Cesta vesnického Fítnesáka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta vesnického Fítnesáka  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta vesnického Fítnesáka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MilanT


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2022 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Peter Ustinov napsal:
Měsíc žádný zápis 🤔🤔🤔
Psal, ze tohle je jeho zivot, tak mam obavy, jestli neni mrtvej 🤣🤣🤣
Tak to snad bolo jasne od zaciatku, ze z tohto oblacika nezaprsi... 😅

Ja bych nebyl az tak zlej, ale je pravda ze mohl u zapisovani vydrzet alespon tyden v kuse.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2022 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Třeba jen usoudil, že cvičit je fajn, ale psát si tréninkový log tady už tak moc ne:-).
Pro to mám ostatně pochopení, já nikdy ani nezačal:-))).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem mrtvej, ani jsem nepřestal.

Trénovat dřep, deadlift a bench rozděleně mi absolutně nevyhovovalo a to cvičení v posilovně, které bylo skoro na 30 min mě nebavilo. Nechtěl jsem tady otravovat a tak jsem zkoušel to, co mi tady bylo posláno a jediné, co mi vyhovuje je 5X5 Dřep bench deadlift v jeden den.

Psal jsem, že se polepším v psaní deníku, ale nejdřív jsem si musel udělat nějaký plán, podle kterého bych se držel a abych tady psal že jednou dělám tohle a pak zase něco jiného nevím jestli by se to úplně hodilo.

Takže chci zvládat tenhle treninkový plán do začátku září

4x týdně všechny silové cviky (Silovy cviky, pauza, silovy cviky, pauza, silovy cviky, pauza, silovy cviky

Každý týden si budu navyšovat váho o 1-5kg podle toho, jak to budu zvládat, když ne, tak každý druhý týden, ale toho se neobávám.

Pokud by mě někdo dokázal upravit a dát lepší trénink do kterého by se zahrnuly ramena a nemusel bych cvičit silové cviky rozděleně, tak sem s tím.

Myslím to opravdu vážně a za 3 roky budu soutěžit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KennyCZ napsal:
Nejsem mrtvej, ani jsem nepřestal.

Trénovat dřep, deadlift a bench rozděleně mi absolutně nevyhovovalo a to cvičení v posilovně, které bylo skoro na 30 min mě nebavilo. Nechtěl jsem tady otravovat a tak jsem zkoušel to, co mi tady bylo posláno a jediné, co mi vyhovuje je 5X5 Dřep bench deadlift v jeden den.

Psal jsem, že se polepším v psaní deníku, ale nejdřív jsem si musel udělat nějaký plán, podle kterého bych se držel a abych tady psal že jednou dělám tohle a pak zase něco jiného nevím jestli by se to úplně hodilo.

Takže chci zvládat tenhle treninkový plán do začátku září

4x týdně všechny silové cviky (Silovy cviky, pauza, silovy cviky, pauza, silovy cviky, pauza, silovy cviky

Každý týden si budu navyšovat váho o 1-5kg podle toho, jak to budu zvládat, když ne, tak každý druhý týden, ale toho se neobávám.

Pokud by mě někdo dokázal upravit a dát lepší trénink do kterého by se zahrnuly ramena a nemusel bych cvičit silové cviky rozděleně, tak sem s tím.

Myslím to opravdu vážně a za 3 roky budu soutěžit.

Takze vlastne budes trenovat 5x5 bench, tah a drep 4x tydne? Doplnkove cviky mas jake (jestli nejake)?

citace:
Pokud by mě někdo dokázal upravit a dát lepší trénink do kterého by se zahrnuly ramena a nemusel bych cvičit silové cviky rozděleně, tak sem s tím.

Jestli chces neco na ramena, pridej striktni tlak nad hlavu, je to zakladni cvik. Zbytek vety nechapu.

Mimochodem, pokud planujes cvicit 4x tydne trenink se stejnym objemem/vahou a tyden po tydnu pridavat, tak si myslim, ze se brzo dostanes do bodu kdy treba se nestihnes zregenerovat do dalsiho treninku. Predevsim spodky zad by to mohli odsrat pokud bys nemel perfektni regeneraci.

Jestli se ti libi cvicit 5x5 tak muzes vyzkouset aji 5x5 Korte: https://www.fiton.cz/silovy-trenink-korte
nebo https://stronglifts.com/5x5/ ale tam nemas drep, bench, tah v jeden den.
Bude to lepsi nez zvysovat podle pocitu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KennyCZ napsal:
Nejsem mrtvej, ani jsem nepřestal.

Trénovat dřep, deadlift a bench rozděleně mi absolutně nevyhovovalo a to cvičení v posilovně, které bylo skoro na 30 min mě nebavilo. Nechtěl jsem tady otravovat a tak jsem zkoušel to, co mi tady bylo posláno a jediné, co mi vyhovuje je 5X5 Dřep bench deadlift v jeden den.

Psal jsem, že se polepším v psaní deníku, ale nejdřív jsem si musel udělat nějaký plán, podle kterého bych se držel a abych tady psal že jednou dělám tohle a pak zase něco jiného nevím jestli by se to úplně hodilo.

Takže chci zvládat tenhle treninkový plán do začátku září

4x týdně všechny silové cviky (Silovy cviky, pauza, silovy cviky, pauza, silovy cviky, pauza, silovy cviky

Každý týden si budu navyšovat váho o 1-5kg podle toho, jak to budu zvládat, když ne, tak každý druhý týden, ale toho se neobávám.

Pokud by mě někdo dokázal upravit a dát lepší trénink do kterého by se zahrnuly ramena a nemusel bych cvičit silové cviky rozděleně, tak sem s tím.

Myslím to opravdu vážně a za 3 roky budu soutěžit.


4x tydne 5x5 je podle me moc. Zmenil bych to na 3x5 (+ treba 2 lehci zahrivaci serie)

Pak bych pridal shyby se zatezi a bud military press nebo push press a mas program
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fest
Fest 2
Bear
Korte
Boring but big
Only strong shall survive
Modscow
Stronglifts
Hepburnova metoda
Texas method
Juggernaut
Watterbury 10*3
TBBT
GVT
Falejev 80/20

Muj oblíbený: https://www.google.com/amp/s/www.boxrox.com/20-rep-squat-program/%3famp=1
https://www.muscleandstrength.com/workouts/total-package-workout
https://kulturistika.ronnie.cz/c-29962-legendy-kulturistiky-a-jejich-treninkove-programy-iii-serge-nubret.html
https://kulturistika.ronnie.cz/c-29858-legendy-kulturistiky-a-jejich-treninkove-programy-ii-reg-park.html
https://kulturistika.ronnie.cz/c-29704-legendy-kulturistiky-a-jejich-treninkove-programy-i-john-grimek.html
https://kulturistika.ronnie.cz/c-31779-legendy-kulturistiky-a-jejich-treninkove-programy-ix-steve-reeves.html
https://kulturistika.ronnie.cz/c-30944-legendy-kulturistiky-a-jejich-treninkove-programy-vi-sergio-oliva.html
https://kulturistika.ronnie.cz/c-31442-legendy-kulturistiky-a-jejich-treninkove-programy-viii-frank-zane.html
https://kulturistika.ronnie.cz/c-30256-legendy-kulturistiky-a-jejich-treninkove-programy-iv-bill-pearl.html







Vsude tady je to lip, nevymyslej znovu kolo.
Vyber si trening, drz se ho 8tydnu a pak vymen za dalsi.
Ved si denik, kde budou vahy nancince, pocity z treningu, snezene jidlo a tvoje vysledky.
Za rok poznas, ktery z nich ti dal nejvic
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
...


To je nejlepsi poslat zacatecnikovy 20 programu at si z toho neci zplaca

Navic vcetne veci jako treba GVT... Jako ukazte me jedinyho cloveka kterymu to fungovalo a nebyl nasypanej Doporucuju precist neco o tom co je rozumny objem http://danjohn.net/2014/09/realistic-reps-and-the-rule-of-ten/

Dalsi vec je ze jako zacatecnik nema smysl resit procenta, faze treningu a pod.

Dokud nemas zazity cvik, tak ani poradne nevis co je tve 1RM a vypocty budou mimo.

Ted bude nejlepsi kdyz bude postupne pridavat tak jak planuje a az to prestane fungovat tak muze resit co dal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jsem to tam nenapsal durazne
Ale ma si vybrat JEDEN A NIC NA NEM NEMENIT
Pokud by to to melo byt linearni pridavani, tak ten stronglift
Tam si neni co po...


EDIT: GVT jsem jel nekdy v roce 2008, a po sesti tydnech jsem byl spokojený
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="riker"]
Peter Ustinov napsal:
...

Doporucuju precist neco o tom co je rozumny objem http://danjohn.net/2014/09/realistic-reps-and-the-rule-of-ten/

/quote]

Přijde mi, že vidím korelaci s Prilepinem
% sedi na jeho tabulku
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:

Přijde mi, že vidím korelaci s Prilepinem
% sedi na jeho tabulku


jj, urcite tam podobnost je

A se stronglifts 5x5 souhlasim. Tim nic nepokazi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2022 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, ještě jsem si nestihl přečíst všechny články, ale udělal jsem si zatím tento tréninkový plán

Military press není v supersérii

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2022 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me přetížis ramena, kdyZ pojedes tezke benche i military 3* tydne
A za druhe nemas dostatek na zada
A za třetí jet tezke drepy a mrtvoly...
Jinymi slovy, do ctyr tydnu končíš 🤣
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2022 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kenny, z tohto tréningu umrieš.

Ono sa to dá točiť dookola, koniec koncov, je to štýl korte a chodievam to aj ja, ale tú intenzitu si musíš prispôsobiť. Nemôžeš to rvať na max stále, lebo do troch rokov budeš súťažiť akurát tak na vozíčku na paralympiáde.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KennyCZ


PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2022 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře, tak co mohu vyměnit a zařadit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2022 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Den D uplne vymazat, ze dne B vymazat military a pat pritahy JC/VC v predlonu. Skutecne tezce bych sel kazdy cvik pouze jednou tydne, zbytek bude u tebe jen na techniku oukej?

Deadlift dat pouze dvakrat v tydnu, ten prostredni ze dne B vymaz uplne, pricemz tezky treba v pondeli s tema 115kg a deadlift v den C v patek dat treba klidne jen s 90kg, na kterych zacnes... U drepu to sami, ten se da jet 3x tydne ale tezky bych dal pro zmenu v den C a v den A shod zase 30kg a pridavej na vsem stejne postupne

Bench to sami prvni den v pondeli nech takhle, druhy den ve stredu dej trbea vyssi opacka treba 4x8 a patek pouze speed work (jestli na ni mas techniku) tzn 5x3 ale opravdu vybusne s malou vahou

Den A:
Dřep: 5x5x50kg
Bench: 5x5x60kg
Deadlift: 5x5x115kg
Přítahy JČs v předklonu:

Den B:
Drep: 4x8x40kg
Bench: 4x8x45kg
Dosedy na lavičku paralel: 5x5x50
Military press: 4x8

Den C:
Dřep: 5x5x60kg
Bench: 5x3x50kg
Deadlift: 5x3x90kg

Přítahy v předklonu: 4x8

Kazdej cvik tezce jen jednou tydne - cerne oznaceno. Modre oznacena rychlostni prace kde se budes snazit o maximalni rychlost cinky - smerem nahoru, dolu kontrolovat. Takhle se neupalis. Zamerne sem ti tam dal dvakrat pritahy, pac ty by ses tak utlakoval ze bys sis krasne nabeh na horni zkrizeny syndrom...

Budes pridavat 2,5 - 5 kg tydne na cviky a kdyz se po tezkych drepech v den C rozhodnes pridat 5 kg tak to tak pridas vsude ke drepu, dosedu ale od tech vah co jsem ti napsal. Pojedes to 3-4 tydny a pak si jeden tyden totalne odpocines, ze tam das treba jen dva treninky jako je den B a vsude shodis vahy tak, abys ty treninky byl schopnej odjet v polospanku s cigarem a kafem v ruce, aby se telo zregenerovalo, pak to pojedes znova a zacnes s vahama o trosku vys nez jsi zacinal prvni cyklus, max u tebe ale 10kg na mrtvolu nebo drep...

Rozumime si?

BTW: natoc nam techniku vsech cviku, i jeden pritahovy, je vic nez jiste, ze tam bude hodne co zlepsovat...


Naposledy upravil Jirkas8 dne pá červenec 01, 2022 3:03 pm, celkově upraveno 9 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta vesnického Fítnesáka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: