vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2022 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24. července 2022, neděle

volno - změna programu

konečně jsem sestavil, správně sešněroval, nafukovací kanoe, které jsem dceři přinesl před čtyřmi lety z Lidlu :D :D není to sice gumák na vodu, ale už to není ani nafukovací hračka, nějaké ambice tam jsou. tak jsme to vyrazili testovat do říčních lázní na Sázavu ;)

1. dcera se to rychle naučila ovládat jako kajak, bavilo ji to, a jak je lehká, tak se to i docela hýbalo a bylo to obratné. mise splněna, až pojedeme někde na pískovnu, rybník nebo jezero, tak bereme s sebou ;)

2. nosnost 160 kg můžu potvrdit. skutečně by to takovou váhu uvezlo... kdyby byla rovnoměrně rozložená na podlážce :D :D

3. mně to bohužel vzadu neuveze :/ chybí tam to zpevnění, takže se podlážka propadne a zalomí a s takovou lodí se rozumně jet nedá : ( možná 2x 60 kg by to uvezlo, možná více... zkusím otestovat, až bude příležitost a budu mít k dispozici vhodné váhové kategorie :D :D

skvěle strávená neděle, trénink mi vůbec nechyběl, po těch sobotních dřepech jsem byl rozlámaný až až.

25. července 2022, pondělí
prsa, čtyřky, odpolední trénink, Arena PK Centrum

Bench-press: (stopky)
4x 4x 100 kg, RPE 8-9, zlatý voči, víc by nešlo, síla je fuč

Military press:
4x 4x 60 kg, RPE 8-9, šloto, držel jsem se při zemi

Shyby: (naširoko, nadhmat)
6, 6, 5, 4x BW, chtěl jsem více než čtyřky a tak to dopadlo

váhovka: 98.3 kg, třičtvrtě kila dole, lepší než nahoře

přípravné tréninky za mnou, čas si nastavit základní váhy na osmičky. kdybych měl guľe, tak si dám 100 na dřepy, 90 na benče a 50 na military. kdybych chtěl kompromis, tak to dám 90/85/45. ale mám takový pocit, že nejlepší bude zase začít na dětských 80/80/40 :D :D a jsem zvědavý, jestli ty šestky a čtyřky z minulého cyklu někam posunu ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2022 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26. července 2022, úterý
nohy, osmičky, odpolední trénink, Arena PK Centrum

Dřepy: (high-bar, sbd)
4x 8x 100 kg, RPE 8, ale jsem se hezky zadýchal na začátek tréninkového plánu

Čelní dřepy: (širší úchop)
4x 8x 40 kg, trénoval jsem plný úchop - nedaří se - abych mohl vyrazit + dynamiku

Mrtvý tah:
4x 6x 80 kg, speed reps, zatím pořád jenom doplněk

Biceps: (jednoručky, ve stoje, střídavě)
4x 8x 17.5 kg, a málem to střídavě nevyšlo, jak jsem ty malé svalíky unavil :)

podle plánu, skoro, chtěl jsem začít dřepovat na 80, ale když jsem viděl, jak tam bolgi dřepuje desítky se 125, tak jsem přeskočil měsíc a začal na 100, ať ho možná někdy doženu ;)

taky jsem si všiml, že tam máme spoustu zánovních vzpěračských opasků k dispozici, dokonce i "dětské", že by mohla dřepovat i e-vička a nemusela si pásek ještě vycpávat špalkem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2022 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27. července 2022, středa
prsa, osmičky, odpolední trénink, Form Factory Václavák

Bench-press: (stopky)
4x 8x 90 kg, RPE 8-9, jak to napsat, těžké to nebylo, ale od šestého opáčka nebylo čím zvedat, svalovka v přímém přenosu

Military press:
4x 8x 50 kg, RPE 9, horší než osmičky, jsou už jenom desítky

Shyby: (nadhmat, naširoko)
6, 5, 4, 4x BW nešloto
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2022 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fáze II.

cyklo, město, cca 18 km, 1:19 h

asi mi to kolo nějak zarezlo nebo není namazený řetěz... prostě to moc nejelo :D dokonce mě na jedné parádní cyklostezce předjeli bruslaři... a v takovém stylu, že mě přešla chuť s nima závodit :D no nic, začátky jsou všude těžké, příště to bude lepší, hlavně nesmí být vedra. sedinka je dnes trochu citlivá.

ps: první trénink na tradiční první zářijový víkend a tour-de-grunt, cca 100 km do lůna Jeseníků. a zpět.

28. července 2022, čtvrtek
nohy, šestky, odpolední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd)
4x 6x 110 kg, RPE 8, takové upracované, malá rezerva, ale co můžu čekat, když si tělo zvyká

Čelní dřepy: (širší úchop)
4x 6x 50 kg, dynamika super, úchop tragédie, pořád bez šance na plný úchop, ze kterého bych pak vyrazil

Lýtka: (výpony na stroji)
4x 10x 100 kg, wt... tohle, že jsem cvičil?? shodit váhu, přidat opáčka, sundat boty :D

Biceps: (jednoručky, ve stoje, střídavě)
4x 6x 20 kg, vyšlo to těsně, příhoz zatím není potřeba

příjemný upocený trénink... už dávám dohromady seznam suplementů, ať to má trochu šťávu, základem bude komplexní kloubovka, kterou si postavím ze všeho, co je k dispozici :D překvapivě jim došel kreatin, ale ještě trochu mi z jara zbylo.

když jsem přišel do šatny, tak jsem viděl malého Shreka. svlečeného. už mu nebudu říkat malý Shrek. je zhruba tak velký jako já, ale co mám já špeky, tak on ve svalech. ta ramena a hrudník jsou obrovské a když se s ním ve fitku míjím, tak si připadám jak anorektik. povyšuji ho na Shreka :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2022 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

29. července 2022, pátek
prsa, šestky, večerní trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
4x 6x 95, RPE 8

Military press:
4x 6x 55 kg, RPE 8

Spodní kladka: (veslo, úzký úchop)
4x 6x 120 kg

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
4x 6x 72 kg, první dvě série na dotek, pak už to nešlo

Triceps, stahování lana: (volná kladka)
4x 6x 72 kg

Břicho: (přednožky, bez bot)
4x 10x BW

tlaky šly, obojí, ale že je to -15 kg od konce předchozího cyklu, že to takhle dokázalo za měsíc padnout, to se snad ani nevyplatí cvičit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2022 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30. července 2022, sobota

volno - potřeboval jsem rege, tak jsem vzal rodinku do "Strakovky", měli otevřenou zahradu

31. července 2022, neděle
nohy, čtyřky, odpolední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd)
4x 4x 120 kg, RPE 8, upracované, ale najisto

Čelní dřepy: (širší úchop)
4x 4x 60 kg, dynamika, a končím s tím, nemám a nebudu mít vzpěračský úchop, levé zápěstí kaput

Good morning:
4x 8x 60 kg, aby to tahalo hamstringy

Biceps: (jednoručky, ve stoje, střídavě)
4x 4x 22 kg

taky jsem dnes úspěšně zakončil suchý červenec/júľ, což nebylo plánované, ale když už to ta dvoutýdenní dovča nakopla, tak jsem to dotáhl, protože letní prázdninový měsíc, to je výzva :D mělo to výborný vliv na rege, na spánek, na výkon, na paměť... jen to bylo takové, příliš, efektivní.

1. srpna 2022, pondělí
prsa, čtyřky, večerní trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
4x 4x 100 kg, RPE 8, najisto, menší rezerva

Military press:
4x 4x 60 kg, RPE 8, taky najisto

Spodní kladka: (veslo, naúzko)
4x 4x 130 kg, tak málo opakování je nesmysl, ale baví mě to ošahat si "příští" váhu

Shyby: (naširoko, nadhmat, lomená hrazda)
4x 4x BW, čtvrté opáčko už nešlo pod bradu, síla v čudu, rovná hrazda je lepší

Triceps: (lano, stahování, volná kladka)
4x 8x 60 kg, snížil jsem váhu, ať je to na pohodu

Břicho: (přednožky)
4x 10x zatím pořád desítky, břicho taky ochablo

váhovka: 99.4 kg, bezva, takže týden předtím -0.7 kg a teď +1.1 kg

první cyklus za mnou, lehké to nebylo, spoléhám na svalovou paměť a budu muset zlepšit výživu.

a večer, ve všední den, už do fitka ne-e, ani o prázdninách.

2. srpna 2022, úterý

cyklo - okruh přes Běchovice a Dubeč, cca 30 km, 2,5 h

aneb není důležité kolik ujedu, ale kolik si toho odsedím :D

ps: když se vyperou dvě stovky v dresu "na čtyřicet", tak se jim zase tolik nestane :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2022 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3. srpna 2022, středa
nohy, osmičky, odpolední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd)
4x 8x 105 kg, RPE 8, fuj jsou osmičky, ještě jsem si nezvyk, a to tam mám skoro jako evička

Čelní dřepy - skipped, když vidím v zrcadle, jak je každá ruka jinak, jak se to jedno zápěstí nezalomí...

Hackeny - skipped, překvapivě protestovalo pravé koleno v místě zranění, s prázdnou konstrukcí, tak jsem to respektoval

Zákopky:
4x 8x 36 kg, musel jsem jít sundat sbd :D

Biceps: (jednoručky, ve stoje, střídavě)
4x 8x 17 kg, první série jenom mávačka, až na konci čtvrté svaílky vytuhly

poloviční trénink, ale počítám ho, dřepy tam byly, a už po první pracovní sérii mi začal kapat pot z čela a do konce tréninku to jenom teklo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2022 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlku, a musíš tie čelňáky nutne dávať len vzpieračským úchopom? Však sa dajú ruky len predpažiť, ale si chytiť osku do kríža a stále je to v poriadku, však nerobíš vzpieranie, či?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2022 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Vlku, a musíš tie čelňáky nutne dávať len vzpieračským úchopom? Však sa dajú ruky len predpažiť, ale si chytiť osku do kríža a stále je to v poriadku, však nerobíš vzpieranie, či?

to jsem trénoval kvůli Magumimu, učil mě thrusters - z čelního dřepu rovnou vyrazit činku nad hlavu, ale ten úchop nedávám a už v neděli jsem to odepsal.

dnes to byly "normální" čelňáky, úchop zhruba na šířku ramen, s tím problém nemám, ale když jsem v zrcadle viděl, jak každý loket trčí jinak... tak jsem si řekl, že takhle cvičit nebude dobré. ale je pravda, že když si na činku naložím, tak se to výrazně zlepší. i to neochotné zápěstí se prostě zalomí a oba lokty jdou dopředu a nahoru, protože v prstech osu neudržím a nic jiného jim nezbyde. tak možná tudy povede cesta... na lehčí dynamiku jenom zombíky a těžší už si mě porovnají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2022 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4. srpna 2022, čtvrtek
prsa, osmičky, ranní trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
4x 8x 92.5 kg, RPE 9, ty závěry už byly seriózně těžké

Military press:
4x 8x 52.5 kg, RPE 9, totéž, moc opáček

Spodní kladka: (veslo, naúzko)
4x 8x 110 kg, přestávala se doplňovat energie do svalů

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
4x 8x 66 kg, smrt během druhé série, polovinu opáček jsem tahal palcema u nohou a jsou nepočitatelná

triceps a břicho už jsem vynechal, na trénink jsem šel sice s chutí ale ve svalech nebylo dost šťávy. a když jsem šel domů, tak už bylo venku 25 a na sluníčku nejmíň 30.

po práci mám s bráchou domluvené tour-de-zahrádky. vybereme ulici, směr, a na každé zahrádce si dáme pivo. pubertální nápad, ale i chlapi mají své dny :D doufám, že ty zahrádky pak spočítám na prstech. jedné ruky :D :D no a zítra zřejmě odpočinek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2022 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ooo, takyto neorganizovany napad s TdZ sa mi velice pozdava, tak nech ich postretate cim viac, natrafite len na same dobre pivecko a so ctou dokracate domov!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dodo1985


PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2022 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Ooo, takyto neorganizovany napad s TdZ sa mi velice pozdava, tak nech ich postretate cim viac, natrafite len na same dobre pivecko a so ctou dokracate domov!

V mládí jsem měl, mimo jiné brigádu, jako doručovatel telegramů. Kamarád neměl o prázdninách co dělat a tak chodil se mnou. Dostali jsme dobrý nápad, že v každé hospodě, kterou potkáme, dáme jedno pivo. Kdo to zná v Praze Holešovicích, tak si domyslí, že jsme neskončili zrovna dobře. Nakonec jsme po zazvonění zpívali " Neseme Vám telegram....." Kupodivu si nikdo nestěžoval. Jo, už je to 40 let.
_________________
Necvičím ani pro zdraví, ani pro sílu, ani pro krásu.
Cvičím, abych si udělal žízeň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2022 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dodo1985 napsal:
Kdo to zná v Praze Holešovicích, tak si domyslí, že jsme neskončili zrovna dobře.

před třiceti lety jsem tam bydlel na koleji přes řeku... ale na alkohol moc nebyly děngi :/

a teď si představ starý Žižkov, to je jedna velká hospoda... Bořivojka snad drží rekord v počtu občerstvovacích zařízení na jednu ulici... proto se moudře omezujeme pouze na zahrádky ve vybrané lokalitě, ať nemusíme nikam zalézat a ať jsme na čerstvém vzduchu :)

cohen999 napsal:
Ooo, takyto neorganizovany napad s TdZ sa mi velice pozdava, tak nech ich postretate cim viac, natrafite len na same dobre pivecko a so ctou dokracate domov!

to ti věřím :D a mám to v plánu - samé dobré pivečko a se ctí dokráčet domů. tak doufám, že to letos klapne, nejsem teď zvyklý :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2022 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5. srpna 2022, pátek
nohy, šestky, odpolední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd)
4x 6x 115 kg, RPE 8, překvapivě jsem to nějak rozhýbal

Čelní dřepy:
4x 6x 60 kg, dynamika, vůbec jsem neměl chuť nakládat

Good mornings:
4x 6x 60 kg

Biceps: (jednoručky, ve stoje, střídavě)
4x 6x 20 kg

měl jsem v záloze volno, ale nakonec se chuť si zacvičit dostavila, i když máme venku krásných 34 stupínků :D

včerejší Tour-de-Zahrádky dopadlo výborně, zbývá doladit pár detailů, ochutnali jsme dobrá piva a v závěru objevili super retro-dvorek, kam se chystáme vracet :D množství jednotek se nakonec dalo spočítat na prstech. obou rukou. to je jeden z detailů, který musím doladit. ráno to sice na trénink ještě nebylo, ale fungovalo se dostatečně.

v šatně se jeden borec převlékl do cvičebního a říká, sakra! nemám rukavice! co budu dělat? a druhý mu říká, no já mám jenom jedny, já ti nepůjčím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2022 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

v šatně se jeden borec převlékl do cvičebního a říká, sakra! nemám rukavice! co budu dělat? a druhý mu říká, no já mám jenom jedny, já ti nepůjčím.


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: