatnich rychlost progresu. Ja merim progres na vahu.

Kdyz budes zvedat 3x3 s 80kg a vic nedas, a na konci roku das 10x10 s 80kg, tak by jsi na konci roku dal 3x3 uz treba se 110kg. Tak jako tak se ti zvedla maximalka.

A ja jsem tvrdil, ze s tim, jak ti rostou svaly, tak jde nahoru i sila.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2022 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ja jsem tvrdil, ze s tim, jak ti rostou svaly, tak jde nahoru i sila.

A my ti píšeme, že to tak být samozřejmě může, ale taky vůbec nemusí:-))).
A naopak je to překvapivě úplně stejné.

BTW ... uvedené se netýká úplných začátečníků, tam to opravdu většinou jde po nějakou dobu ruku v ruce.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2022 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Benchpress jsem nikdy necvicil (soustavne), takze s tim ti nepomuzu, ale muzu ti dat u jinych cviku.

14let, 165cm 70kg

Drepy:
12x60kg na 10x95 za 6 mesicu, pak jsem je prestal cvicit a tedka se k nim vracim

Dosedy
6x60 na 2x132 (opravdu sednout, ne touch n go), ale tohle bylo na zacatku treninku, kdezto puvodni vykon jsem to delal az po 10 serii na nohy - 8 mesicu:
10x95 -> 6x123 dva mesice

Mrtvy tah:
10x95.5 > 10x115 (kazde opakovani start)
7x115 tnch gou -> 3x138 (kazde opakovani start)
2 mesice

Shyby 6 mesicu
5-> asi 6x22 striktne, ja to nepocitam

Ale treba takovy militarypress,
4x47 na 6x53 (kdyz se zadari) za 3 mesice

Francouzsky tlak na zemi mesic

10x27 na 5x34.5

Zdvihy velke cinky 9 mesicu
12x28 (s cheatem) na 15x43 (posledni 3 op. s cheatem)

Ale je pravda, ze puvodni hodnoty nebyly kdyz jsem zacinal cvicit, ale kdyz jsem zacinal cvicit tenhle cvik. Kdyz jsem zacinal cvicit, tak jsem delal drepy 4x10x25.
Co se tyce benche, tak ten mi nikdy nesel, 6x63 s pauzou je tezke a to kozy mam dobre. Kazdymu jde neco jinyho a bral bych to jen jako dalsi cvik, ktery je tvou slabinou a snazis se ho zlepsit. Spravny trenink ti k tomu pak pomuze, ale v tom uz se nevyznam protoze sam trenuju jak idiot.
Dal bych ti i nejaky jiny cviky, zrovna treba na kozy ale ja jsem u hodne cviku prestal pocitat opakovani a proste jenom zvysuju vahy. Pocitam to jen u neceho.

//10:48: ygg: Ja jsem se tady s tim psal a ty pak napises ze to bylo zbytecny


Naposledy upravil MilanT dne čt duben 14, 2022 9:51 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2022 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem starej, tak jsem blbej a tak jsem se podíval na profil autora topicu až teď.
Doporučuji každému.

A koukám, že se za ty roky moc nezměnilo ... https://forum.ronnie.cz/vaha-ani-miry-nejdou-dolu-t36089-30.html

Takže všem empatickým přispěvatelům (to není ironie!!!) přeji hodně štěstí, ale osobně na to seru.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GeorgeRo


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2022 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Jak jsem starej, tak jsem blbej a tak jsem se podíval na profil autora topicu až teď.
Doporučuji každému.

A koukám, že se za ty roky moc nezměnilo ... https://forum.ronnie.cz/vaha-ani-miry-nejdou-dolu-t36089-30.html

Takže všem empatickým přispěvatelům (to není ironie!!!) přeji hodně štěstí, ale osobně na to seru.


A jako co, krome toho, ze je to offtopic, tady mavas 7 let starym tematem.


Kdyz ti narostly svaly, tak se ti zvetsila zasobarna energie v nich, a tudiz se to vzdycky musi nejak projevit na tom, kolik nazvedas. Mozna se ti nezlepsi maximalka na 1 opakovani na bench, pokud nejeds silovy trenink, ale v tom pripade se ti musela alespon zlepsit vaha se kterou udelas 10 opakovani za bench. Jinak ti proste ty svaly nemohly narust.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2022 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GeorgeRo napsal:
ygg napsal:
Jak jsem starej, tak jsem blbej a tak jsem se podíval na profil autora topicu až teď.
Doporučuji každému.

A koukám, že se za ty roky moc nezměnilo ... https://forum.ronnie.cz/vaha-ani-miry-nejdou-dolu-t36089-30.html

Takže všem empatickým přispěvatelům (to není ironie!!!) přeji hodně štěstí, ale osobně na to seru.


A jako co, krome toho, ze je to offtopic, tady mavas 7 let starym tematem.


Kdyz ti narostly svaly, tak se ti zvetsila zasobarna energie v nich, a tudiz se to vzdycky musi nejak projevit na tom, kolik nazvedas. Mozna se ti nezlepsi maximalka na 1 opakovani na bench, pokud nejeds silovy trenink, ale v tom pripade se ti musela alespon zlepsit vaha se kterou udelas 10 opakovani za bench. Jinak ti proste ty svaly nemohly narust.

A to je prave to, nemusi
Sedesatikilove holky zvednou vic nez ty...a svalu maji překvapivě mene
Sedmdesatikilovy lifter muze zvedat i o metrak vic, než 110kg kultik
Sila je spojena s umenim zapojit svaly, ne jejich objemem
A konkrétně ve vzpirani a liftingu jde prave o to, zvednou vice a nevazit vice
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2022 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jako co, krome toho, ze je to offtopic, tady mavas 7 let starym tematem.

Protože ze všech tvých dosavadních příspěvků, a že jich od toho 2015 bylo, jasně vyplývá, že jakkoli ti radit je prostě ztráta času. Ty totiž podle svého mínění víš všechno nejlíp. Jen akorát zvedáš úplné hovno.

Ostatně když se člověk podívá na to, kdy jsi podle těch tvých postů začal cvičit, jak jsi vysoký a kolik tak můžeš vážit a k tomu se podívá na v tomto topicu postnutá čísla na benč ...
Buď si děláš prdel, což by byl ještě ten lepší případ, nebo škoda slov ...

MilanT ... njn, holt mi to pár postů trvalo, než se mi začalo zdát, že tohle je už i na zdejší poměry trochu moc divný:-))).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak rychle jste se zlepsovali v posilce? + Muj trenink Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: