vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2022 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19. dubna 2022, úterý
nohy, šestky, ranní trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar)
6x 6x 95 kg, RPE 8, malá rezerva, tak 2 op., pravému kolenu se to nelíbilo, ale fungovalo přijatelně

Čelní dřepy:
6x 6x 80 kg, RPE 8, malá rezerva, energie téměř vyčerpána

Mrtvý tah:
4x 6x 115 kg, po první sérii se ozvaly kříže nebo co to je vzadu nad bokama, tak jsem upravil techniku

Biceps: (jednoručky)
4x 6x 20 kg, čtvrtá séie poslední dvě opáčka už po jednom

váhovka: 96.4 kg, asi úspěch po tom hodně prodlouženém víkendu

po dvou deload trénincích a pěti dnech off pokračování v programu a nakonci jsem byl zbitý, že pokud se to rychle nezlepší, tak budu muset ubrat. rovnou jsem vyřadil měřené nástupy OT2M a snažil se pocitově přežít až do konce. zítra šestky na benče a military a tam už čekám fail.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 20, 2022 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20. dubna 2022, středa
prsa, šestky, ranní trénink, Form Factory Václavák

Military press:
2x 6x 60 kg, první fáze, pak se uvolnila benčová lavice...

Bench-press: (stopky)
6x 6x 97.5 kg, RPE 9-9.5, takticky, dostatečné pauzy, fokus na každou sérii, první jsem zmrvil

Military press:
4x 6x 60 kg, RPE 9-9.5, druhá fáze, ani jsem nedoufal, ale dostatečné pauzy to pořešily

Shyby: (naširoko, nadhmat)
6x 4x BW, skok o jedno opáčko, spoko

Spodní kladka: (veslo)
4x 10x 70 kg

Triceps, stahování: (lano, volná kladka)
4x 8x 50 kg

sauna 10 minut

dnes jsem z toho měl fakt respekt a ještě přijdu a obě benčovací lavice plné... tak co? tak kašlu na benč a zkusím zvládnout aspoň military. první cvik a po dvou sériích to vypadalo, že když nebudu honit čas, tak by to mohlo jít. pak se jedna lavice uvolnila, tak si říkám, že ještě je čas a energie ten benč zkusit... a hned první sérií jsem to málem zazdil. byla tam vzpěračská, dvou-prstýnková osa a já, debil, jsem si dal levou ruku na ten bližší prstýnek, což je rozdíl několik cm. po čtyřech opáčkách jsem si říkal, že něco musí být blbě, ale sérii už jsem dokončil. i když bylo jasné, že další série takto nedám. kotouče byly správně a pak jsem si teprve všiml, těch dvou prstýnků. naštěstí druhá série už byla na jistotu, bez větší rezervy, ale dalo se pokračovat. dokud nedojdou síly. tak jsem dostatečně regeneroval, dával bacha na setup a optimální dráhu a nějak to klaplo.

dokončení military pressu už byla jenom taková třešnička. až v šesté sérii byla poslední dvě opáčka se stopkou nahoře, ale to už bylo vítězství vůle nad hmotou. uff... milník v podobě 6x6x60, byť ve dvou fázích, splněn. další milník budou šestky se 100 na benči, jestli to klapne, no a pak šestkové dřepy se 100, což žádný milník není, ale s tím kolenem to rychleji nejde a spokojený začnu být, až tam bude někdy daleko aspoň 120.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2022 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

21. dubna 2022, čtvrtek
nohy, čtyřky, ranní trénink, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Dřepy: (high-bar)
6x 4x 105 kg, RPE 8, větší rezerva, s jistotou, Magumi stál za mnou a hlídal roviny

Čelní dřepy:
6x 4x 85 kg, RPE 8, lehké to nebylo, ale s pauzama na jistotu oddřepováno

Mrtvý tah:
3x 6x + 1x 4x 115 kg, ve čtvrté sérii jsem od třetího opáčka cítil levou holeň a po čtvrtém to raději ukončil

Biceps: (velká činka)
4x 8x 40 kg

překvapivě pohodový trénink na to, že po předchozích dvou mám svalovku úplně všude :D až na mrtvolu, kde jsem již poučen - pozítří mám "výročí" - a když to začalo být špatně, tak už mi ta chybějící dvě opáčka nestála za to. pak jsem tu nohu prohmatal a vypadalo to na nějaký úpon vedle čéšky, ze kterého to vystřelovalo do celé holeně. teď už v pohodě a jsem rád, že jsem to nepřetáhnul. i Magumi mě od toho zrazoval a citoval Eda Coana - jedno opáčko navíc z tebe šampiona neudělá. ale invalidu může.

ostatně Magumi... aspiruje na titul sebedestruktora :) krom těch zad si minulý týden při přemísťení pustil činku na krk. zepředu. vnitřní krvácení, poranění hlasivek, antibiotika, klidový režim, problémy s polykáním. dnes už mluvil, usmíval se a příští čtvrtek prý pocvičíme, tak jsem zvědavý, ale zdá se, že je to na dobré cestě :) no a dnes dorazil, i když cvičit nemůže, že prý mi může nakládat a počítat série :D tak mi toho aspoň řekl během tréninku více než obvykle ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2022 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ah ten Magumi, mlady pojasenec
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2022 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22. dubna 2022, pátek
prsa, čtyřky, ranní trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
6x 4x 102. 5 kg, RPE 9, na tomhle jsem končil v prosinci tak dobrý

Military press:
6x 4x 65 kg, RPE 9, už i čtyřky jsou těžké... až po třetí sérii se to rozběhlo, v šesté bych možná, možná vymáčknul ještě dvě opáčka

Spodní kladka: (veslo, úzký úchop)
4x 6x 110 kg, tohle mě začíná bavit, už se netrápím, síly je dost, zatím šestky, časem snad přidám

Horní kladka: (stahování naširoko, na hruď)¨
4x 6x 66 kg, přidal jsem šest kilo, takže zatím šestky, časem snad taky přidám

Tricepsové kliky:
4x 8x BW, po té, co mi francouzi načnuli loket hledám alternativu ke stahování a tohle šlo, ale musím hlídat ramena

Břicho: (přednožky)
16+16+14+12

vydařený trénink, tlaky už mám jako loni, takže best-in-covid, teď to ještě někam posunout, dřepy jsou zatím pochopitelně -20 kg proti loňsku, což je zhruba ještě měsíc práce, tak snad to nic nezkomplikuje. o víkendu "pohodové", doufám, dvojky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so duben 23, 2022 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23. dubna 2022, sobota
nohy, dvojky, polední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, stopky)
6x 2x 115 kg

Čelní dřepy: (stopky)
6x 2x 95 kg

Mrtvý tah:
4x 6x 120 kg, mělo být 115, ale měl jsem zrovna 2x 25 kotouče

Biceps: (jednoručky)
4x 6x 20 kg

váhovka: 97.4 kg, jde to špatným směrem, ale cítím se dobře :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2022 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24. dubna 2022, neděle
prsa, dvojky, polední trénink, Maximus

Military press:
6x 2x 70 kg, RPE 9, na benči obsazeno, těžké, ale najisto

Bench-press: (stopky)
6x 2x 107.5 kg, RPE 8, pomalejší, ale pořád jisté

Spodní záda: (Hammer, podhmat)
4x 8x 80 kg, pěkná pumpa

Horní kladka: (stahování naširoko, na hruď)
4x 6x 66 kg, radši ještě šestky, ale vše na dotek

Tricepsové kliky:
4x 10x BW, dvě opáčka v sérii navíc a jak mě to hezky utahalo

Břicho: (přednožky)
4x 14x

a jdu sledovat benč v Nitře, doufám, že Solferino něco pěkného zapíše ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2022 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

25. dubna 2022, pondělí
nohy, šestky, ranní trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar)
6x 6x 100 kg, RPE 8, první šla překvapivě dobře, u čtvrté už se mi zapotilo čelo, šestá pořád v tempu

Čelní dřepy:
6x 6x 80 kg, RPE 8, první překvapivě dobře nešla, ani další, osa nedržela, vytrápil jsem se

Mrtvý tah:
4x 6x 120 kg, reálně jsem uvažoval, že dvě série budou stačit... ale pak jsem splnil

Biceps: (jednoručky)
4x 6x 20 kg, trochu stagnuju, ale je to doplněk a už to asi půjde pomaleji

jak mě ty zadní dřepy nakoply, tak mě čelňáky zase uzemnily, nemohl jsem se chytnout, úchop nefungoval, pak byla i první série mrtvého tahu těžká až jsem si řekl, že se dál nebudu trápit a dvě budou stačit, ale vzpomněl jsem si na zdejší bojovníky a že co je psáno, to je dáno a dal jsem ještě třetí sérii a čtvrtá už byla nejlepší. tahám to kvůli kolenu pořád opatrně, testuji, co si můžu dovolit, tak to pak vychází těžší než to tam napálit.

Solferinovi to v Nitře tak úplně nevyšlo, první pokus (benč) mu podali a zřejmě mu to rozhodilo setup nebo dráhu, a při tlaku vrazil do stojanu. na druhý pokus přihodil podle plánu, odebral si sám, good lift, ale vypadalo to, že už tam větší rezerva není. na třetí pokus přihodil tak, aby měl nové soutěžní maxko, ale bohužel už nedotlačil. škoda, tak snad to v Německu pořádně vylepší ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2022 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

26. dubna 2022, úterý
prsa, šestky, ranní trénink, Form Factory Václavák

Bench-press: (stopky)
6x 6x 100 kg, RPE 9, první šla překvapivě dobře... ono když si dá člověk obě ruce stejně daleko :) pak už to byla taktika a rozložení síly

Military press:
6x 6x 62.5 kg, RPE 9.5, tohle už je nad plán, nečekal jsem, že tady ještě bude v blízké době posun :)

Shyby: (nadhmat, naširoko)
6x 4x BW, na téhle hrazdě poměrně čistě

Spodní kladka:
4x 8x 70 kg

Triceps: (stahování lana)
4x 8x 25 kg

už ty benče mě parádně nakoply... tolik stopek se stovkou jsem snad ještě nedělal :D první série byla slibně lehká, ale věděl jsem, že večer je ještě daleko a že musím dobře rozložit síly. na military jsem šel s tím, že to asi nedopadne, ale že hlavní mám splněno a odjedu, co půjde. už při zahřívání jsem se necítil ani na první sérii. ale trefil jsem setup a věděl jsem, že dvě až tři by měly jít. pak už jsem dával dostatečné pauzy a snažil se to pokaždé trefit a když se povedla i pátá, už jsem věděl, že to dorazím. a dokonce i bez stopek nahoře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 27, 2022 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

27. dubna 2022, středa
nohy, čtyřky, ranní trénink, Form Factory Václavák

Dřepy: (high-bar)
6x 4x 110 kg, RPE 7.5

Čelní dřepy:
6x 4x 90 kg, RPE 8

Mrtvý tah:
4x 6x 120 kg, RPE 8, bumpery, platforma, nebylo potřeba rekuperovat, nevyčerpávalo to tak

Biceps: (jednoručky)
4x 6x 20 kg

váhovka: 96.2 kg, klidový tep po ránu jako jsem už dva měsíce neměl, standard, když jsem zdravý, spokojený a dobře regeneruju :)

všechno easy, rychlá práce, akorát jsem byl zadejchanej jako kůň, ale od toho jsou vymyšlené pauzy mezi sériema :) koleno mi dovoluje čím dál víc a mění vnímání váhy, kterou zvedám aneb stejné RPE ale více kotoučů :D

přidal se Marťas (Artush), který zrovna skončil na rotopedu... pokecali jsme, dal si tři lehké série dřepů, protože minulý týden se o něj pokoušel nějaký moribundus, natáhl si hamstring a šel do šatny :D

zítra snad s Magumim, tak jsem zvědavý, jak se dal dohromady, ale moc nevěřím, že bude zvedat ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st duben 27, 2022 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

už tam začínají být zajímavý váhy, hlavně na ty čelní dřepy

já jsem zkoušel čelní dřepy po hodně dlouhé době (asi 3 roky) a tragédie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2022 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28. dubna 2022, čtvrtek
prsa, čtyřky, ranní trénink, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Bench-press: (stopky)
6x 4x 105 kg, RPE 9, Magumi stál za mnou a šlo to tak nějak najisto

Military press:
6x 4x 67.5 kg, RPE 9.5, tady už téměř není kde brát, ale ještě to vyšlo

Pendlay rows:
4x 8x 80 kg

Shyby: (naširoko, nadhmat)
6x 4x BW, něco z toho čisté čtyřky

Magumi zase funguje! :D a asi ani nečekal, jak si hned zacvičí :D místo military dával Klokova a to si pěkně máknul, pak chtěl Pendlay se 60 kvůli zádům, ale dal to se mnou, no a místo shybů dřepoval to, co já včera... tak byl spokojený a zase jsme hodně povídali ;)

spekounP napsal:
já jsem zkoušel čelní dřepy po hodně dlouhé době (asi 3 roky) a tragédie

po takové době je všechno tragédie. tak si říkám... jestli jsem tě někdy viděl dělat čelní dřepy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2022 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak podle zápisů jsem poslední čelní dřepy jel 16.3.2018
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2022 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
tak podle zápisů jsem poslední čelní dřepy jel 16.3.2018

a před tím 16. 6. 2017 a před tím... těžko říct, prostě nedá se říct, že bys to cvičil vysloveně intenzivně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2022 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

29. dubna 2022, pátek
nohy, dvojky, ranní trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, stopky)
6x 2x 120 kg, RPE 8, příjemně těžké, nahoru to šlo pomalu, ale příliš to neodebíralo energii

Čelní dřepy: (stopky)
6x 2x 100 kg, RPE 8, tohle si lze těžko jakkoliv užívat, ale splněno

Mrtvý tah:
4x 6x 120 kg, každý chce křivou osu na mrtvý tah! až čtvrtou jsem chytil tak, že se neprotočila :)

Biceps: (jednoručky)
4x 8x 20 kg, progres! třetí a čtvrté série poslední dvě opáčka už po jednom

váhovka: 97.2 kg, jím prakticky jenom abych zahnal hlad... :D :D

včera opět po třech týdnech u ortopedky, pouze jsme konzultovali aktuální stav, zatím stále jen částečně lepší, než před operací (čtyři a půl měsíce), obrovské plus je, že operace odstranila tu ostrou bolest, jejíž příčinou zřejmě byla odchlíplá chrupavka, ostatní zatím zaostává, zřejmě "díky" celkové sanaci chrupavky, nemůžu přes to koleno zakleknout, chůze po schodech je diskomfortní, ale přímo nebolí, výkonnost slabší, objem stehna menší, další kontrola za čtyři týdny, řekl jsem, že nemusíme spěchat, trochu mi to připadá, že počítá týdny, kdy mi bude moci píchnout další štědře placenou včeličku štěstí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: