Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 346, 347, 348 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2022 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sport vie byt tricky, zvazoval si aj moznost, ze si pretrenovany? A stary?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2022 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
zvazoval si aj moznost, ze si pretrenovany? A stary?

Počkať, je tu snáď niekto, kto si to nemyslí?



Ono reálne tá diéta rekonvalescencii tiež veľmi nepomáha. V kalorickom deficite proste nie je z čoho brať na hojenie

Triset
Drepy
:
2x10x20kg
1x10x60kg
4x20x60kg
+
Predkopávanie:

4x20
+
Sissy drep:

4x10

Superset
Lýtka:

4x15x100kg
+
Glute bridges:

4x10

Superset
Zhyby:

4x10xCarabas
+
Incline bench press:

1x10x20kg
1x6x60kg
3x10x80kg

Ramená

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/ChAhNKlDKWn/

Nuž ako som písal, fet poriešil bedrový problém. Je to vyše 24 hodín, odkedy som bral posledný Voltaren, takže to nebolo len oblbnutie bolesti, ale reálne potlačený zápal. Aspoň to mi vychádza logicky. A zároveň to potvrdilo moju sebadiagnózu, čo je tiež plus.
Pretože som konečne nemusel krívať ako gróf de Peyrac a koleno sa nejako ukľudnilo (na dotyk bolí len minimálne a pri pomerne vysokom tlaku, predtým som do toho ďobol prstom a už to bolo nepríjemné), chcel som si konečne skúsiť aj drepy. Ako som povedal predtým, nechystám sa hrotiť váhy, kým si nebudem istý, že sa koleno naozaj dlhodobo zlepšuje.
Tak teda na začiatok triset. Tentoraz s plnými drepmi pod paralel, hoci ľahkými. Chcelo to trochu sa do toho dostať, hip shift sa chvíľku ukazoval, ale pohral som sa s mobilitou a presvedčil vlastnú hlavu, že nebudeme ucukávať od pokazenej nohy. A koleno za odmenu skoro vôbec neprotestovalo. Cítil som malinko tlak v tom mieste, ale nič hrozné. Drepy išli pekne a nerobili mi problém ani predkopy, ani sissy drepy. Nebudem klamať, bol som mega spokojný a happy, aj keď ide len o takú drobnosť. Ale dať si po polroku bezbolestné full drepy je progress. A aj z toho mála očakávam parádnu svalovku Dokonca som mal pumpu na stehná
Potom lýtka a hamstringy, tie sa mi darí preciťovať až podozrivo dobre a v podstate stále mám na ne svalovku To je určite zdravé a nebude to príčina nejakých ďalších problémov v budúcnosti.
Incline tlaky len s 80kou. Sila bola, aj rameno sa nakoniec rozcvičilo, ale nemal mi kto podať činku. A sám to robiť nebudem, to rozhodne mojim ramenám nepomáha. Ešte na rovnej ako tak dajme tomu, ale na incline je to killer.

Takže tréning výborný. Konečne nejaký náznak zmeny k lepšiemu, tak dúfajme, že to vydrží a v zime postupne z tých drepov urobím niečo menej trápne, než sa deje teraz
Jo a k pretrénovaniu atď - zrejme tento týždeň Soraya privedie na svet moju ďalšiu miniverziu, tak si dám týždeň-dva voraz od tréningov.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2022 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerajšok

Nejaké rehabky na koleno, ľahké landmine drepy s 20 kilami na rozhýbanie

Larsen press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
4x6x100kg
1x20x60kg alebo 18 alebo 22, stratil som prehľad počas série

Incline jednoručky:
2x6x30kg
2x10x30kg aha, takže dlhšie pauzy k niečomu sú

Superset
Kliky na bradlách:

1x6xCarabas
4x10xCarabas + 20kg
+
Zhyby:

1x5xCarabas
4x5xCarabas + 20kg

Superset
Rozpažovačky JČ:

4x12x17kg
+
TRX pazhyby:

4x10

Superset
Biceps:

3x10x30kg
+
Triceps:

3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/ChFsg3vIMKf/

Žena nerodí, malému je vnútri dobe, tak došlo na ďalší tréning. Svalovka na stehná z pondelka je NÁD-HER-NÁ, po pol roku cítiť, že nohy si konečne mákli je na nezaplatenie. Koleno bolo len veľmi ľahko iritované, až kým celé nestuhlo, ale to je kvôli zmene počasia. Moje koleno je rozhodne presnejšie ako doktor Iľko. Akonáhle neviem pokrčiť nohu, lebo miesto kĺbu mám vodou nacucaný balón, bude pršať do 24 hodín Dalo sa to rozhýbať, tak som si dal nejaké úplne ľahúčke landmine drepy, aby som do kolienka dostával krv a s ňou živiny.
Na benche som nemal morál, dal som si larseny a ospravedlnil si tak použitie menších váh Som kráľ výhovoriek. Ramenu trvalo nejak dlhšie, než sa dalo dohromady, pobolievalo ešte v druhej pracovnej sérii. Ale nič hrozné, keď sa človek hecne nejakými 80kovými slaďákmi alebo recesistickými detskými pesničkami, prekoná aj bolesť. Pumpa bola solid a zakončená veľkým objemom v poslednej sérii.
Práve ten objem bol asi príčinou veľmi opatrného prístupu na inclinoch. Mal som pocit, že som si uvaril hrudník, rameno pri inom uhle zas stukalo, krátke pauzy... A potom sa mašinka rozjela a zo 6 opakovaní bolo zrazu 10 Aspoň viem, ako dokáže hlava ovplyvniť telo.
Keď už som vedel, že je tá moja hlava blbá, nič mi nebránilo ju ignorovať a naložiť telu nejakú tú zábavu. 20 kilo na opasok a hajde na kliky a zhyby. A teda, pár týždňov dozadu som tu mal problémy klikovať s vlastnou váhou a ajhľa, s 20kou pohodlné desiatky. Nehovoriac o tom, že v supersete so zhybmi. Tie už boli trochu menej nadšené, ale stále (na mňa) dobrý výkon.
Zvyšok už len easy zábavky a pumpičky.

Ako som písal, MalýPali nie a nie prísť medzi nás. Tak nejak to vyzerá, že pri troche šťastia stihnem ešte deadlifty zajtra Tento chrbát si chcem užiť, jednak môže byť posledný na týždeň či dva, jednak minule mi odjebalo bedro a nebol som schopný nič poriadne s tým robiť

Inak zmajstroval som si ultrarýchly núdzový trenál na podržanie nejakej hmoty a sily. Je robený tak, aby som tam mal čo najmenej prekladania váh a činiek, zároveň reflektuje moje momentálne zdravotné obmedzenia. Štruktúra je pre mňa typická ako už roky - 3x týždenne fullbody. Váhy budú podľa možností. Dúfajme, že to bude fungovať o 7 ráno, alebo naopak po 20tej večer Feel free spýtať sa alebo dodať čokoľvek:

PONDELOK (ťažké nohy)

Triset hacken drepy + Predkopávanie + Sissy:
4x10-20

Lýtka superset:
4x20

Superset
Incline JČ:

3x12
+
Zhyby:

3x12xCarabas

Triset ramená a ruky:
3x10

STREDA (ťažký hrudník)

Bench press/ Larsen press:
6x6

Superset
Rozpažky:

4x10
+
Drepy:

3x10

Priťahy VČ v predklone:
3x12

Triset ramená a ruky:
3x20

PIATOK (ťažký chrbát)

Deadlift:
5x5

T-bar rows:
4x10

Supserset
T-bar romanian deadlift:

3x12
+
Kliky na bradlách:

3x12xCarabas

Triset ramená a ruky:

3x6
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2022 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neplánovaný tréning ramená + Ruky

Military press:
2x10x20kg
1x6x30kg
1x6x40kg
1x1x50kg
1x1x60kg
1x1x65kg belt on
1x1x70kg
1x1x75kg
2x1x80kg
3x5x60kg

Arnoldove tlaky:
3x10x17kg

Upažovanie na lavičke:
3x30x5kg + 3x30x2,5kg

Biceps s JČ:
3x12x17kg

Bodyweight triceps extensions:
3x10

Hodnotenie tréningu: Nečakane (pre mňa, Soraya o tom vedela) sa na návštevu ohlásila Sorayina mama. Pretože som dnes bol veľmi poslušný a užitočný, opravil dvere na linke a poradil si s hrdzou na práčke (ďakujem, že si, zhora plnený Whirpool), pratal, venčil psa aj iné veci, bol som omilostený od socializácie a rozvíjania rodinných vzťahov a ušiel som si prekrviť ramená do gymu, kde som bol sám a bol tam kľud a ticho a žiadne deti ani manželky a ich mamy.
Tešil som sa na militarko, ale bohužial rameno dnes nebolo v top forme. Dúfal som, že sa to rozhýbe, ale žiaľ, tých 80 bolo naňho proste veľa. Dal som to cez bolesť, ale dráha nebola ideálna a už tam bol záklon. Natrénované to nemám, rameno bolelo, ešte asi môžem byť rád, že to šlo aspoň takto Zhodil som na 60 a dal som s tým nejaký objem, bolo by tam aj viac opakovaní, ale úplný samovrah nie som a nechýba mi dokaličiť sa ešte viac.
Arnoldove tlaky mi taký problém nerobia, tak som si užil aspoň tie. Mám rád ten cvik a nie len preto, že ma bolí zo všetkých najmenej
Dorazil som to ohromným objemom (s ľahkými váhami) upažovania na lavičke:

Mňamka.
Potom som si dal ešte ruky, bicáky klasika jednoručky, keď už to bolo naložené, tricepsy sa mi nejak nechcelo dumať, ale činka bola v stojane, tak som sa na ňu zavesil a trochu to ponaťahoval:

Len som pri tom vyzeral viac drsne a celkovo jak badass.

Dobrý tréning, som rád, že svoj vek a pretrénovanosť, ako spomenul Cohen, riešim pridaním jedného tréningu navyše Aktívny oddych je kľúč k dlhovekosti.


Sorayinu mamu som ešte zastihol, čo narobíme
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2022 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... Sorayina mama.

Čistě technická a pro upřesnění, žádná Sorayina mama, ale tvoja svokra ... nebo podstatně výstižněji ... your mother in law.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2022 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
ale tvoja svokra


Aaaah na toto si nikdy nezvyknem



Leg press (oooh áno, dobre čítaš, leg press )
1x20x60kg
2x20x100kg
2x20x130kg ok, to by šlo

Deadlift:
1x3x70kg
1x3x120kg
5x5x150kg belt on, trhačky on

Príťahy VČ podhmatom:
4x10x70kg

Facepulls - kladka:
4x20

Superset
Biceps:

3x20
+
Triceps:

3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/ChK3oX1jEgD/

Dnes pokračovala moja kutilská chvíľka - tentoraz maľovanie špajzy, kde stena značne utrpela, keď sa malý Pepek učil hádzať - a tým myslím hádzať!!!! odpadky do koša. Aby som nemal doma chliev, tak som strávil značnú časť dňa skultúrňovaním priestoru. Preklad: Zajebaný od farby som nadával, že mi nič nejde a nikto mi nepomáha, zakopával som o vedrá s farbami a bolelo ma rameno, keď som maľoval strop, bolel ma chrbát, keď som maľoval spodok a boleli ma kolená, keď som potom umýval zem. Proste klasika, všetci to poznáme
Ale! Vzhľadom na tieto radovánky som strávil nejaký čas medzi regálmi v Obi a pretože som hlavička kreatívna, k farbám som prihodil nejaké drobnosti, z ktorých som potom v gyme vyrobil

L
E
G

P
R
E
S
S,

ktorý dokonca funguje. Toto bola skúšobná verzia, chcel som vedieť, či sa oplatí do toho trochu zainvestovať (mimochodom vôbec nie veľa) a zistil som, že oplatí. Nie je to samozrejme žiadny zázračný mega stroj, ale je to zas zmena, iný impulz a zábava.
Až na to zavesím 200kilo, môže to byť celkom prdel.
Potom už klasický tréning chrbta, tam sa žiadne divočiny nekonali. Veľa som toho nepojedol a bol som bez energie po tom maľovaní. Tak som to nechal len tak plynúť, v podstate som sa len rozhýbal, nech nemám pocit premárneného dňa.

Som spokojný, pretože som kutil a ešte aj génius
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2022 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ooooo! 🙃
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2022 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Ale! Vzhľadom na tieto radovánky som strávil nejaký čas medzi regálmi v Obi a pretože som hlavička kreatívna, k farbám som prihodil nejaké drobnosti, z ktorých som potom v gyme vyrobil

LEG PRESS,

ktorý dokonca funguje.

tak to chci vidět :D :D pak potvrdím, že seš génius! ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2022 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V preklade - rozhojdávanie a pohupkávanie visiacich závaží nohami v sede.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2022 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nooo, v podstate je to presne ako píše Turakam, ale úplne inak:
Nie je to len rozhýbanie a pokyvkávanie zaveseného závažia. Čím je závažie odtlačené ďalej, tým je ťažšie (pretože ďalej v tomto prípade znamená vyššie po kružnici). Okrem toho treba celé závažie brzdiť aj smerom dole, aby sa nerozmlátil celý stojan.
Je to určite ľahšie ako bežný legpress a záťaž nie je rovnomerná v celom rozsahu pohybu, ale rozhodne to nie je "pokyvkávanie" a pri 150 kilách som to už solídne cítil. Koniec koncov, závesné legpressy normálne fungujú v gymoch doteraz:



Ja akurát to mám zavesené na popruhoch a tým pádom rozsah pohybu je menší:

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2022 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyzden - dva bez treningov.
Poctil nas vcera svojou navstevou MalyPali, takze minimalne, kym sa Soraya trochu da doporiadku, vynecham treningy.
Hadam sa aspon zahojim kadetade.



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2022 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fíha, ale Pali je veľkáč teda, gratulácia, krásna novinka, veľa zdravia, ehm, všetkým.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2022 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem k Palimu. Mňa čaká v novembri Anča (nie gumená).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bucco


PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2022 5:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem Je tam aj podoba s tebou, po tréningu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2022 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 346, 347, 348 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: